Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.538
|
čitano: 6.324.210
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Jeste vidjeli ovog powerliftera Larry Wheelsa? Covjek je jak kao bik. Priznao je da je na steroidima i cak i koje je vrste steroida uzea. A meni mu je i izgled vrhunski. Mislim da ima 22god

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Kakav je taj kurac palac seid po težinama, kako diže, kad vidim da spominješ to?

 

 

 Bench: 350lbs
Squat: 435lbs
Clean: 250lbs
Military: 255lbs
Deadlift: 515lbs

 

Po meni je to jedan teški debil u usporedbi s Ogusom . Pogotov nakon onog sa photoshopom . 

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...

Jeste vidjeli ovog powerliftera Larry Wheelsa? Covjek je jak kao bik. Priznao je da je na steroidima i cak i koje je vrste steroida uzea. A meni mu je i izgled vrhunski. Mislim da ima 22god

 Daj, ja mislio natural :( smrc

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
intexuz kaže...

A nasli ste usporedivat Seida i Ogusa.

 

Seid je defka i nesto sitno misice mase,dobro je poslozen sa hvatistima i izgleda aesteticno. Znanje njih dvojice se ne treba ni spominjat. Ogus doktor.

 

Em Ogus moze OHP-at Seidov bench,razlika u snazi je uzasno velika,s tim kako Ogus izgleda(kao maneken) ,dize kilaze dosta jakog powerliftera,malo tko moze njegov OHP dignut,600 lbs DL easy.. Seid se lomi ko upitnik na 200 kg

 Bas to.. Seid je visi i to mu daje prednost, isto je dobro poslozen, biceps banana, ali ne moze tu nista

 

Ogus je doktor i u treningu i prehrani, sve je savrseno poslozeno.

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...

Jeste vidjeli ovog powerliftera Larry Wheelsa? Covjek je jak kao bik. Priznao je da je na steroidima i cak i koje je vrste steroida uzea. A meni mu je i izgled vrhunski. Mislim da ima 22god

 Moje je godiste,izgleda kao da mi tata moze bit. Sad se sprema za BB natjecanje,stroj u svakom aspektu

l<l<l<l<l<l
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Da, jak je, dobro izgleda, iako za taj frame i visinu treba jos dosta misicne mase, ruke, noge, da bi bio konkurentan u BB.  Pratim ga, dobar lik

 

 

btw procitajte stivo za laku noc

 

https://kornerstar.com/2018/01/18/bojan-stojnic-ne-postoji-tajna-zdrave-prehrane/

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Treba mi preporuka ekliptičnog trenazera jer mislim da je super za cijelo tijelo. Di uzeti? Koji? Nemojte mi samo reći da uzmem neki od 10k kn jer je kvalitetan. Do 2k kn gledam. Imam ravno 100kg pa me to brine jer ih dosta ne podržava više od 100kg. Hvala. :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Gogy7 kaže...
Treba mi preporuka ekliptičnog trenazera jer mislim da je super za cijelo tijelo. Di uzeti? Koji? Nemojte mi samo reći da uzmem neki od 10k kn jer je kvalitetan. Do 2k kn gledam. Imam ravno 100kg pa me to brine jer ih dosta ne podržava više od 100kg. Hvala. :)

To je k*rcina.

 

Eventualno za zagrijavanje, ali ako imas para na bacanje, onda slobodno.

 

Inace, sipka s utezima (+bumperi), benc, neki stalci/rack za cucanj i bok.

9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Pa da, za zagrijavanje treba mi nešto za kardio, imam benč i utege doma i šipke i svašta. Treba mi nešto za kondiciju pogotovo kad vani pada kiša. Kako imam bicik glupo mi uzet sobni bicikl kad ovo djeluje na više mišićnih grupa.
14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Pogledaj ponudu Xplorera (ovi što rade i bicikle)

9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Vidio sam. Nekako mi se ovaj svida
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Insportline-Madesto.aspx
7kg
Do 120kg
2god gara
12 godina
offline
Rast mišića i visina

a sta ce ti taj qrac? 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

a sta ce ti taj qrac? 

 Boli te kurac što će sebi ljudi za svoj novac kupiti. Tebi nebi bilo loše uplatiti sat lijepog ponašanja i afirmacije tuđih mišljenja, umjesto da pametuješ svakom jebeno ovdje.

 

Ako će dečko biciklirat, veslat, trčat, skakat ili dati 10k za kakav orbitrek ko si ti da mu sudiš?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 11:35 (fila2208).
9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Ne vidim u čemu je problem. Samo sam pitao ima li itko iskustva s tim spravama. 2k kn nije puno za spravu jer ju mogu koristiti svi u kući {mislim na ženski dio obitelji}. Očito su tu svi neki full nabildani bodybilderi kojima je cilj samo nabiti masu pa im sprave ovakvog tipa nevaljaju. Imam benč i 200kg utega doma i razne šipke za razne vježbe. Ne treba mi ništa za masu. Treba mi nešto za kondiciju pa sam naletio na ovo. Ponekad mi dosadi pješačiti, trčati, nekoliko kilometara jer živim u malom gradu i sve rute sam prošao pa dosadi malo. Ako sprava nevalja pa pobogu recite, nevalja. Ulažem u sebe i svoje zdravlje .
13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
Gogy7 kaže...
Ne vidim u čemu je problem. Samo sam pitao ima li itko iskustva s tim spravama. 2k kn nije puno za spravu jer ju mogu koristiti svi u kući {mislim na ženski dio obitelji}. Očito su tu svi neki full nabildani bodybilderi kojima je cilj samo nabiti masu pa im sprave ovakvog tipa nevaljaju. Imam benč i 200kg utega doma i razne šipke za razne vježbe. Ne treba mi ništa za masu. Treba mi nešto za kondiciju pa sam naletio na ovo. Ponekad mi dosadi pješačiti, trčati, nekoliko kilometara jer živim u malom gradu i sve rute sam prošao pa dosadi malo. Ako sprava nevalja pa pobogu recite, nevalja. Ulažem u sebe i svoje zdravlje .

Ma pusti, u ovoj temi ako ne radis bez rukavica, ako ne treniras gol kao alpha, ako nemas visokokaloricnu dijetu i nisi bodybuilder, automatski si ili peder ili zensko

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja sam sve to odjeba što se tiče kardia i samo hodam. Od Strožanca do Bačvica i nazad jednom tjedno, to je cca 20km. Već 2 godine (ali i žderem...).Trčim cijeli život i više mi ga je do ovde. Na bike mi je ok, čak znam ekipu koja vozi zajedno, njih par, i još me zovu da idem s njima, a ja izmišljam da moram popravit bajk - jer mi se neda, jer mi je bolje slušaj mjuzu, neko predavanje ili neku audio knjigu dok hodam.

 

Neki dan sam se popea s malim na obližnje brdo Perun, tako da mi se sviđa taj hiking. Učlanio bi se i neki klub/društvo ali vidim da ima samo planinarsko društvo Mosor a u fotogalerijama na njihovim stranicama vidim samo neke starce, babe i dide.. Jer mladima to nije atraktivno, barem ne ovde. Recimo u Kaliforniji, a ponaravno u LA-u - svi živi hodaju. Imaju grupa bezbroj i evenata na bacanje. Nešto fenomenalno.

 

U planu mi se čak skompat se s nekim, po mogućnosti da je ženska osoba, iz bilo kojeg dijela svijeta, koja isto voli hodanje pa pričat preko skajpa dok hodam. Isto fora. Možda čak imat i nešto kao google glass tako da oboje možemo viditi ono šta ovaj drugi vidi u jednom kutu...

 

Ali od sprava mi se čini možda najbolje ona traka, to je ono ziher. Neznam, možda je i ta dobra...možda kupit obe ako nije skupo.

12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Jel valja sta ovaj kreatin u Lidlu (300g, 80kn) ili je sve to vise manje isto?

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 21:12 (monsieur).
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
exer1234 kaže...

a sta ce ti taj qrac? 

 Boli te kurac što će sebi ljudi za svoj novac kupiti. Tebi nebi bilo loše uplatiti sat lijepog ponašanja i afirmacije tuđih mišljenja, umjesto da pametuješ svakom jebeno ovdje.

 

Ako će dečko biciklirat, veslat, trčat, skakat ili dati 10k za kakav orbitrek ko si ti da mu sudiš?

 samo ga pitam sta ce mu?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Gogy7 kaže...
Ne vidim u čemu je problem. Samo sam pitao ima li itko iskustva s tim spravama. 2k kn nije puno za spravu jer ju mogu koristiti svi u kući {mislim na ženski dio obitelji}. Očito su tu svi neki full nabildani bodybilderi kojima je cilj samo nabiti masu pa im sprave ovakvog tipa nevaljaju. Imam benč i 200kg utega doma i razne šipke za razne vježbe. Ne treba mi ništa za masu. Treba mi nešto za kondiciju pa sam naletio na ovo. Ponekad mi dosadi pješačiti, trčati, nekoliko kilometara jer živim u malom gradu i sve rute sam prošao pa dosadi malo. Ako sprava nevalja pa pobogu recite, nevalja. Ulažem u sebe i svoje zdravlje .

 Zasto ne ides van trcati, hodati,,, i ne ustedis 2000 kn ? 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

svi su pametniji, da je reko da ide šetat rekli bi što ne trčiš na traci u gymu... kupi to ak ti paše, meni je kod tih sprava najbitnije da se ne raspadnu, a za to imaš garanciju

 

plus ak ti je to u boravku, imat ćeš manje izlika da ne vježbaš

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. 

 Za cardio prek zime je veslački ergometar fenomenalan... Ali kvalitetni primjerci su skupi ko vrag, ovi jeftiniji za par tisuća kuna su upitni...

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

Apsolutna istina posvuda u HR rekao bih, i na selima... bili bi puno više orijentirani na zdrav život i trenkanje kao narod da nema tog duboko ukorjenjenog debilizma na svakom koraku pa naravno da su ljudi prisiljeni na neki način trenirat/trčat u privatnosti doma ili teretana... zbilja šteta... ali postoji nada da bude jednog dana, jer već sad postaje trend rekao bih, da sve više ljudi trenira i upisuje u teretanu. 

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Unimatrix 007 kaže...
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

Apsolutna istina posvuda u HR rekao bih, i na selima... bili bi puno više orijentirani na zdrav život i trenkanje kao narod da nema tog duboko ukorjenjenog debilizma na svakom koraku pa naravno da su ljudi prisiljeni na neki način trenirat/trčat u privatnosti doma ili teretana... zbilja šteta... ali postoji nada da bude jednog dana, jer već sad postaje trend rekao bih, da sve više ljudi trenira i upisuje u teretanu. 

 Ne razumijem zašto se ljudi uopće opterećuju time što drugi govore, pričaju, tračaju, itd...

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

 

 

Ajd ovako. Ako radis cardio trening, zasto je bitno da ti rade i ruke? ces ih nabildovati s tim orbitrekom ili sta? veca potrosnja kalorija ? Koliko znam (bio sam jednom na tom sranju u zivotu) ti uglavnom nogama guras to, tj pomices, rukama ne mozes.. Ruke sluze samo da se imas gdje drzati..... (mozda se varam, ali 99% sam siguran da je tako)... 

 

Pa ako te sramota trcati ili sta vec, onda si u kurcu.... Istina da te cudno gledaju, ali to bi trebala biti njihova a ne tvoja sramota. zar ne?

 

1. kupio sam jednom kucni bicikl, 300 ili 400 kn dao, ali u to vrijeme sam mislio da cardio topi salo i da ga moram raditi ako zelim smrsaviti, bio sam glup i naivan... dao sam ga babi nek vozi malo

2. dati 2000 kn za to,,, ok ako ima nekog smisla, svrhu... za 2000 kn mozes kupiti brdo hrane, wheya, ici godinu dana u teretanu... trcati vani.. 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Kupljeno je, sutra dolazi. Uzeo jer stvarno ne volim trčati po vani jer sam punašan pa to čudno izgleda. Živim u malom gradu di te svi gledaju i znaju o tebi više od sebe samog. Teretana je mala često nakrcana i ima par sprava. I sestra ima problema s ledima od ozlijede pa ne moze trcati samnom a ovako će moći i ona vjezbati. Proteina imam 5kg, imam hrane svega, fali mi samo ovo. Svaki dan hodam 5~10km i osjetim da mi je to nedovoljno.
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Pa gle, ako ti želiš trčati, odnosno vježbati na orbitreku i na taj način se baviti sportom stvarno ne vidim zašto bi se ti ikome opravdavao zbog toga. Kao da svatko mora ići u gym, raditi bro split, piti protein shakeove i postati svaki dan back double biceps na instagram. 

 

Stvarno, neka svatko radi što voli i želi i onako kako se najugodnije osjeća.  

Iskreno, već mi je puna kapa tog fitness trenda. Gdje god dođem, gdje god se okrenem i koju god društvenu mrežu upalim svi samo o tome pričaju. 
Chill out ljudi, ima i drugih stvari u životu. 

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
 sam glup i naivan...

 

 Evo, samo sam ovo pročitao i to je jedino i točno.

Orbitrek se može gurati rukama isto, a uspotalom da samo mašeš rukama već trošiš više kalorija tako da u svakom slučaju je bolje da su ruke zagrijane, bar bi ti to trerbao shvatiti.

 

Dečko ima svoje razloge, totalno ga razumijem i drago mi je da ima novac da si kupi spravu koja će ga učiniti boljim čovjekom u svakom pogledu kojemu on želi.

 

Orbitrek je superiška stvar za imat doma na čemu može cijela familija bit aktivna cijelu godinu.

Otić trčat van, ili doma opalit dok gledaš tv i mršavit uz tv, bome dobra fora moram priznat :)

 

 

Btw. dečki moji danas sam skužio što znači bit masa, pun opreme uz brzo, zemlju koja se skliže i propada trčati i držati tempo, eksplodirat sam htio.

Kad sam dostigao čovjeka, koji je isto tako umro od napora skoro jedva sam se bacio na njega, bilo je nešto ko miočić-ngannou lololo :)

 

uf moram skresati malo, natuć kondiciju...kisik mi treba u bocama 

Unimatrix 007 kaže...
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

Apsolutna istina posvuda u HR rekao bih, i na selima... bili bi puno više orijentirani na zdrav život i trenkanje kao narod da nema tog duboko ukorjenjenog debilizma na svakom koraku pa naravno da su ljudi prisiljeni na neki način trenirat/trčat u privatnosti doma ili teretana... zbilja šteta... ali postoji nada da bude jednog dana, jer već sad postaje trend rekao bih, da sve više ljudi trenira i upisuje u teretanu. 

 U svom gradiću uz par jakih  momaka sam uspio motivirat neke klince pa se to malo pokreće. Sad je fora bit nabildan na kupanju, a prije sam ja i kolega bili napuvani kemičari, mijenja se to, klinci bi rada velike ruke, cijene nas stare bildere, slušaju, žele bit još veći i to mi je super, ali sporo to ide ali bude išlo na bolje korz 10-15god će bit više ovih šta treniraju a manje ovih po kavama šta im se rugaju.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 20:49 (fila2208).
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Orbitrek je ok stvar, baciš je uz tv i gledaš tv i zaboraviš da trenkaš.
Sobni bicikl mi nije, jer orbi rade i ruke pomalo. Pričamo za čisti kardio naravno i to nije uopće loše. Skupo to je, ali ako imaš love zašto ne, iako u pravu su hejteri, ljepše je vani, ali ako je tebi bolje doma i to, zašto da ne.

 

Kod nas u manjem gradu ko trči i trenira smatra se debilom koji je an drogama i leti okolo dok drugi piju pivu i smiju mu se a zapravo su ljubomorni tako da neki ljudi rađe doma rade sve i nea hejtanja tako da ako je to razlog kužim kompića gore koji kupuje.,

 Tako je, imam ga jer sam ga mijenjao za neki smartphone koji mi nije trebao. Može se dobro upregnuti ako se drži tempo i iskombinira rad u polučučnju, pa "hod" unatrag - i to je prednost što si fakat možeš za to vrijeme dok je vani gluho doba noći ili prolom oblaka, gledati neku serijicu i odraditi da se fino izmoriš. 
Malo je neobična kretnja i treba vremena da se usvoji (a poslije je pak malo neobičo hodati) i recimo meni one ručke nisu od neke pomoći - mislio sam da se to može upregnuti ozbiljnije, ali u biti to su više manje samo hvataljke - ne mogu se baš koristiti da one aktivno samo rukama pokreću orbitrek. 
No može lijepo dignuti puls i ugrijati. 

Gogy7 kaže...
Kupljeno je, sutra dolazi. Uzeo jer stvarno ne volim trčati po vani jer sam punašan pa to čudno izgleda. Živim u malom gradu di te svi gledaju i znaju o tebi više od sebe samog. Teretana je mala često nakrcana i ima par sprava. I sestra ima problema s ledima od ozlijede pa ne moze trcati samnom a ovako će moći i ona vjezbati. Proteina imam 5kg, imam hrane svega, fali mi samo ovo. Svaki dan hodam 5~10km i osjetim da mi je to nedovoljno.

 E da, zaboravio sam pitati na koju visinu 100 kg, ali ako tvrdiš a si punašan, bolje su umjerene glatke kretnje orbitreka i bicikla nego udarci po zglobovima od trčanja. I sigurno da je prikladno, jer ga mogu i ostali ukućani koristiti - pogotovo stariji ljudi.
Samo jasno ti je, prvo i osnovno gdje ćeš potrošiti kile je - u kuhinji.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Nemam ništa previše korisno za dodati, samo bih htio dati +1 za Orbitrek. Još kad sam bio debel rekao mi je fizić da bolje prvo na Orbitrek, pa kad smršavim mislit o trčanju.

Trava raste tamo gdje je posadiš.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice