Tražim žrtvu za slaganje PC-a

poruka: 39
|
čitano: 9.103
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

evo ljudi pomoc tražim od nekoga tko je voljan složiti mi komp

sve komponente su tu...treba to ugurati u kučište i podići 64-bitne windowse

 

blizina autobusnog kolodvora...piva i čevapi included

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
rjanko kaže...

evo ljudi pomoc tražim od nekoga tko je voljan složiti mi komp

sve komponente su tu...treba to ugurati u kučište i podići 64-bitne windowse

 

blizina autobusnog kolodvora...piva i čevapi included

Mozes to i sam slozit imas puno tutoriala ako di zapne tu smo..

14 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

nikad nisam maticnu i napajanje stavljao, ostalo bi znao i nikad nisam windowse stavljao...

 

čak me ti windowsi najviše muče jer mi to sve prekomplicirano djeluje

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Kad bi barem znali u kojem je gradu taj autobusni kolodvor mozda bi netko i pristao na ponudu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
rjanko kaže...

nikad nisam maticnu i napajanje stavljao, ostalo bi znao i nikad nisam windowse stavljao...

 

čak me ti windowsi najviše muče jer mi to sve prekomplicirano djeluje

 

 

Mogu ti ja doci, imam win7 sve verzije.

Što hladnije to bolje :)
12 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Najbolji dio svega želiš prepustiti nekome drugom?{#}  {#}

Poslje si kupiš sanduk pive i da vidiš koji gušt, ostane ti u sječanju bar 10 godina ako ne i više.{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
Sint1 kaže...

Kad bi barem znali u kojem je gradu taj autobusni kolodvor mozda bi netko i pristao na ponudu.

ZG ;)

Što hladnije to bolje :)
12 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Bit ce ti draze ako ga slozis sam. Stvarno je lako, a i zanimljivo.

 

Pogledaj ova 3 videa od Newegga

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 18:25 (fade).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
rjanko kaže...

nikad nisam maticnu i napajanje stavljao, ostalo bi znao i nikad nisam windowse stavljao...

 

čak me ti windowsi najviše muče jer mi to sve prekomplicirano djeluje

 

 

Ma nije ti tu nista komplicirano imas i na forumu temu o instalaciji pa ju procitaj :D

14 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

ma vjerujte mi uživao bi slagajući kao i svako drugi al ne usudim se...uglavnom našao sam čovjeka...i živi blizu mene.

 

hvala svima

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Ima ko za složit pc moj stan (zg trešnjevka) mogu dat 200kn

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko za složit pc moj stan (zg trešnjevka) mogu dat 200kn

 Mislim da za tu lovu možeš i u neki servis/it shop odnijeti da ti slože. Ali realno ako imaš dvije zdrave ruke nema razloga da plaćaš nekome. Otvori neki tutorial na youtubeu i polako.

8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

čak i da ima iskustva sa sastavljanjem, ne gine mu 2-3 sata posla.

ugradnja komponenti, cable managment (bar minimalno), windows, driveri...

200-300kn. bar ja toliko naplatim u fušu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
HowYesN0 kaže...

čak i da ima iskustva sa sastavljanjem, ne gine mu 2-3 sata posla.

ugradnja komponenti, cable managment (bar minimalno), windows, driveri...

200-300kn. bar ja toliko naplatim u fušu.

 Koji driveri ;) Ja se ne sjecam da sam ijedan driver instalirao na win 10 ....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Za 200/300kn mozes doc do mene da to slozis danas?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a

300kn za slaganje racunala i instalaciju windowsa? Ja stvarno ne znam šta vi tu toliko cijenite, za te pare ti servis složi računalo i instalira windowse a oni u toj cijeni plaćaju i porez :)

100kn slaganje i 50kn instalacija windowsa vrh vrhova, pogotovo za nekog iskusnijeg koji to sve odradi za cca sat i pol vremena uz kriglu piva :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
ibme74 kaže...

300kn za slaganje racunala i instalaciju windowsa? Ja stvarno ne znam šta vi tu toliko cijenite, za te pare ti servis složi računalo i instalira windowse a oni u toj cijeni plaćaju i porez :)

100kn slaganje i 50kn instalacija windowsa vrh vrhova, pogotovo za nekog iskusnijeg koji to sve odradi za cca sat i pol vremena uz kriglu piva :)

 ne treba win 10 samo montirat matičnu,cpu i vodeno za rotirati 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
14 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
rjanko kaže...

evo ljudi pomoc tražim od nekoga tko je voljan složiti mi komp

sve komponente su tu...treba to ugurati u kučište i podići 64-bitne windowse

 

blizina autobusnog kolodvora...piva i čevapi included

 pa jesu ti se jaja osušila i otpala?

 

Pa to je jedna od rijetkih situacija da kao PRAVO MUŠKO koristiš alat, poželjno nakon pive i ć'vapa...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

200-300kn je realna koliko bi to kostalo i u servisu, a ovako se ne moras zajebavati s nosenjem PC-a nekamo, cekanjem servisa tjedan dana... Ako ti to mozes odraditi u sat ipo za 100kn, samo daj, evo covjek se ponudio :)

 

Inace tesko da ces sastaviti PC od komponenti u kutijama do instaliranih windowsa za 90min 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Uglavnom ako neko oce sastavit pc za pare javite se u poruke brzo inače ga furam na servis u dućan negdje 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
encoding kaže...

200-300kn je realna koliko bi to kostalo i u servisu, a ovako se ne moras zajebavati s nosenjem PC-a nekamo, cekanjem servisa tjedan dana... Ako ti to mozes odraditi u sat ipo za 100kn, samo daj, evo covjek se ponudio :)

 

Inace tesko da ces sastaviti PC od komponenti u kutijama do instaliranih windowsa za 90min 

 

 

Da sam iz ZG vrlo rado, bilo bi to ugodno s korisnim :)
Evo za vikend sam složio jedan PC za multimediju i surfanje, cca sat vremena slaganje i pola sata za windows + insatlaciju popratnih drivere i programa za koristenje 

8 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a
ibme74 kaže...

300kn za slaganje racunala i instalaciju windowsa? Ja stvarno ne znam šta vi tu toliko cijenite, za te pare ti servis složi računalo i instalira windowse a oni u toj cijeni plaćaju i porez :)

100kn slaganje i 50kn instalacija windowsa vrh vrhova, pogotovo za nekog iskusnijeg koji to sve odradi za cca sat i pol vremena uz kriglu piva :)

 ma za manje od 200kn ne bi sastavljao komponente.

 - izvadit sve iz kutija, ako već nije,

 - ubosti cpu i ram, hladnjak,

 - napajanje u kućište,

 - ploču u kućište,

 - pospajati kablove

 - ako kućište dopušta poradit na cable managment

bez windowsa, pa i da si Barry Allen (Flash) ne možeš za manje od uru i pol vremena.

pa bilo koji majstor nečega kad naplati neki popravak računa si satnicu min 150kn.

8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

a i original win 10 + driveri i popratni programčići za svakodnevni rad 150-200.

ako neznaš nešto radit sam, platiš majstora i doviđenja.

ne znam ni ja stavljati stiropor izolaciju i fasadu, pa ako reče majstor plati toliko, to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

da ne govorim da su u vukojebinama Rvacke klnci naplačivali loše instaliranje krekanih Windoza i Ofisa po 700-800 kn...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

valjda jedino ljudi koji sastavljaju računala ne cijene svoj rad pa rade badava.

zato ne možeš nista ni zaradit u tom poslu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tražim žrtvu za slaganje PC-a

pa sta ti tu toliko treba, izvadis iz kutije ploču, cpu, ram-a i cooler ako si uzeo aftermarket, treba ti doslovno 15 sekundi da dignes polugicu, stavis cpu u socket i spustis polugicu, montiranje coolera (ako si već upoznat kako ide u slučaju da je riječ o aftermarketu) staviš pastu i montiraš ga za 5 minuta (možda malo više ako je neki masivnij kojem skidaš ventilatore radi montaže pa ih se kasnije vraća na hladnjak), ram ubodeš za par sekundi, dakle za manje od 10 minuta (malo više ako je riječ o ovom iz zagrade) si odradio sve što možeš na ploči dok je van kućišta, staviš i/o shileld u kućište i ubaciš ploču, zašarafaš sve (nek je i to 10 minuta posla), pospajaš na ploču sve sa prednje strane kućišta (malo zaškiljiš da vidiš što piše iznad pinova sa mikro oznakama tj što gdje ubadaš), ubaciš napajanje i već vidiš što kroz koju rupu ide i pospajaš na ploču, kad to riješiš ubaciš diskove, njih također pospajaš sa sata kabelom i kabelom napajanja (ako nisu m.2 diskovi u pitanju), malo te kablove iza posložiš, spojiš vezicama i zatvoriš bočnu stranicu sa te strane (to neka ti uzme i 30 minuta vremena), spojiš case coolere na ploču/fan controller/napajanje ako ih ima. Ako ima grafa sada nju ubodeš, zašarafaš na bočnoj strani, spojiš pcie pin kablove napajanja u grafu (5 minuta) i slaganje je gotovo. Slažem se da se dodatno naplaćuje ako nekome baš sad radiš neki "clean cable managemnt" da se ništa ne vidi jer to oduzme vremena koliko i cijelo slaganje, ali neki osnovni cable managment možeš odraditi dok sve slažeš i provlačiš kroz odgovarajuće rupe. Svatko "iskusniji" tko je složio u životu barem 5-10 konfi to odradi za cca sat vremena bez beda. Slažem se da netko tko to radi prvi puta i nema baš nekog iskustva to zna potrajati, ali opet tko bi normalan platio nekome tko nema iskustva da mu slaže PC, ja znam da ja nebi, onda bi rađe sam to uradio pa ako nešto i userem znam da sam sam usrano i još sam barem naučio nešto novo :)

8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

sad smo ušli u raspravu.

složio sam ja nekoliko računala, još dok sam bio u vemil-a, a i u fušu sada tu i tamo složim.

i to nije ni blizu kao youtube tutoriali.

probaj ti to snimati i bez editiranja stavi video na youtube, bez rezanja ili ubrzavanja videa.

ma ne možeš komp složit za manje od sat vremena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

Otiso pc u Futura servis danas ce bit gotov,price 250kn

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

eto. znači cijena 200kn + PDV.

oriđiđi key za win na ebay 4-8 eura, ili 10-15 na online sajtovima + 100kn za instalirati.

probaj skinit ove windows od TechYesCity. ukloniti su neke stvari. pogledaj video

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tražim žrtvu za slaganje PC-a

ne znam kakvi su ti Ghost Spectre windowsi. isto modani i uklonjeno hrpa stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice