GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.102
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 neeeeeeeeeeeee ja sam htio to prvi objavitiii uzet ces mi likoveeee

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Dinamo je šokirao svijet pobjedom protiv Arsenala, ali šokiran je bio i Split. Splićani su redom jučer u nevjerici gledali kako Dinamo razbija Arsenal, ali i njihove listiće. Djelatnica jedne sportske kladionice koja je željela ostati anonimna rekla nam je da se ne sjeća ni jednog jučerašnjeg listića na kojem nije bila pobjeda Arsenala. Kvota na topnike bila je oko 1.60, hendikep je bio 2.60, te je većina Splićana jučer pohrlila u kladionicu smatrajući to zicerom.

 

...
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

 

Dinamo je šokirao svijet pobjedom protiv Arsenala, ali šokiran je bio i Split. Splićani su redom jučer u nevjerici gledali kako Dinamo razbija Arsenal, ali i njihove listiće. Djelatnica jedne sportske kladionice koja je željela ostati anonimna rekla nam je da se ne sjeća ni jednog jučerašnjeg listića na kojem nije bila pobjeda Arsenala. Kvota na topnike bila je oko 1.60, hendikep je bio 2.60, te je većina Splićana jučer pohrlila u kladionicu smatrajući to zicerom.

 

 Kao i dobar dio drzave :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

 

Dinamo je šokirao svijet pobjedom protiv Arsenala, ali šokiran je bio i Split. Splićani su redom jučer u nevjerici gledali kako Dinamo razbija Arsenal, ali i njihove listiće. Djelatnica jedne sportske kladionice koja je željela ostati anonimna rekla nam je da se ne sjeća ni jednog jučerašnjeg listića na kojem nije bila pobjeda Arsenala. Kvota na topnike bila je oko 1.60, hendikep je bio 2.60, te je većina Splićana jučer pohrlila u kladionicu smatrajući to zicerom.

 

 https://33.media.tumblr.com/82a98ba71d60495ae0789aa876429f7f/tumblr_n0cpp9fflP1sia4voo1_400.gif

13 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
A mene gledali ko budalu kad sam rekao da je to nogomet i da se svasta moze dogoditi. Diste sad vi koji ste rekli da se zelite kladiti samnom i da cete zaraditi dobru lovu.
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
timmyzg kaže...
A mene gledali ko budalu kad sam rekao da je to nogomet i da se svasta moze dogoditi. Diste sad vi koji ste rekli da se zelite kladiti samnom i da cete zaraditi dobru lovu.

 Bio sam uživo na tekmi i kada je Pivke dao prvi gol nisam mogao vjerovati! Totalno sam bio spreman za porciju koju ćemo progutati...

 

I samo samo želio da izdrže do polouvremena, kako bih se tih 15 minuta mogao guštati, a poslije nega bude što mora biti (i dalje sam vjerovao da će okrenuti).

 

Naravno, kada su dobili crveni, e od tog trenutka već se živjelo za pobjedu!

 

...
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prenosi li netko osim arene sport?

 

Ima li neki Live stream? Mi nesretnici na vip TVu smo fasovali sa Ligom Prvaka.. Koliko su glupe naše televizije da ne prenose vjerojatno najgledljiviju utakmicu godine.

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ivan dragi kaže...

Prenosi li netko osim arene sport?

 

Ima li neki Live stream? Mi nesretnici na vip TVu smo fasovali sa Ligom Prvaka.. Koliko su glupe naše televizije da ne prenose vjerojatno najgledljiviju utakmicu godine.

 Nemojmo pretjerivati.

 

Arena sport ima ekskluzivna prava na LP, pa drugi ne mogu do njih. Isto kak oni nesretnici koji imaju samo Arenu ne mogu gledati Premiership i Primeru (jedine bitne europske lige).

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...
ivan dragi kaže...

Prenosi li netko osim arene sport?

 

Ima li neki Live stream? Mi nesretnici na vip TVu smo fasovali sa Ligom Prvaka.. Koliko su glupe naše televizije da ne prenose vjerojatno najgledljiviju utakmicu godine.

 Nemojmo pretjerivati.

 

Arena sport ima ekskluzivna prava na LP, pa drugi ne mogu do njih. Isto kak oni nesretnici koji imaju samo Arenu ne mogu gledati Premiership i Primeru (jedine bitne europske lige).

 Pa bio je onaj dogovor Nova u utorak, HRT2 u srijedu. Sad je problem što je nova odustala od toga, a vjerovatno neku ugvoro postoji. To očigledno napravila samo kako bi zeznula HRT(kao ono plakanje sa reklamama), a sad na kraju i mi gledatelji moramo ispaštati radi toga.

 

Ovaj zadnji dio je sramota što si napisao!

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čija sramota?

 

 

Nova TV je odavno rekla da je prijenos tekmi LP na našem području neisplativ i da HTV to može samo zato jer dobiva pare od građana.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Čija sramota?

 

 

Nova TV je odavno rekla da je prijenos tekmi LP na našem području neisplativ i da HTV to može samo zato jer dobiva pare od građana.

 Tvoje razmišljenje o Bundesligi i Serie A kao i o Francuskoj je sramota. Kao da se svijet vrti oko Barce i Reala jbt.

 

 

NovaTV je jedno vrijeme imala pola prava, a pola HRT jer su tako zahtjevali. Sad je izgleda ti pola ostalo novi, ali ne emitiraju nego rađe puštaju sapunice, a HRT pak se mora zadovoljiti sa polovicom. Velim na kraju su samo zajebali gledatlje.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bundesligu, Seriu A i PSG gledaju samo oni koji nemaju Primeru i Premiership. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Bundesligu, Seriu A i PSG gledaju samo oni koji nemaju Primeru i Premiership. 

 Ajde ne seri... molim te. Atraktivniji i bolji nogomet se igra u Bundesligi nego u obje na kraju navedene... Seria je u banani, ali se liga dize i takoder ima dobrih utakmica.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamovi juniori pobijedili Bayernove juniore 2:1,čestitke momcima.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Bundesligu, Seriu A i PSG gledaju samo oni koji nemaju Primeru i Premiership. 

 Po čemu je su to loše lige?

Pa Bundesliga ima puno bolji nogomet nego famozni Premiership koji godinama samo vrti goleme iznose,a nogomet nikakav.

Serie A nije ništa specijalno,ali polako raste i zna biti dobrih utakmica.

 

robimarko@gmail.com
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dečki off topic ste - imate opću temu za raspravu pa se selite tamo - ovdje se priča o Dinamu!

 

Pa evo da se vratimo na temu očekivanog sastava (slika).

 

Osobno mislim da je Pjaca u sredini čovjek manje, on može puno trčati, ali loptu ne zna zadržati, niti nekoga proigrati... Puno bolje se snalazi na krilu.

...
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Strah me za ovog Benkovića danas. Mogli bi ga pojesti jer se očekuje golemi pritisak na zadnju liniju.

Iskreno, sve ispod 4 razlike za Bayern je uspješan rezultat za Dinamo. Valjda se Lewa ispucao prošli tjedan :) Ali tu su uvijek drugi, ne znaš s koje strane veća opasnost prijeti.

---Life is ours, we live it our way---
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne vjerujem baš da će Bayern igrati u tako jakom sastavu. I sa slabijom postavom bi se trebali lako obračunati s Dinamom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Ne vjerujem baš da će Bayern igrati u tako jakom sastavu. I sa slabijom postavom bi se trebali lako obračunati s Dinamom.

 To si je i Wenger mislio pa što se dogodilo. Ovo je Liga prvaka, očito nema zajebancije više protiv nikoga.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 17:28 (vrinho).
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...

Strah me za ovog Benkovića danas. Mogli bi ga pojesti jer se očekuje golemi pritisak na zadnju liniju.

Iskreno, sve ispod 4 razlike za Bayern je uspješan rezultat za Dinamo. Valjda se Lewa ispucao prošli tjedan :) Ali tu su uvijek drugi, ne znaš s koje strane veća opasnost prijeti.

 I mene isto... Jesi gledao utakmicu s Hajdukom? Nevjerojatna mi je ona greška kada je predao loptu u noge Ohandzi... Istina bravurozno je to i spasio, ali imao je sreće pri tome. No ta situacija samo pokazuje koliko mu nedostaje iskustva... A s tom njegovom greškom kao prerezana je nestala igra koju je do tada igrao Dinama - njegova nesigurnost prenjela se i na sve ostale.

 

 Baš je peh da u ovakvoj utakmici nema Sigalija i Šife, bila bi to sasvim druga situacija.

 

 Sigali jako hvali malog Benkovića, ali realno teško je imati 18 godina, 2-3 seniorske utakmice iza sebe i izaći na teren Allianz Arene...

...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

 I mene isto... Jesi gledao utakmicu s Hajdukom? Nevjerojatna mi je ona greška kada je predao loptu u noge Ohandzi... Istina bravurozno je to i spasio, ali imao je sreće pri tome. No ta situacija samo pokazuje koliko mu nedostaje iskustva... A s tom njegovom greškom kao prerezana je nestala igra koju je do tada igrao Dinama - njegova nesigurnost prenjela se i na sve ostale.

 

 Baš je peh da u ovakvoj utakmici nema Sigalija i Šife, bila bi to sasvim druga situacija.

 

 Sigali jako hvali malog Benkovića, ali realno teško je imati 18 godina, 2-3 seniorske utakmice iza sebe i izaći na teren Allianz Arene...

 Jesam, vrhunski je spasio onaj svoj zajeb ali svejedno takve amaterske greške gdje ne gleda svojeg suigrača iz obrane prije dodavanja si ne bi smio dopuštati makar ima 18 godina. Baš me zanima kakav će biti danas. Uglavnom na jednoj takvoj utakmici može puno naučiti.

---Life is ours, we live it our way---
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Male su šanse da će se moć nadigravat sa Bayernom, šanse su im ipak u Grčkoj. Ja bi bio sretan da samo igraju muški i s mozgom pa makar izgubili i 5-0. Nije sramota od takve momčadi primit 5 komada, al sramota bi bila da igraju ko cucleki.

 

Daj bože da ne prime u prvih pola sata, možda da izvedu koju kontru, jedina šansa za remi je ako živci Njemaca prorade pa se krenu lupat i igrat "na preskokce". Al nisu švabe od jučer.

 

2-0, 3-1, 2-1, sa svim tim sam presretan, vjerojatno bi i Mamić to potpisao. Sve manje od dva gola razlike je čudo.

 

Edit:

Link na stream:

http://moja-televizija.com/index.php/arena-sport-1-uivo-tv-hrvatska

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 18:03 (ivan dragi).
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pep Guardiola kombinira s početnih 11. Thomas Müller je na klupi, a u sastavu je Joshua Kimmich.

Neuer - Lahm, Boateng, Bernat, Alaba - Kimmich, Coman - Götze, Thiago, Douglas Costa - Lewandowski

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sopcast, sa engleskim komentatorom.

sop://broker.sopcast.com:3912/258929

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

daj neki stream sa linkom kak bog zapovjeda, a ne te neke retardirane, sve šteka. Ubit ću nekog hahah

11 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

sopcast offline, a ovaj sa hr komentarima kasni 9 min(??) i šteka...

 

ima li itko išta drugo

12 godina
offline
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kako su se usrali..... Praktički sva 3 gola poklonili.

Evo i četvrtog.... Ovo bolje ne gledati dalje.

---Life is ours, we live it our way---
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice