GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Oršić kao Maradona.

Sad na ždrijebu svi se samo nadaju da neće izvući Dinamo.

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
MV player kaže...

Oršić kao Maradona.

Sad na ždrijebu svi se samo nadaju da neće izvući Dinamo.

 Da. Od centra je doveo loptu do trećeg gola

مرګ ژوبله
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čestitke Dinamu na povjesnom uspjehu 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kako zalim sto nisam mogao biti na tribinama. Orsicu treba spomenik dici.

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

مرګ ژوبله
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Meni su najdraži komentari tipa: Tottenham izgubio od nekih tamo farmera iz Hrvatske. Kako to da smo izgubili od nekog tamo Dinama.
Čovjek bi pomislio da je hrvatski nogomet vrijedan respekta nakon uspjeha na svjetskom prvenstvu, neki Englezi misle da je Dinamo poput klubova iz Andore, Cipra itd
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mourinho ko pravi gospodi došao čestitati ekipi Dinama na odigranoj utakmici

 

https://twitter.com/Sachk0/status/1372658501256765444

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kakva noć za pamćenje!

Nakon prvog poluvremena bio sam ponizno zadovoljan što se dobro držimo, pa makar tako i završilo, nakon 1:0 presretan što ćemo ih možda pobijediti s tim rezultatom, nema veze što nismo prošli, nakon 2:0 izvan sebe, ljudi zar je to moguće, tko će sad preživjeti penale? Kada je Orša izveo onaj slalom i zabio treći totalno samo "odlijepio", a kada je Ivanušec propustio onu idealnu priliku za 4:0 preplavila me panika da će se ponoviti Šahtar, i onda se pojavio Livi na steroidima, obranio čuda! 

 

Stvarno su dečki odigrali maestralnu utakmicu, grozna je ironija sudbine da smo takvo što čekali pedeset godina i nismo mogli gledati uživo.

 

I tek sada je Dinamo, doista, dočekao proljeće u Europi, o kojem je pokojni Tomislav Židak pisao trideset godina, ali ga eto nije doživio. Srećom, pa eto mi neki jesmo! 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 0:35 (Miro).
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
lovvro kaže...

Koji je koeficijent bio na prolaz? 

 13

3 godine
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Čestitke. Pozdrav za ekipu koja je imala muda stavit na Dinamo.
Life is meant to die. Accept your fates.
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Priznajem da se ovako nisam "tresao" od Rusije i 2018! Ova ekipa je pokazala koliko zna i koliko može. Mislim da je i onih 2:0 u Londonu bilo nezasluženo. Bravo momci! Sada bi želio Romu, nakon talijana smo uvijek zadovoljni.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
11 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam zašto se ljudi čude kad Dinamo dobije Tottenham doma, istina je da 3:0 nije nitko očekivao ali ja sam bio siguran da će Dinamo dobit doma utakmicu, čak sam ranije tog dana rekao kumu kad sam ga vidio, "kume danas Dinamo dobiva s lakoćom Tottenham, pazi šta sam ti rekao" on se nasmijao i rekao vidjet ćemo, inače radi se o čovjeku koji je proveo više od pola života na utakmicama Dinama, o čovjeku koji je nogometna enciklopedija na dvije noge ali kako on, tako i velika većina fanatika, prestala je odlaziti na utakmice radi stanja u klubu i sličnih oko njega.

 

Nije ovo ništa čudno, pa Dinamo ima solidnu momčad već nekoliko sezona a i Bjelica ih je posložio kako treba, tako da je Zoki to samo još malo "doradio" jer ruku na srce dečki su uigrani, njih i da Mourinho vodi, napravili bi vrlo vjerojatno jednak rezultat. Majer je po meni igrač koji može biti veći i od Modrića, dečko je skroman i igra odlično, još mu treba samo malo više fizičke pripreme i taj dečko će se prodati u neki od velikih klubova lige 5 gotovo sigurno. Kad čovjek pogleda od kud je Oršić došao i kakav je igrač, to samo govori o činjenici da ne moraš biti plaćen 100 milja eura i da nije sve u novcu da bi bio dobar igrač, mislim da je za njega najbolje da ostane u Dinamu do kraja karijere i da jednostavno piše povijest za Dinamo, jer smatram da ima i više nego dovoljno novaca a sad bio zvijezda i motor Dinama ili rezerva Arsenala ili nedaj bože napadač Rangersa, da sam on u toj situaciji bi uvijek odabrao DInamo. Livaković je isto skroman dečko i to se vidi dečku po izjavama i po obranama, znači on kad je obranio neke udarce, dečko je ležao na podu doslovno sa suzama u očima jer nije vjerovao šta se događa njemu i suigračima, znači dečko je zamalo zaplakao od sreće na terenu, to nećeš vidjeti od jednog Buffona ili Cecha koji su zaradili milijune i milijune, već od dečki koji imaju ali koji žive za taj trenutak.

 

Šta je problem, problem je zadržati ovakvu momčad još 2-3 sezone na okupu, jer da takva momčad uz još 2-3 pojačanja ostane na okupu uz normalne ljude i vodstvo kluba 2-3 sezone, mogu igrati 16-inu lige prvaka svaku sezonu bez problema, naravno neki će se smijati ali treba biti realan.

 

Na kraju krajeva, svakako veliki uspijeh obzirom na stanje u klubu, van kluba, oko njega kao i u državi, da se manje kralo i da se više ulagalo u sport i razvoj sportaša, domaćih firmi i slično, naša liga je mogla imati 2 stalna predstavnika u ligi prvaka i barem jednog dodatnog u europa ligi svake sezone, da ne govorim koliko je repka mogla biti jaka i koliko bi bilo dobro da se u 30 godina srušio kako Maksimir, tako i Krančevićeva, Gradski Vrt, Kantrida, koja je na kraju i dobila stadion i slično, te da se uložilo u arhitekturu i omladinski pogon, bili bi svi kao Dinamo i bio bi ti gušt doći pogedat dečke kako hendlaju 90 minuta a ne otići na stadion kada igra samo Dinamo sa Realom i sličnim klubovima.

 

Dinamovac sam i rođen Zagrepčanin ali kad vidim stanje u jednom Hajduku i kad vidim da je klub i institucija poput Hajduka tu di je, da ne može dobit jednu Goricu u 5 utakmica mi je stvarno žalosno za gledati, ruku na srce, Hajduk su upropastili isto kao i RK Zagreb, tako da treba biti realan, bio ti navijač Zagreba, Dinama, Osijeka ili Hajduka, mislim da bi svi trebali gledati da nogomet i razvoj sporta bude što bolji i veći a ne tko nosi čiji dres.

 

Sad idemo na Manchester pa ćemo vidjeti dalje :D

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kakva večer! Fantastično! Bravo! 

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

I koga zelite u 1/4 finalu?

Za mene Ajax is it O.K..

 

Ne volim da se MO usporeduje sa Lamzom. Cak da je bolji od njega.

 

Štef Lamza za mene je bog. Legenda o kojoj i danas pricaju ljudi. Da, i T.Židak ga je volio. A, mi Židaka.

Lamza je za mene najbolji u povijesti, generalno.Koji Pele, koji mali Żuti....?

Poslije Lamze jedino Prosinecki. Najveci igrac kojeg sam uzivo gledao.

 

U jutarnjem pise da je MO igrao za desetku,a Liva za devetku.

Zelim da Dinamo zeme taj Kup i pokori svijet.

Dinamo prvak svijeta. '67 je opet tu.

 

Lamza je nogometni bog.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Slaviu naravno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...
Slaviu naravno.

 

apsolutno Slavia. 

11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jel itko pogledao kako igra ta Slavia? Nisu ni oni došli ovdje na lijepe oči, također neugodna ekipa koja igra jako dobro, u grupi dva puta pobjedili Nice iz francuske i jednom Leverkusen, izbacili Leicester City i Rangerse bez poraza.
Mislim ovo je 1/4 finala, apsolutno nitko nije "poželjan" ždrijeb niti slaba ekipa, ali niej ta Slavia nimalo bezopasan protivnik. Ja bi čak rađe da izvuku Granadu, vidim da ih je Molde pošteno namučio, u španjolskoj su neka sredina tablice.

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Nisam 100% u toku sa Slaviom, ali Granada znam da je dosta dobra ove sezone.

Pretpostavljam da svi ovi na papiru jači neće podcijeniti Dinamo ko Tottenham. Pa bolje onda netko tko je po kvaliteti tu negdje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam, nisam skaut i nisam gledao cijele utakmice ali iz produženih sažetaka mi Slavia djeluje opasnija, možda sam u krivu. Ugl totalno nebitno išta pisati dok ne vidimo koga će kuglice donjeti u ždrijebu.

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ja bi volio i Slaviu i Granadu iz malo drugacijih razloga - dosta mi je Dinamovih utakmica sa Ajaxom i Arsenalom.

 

United je cudan u EL, Villareal igra na remi u La Ligi, ali u EL su bili jaki, Roma je takodjer jaka u EL, dok je u ligi izgubila dio derbija.

 

U biti samo izbjeci Ajax i moze se :D.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
wyks kaže...

Ja bi volio i Slaviu i Granadu iz malo drugacijih razloga - dosta mi je Dinamovih utakmica sa Ajaxom i Arsenalom.

 

United je cudan u EL, Villareal igra na remi u La Ligi, ali u EL su bili jaki, Roma je takodjer jaka u EL, dok je u ligi izgubila dio derbija.

 

U biti samo izbjeci Ajax i moze se :D.

 U ovoj fazi natjecanja svi su jaki.

 

Ipak je Villarreal - 8. na maksimiru, tjedan poslije u gostima.

Nakon toga bolji izmedju slavije i ajaxa

You have to be odd to be number one
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ajd ok. Neka zlatna sredina. Može se s njima igrati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Osvajači Kupa ne biraju protivnike. Svejedno ko je na suprotnoj strani. Mi smo Dinamo i meljemo sve pred sobom .

 

Dinamo prvak svijeta.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
3 godine
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ne znam što je gore, Bug rula nadmoćno ili Dinamo prvak svijeta 😁
Life is meant to die. Accept your fates.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 15:17 (Caustic).
3 godine
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
antimadridista kaže...
cvaja997 kaže...

 Bolje kriminalac nego ulica.

 Najbolji svjetski klubovi funkcioniraju na modelu "ulice" kako ti kažeš. Vodstvo Bayerna biraju članovi (navijači), kao i Reala i Barcelone. 

 

Svaki model može biti dobar ili loš. Ali ono što ne može u niti jednom slučaju biti dobro je izjaviti "bolje kriminalac nego". To samo u Hrvatskoj prolazi. Da se brani osuđene kriminalce i lopove.

 bayern i barcelona, taman dobri primjeri postenog poslovanja, uli hoenes afera, i nije li se pricalo da je predsjednik barcelone izvlacio novac iz kluba, sumnjivi transferi....

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nakon jučerašnjeg podviga, sasvim mi je svejedno s kim će dalje igrati. Ni najzagriženiji Dinamovi fanatici nisu vjerovali da će Dinamo proći Tot sa Baleom i Kaneom i to sa srećom 0%, bez penala, sumnjivih pozicija, autogolova - isključivo svojom igrom i fanatičnom požrtvovnošću. Da gdje i kiksaju ja im neću zamjerit ni najmanje.

مرګ ژوبله
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
boscorelli kaže...
antimadridista kaže...
cvaja997 kaže...

 Bolje kriminalac nego ulica.

 Najbolji svjetski klubovi funkcioniraju na modelu "ulice" kako ti kažeš. Vodstvo Bayerna biraju članovi (navijači), kao i Reala i Barcelone. 

 

Svaki model može biti dobar ili loš. Ali ono što ne može u niti jednom slučaju biti dobro je izjaviti "bolje kriminalac nego". To samo u Hrvatskoj prolazi. Da se brani osuđene kriminalce i lopove.

 bayern i barcelona, taman dobri primjeri postenog poslovanja, uli hoenes afera, i nije li se pricalo da je predsjednik barcelone izvlacio novac iz kluba, sumnjivi transferi....

 Da, i što se dogodilo nakon toga? Navijači (vlasnici kluba) su izglasali nepovjerenje i otjeran je iz kluba i došli su drugi. To je poanta. U svakom modelu se može dogoditi da dođu ljudi koji su lopovi, ali u samo jednom modelu navijači (u ovom slučaju i vlasnici kluba) imaju pravo otjerati lopove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 15:12 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
antimadridista kaže...
boscorelli kaže...
antimadridista kaže...
cvaja997 kaže...

 Bolje kriminalac nego ulica.

 Najbolji svjetski klubovi funkcioniraju na modelu "ulice" kako ti kažeš. Vodstvo Bayerna biraju članovi (navijači), kao i Reala i Barcelone. 

 

Svaki model može biti dobar ili loš. Ali ono što ne može u niti jednom slučaju biti dobro je izjaviti "bolje kriminalac nego". To samo u Hrvatskoj prolazi. Da se brani osuđene kriminalce i lopove.

 bayern i barcelona, taman dobri primjeri postenog poslovanja, uli hoenes afera, i nije li se pricalo da je predsjednik barcelone izvlacio novac iz kluba, sumnjivi transferi....

 Da, i što se dogodilo nakon toga? Navijači (vlasnici kluba) su izglasali nepovjerenje i otjeran je iz kluba i došli su drugi. To je poanta. U svakom modelu se može dogoditi da dođu ljudi koji su lopovi, ali u samo jednom modelu navijači (u ovom slučaju i vlasnici kluba) imaju pravo otjerati lopove.

 Kakve se sve spodobe u svijetu kreću oko nogometa... tko ima kakva prava je diskutabilno.

 

Mamići su lopovlukom od Dinama napravili jedini "pošten" (pun intended) klub u regiji koji može igrača prodat za više od 50M eura, a ne mora. Da skupiš 10 najboljih igrača u regiji, izvan Dinama, skupa ne bi dobili ni 30M. To nije nikakvo branjenje osuđenih kriminalaca koji će ionako završit u zatvoru već opće stanje u nogometu. Počevši od instagramuša i eskort dama koje još uvijek primaju samo keš, pa sve do vrha i pravih keš kurvi koje dodjeljuju svjetska prvenstva prema masi kofera, žmireć na broj umrlih po izgrađenom stadionu.

 

Barcelona i takvi si sada mogu dozvoliti "poštenije" poslovanje jer kreiraju pravila igre desetljećima. Nakon 50 godina trpanja love od sponzora, kladionica, tv prava, UEFE itd u jedne te iste klubove, jedini način na koji se neki žnj klub ala Dinamo u tu ekipu može ubaciti je da igra istu igru. Možemo se mi snabdijevati i kleti nebesa, al da na vrhu Dinama nije bio menađer profila Maminjo, Dinamo bi bio u rangu Hajduka ili niže, a HR nogomet u rangu Mađarskog, ne bi sanjali ni prolaz skupine, kamoli 2. mjesto na SPu. Samo svinju možeš poslat među svinje da ruje među govnima. Platini i ostali su pohapšeni, red je i da naše svinje dobiju svoje.

 

In John Olivers voice: #Eto sad si dobio svoje™.

 

Sad kad Dinamo ipak spada u A-/B+ kategoriju europskih klubova (vjerojatno će dulje vremena ostat u višem rangu euro lige ili nižem rangu lige prvaka) riješit se maminja i nije neka šteta. Sad redovito igraju utakmice za milijune, toliko cijeli HNL ne dobije godišnje, prihodi su stabilni, sad im Maminjo ne treba. Sad mogu dovest gospodina menađera engleskog profila i glumit poštenje skupa s ostalim ex kriminalcima u top klubovima i snabdijevat se nad C klubovima koji traže svoju svinju.

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 19:32 (ivan dragi).
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ivan dragi kaže...
antimadridista kaže...
boscorelli kaže...
antimadridista kaže...
cvaja997 kaže...

 Bolje kriminalac nego ulica.

 Najbolji svjetski klubovi funkcioniraju na modelu "ulice" kako ti kažeš. Vodstvo Bayerna biraju članovi (navijači), kao i Reala i Barcelone. 

 

Svaki model može biti dobar ili loš. Ali ono što ne može u niti jednom slučaju biti dobro je izjaviti "bolje kriminalac nego". To samo u Hrvatskoj prolazi. Da se brani osuđene kriminalce i lopove.

 bayern i barcelona, taman dobri primjeri postenog poslovanja, uli hoenes afera, i nije li se pricalo da je predsjednik barcelone izvlacio novac iz kluba, sumnjivi transferi....

 Da, i što se dogodilo nakon toga? Navijači (vlasnici kluba) su izglasali nepovjerenje i otjeran je iz kluba i došli su drugi. To je poanta. U svakom modelu se može dogoditi da dođu ljudi koji su lopovi, ali u samo jednom modelu navijači (u ovom slučaju i vlasnici kluba) imaju pravo otjerati lopove.

 Kakve se sve spodobe u svijetu kreću oko nogometa... tko ima kakva prava je diskutabilno.

 

Mamići su lopovlukom od Dinama napravili jedini "pošten" (pun intended) klub u regiji koji može igrača prodat za više od 50M eura, a ne mora. Da skupiš 10 najboljih igrača u regiji, izvan Dinama, skupa ne bi dobili ni 30M. To nije nikakvo branjenje osuđenih kriminalaca koji će ionako završit u zatvoru već opće stanje u nogometu. Počevši od instagramuša i eskort dama koje još uvijek primaju samo keš, pa sve do vrha i pravih keš kurvi koje dodjeljuju svjetska prvenstva prema masi kofera, žmireć na broj umrlih po izgrađenom stadionu.

 

Barcelona i takvi si sada mogu dozvoliti "poštenije" poslovanje jer kreiraju pravila igre desetljećima. Nakon 50 godina trpanja love od sponzora, kladionica, tv prava, UEFE itd u jedne te iste klubove, jedini način na koji se neki žnj klub ala Dinamo u tu ekipu može ubaciti je da igra istu igru. Možemo se mi snabdijevati i kleti nebesa, al da na vrhu Dinama nije bio menađer profila Maminjo, Dinamo bi bio u rangu Hajduka ili niže, a HR nogomet u rangu Mađarskog, ne bi sanjali ni prolaz skupine, kamoli 2. mjesto na SPu. Samo svinju možeš poslat među svinje da ruje među govnima. Platini i ostali su pohapšeni, red je i da naše svinje dobiju svoje.

 

In John Olivers voice: #Eto sad si dobio svoje™.

 

Sad kad Dinamo ipak spada u A-/B+ kategoriju europskih klubova (vjerojatno će dulje vremena ostat u višem rangu euro lige ili nižem rangu lige prvaka) riješit se maminja i nije neka šteta. Sad redovito igraju utakmice za milijune, toliko cijeli HNL ne dobije godišnje, prihodi su stabilni, sad im Maminjo ne treba. Sad mogu dovest gospodina menađera engleskog profila i glumit poštenje skupa s ostalim ex kriminalcima u top klubovima i snabdijevat se nad C klubovima koji traže svoju svinju.

 

 

 pričaš gluposti žešće, da je mamić imao malo u glavi dinamo bi bio klub tipa ajax,benfica,porto...klub gdje bi talenti dolazili igrati ligu prvaka i odlazili u top klubove za fine pare, u 20 godina takvog poslovanja maminjo bi legalno zaradio više para, izgradili bi stadion...al šta ti je balkanski mentalitet lakše je biti mafijaš nego nešto dugoročno izgraditi

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
neampojma kaže...

 pričaš gluposti žešće, da je mamić imao malo u glavi dinamo bi bio klub tipa ajax,benfica,porto...klub gdje bi talenti dolazili igrati ligu prvaka i odlazili u top klubove za fine pare, u 20 godina takvog poslovanja maminjo bi legalno zaradio više para, izgradili bi stadion...al šta ti je balkanski mentalitet lakše je biti mafijaš nego nešto dugoročno izgraditi

 Nisu to nikakve gluposti. Maminjosi su krimosi i kao krimosi su lopovlukom od Dinama napravili jedini ozbiljan klub u regiji. To nema veze sa Balkanom niti mentalitetom već sa činjenicom da su u nogometu svugdje krimosi. Pola FIFAe i EUFAe je pohapšeno, a nemaju veze s "balkanskim mentalitetom". Platini i Blatter su rodom iz Čitluka?

 

A ove tvoje maštarije o klubu kalibra Ajax u regiji istočnije od njemačke je pak žešća glupost. Nikad ni jedan klub van liga petice (+ajax i porto) neće upast u ozbiljniju konkurenciju za zaradit ozbilnije pare:

 U povijesti UEFA champ league, samo su Zvezda i Steaua uspjele osvojit naslove van spomenutih liga. Takmičit se sa ekipama koje mjesečno zarađuju koliko tu prosječna liga jedva okrene godišnje, ne samo u igri već i privlačenju talenata je nemoguća misija. Od Češke do Ukrajine imaš još 3 sporadično dobra kluba i to je to. Svi bježe na zapad jer se tamo vrti lova. I to dugoročno. Oduvijek.

 

Činjenica da u ni jednoj drugoj državi ne postoji ozbiljniji klub od dinama, koji je pak djelo krimosa, ti govori da se pošteno ne može ništa. A ovo šbbkbb... imaš 150 ostalih klubova u regiji koji igraju pošteno pa iz njih igrači bježe u taj kriminalni dinamo koji nema stadion da bi na SPu taj klub imao 80% igrača u srebrnoj momčadi.

 

Nije sramota reć da je Maminjos nešto i dobro radio. Krimos je, ide u zatvro, amen. Al da je dinamo uništio - nije, upravo suprotno. Od Modrićeve genracije to sve izgleda relativno ozbiljno i dobro. I uopće to nešto nije vrijedno divljenja, šta se imaš divit krimosu, samo ti velim da nemožeš na sajmu u Benkovcu, di ti od jutra sjekirom režu komad pečene janjetine, očekivat čist beštek, kamoli poštivanje HACCPa.

  

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 2:13 (ivan dragi).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice