Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.300.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ja ti mogu reci iz osobnog iskustva trenirao sam od 16-19 pa prestao, i onda opet poceo sam 23?. Trebalo mi je cca 3mjeseca dodem do dijela di sam bio prije, doduse nakon toga nisam prestajao na duze od nekih 2mjeseca pa neznam.

15 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

jel ima negdje na netu plan ishrane sto se tice mase i sl.. znam osnove da su UH, proteini i masti vazne za to! Ali jednostavno to mi je tezi dio ishrana i sta da jedem... bas bih volio sad da pocnem kako treba i da dodjem do cilja koji sam sebi zacrtao! volja je tu 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
pa razlika u godinama je bitna zato šta kako stariš tvoja prirodna razina hormona rasta opada. ne znači da se ne može izgraditi dobro tijelo u pedesetima ali će biti teže nego u dvadesetima dok si na vrhuncu. ako nisi siguran a čini ti se da slabo napreduješ unatoč dobrom treningu, odmoru i hrani onda možeš napraviti krvne pretrage da ti ustanove razinu testosterona pa onda znaš na čemu si
11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

btw. form check? Kakvi ste, jeste izvukli sezonu unatoč lockdownu i coroni?

Mene danas i dragog frenda slikalo nakon treninga prsa.  Došao iz noćne, spavao od 09-12 i udarili gym 13-15. 

ne bi mogao bez preworkouta takvo šta podnijeti priznam, ali inače ne koristim, jedino kod ovako teških napora i neispavanosti.

 

Inače 185/102, nikad masniji pred ljeto, ali ajde, treba i takvih ljeta :)

 

 

mišljenja o pre workout, uzimate stalno ili kad vam treba push?

Svaka cast za formu uz ovaj lockdown. Mene je sje8ao. Btw, mislim da si jaci nego sto fotka sugerira ako kuzis. Btw, 185 na 102kg mase ljudi ocekuju hulka sa strukicem, meni ti izgledas formom kao neki powerlifter ili sportas a ne klasik bilder.

 

Baci preporuku za preworkout, morat cu nesto dodat u zivot.

 

 

Survivor - eye of the tiger
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
metrix.2k kaže...

 Jesi ti ovi desni? Izgledas ko k, tipicni bro lifter koji ne nosi tekicu sa jednadzbama za deadlift i bench u teretanu :P

 

Nazalost stalno uzimam PWO, tolerancija na ta sranja mi je pri vrhu i uopce ga vise ni ne osjecam, koji god uzeo. Ipak, volim taj placebo efekt i kad udjem u gym i znam da sam ga popio nekad je i to dovoljno, ali reka san si sad kad potrosim ovaj da necu uzimat uopce vise. 

 

Kolko proteina inace unosis na tu kilazu? Ja sam se do nedavno trpao sa 160g minimum na svojih 88kg, ali uvijek sam nabacivao dosta na sebe masnoce, sad vise ni ne pratim i vise idem po osjecaju te sam na prosjeku mozda 110-130g i nikad bolje nisam izgledao. Weird.

 

 

 Hvala ti na komentaru, zbilja izgledam kao kurac, zato sam i stavio da mi ti i takvi date savjet kako da izgledam kao netko ozbiljan.

 

Ne mjerim proteine, uh nita išta. Super mi je što žena dobro kuha i pazi nam na prehranu za nas oboje. Trei obroka dnevno se trudim unijeti, ali bez ikakve gružnje savjest pojedem što hoću.

Neki dan smo išli nas 4 pojesti metar pizze (dve jumbice cca ) itd, baš tipično od bildam, jedem, pijem, živim.

 

Najviše i najbolje se sad osjećam dok radim koliko hoću, kad hoću, nit brojim već pratim tijelo i kakav sam taj dan, tako i jedem i dižem.

 

metallic kaže...

Svaka cast za formu uz ovaj lockdown. Mene je sje8ao. Btw, mislim da si jaci nego sto fotka sugerira ako kuzis. Btw, 185 na 102kg mase ljudi ocekuju hulka sa strukicem, meni ti izgledas formom kao neki powerlifter ili sportas a ne klasik bilder.

 

Baci preporuku za preworkout, morat cu nesto dodat u zivot.

 

 

 Imao sam sreće da sam od starog prijaatelja diovukao nešto utegića doma pa sam se natjeravao koliko je išlo + TRX na dječjem igrlštu iza zgrade. - za vrijeme locka

a za ovo boldani, To su krivi instagrami i ostali filteri koje ljudi trpaju na sebe. Meni je balans između snage i izgleda bitan. Džaba si izrezan kao jeff said i dižeš kamilice, ili opet bit debelo prase i opet ne dižeš impreisvno za svoju kilažu.

 

Radim za gušt, treniram sa super ekipom, guramo jedni drugi i to je po meni najbitnije.

 

Vidim nema nekog interesa za neki form check i kvliatetnu raspravu, kao i inače u ovoj temi.

Sve veliki ratnici na tipkovnici, vjerojatno perolake kategorije hvataju sixpack za ljeto.  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 14:03 (fila2208).
11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Znao sam da je tako, Samo naprid i pametno stari...

Vidis da ima i realnih komentara kao moj.

 

P.s. daj baci koju preporuku o prework na PP, ako ima neston provjereno.

Hvala

Survivor - eye of the tiger
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
metallic kaže...

Znao sam da je tako, Samo naprid i pametno stari...

Vidis da ima i realnih komentara kao moj.

 

P.s. daj baci koju preporuku o prework na PP, ako ima neston provjereno.

Hvala

 Ma ne sekira to mene, previše godina imam da me sekiraju neki balavanderi na forumu. Slike sam stavio čisto onak i zajebancije, nisu mi bitni lajkovi neg da vidim jel ekipa unatoč coorni i lockdownu uspjela dostić očekivanu formu za ljeto.

 

Od pre worka najbolja stvar je uvijek dobra kava. Popijem je prije gym s dečkima i ok mi je za obične treninge.

 

Od ovog ostalog pijem ti od gym beam nekakav bcaa, tu ima taurina i kofeina pa te malo još digne.

Također njihov preworkout THor mi je ok, pola mjerice čak, na cijelu sav trnem pa mi se to ne sviđa.

 

Frend se jedan šopa nekim Red wejlerima ili tako nešto., i gutaju arganin tablete.

 

To ti je sve više manje isti efekt, malo žile iskoče, trnu ti ruke usne uši i kao lud si dižeš jako.

 

Kažem, po meni, dobra jaka kava napravi posao, kad je teže onda posegnuti za nekim prewrkoutom čisto da izvučeš dobar trening.

 

https://gymbeam.hr/stimulans-prije-treninga-thor-fuel-vitargo-600-g-gymbeam.html

https://gymbeam.hr/proamino-390-g-gymbeam.html

 

ovaj amino mi je doabr mix, nekad je na dobrom popustu kao i thor pa si hvataj to, gymbeam mi je trenutno omiljen shop, svakih mjesec dana složimo po 700-1000kn nekih dodataka nas 6-orica

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kakav crni form check... dobro i izgledam koliko treniram
Lockdown me i nije toliko pogodio s obzirom da imam doma teretanu. Najviše me sjebalo što se ove godine nisam imao za što pripremati jer radi posla nisam mogao ici na utakmice te sam preskočio cijelu sezonu. Tako da nisam ni trenirao nešto ozbiljno
Al ajde, radi kvalitetne rasprave okačit ću i ja sliku pa nek gori sve. Možda potaknem i ostale

9 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
metrix.2k kaže...

 Jesi ti ovi desni? Izgledas ko k, tipicni bro lifter koji ne nosi tekicu sa jednadzbama za deadlift i bench u teretanu :P

 

Nazalost stalno uzimam PWO, tolerancija na ta sranja mi je pri vrhu i uopce ga vise ni ne osjecam, koji god uzeo. Ipak, volim taj placebo efekt i kad udjem u gym i znam da sam ga popio nekad je i to dovoljno, ali reka san si sad kad potrosim ovaj da necu uzimat uopce vise. 

 

Kolko proteina inace unosis na tu kilazu? Ja sam se do nedavno trpao sa 160g minimum na svojih 88kg, ali uvijek sam nabacivao dosta na sebe masnoce, sad vise ni ne pratim i vise idem po osjecaju te sam na prosjeku mozda 110-130g i nikad bolje nisam izgledao. Weird.

 

 

 Hvala ti na komentaru, zbilja izgledam kao kurac, zato sam i stavio da mi ti i takvi date savjet kako da izgledam kao netko ozbiljan.

 

Ne mjerim proteine, uh nita išta. Super mi je što žena dobro kuha i pazi nam na prehranu za nas oboje. Trei obroka dnevno se trudim unijeti, ali bez ikakve gružnje savjest pojedem što hoću.

Neki dan smo išli nas 4 pojesti metar pizze (dve jumbice cca ) itd, baš tipično od bildam, jedem, pijem, živim.

 

Najviše i najbolje se sad osjećam dok radim koliko hoću, kad hoću, nit brojim već pratim tijelo i kakav sam taj dan, tako i jedem i dižem.

 

metallic kaže...

Svaka cast za formu uz ovaj lockdown. Mene je sje8ao. Btw, mislim da si jaci nego sto fotka sugerira ako kuzis. Btw, 185 na 102kg mase ljudi ocekuju hulka sa strukicem, meni ti izgledas formom kao neki powerlifter ili sportas a ne klasik bilder.

 

Baci preporuku za preworkout, morat cu nesto dodat u zivot.

 

 

 Imao sam sreće da sam od starog prijaatelja diovukao nešto utegića doma pa sam se natjeravao koliko je išlo + TRX na dječjem igrlštu iza zgrade. - za vrijeme locka

a za ovo boldani, To su krivi instagrami i ostali filteri koje ljudi trpaju na sebe. Meni je balans između snage i izgleda bitan. Džaba si izrezan kao jeff said i dižeš kamilice, ili opet bit debelo prase i opet ne dižeš impreisvno za svoju kilažu.

 

Radim za gušt, treniram sa super ekipom, guramo jedni drugi i to je po meni najbitnije.

 

Vidim nema nekog interesa za neki form check i kvliatetnu raspravu, kao i inače u ovoj temi.

Sve veliki ratnici na tipkovnici, vjerojatno perolake kategorije hvataju sixpack za ljeto.  

 Lega moja prva recenica je bila ociti sprd u kontekstu nekakvih diskusija prije u ovoj temi, aludiram i rugam se ovim science lifterima poput exera i takvih. Svoju formu i izgled neman potrebe niti zelje stavljat jer ne izgledam toliko dobro ni zavidno, mozda za koji mjesec 😄

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
metrix.2k kaže...

 Lega moja prva recenica je bila ociti sprd u kontekstu nekakvih diskusija prije u ovoj temi, aludiram i rugam se ovim science lifterima poput exera i takvih. Svoju formu i izgled neman potrebe niti zelje stavljat jer ne izgledam toliko dobro ni zavidno, mozda za koji mjesec 😄

 Onda moje isprike, ne znam te tu iz teme pa ne znam jel sprdaš ili si ozbać. Pardonček. 

Science lifteri - lol odlično. 

Mi ih zovemo: kamiličari, hijene, coachevi itd, ali ovo ću dodati u lepezu tih nadimaka.

 

Ma ono pa nije nužno sliku stavit, više me zanimalo jeste uspjeli održati formu bez obzira na te lockdowne i sranja.

 

Prte kaže...

Kakav crni form check... dobro i izgledam koliko treniram 
Lockdown me i nije toliko pogodio s obzirom da imam doma teretanu. Najviše me sjebalo što se ove godine nisam imao za što pripremati jer radi posla nisam mogao ici na utakmice te sam preskočio cijelu sezonu. Tako da nisam ni trenirao nešto ozbiljno
Al ajde, radi kvalitetne rasprave okačit ću i ja sliku pa nek gori sve. Možda potaknem i ostale 

 Meni se doma užas bilo teško natjerati. Onda gledam ako idem još jedno ponavljanje pa se zadavim pod 130 oće me žena moć spasit, a ne smijem doma lupat jer je sve bilo u sobi na parketu. Dolje zaklao kartonske kutije po podu, ali da bacam utege sjebao i sve.

Tak da sam preživljavao ajmo reć, dosta često znao doć frend pa kao budemo pes i gym, na kraju 5 sati pesa i ode doma lol

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Za 2-3 tjedna stavim sliku. Tek sam nedavno završio sa bulkom koji je trajao od jeseni. Napravio sam pauzu tokom lockdowna, malo zgibova za održavanje forme i tjt. Nadam se spustit bf tek toliko da me nije sramota skinuti majicu, ali inače ne volim nešto previše zdefkan look. 

Imam 86-87kg na 176 cm. Od liftova vrijedno spomena mi je BP gdje mi je one rep max 135kg (3x120kg i 5x5 110kg). Overhead press 85kg one rep max (3x70kg serije). Front squat 3x120 kg. Obični čučanj i DL ne radim zbog problema s leđima, ali ubacujem povremeno koliko mogu neke skraćene verzije DL-a. Zgobovi 3-5x sa opterećenjem od 30kg. Propadanja 40x8, ali rijetko radim. Muči me neka manja ozlijeda ramena i to bi mi moglo unazadit progress pogotovo jer sam u deficitu (BP moram izbaciti dok ne prođe). Sve u svemu moglo je i moralo bolje, ali na kraju krajeva premalo vremena za kvalitetan bulk s obzirom na pauzu od 2 mjeseca zbog lockdowna. 

5 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ma top izgledas, svaka cast na listovima. Na slici bas izgledaju dobro, tj veliko. Prava rijetkost moram priznati :D

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Evo jedna od danas. Forma nije loša po meni.

 

 

Zadnjih nekoliko mjeseci zbog obaveza se nisam baš mogao fokusirati na trening pa sam išao održavati kilažu, ali eto na kraju kad usporedim vidno sam srezaniji nego prošle godine na istoj kilaži pa vjerujem da se nabacilo nešto gainsa. 

 

Inače stalno zbog korone vježbam kod kuće, ništa fancy; šipka, bučice, vratilo i 200 kg utega. Sasvim dovoljno. 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

visina težina, ovo je odličan all rounder, nema šta.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

visina težina, ovo je odličan all rounder, nema šta.

 

 

 179 cm, ~79 kg

Planiram sad preko ljeta održavati ovo, a onda napasti malo jaču masu

 

 

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

 

Vidim nema nekog interesa za neki form check i kvliatetnu raspravu, kao i inače u ovoj temi.

Sve veliki ratnici na tipkovnici, vjerojatno perolake kategorije hvataju sixpack za ljeto.  

 Stavio sam sliku prije na stranici,vidio si sta sam napravio u par mjesevi ondje su kilaze 100kg pa 90kg i onda gdje sam skinio skforz bf 78kg.

To je moj prvi dodir s teretanom i idjem u teretanu sve ukupno oko 10mj.

Nakon tog rezanja krenuo sam na debljanje,u pocetku sam pazio na unos,ali kasnije sam popustio pa sam isao vise na osjecaj.Treninge sam pratio da je progresija stalno tu,nisam forsirao velike kilaze odjednom nego postepeno,kao pocetnik ja sam zadovoljan.

Ovo je na cca. 95kg i sad sam krenu skidat bf,ali lagano nema zurbe,iskreno ne zanima me to da se vidi six pack na ljeto itd...

A razmisljam slicno kao i ti,ne zanima me da budem izrezan,a dizem kamilicu,niti da imam 120kg i mucim se na cucnju sa 120kg.

 

1.89cm i 95kg.

 

edit: evo i prva slika da se vidi s ceg sam poceo,znaci sve skupa oko 10mj teretane,prije tog nikad krocio u nju nisam...smatram se i sada teskim pocetnikom.Sto se sliak tice jbga,ne znam se namistat jos 

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 8:14 (hrka11).
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

super srezano, sad bacaj masu lopatom na to :)

 

na 190 (visina koju bi volio da imam) je po meni 105-110kg onako čista šasija.

 

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Mozda u globalu za gym, al kolega nije krupne gradje prirodno na toj visini.

 

Cini mi se dosta brz napredak za samo 10mj, cime mogao podpomoci?

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 14:47 (metallic).
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

super srezano, sad bacaj masu lopatom na to :)

 

na 190 (visina koju bi volio da imam) je po meni 105-110kg onako čista šasija.

 

 

 

 

To ti je ova desna slika 95kg i tu sam stao s masom, pocinjem i sala dosta primat tako da sam zadnja 4tjedna lagano poceo kilazu skidat,a kao sto sam rekao jebe mi se za plocice i lito,ja to lagano.

Kad skinem na nekim 85-87kg predpostavljam da cu tu izrezran dosta bit,onda cu opet krenit s masom nazat.

Ovo mi je tek prvo rezanje pa ajmo rec prva masa,vidit cemo sta ce bit nakon jos god dana.

105kg na ovu visinu vjerovano dosta krupno i treba zderat kao konj,nije mi to neki cilj,a i treba treninga 4-5g da imas 100kg na 10-12bf.

metallic kaže...

Mozda u globalu za gym, al kolega nije kruone gradje pri toj visini.

 

Cini mi se dosta brz napredak za samo 10mj, cime mogao podpomoci?

Evo sad cu ti ukratko.Pa eto teretana je oko 10mj i trcanje nogomet prije tog oko 2mj,sve ukupno racunaj 1god ce bit sada.

Liva slika oznaceno ti je 1,2,3.

Od 1-2 samo prehrana,kardio,nogomet,biciklo itd...znam da cu kile izgubit,ali nije to to sta zelim od izgleda,a ledja i dalje bole i jasno mi je sta moram dalje.

Onda sam krenio prvi put u zivotu u teretanu i dalje deficit,jak tezinski trening vecinom osnove i par izolacija,trcanje ne kraju treninga i nakon 2-2ip mj rezultat je slika 3,to ti je trajalo od polovice 7mj do kraj 9mj i tada sam jedno tjedan,dva opusteno sa hranom i treningom i onda od 10mj krenuo s "masom" i prestao 19.04.2021.

Povecavao unos hrane postepeno,trening nesto sitno promjenio i to je to.

Samo da naglasim da u tih par mj. propustio sam 2 puta trenin ince idem 4 puta tjedno,znaci hrana,odmor i najbitnije konstanta.

Nikakvi dodaci,whey popijem ako ne stignem unijet proteina dovoljno i to je to.

Dosao sam do toga da na 3500 kalorija nisam 2 tjedna dobio kilaze nikako iskreno dopizdilo mi je i jest vise,tako da sada skidam lagano.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 15:05 (hrka11).
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ma ok ja uvijek to gledam ono da si šasija, možeš imat i širi struk jebeš pločke, ali da si jak i dobro izgledaš.

 

Šasija, kako ja to volim reć, treba popuniti tih 190cm. i to treba bit 100+ pa čak i dosta lean ćeš izgledati, a 110 bi bilo baš bulk.

Svak radi šta mu paše jasno.

 

Sad smo imali provjere nedavno, sa 103kg bez ikakvog kardija inače istrčao sam što je za mene sjajnih 6.30 1500m. 

Mogu ih nositi, tak da se ne se sekiram,  a sa mnom trčao dečko isto nekih 190, 112kg, istrčao oko 6.55 isto ok vrijeme za nekog tko se cardija ne hvata.

 

šalu na stranu, sve je to super ako ih dobro nosiš i osjećaš se dobro :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

ne znam je li se to odnosi na ovu podjelu "ektomorf, mezomorf, endomorf" ja osobno mislim da kako god izgledas to se moze promjenit,nekom ce trebat duze nekom krace.

Sto se tice kardija iskreno kad sam prestao s bulkom znaci u vremenu od kraja 9mj do sredine 4mj nisam potrcao nikako,bas nikako,mislio sam da necu imat kondicije za nista,a prosli termin nogometa ja sam sat i 15min istrcao bez problema,imao sam snage za jos igrat bar 40min,sto me pozitivno iznenadilo.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Jedan moj form check... 181, 87.5kg, 36.5 god

Ne pazim na hranu, trening za powerlift, škembica je tu, ali snage ko pljeve

 

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 10:00 (guls).
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

kakvi su liftovi pošto si u PL?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Sq 190 Dl 200 Bp 130 

 

Know your limits.
11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Najs

Survivor - eye of the tiger
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Sq 190 Dl 200 Bp 130 

 

 Nema šta, jako solidno :)

 

keep up the good work

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kakve su koristi od dl/bp sa velikim kilažama za razvijanje mišićne mase? Pod tim mislim na jedna ponavljanja sa 100+ kg opterećenjem 

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Genoxxx kaže...

Kakve su koristi od dl/bp sa velikim kilažama za razvijanje mišićne mase? Pod tim mislim na jedna ponavljanja sa 100+ kg opterećenjem 

 pa ako si PL razbijaš te kilaže, a samim time jači mišić je najčešće i veći mišić, ako je prirodan jasno.

najveći napredak sam dobio kad sam počeo forsat jače i veće kilaže, ponavljanja u spektru 4-8, umjesto manje kilaže 12-18.

 

ja sam našao neku zlatnu sredinu između PL i običnog builda. Tu i tamo gurnem neku jaču kilažu, malo se nadjebavamo, ali općenito radne serije koje idu 5x barem.

Jučer sam išao 2x100kg na ramenom sjedećem potisku, sjajan osjećaj, ali neću to ponavljati skorije vrijeme. Vratim se na 5x5 90kg i zukam tako.

 

Nije loše s vrmenea na vrijeme kakav god lifter bio oporbati 1rep max. Pratiš napredak, a i satisfaktorno je, no ne opet svaki tjedan, već ono jednom ui 2mj cca itd.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Jučer sam prvi puta isprobao pre-workout nešto u ampuli, OLIMP Redweiler Shot (kofein, taurin, tirozin) prije nogometa...

Inače sam u u izvrsnoj formi i nije mi potreban stimulans, ali me zanimao učinak s obzirom na veću količinu kofeina na koji sam vrlo osjetljiv (mali espresso ima velike učinke na živčani sustav).

 

Rezultat je bio da sam mogao komotno odigrati dvije utakmice, umor na nuli, koncentracija...ima li tu i placebo efekta ne znam, ali me držalo budnim do 5 ujutro... 😅

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Eric Prydz kaže...

Jučer sam prvi puta isprobao pre-workout nešto u ampuli, OLIMP Redweiler Shot (kofein, taurin, tirozin) prije nogometa...

Inače sam u u izvrsnoj formi i nije mi potreban stimulans, ali me zanimao učinak s obzirom na veću količinu kofeina na koji sam vrlo osjetljiv (mali espresso ima velike učinke na živčani sustav).

 

Rezultat je bio da sam mogao komotno odigrati dvije utakmice, umor na nuli, koncentracija...ima li tu i placebo efekta ne znam, ali me držalo budnim do 5 ujutro... 😅

 da, taj redweiler je dosta jak i ima jak efekt posbeno ako dosad nisi uzimao.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice