Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 393.991
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Vama kao da nije jasno da se ni nama ni Englezima nije igralo jer su svi na terenu znali tko se s kim križa kasnije. I komentator je valjda 3-4 puta naglasio kako "iako tako izgleda, ne, ovo nije prijateljska utakmica". Ako ovako Englezi misle dalje igrat predviđam im 0-3 protiv Škotske već, protiv Francuza im ne gine ni petarda. Naravno da ne misle.

 

Turniri su sasvim drugačiji tip nogometa od recimo Lige prvaka. Na turnirima prolaze psiha, jaja, sreća, drskost. Recimo Talijani koji su u stanju doć do finala sa 3 remija u skupini, dok smo mi znali rastaviti Švabe na proste faktore pa popušiti u zadnjoj sekundi gol od Turaka. Tad smo realno mogli biti prvaci i tad smo igrali najljepši nogomet ikad. Realno smo mogli biti prvaci i kad nas je Portugal na psihu dobio, a oni bili 3. u skupini i jedva se provukli. Na kraju su bili prvaci, sa 3 remija u skupni.. a mi kao prvi - baš na njih naletili..

 

Mogli smo svašta ali samo su Ćiro 98' i Dalić 18' uspjeli posložiti ekipu da igraju na prolaz i da prođu do medalje, a ne na dojam pa "prošo-ne prošo". Podsjećam da smo tukli Španjolce, Nijemce, Talijane oduvijek, Engleze.. Đaba to sve ako popušimo pacerski, ili na penale, ili zbog prokletstva ovog ili onog.. Na zadnjem svjetskom prvenstvu smo prošli skoro na "guz", al smo došli do finala s nimalo ljepšom igrom nego ranijih godina kad smo primjerice ispali u grupi s Španjolcima i Talijanima (EURO), koji su se našli kasnije u finalu, a mi realno igrali fantastično, al đaba.

 

Mi nismo Francuzi pa da od 250 tisuća profesionalnih igrača biramo 26. Oni su kod kuće ostavili igrače od pola milijarde eura koji bi igrali u 20 od 25 reprezentacija u prvoj postavi i onda drž nedaj, moraš pravdat naravno i dojam i posjed i tko je koliko golova dao, maltene svako dodavanje.. Ali jebiga, imamo to što imamo. A nije da nemamo ništa. Napokon znamo igrat turnirski. Ne na glavu pa šta bude. Ako je Henri mogao rukom odvest Francuze na prvenstvo, ako se Talijani mogu valjat po travi čim zabiju prvi gol, ako Francuzi mogu prodati nama treće mjesto da bi oni bili prvaci, pa što bi mi bili ko Nijemci pa igrali pošteno. 

 

Čekajmo Češku i Škotsku, treba proći dalje, a onda nas nitko neće htjet jer se nakon skupina krenu trest gaće. A mi ako izbjegnemo Francuze i Belgijance, realno imamo šanse dogurat sve dok na njih ne naletimo.

 

Pogledajte ovo dole: Tko je sve došao do kraja (finale ili za 3.mjesto SP.): Nijemci 5, Brazilci 4, Francuzi 3, Talijani 3, Nizozemci 3, Argentina 2, Hrvatska 2, Engleska 2, Španjolska 1 itd. Reći da Ćiro i Dalić nešto ne znaju je glupo. Ima još 200 momčadi na svijetu...

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ivan dragi kaže...

Vama kao da nije jasno da se ni nama ni Englezima nije igralo jer su svi na terenu znali tko se s kim križa kasnije. I komentator je valjda 3-4 puta naglasio kako "iako tako izgleda, ne, ovo nije prijateljska utakmica". Ako ovako Englezi misle dalje igrat predviđam im 0-3 protiv Škotske već, protiv Francuza im ne gine ni petarda. Naravno da ne misle.


 

 

Ja sam isto to pomislio, i nadam se da je to u pitanju. Samo mi nikad nismo znali kalkulirati, sjeti se rukometa, gdje smo mogli izbjeći Francuze, ali ne, mi moramo sve u skupini pobjediti i otići na njih. Isto tako u nogometu na prošlom Euru smo mogli izbjeći Portugal koliko se sjećam, ali smo sve pobjedili u skupini i otišli na njih. Ako je u pitanju kalkulacija, svaka čast, ali bojim se da naši ne znaju kalkulirati, osim ako je Dalić genij pa im tako naredio.  Na svjetskom smo izgledali totalno drugačije, bili smo kao jedno, tad te i sreća pomazi. Nadam se da ćemo u ove dvije preostale utakmice postići opet to da smo jedno na terenu, da svi ginu, i onda možemo reći da je ova utakmica protiv Engleza bila Dalićeva genijalnost :)

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
mmafan kaže...
ivan dragi kaže...

Vama kao da nije jasno da se ni nama ni Englezima nije igralo jer su svi na terenu znali tko se s kim križa kasnije. I komentator je valjda 3-4 puta naglasio kako "iako tako izgleda, ne, ovo nije prijateljska utakmica". Ako ovako Englezi misle dalje igrat predviđam im 0-3 protiv Škotske već, protiv Francuza im ne gine ni petarda. Naravno da ne misle.


 

 

Ja sam isto to pomislio, i nadam se da je to u pitanju. Samo mi nikad nismo znali kalkulirati, sjeti se rukometa, gdje smo mogli izbjeći Francuze, ali ne, mi moramo sve u skupini pobjediti i otići na njih. Isto tako u nogometu na prošlom Euru smo mogli izbjeći Portugal koliko se sjećam, ali smo sve pobjedili u skupini i otišli na njih. Ako je u pitanju kalkulacija, svaka čast, ali bojim se da naši ne znaju kalkulirati, osim ako je Dalić genij pa im tako naredio.  Na svjetskom smo izgledali totalno drugačije, bili smo kao jedno, tad te i sreća pomazi. Nadam se da ćemo u ove dvije preostale utakmice postići opet to da smo jedno na terenu, da svi ginu, i onda možemo reći da je ova utakmica protiv Engleza bila Dalićeva genijalnost :)

 Nismo znali proć ni na penale, pa smo prošli na penale. Uvijek smo gubili produžetke, pa više ne gubimo produžetke.. Nismo mi htjeli izbjeć tada Portugal jer su oni bili 3. sa 3 remija (u nekoj žnj skupini sa Mađarima, Austrijom i Islandom) nego smo izbjegavali Talijane koji su izbacili Španjolce kao druge u našoj skupini. Svatko normalan bi tada išao na Portugalce i izbjegavao Talijane.

 

Također, ždrijeb je kasnije nas (odnosno Portugal) križao sa Walesom i Belgijom, a kao drugi bi išli na Talijane, Nijemce, Francuze i Engleze (koji su ispali od Islanda ali oke), tako da je prvo mjesto u skupini bilo nobrainer.

 

Nije Dalić ništa posebno genijalan, nisu ni Englezi htjeli pobjedu pa su morali jer su ipak "doma", a ono vucaranje po terenu bilo bi suviše očito da netko nije zabio "slučajni" gol.

 

Hoću reć da smo napokon odrasli i preboljeli dječje bolesti od kojih još uvijek pate npr Englezi (desetljećima bez medalje, a navodno najjača nogometna sila) i više nemamo razloga nabijat Engleze kojima se ne da igrati samo zato što smo eto gladni skalpa. Skalpovi se skupljaju u knock out fazi, skupina se prolazi pametno.

 

Postoji mogućnost da smo zaista loši i da ćemo popušit sve utakmice. U ovom trenutku više naginjem teoriji da nismo više mala nogometna nacija koja mora nekom nešto dokazivat pobjedama protiv "velikih". Imamo 2 medalje, u rangu smo 6-7 svjetskih reprezentacija (budući igramo od 1992, ranije doba ne računam) osim Francuza, nema sile koju nismo nabili bar dva tri puta i vrijeme je da se tako počnemo i ponašati.

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Da nije u zadnjih godinu dana (a i više) forma reprezentacije kakva je a to je da nam mjeru uzima Slovenija, mučimo se s Ciprom, Maltom i takvima onda bih još mogao nekakve kalkulacije u vašim riječima razumjeti ali osobno ne vidim ništa osim lutanja izbornika s postavom i forsiranju igrača ''koji moraju'' igrati. Nadam se najboljem i možda nas iznenade u sljedeće dvije tekme ali po dosad viđenom od igrača a i Dalića, jako teško...

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 13:52 (vrinho).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Da nije u zadnjih godinu dana (a i više) forma reprezentacije kakva je a to je da nam mjeru uzima Slovenija, mučimo se s Ciprom, Maltom i takvima onda bih još mogao nekakve kalkulacije u vašim riječima razumjeti ali osobno ne vidim ništa osim lutanja izbornika s postavom i forsiranju igrača ''koji moraju'' igrati. Nadam se najboljem i možda nas iznenade u sljedeće dvije tekme ali po dosad viđenom od igrača a i Dalića, jako teško...

 

čuj ti ovo, mjeru nam uzimaju, to može reći samo onaj tko nije pogledao cijelu tekmu, sami smo sebe dobili na toj utakmici. nismo zaslužili bodove ali bogami nisu ni Slovenci, imali su malo više sreće. Danas svi igraju nogomet, svi osim par najmanjih imaju igrače koji su profisionalni nogometaši i svi te mogu iznenaditi. Ali da su nam mjeru, uzeli, pa baš i nisu

 

Protiv Cipra je stvarno bilo loše, to priznajem

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Gledao sam cijelu tekmu a ti očito vidiš drugačije moju izjavu. Meni je sam poraz uzimanje mjere. I ta utakmica je izgledala ko mnoge unazad gdje se s Marsa vidi da do sutra igraju ne bi dali gol. Jebeš ti stalan posjed i neku kakti dominaciju u sredini kad dođeš do 30 metara od gola a onda ne znaš kaj odigrati, niti prilike da napraviš. Igramo sporo, nekonkretno i predvidljivo. Vlašić i Brekalo bi meni igrali u prvoj, puno su okomitiji i traže gol a i Kovačića koji odigra jednu dobru utakmicu od 15 raspucao na klupu. Baš me briga kaj on dobro igra u Chelseaju i ima 4 Lige prvaka. On će nam biti prvi izbor kad se oprosti Modrić, možda onda više dođe do izražaja ali oni dva zajedno ne funkcioniraju.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Konačno logičan sastav i po mom guštu, jedino mi Gvardiol smrdi na boku

 

 

6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Opet ja. Zašto? Gvardiol je fantastičan mladi igrač. Nevjerojatan čovjek. Istina, sastav je skoro savršen, Luka na svojoj poziciji, Perišić na svojoj. Svi znaju koje ime mi smeta, al ipak sam ja nebitan. Brozović počinje vani, odlično!!! Sad Vlašića uvest zadnjih 30 minuta, nadam se da su Modrić/Kova spremni. Iskreno, Kovačić je u zadnjih godinu dana narastao nevjerojatno. Postao je smiren i pouzdan. Samo da odigraju sa željom i rezultat je meni nebitan.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

defanzivno smo mršavi. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
cvaja997 kaže...

Opet ja. Zašto? Gvardiol je fantastičan mladi igrač. Nevjerojatan čovjek. Istina, sastav je skoro savršen, Luka na svojoj poziciji, Perišić na svojoj. Svi znaju koje ime mi smeta, al ipak sam ja nebitan. Brozović počinje vani, odlično!!! Sad Vlašića uvest zadnjih 30 minuta, nadam se da su Modrić/Kova spremni. Iskreno, Kovačić je u zadnjih godinu dana narastao nevjerojatno. Postao je smiren i pouzdan. Samo da odigraju sa željom i rezultat je meni nebitan.

ne sviđa mi se, kod fodenovog udarca je stajao predaleko, premlad je i ako je barišić zdrav stavio bih ga prije gvardiola, stavio bih prije i bradarića jer je okretniji i može više pridonijeti napadački

4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Meni ne pašu (sad ćete me popljuvati), Vrsaljko (taj ne može pošteno nabaciti, a inače u zadnje vrijeme igra loše), Rebić (svaka njemu čast na borbenosti, ali daje premalo - ima boljih) i Brekalo (za njega vrijedi isto kao i za Rebića - daje premalo da bi opravdao igranje za Hrvatsku). 

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Koje su prognoze?
Ja mislim da ce biti dobro ako izvucemo i bod.
Daleko je to od igre sa svjetskog prvenstva, glava nam je u oblacima, mislim da ce nas ovaj euro spustiti na zemlju. Mislim da necemo dalje od 1/8 finala. Nemamo igru i mucimo se sa sastavom. Opet ce se i u ovom novom sastavu pokazati bar jedna slaba karika.
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
zaboravni12 kaže...

Meni ne pašu (sad ćete me popljuvati), Vrsaljko (taj ne može pošteno nabaciti, a inače u zadnje vrijeme igra loše), Rebić (svaka njemu čast na borbenosti, ali daje premalo - ima boljih) i Brekalo (za njega vrijedi isto kao i za Rebića - daje premalo da bi opravdao igranje za Hrvatsku). 

 vrsaljko uopće i ne igra u klubu ali i takav je bolji od juranovića, nažalost bolje nemamo, za stil koji mi igramo rebić je perfektan igrač, uopće ga ne vidim kao napadača nego prvog obrambenog igrača koji stišće protivnikovu prvu liniju, u milanu je dokazao da je i dobar napadač, valjda će ga krenuti i u repki

4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ljudi moji, ovo je katastrofa. Idemo mi doma, i nadam se sastavljamo neku drugačiju ekipu, koja trči, kreće se  i pridodaje napadu. Pa jebote u svakom napadu mi imamo 2-3 igrača. Pa kako da damo gol? Ovi ko da nikad nisu skupa igrali.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gogy7 kaže...
Koje su prognoze?
Ja mislim da ce biti dobro ako izvucemo i bod.
Daleko je to od igre sa svjetskog prvenstva, glava nam je u oblacima, mislim da ce nas ovaj euro spustiti na zemlju. Mislim da necemo dalje od 1/8 finala. Nemamo igru i mucimo se sa sastavom. Opet ce se i u ovom novom sastavu pokazati bar jedna slaba karika.

 Na svjetskom smo imali srce više nego igru, a najviše sreće sa ždrijebom izuzev Engleza u polufinalu.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

I pokazalao se kako sam i rekao nakon prve utakmice, bez želje, bez volje. Loša taktika. Bezveze. Bravo za Češku, dečki trče i trude se

14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gutač samoglasnika nas bude koštao prolaska. 2 godine se govori da treba promijeniti Dalića ali ne.

7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

jebeš reprezentaciju u kojoj lovren izvodi slobodnjake, neda se njima igrat, šetkaju se i seru

2 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nerviraju me ove Instagram balerine...

Aut inveniam viam aut faciam
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
foofajter kaže...
Gogy7 kaže...
Koje su prognoze?
Ja mislim da ce biti dobro ako izvucemo i bod.
Daleko je to od igre sa svjetskog prvenstva, glava nam je u oblacima, mislim da ce nas ovaj euro spustiti na zemlju. Mislim da necemo dalje od 1/8 finala. Nemamo igru i mucimo se sa sastavom. Opet ce se i u ovom novom sastavu pokazati bar jedna slaba karika.

 Na svjetskom smo imali srce više nego igru, a najviše sreće sa ždrijebom izuzev Engleza u polufinalu.

 Jesu imali srce ali vise od svega smo imali srece. Ovo sad je jad i tuga.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Manekeni, glavno da su frizure na mjestu.
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gledam engleze sada i oni su isto u kurcu a nas su olako pobjedili

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
2 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Izbornik 0

Igrači 0

Instagram navijači 1

Aut inveniam viam aut faciam
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Škoti uzeli bod, i idu 300 posto protiv nas. Mi ćemo do utorka probati smisliti prvih 11 :D Valjda jedina reprrezentacija koja je došla na Euro i nema nit prvih 11, nit ideje, nit volje. Za zadnju utakmicu u utorak uvesti sljedeću postavu: Livaković- juranović- lovren - gvardiol - bradarić - modrić(broz) - kovačić - perišić - oršić (biuk)- vlašić(pašalić) - budimir. Ionako Dalić ne zna prvih 11, pa treba riskirati i uvesti ovu moju taktiku hahah

4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ekipa ti uopće nije za bacanje. Treba staviti one koji mogu trčati, a nešto i znaju, a trebaju se i dokazati. Jedino ti se Lovren tu ne uklapa, jer nije igrao duže vrijeme pa baš nije u kondiciji. Mislim a se vidjelo protiv Češke da nije u điru, kako bi rekli dalmatinci.

7 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Točno to, a Lovren je i općenito teža panjina.

A ni Ćaleta nije ništa bolji, ali da proradi na psihi bilo bi nekaj od njega.

Premda, najveći je tu krivac kaj igra u krivoj ligi, zapravo ima potencijala biti dobar stoper.

Lovrena i Vidu treba umirovit nakon ovog prvenstva, tek onda budu prisiljeni tražiti nova rješenja.

E da, pa Škorića je zvao, njega nek stavi, pravi borac.

I Brozovića maknut, jer je pao totalno, a nije doktor za nijednu poziciju.

Premda, može bit za rezervu.

Problem je uopće naći defenzivnog veznog da zna igrat defenzivu a i da sudjeluje u igri, obično se za to koriste dvojica.

I Petkovića uopće više nikad ne zvati u repku, dva najveća debila napadača na svijetu su on i Depay, čim su na terenu garantirana propast.

 

BTW, čak bi možda mogao stavit Barišića na stopera ovu tekmu, zna škotski nogomet, i u klubu je dobar u skok duelima, premda prmalen za stopera u škotskoj, ali bolji u ovoj situaciji od ostalih.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 9:40 (fer-de-lance).
2 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Englezi i Česi sad x i eto Česi prvi englezi drugi... 

Aut inveniam viam aut faciam
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Black_Beard kaže...

Englezi i Česi sad x i eto Česi prvi englezi drugi... 

Da Englezi namjerno odigrali protiv Škotske na bod, drugo mjesto u skupini ima puno bolji ždrijeb kasnije na prvenstvu nego prvo mjesto u skupini.

BE HAPPY 要開心 : )
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Sad bude jako teško sa Škotskom.
Nakon svega prikazanog, definitivno nismo favoriti i to je možda najviše pozitivno u svemu.
Možda budu kaj bolji kao lovina.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 14:29 (Armor).
2 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Škoti će nam uvalit krumpir i to je to... 

Čemu pozivanje budimira? Igrač koji statistički je nas najbolji napadač svaka čast kramaricu ali svatko ko je gledao hoffenhaim je vidio da je tamo on sve i sve je podređeno njemu... 

Također svaka čast ivanusecu i Petkovicu ali u 2 utakmici eura ti opet kao trener eksperimetiras na poluvremenu i slučajno izjednačimo na genijalnost našeg pojedinca ne iz neke ne daj boze uigrana akcije...  

Dalic je totalno los kao izbornik rusija je bila labudi pjev generacije kad nije trebalo bit genijalac sa onom ekipom doc do 2 mjesta sa igračima koje smo imali...  Cim se vidio izbornikov rukopis iza Rusije dovoljno je rec da igramo loše i na momente užasno... 

Aut inveniam viam aut faciam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice