GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Livaković je drugi put zaredom u momčadi kola Europske lige , svaka čast Livi , samo tako nastavi .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Livaković je drugi put zaredom u momčadi kola Europske lige , svaka čast Livi , samo tako nastavi .

 

Realno da nema Likavovića Dinamo bi u ove dvije utakmice uzeo ravno 0 bodova uz 0 golova

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kada je Gvadiol počeo igrati za Dinamo stekao sam dojam da je loš igrač , ali on što više igra on pokazuje klasu i sada mi je žao što smo ga prodali , uskoro ga očekujem u reprezentaciji .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

U moru i poplavi loših vijesti, pesimizma i nihilizma, ovo su odlične vijesti. 

Dinamo Zagreb prvi na tablici. Najjači smo Dinamo na svijetu. Oni iz Kijeva ima samo jedan bod u LP.

 

Pogledajte statistiku tekme, praktički je ista s jedne i druge strane, al' golovi se broje.

 

Ako Liva odigra preko 800 tekmi za Dinamo, on je novi Ladara.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Tko bi rekao da ce biti ovakav rezultat, ja prvi nisam - i sad me iznenadilo.

 

Iako vidi se promjena - vecinu europske jeseni zadnja postava je Gvardiol, Teophile, Lauritssen i Mohrrami - pa su tako i Peric i Stojanovic i Leovac preselili na klupu.

 

I to je zanimljivo, da si, uz neraspolozene Petkovica i Orsica (u odnosu na proslu sezonu) te otpisanog Hajrovica, Dinamo moze priustiti igrati bez njih i kompletne (skoro) dvogodisnje zadnje linije.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
wyks kaže...

Tko bi rekao da ce biti ovakav rezultat, ja prvi nisam - i sad me iznenadilo.

 

Iako vidi se promjena - vecinu europske jeseni zadnja postava je Gvardiol, Teophile, Lauritssen i Mohrrami - pa su tako i Peric i Stojanovic i Leovac preselili na klupu.

 

I to je zanimljivo, da si, uz neraspolozene Petkovica i Orsica (u odnosu na proslu sezonu) te otpisanog Hajrovica, Dinamo moze priustiti igrati bez njih i kompletne (skoro) dvogodisnje zadnje linije.

 

i mene su iznenadili, očito se posložila dobra obrana (Livaković + 4 nabrojana gora) i loši protivnici u grupi 
Ali dobro, bitan je prolez i novo proljeće, neka tako nastave i zaborave onu "kletvu" od 50 godina bez proljeća u europi.

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

uf, lijepo je ovo, bogmeč. Dinamo je prvi. Okay, naviknut je prosječni dinamovac da je njegov dzg prvi u HNL, ali nije baš da je prvi u Evropi. Bar u jednoj skupini. I još pri tome primli 0 golova.

Za razliku od prošlih sezona, ova i ona Bjeličina djeluje da Dinamo više pozornosti posvećuje tome da djeluje kao momčad, a ne kao ekipa koja se sastala da igra nogomet na dva mala na nekoj plaži.

Ne može igrati nogomet tako da u svakoj linij imaš neku preplaćenu zvijezdu koja još pri tome voli jako ašikovati u slobodno vrijeme.

 

Guba mi je Liva i dinamov Danac Rasmus. Ako ga neće njegova repka, može igrati za nas.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Svaka cast cijeloj ekipi na osvajanju grupe, stvarno su to zasluzili.

Momcad je u ove zadnje 3 utakmice pokazala gard, cvrstocu i ozbiljnost, ne primiti niti gola u citavom natjecanju nije plod slucajnosti.

Cijela ekipa zasluzuje pohvale, ali posebno bih pohvalio Moharramia koji izrasta u odlicnog beka, Gvardiola koji igra kao da mu je ovo 10. seniorska sezona, kapetana koji se lavovski borio po tko zna koji put i danskog princa koji se nevjerojatno uklopio i dodatno oplemenio momcad.
15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ma Petkovic koliko god nekad srlja i spor je, stvarno zna slozit napad iz obrane...a tehnicki je isto doktor.

Majer mi je malo toplo hladno, ali Gvardiol i Moharrami sve bolji i bolji...i jos dodas Lauritsena i Livu u pricu, stvarno dobra obrana.
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Daleko najbolja europska utakmica ove sezone, doista iznad svih očekivanja (nekako sam strahovao da će težiti neriješenom rezultatu).

 

A od svega me najviše iznanađuje taj čudesni niz od pet utakmica bez primljenog gola. Takvi što je doista čudo za Dinamo!
Dodajem sliku tablice s trenutnim stanjem - lijepo ju je pogledati.
...
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Eto, Dinamo je prvi u svojoj grupi. To je nešto po meni veliko, te se sada idemo razigravati po plejofu,. Dajte nam taj AC Milan. Koga čemo, pa ne znam prvo bi na najjače. U finalu mogu biti i slabije momčadi od nas.

Dinamo igra maestralno, igra kao momčad. Ruši nogometne klupske velikane.

 

Čitamo te novinarske tekstove, te svi žale za rekordima zbog tog primljenog gola. Ah, druže lako za rekrode. Samo da Dinamo pobjeđuje, te će i doći ti statistički rezultati koji se bilježe kao rekordi.

 

Pogledajte kaj veli Wiki. Ta, Dinamo od kasnih 60-ih godina i onog bljeska potkraj 90-ih, ne igra ovako dobar nogać na evropskoj sceni. Mislim dakako na ovu sezonu i onu prije dvije godine.
Stoga mislim da mi koji danas gledamo Dinamo imamo posebnu privilegiju što baš upravo sada živimo u doba kada Dinamo hara Evropom.


Prije dvije kuke srušeno je to mitsko proklestvo proljeća u Evropi, te sada srećom izgleda da Dinamo doživljava svoj renesansu.

Opet će cijela nogometna Evropa čuti za Dinamo, te će se naš ime kao "Dinamo Zagreb" ili pak ono skraćeno što se pokazuje u jednom kutu ekrana kao "DZG", vidjeti diljem Evrope

 

Privatno, mi je žao što je loša vibra oko kluba, te što je C-19 aktualan.
Za mene su dinamovo slovo "d", kao i grb Dinama, bio onaj iz vremena Lamze ili ovaj aktualni, jači simboli, nego eto nacionalni ili pak religijski.
Dinamo nisu samo lopta, nogometni teren, nadmetanje, sport, to je samo dio toga. Dinamo je odrastanje, stasanje, kultura, dobro i loše, ljubav, zlo,....

Sve se vrti oko Dinama.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...

Evo zasto Petkovic nije prezivio vise od 2 sezone u drugim klubovima. Covjek je u fizickoj spremi kao 45-godisnjak koji srijedom petkom i subotom trpa 3 litre dzonija u krv a u 5 ujutro na admiralu trpa sve na crveno

 

Mitch kaže...
Ma Petkovic koliko god nekad srlja i spor je, stvarno zna slozit napad iz obrane...a tehnicki je isto doktor.

Majer mi je malo toplo hladno, ali Gvardiol i Moharrami sve bolji i bolji...i jos dodas Lauritsena i Livu u pricu, stvarno dobra obrana.

Krasno.
Toliko hraćkanja po Dinamu. Toliko podsmjeha sa raznih strana. Sad kad su iz xyz razloga napravili posao kako treba, da to i liči na nešto, sad se hvale ljudi, stožer, igrači... J*ben narod, j*beni ljudi. 
GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 20:16 (cvaja997).
15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
cvaja997 kaže...
Mitch kaže...

Evo zasto Petkovic nije prezivio vise od 2 sezone u drugim klubovima. Covjek je u fizickoj spremi kao 45-godisnjak koji srijedom petkom i subotom trpa 3 litre dzonija u krv a u 5 ujutro na admiralu trpa sve na crveno

 

Mitch kaže...
Ma Petkovic koliko god nekad srlja i spor je, stvarno zna slozit napad iz obrane...a tehnicki je isto doktor.

Majer mi je malo toplo hladno, ali Gvardiol i Moharrami sve bolji i bolji...i jos dodas Lauritsena i Livu u pricu, stvarno dobra obrana.

Krasno.
Toliko hraćkanja po Dinamu. Toliko podsmjeha sa raznih strana. Sad kad su iz xyz razloga napravili posao kako treba, da to i liči na nešto, sad se hvale ljudi, stožer, igrači... J*ben narod, j*beni ljudi. 

 Pa nikad nisam sumnjao u njegovu kvalitetu, nego u formu. Bio je u ocajnoj formi u 8. mj

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Čovjek je imao Covid. Ne bude svima isto.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Eto, Dinamo je još uvijek u Evropi.

Još jedno kolo prođemo, te evo novoga proljeća u Evropi. Nije više Dinamo kanta za razbijanje, kao prije par godina. Danas igramo nogomet i izbacujem skuplje, bolje i one nogometne ekipe sa više para.

 

Koga oću u 1/16 finala? Pa, najbolje i  najjače momčadi. Jer ionako ove godine osvajamo evropski kup, pa bolje na početku riješiti ove teže protivnike. Ako mogu birati, onda oću AC Milano.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bome, igraju ok i bore se. Mene osobno ne zanima Mamić nego kako Dinamo igra i rezultati. Nadam se da budu barem još jedno kolo prošli i onda je to progres. Ono najbitnije je da nemaju stadion, a o tom bi trebali kao klub itekako povesti računa. Ako grad blokira izgradnju na Maksimiru iz ko zna kojih razloga, nek sami nađu lokaciju i podignu si stadion da ih ne bude sram kad im dolazi ekipe iz drugih dijelova Europe, a Maksimir nek bude zoo.

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 

Hm, priča o stadionu priča je o pljački, maketama i itd. Dinamo ne gradi stadion, nego samo projekte i makete o gradnji istoga.

Znam da bi nam trebao O.K. stadion, ali i ovaj koji sada imamo za mene je najbolji na svijetu. Kaj mogu, sentimentalni razlozi. Vjerujem da je tako sa mnogim Dinamovcima.

Kao i sa igračima, nisu mi nekaj baš Pele, Maradona, nego više Lamza i Prosinečki.

 

Ne bi đorao lokaciju stadiona, niti bi ruši postojeći, nego eventualno samoga nadograđivao.

 

Neka sa napravi neki suvremeniji, normalni stadion, bez ikakve megalomanije, za više ZGB klubova, za repku, za više sportova.  Negdje drugdje.

Al, mi Maxić ne dirajte.

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nisu ih baš pomazile kuglice. Bolje da je bio Milan ili United ak je već morao biti netko iz top ranga. Ali šta je tu je. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ma dobro je. Imamo ih.

Ako želimo osvojit Kup, ne biramo protivnike.

 

DZG, prolazi!

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Šteta. Bilo je i lakših protivnika, ali znam da Dinamo kroz povijest nikada nije imao sreće s ždrijebom...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Lijepo su se borili. Sada još koji euro pokupit u ove 2 tekme sa Spursima, možda netko bljesne pa se koja napiše o njemu i ode za milijunček više i... Iduće godine opet. Nije ovo loše za Hrvatsku i njezin nogomet.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Daj okupite se vas pet-šest preostalih navijača opg mamić i pošaljite mu neku peticiju da se konačno umilostivi pa vam od nekoliko milijardi ukradene love napravi ipak neki mali stadion da se prestanete brukati pred svijetom.

Albanci, makedonci i mađari-redom sirotinja i nogometni liliputanci su to uspjeli a ne dižu desetke milijuna na transferima i u europu. Pa nije valjda toliko skup život u bijegu pred zakonom u međunožju ili gdje ono već, ili se buksa lova za mlađeg brata daltona i pravosudne suce?!

6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Koliko god je pokrao, kakve god stvari je radio, nije klub odveo u propast. Naprotiv. U Europi drži najgori i po meni izjednačen sa najboljim rekordom. Pokupili su i kupit će sve najbolje iz RH, dovode anonimce i od njih naprave nešto. Ako ne uspiju u Dinamu, odu u filijale. Bolje kriminalac nego ulica.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Valjda razumiješ luzeru da si ti ta ulica kod svakog izbora u demokratskom društvu!? Kad ekipa slijepo citira kriminalce i zadnji ljudski šljam pritom ne uključujući mozak. Ili ti u mamićima, marčinku, antoliću, barišiću, rožiću, sakomanu...vidiš elitu, plutokraciju kakva bi trebala vladati svakim društvom

A što tek reći o selektivnom i kratkoročnom pamćenju gdje se zaboravlja 10+ godina gje je klub služio kao kućni izlog familije mamić a jedan jurčić bio trener u tri navrata, s adekvatnim rezultatima?! Gdje su se skupljali milijuni od transfera, a u stadion i adekvatna pojačanja nije uloženo ništa. Nemojmo zaboraviti niti 25 mil. kuna godišnje od grada, pranje love kroz transfere iz lokomotive, utajivanje poreza i lažna svjedočenja "idola" nacije modrića, lovrena i sličnih.

Dno dna. Ovo je prva mamićeva godina gdje se prilično uložilo u prosječna pojačanja, i to samo zato jer su se daltoni uplašili bjelice. A i tu je degen uspio ispasti od ferencvaroša i izbio braceku  10 mil. eura.

Valjda si svjestan da kad bandić i hdz popuše na izborima, a mamić krene bježati preko ograde (granice) ko svojedobno šojat, iza njih će ostati prazna blagajna i najružniji stadion na svijetu

 

 

15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Spitfire_zg kaže...

Valjda razumiješ luzeru da si ti ta ulica kod svakog izbora u demokratskom društvu!? Kad ekipa slijepo citira kriminalce i zadnji ljudski šljam pritom ne uključujući mozak. Ili ti u mamićima, marčinku, antoliću, barišiću, rožiću, sakomanu...vidiš elitu, plutokraciju kakva bi trebala vladati svakim društvom

A što tek reći o selektivnom i kratkoročnom pamćenju gdje se zaboravlja 10+ godina gje je klub služio kao kućni izlog familije mamić a jedan jurčić bio trener u tri navrata, s adekvatnim rezultatima?! Gdje su se skupljali milijuni od transfera, a u stadion i adekvatna pojačanja nije uloženo ništa. Nemojmo zaboraviti niti 25 mil. kuna godišnje od grada, pranje love kroz transfere iz lokomotive, utajivanje poreza i lažna svjedočenja "idola" nacije modrića, lovrena i sličnih.

Dno dna. Ovo je prva mamićeva godina gdje se prilično uložilo u prosječna pojačanja, i to samo zato jer su se daltoni uplašili bjelice. A i tu je degen uspio ispasti od ferencvaroša i izbio braceku  10 mil. eura.

Valjda si svjestan da kad bandić i hdz popuše na izborima, a mamić krene bježati preko ograde (granice) ko svojedobno šojat, iza njih će ostati prazna blagajna i najružniji stadion na svijetu

 

 

 Zanimljivo je da vjerujes da bi dosao netko bolji nakon njega...Sve sto si naveo zvuci kao idealan opis posla za najvise rangirane i korumpirane politicare u nasem drustvu, koji bi iskoristili to dok si rekao keks

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 19:51 (Mitch).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ode Cico.

 

Šugava vremena. Prebrzo ljudi odlaze.

Hval Cico za Dinamo. Svaki igrač koji je igroa za Plave, dao je svoj doprnos. Neki više, neki manje. Cico zaorao brazdu.

 

Prebrzo ljudi odlaze,.....

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Spitfire_zg kaže...

Valjda razumiješ luzeru da si ti ta ulica kod svakog izbora u demokratskom društvu!? 

 Prekrasno. Zajapureni purger. Moguće Hercegovac jer si nemiran nakon smrti Gradonačelnika.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
cvaja997 kaže...

 Bolje kriminalac nego ulica.

 Najbolji svjetski klubovi funkcioniraju na modelu "ulice" kako ti kažeš. Vodstvo Bayerna biraju članovi (navijači), kao i Reala i Barcelone. 

 

Svaki model može biti dobar ili loš. Ali ono što ne može u niti jednom slučaju biti dobro je izjaviti "bolje kriminalac nego". To samo u Hrvatskoj prolazi. Da se brani osuđene kriminalce i lopove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ode Zoki u zatvor 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice