Preporuke za PC ducan u Splitu?

poruka: 7
|
čitano: 2.852
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
neaktivan
offline
Preporuke za PC ducan u Splitu?

Bi li mi netko mogao preporuciti dobar ducan u Splitu za kupnju novog PCa? Da nisu preskupi, i da ne zezaju s garancijom i popravkom ako ikada bude trebalo. Neki gdje mi mogu ugraditi stari procesor u novo racunalo, nema veze ako mi naplate za to.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Preporuke za PC ducan u Splitu?
dalma kaže...

Bi li mi netko mogao preporuciti dobar ducan u Splitu za kupnju novog PCa? Da nisu preskupi, i da ne zezaju s garancijom i popravkom ako ikada bude trebalo. Neki gdje mi mogu ugraditi stari procesor u novo racunalo, nema veze ako mi naplate za to.

 ????

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
22 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Preporuke za PC ducan u Splitu?
Zaporožac kaže...
dalma kaže...

Bi li mi netko mogao preporuciti dobar ducan u Splitu za kupnju novog PCa? Da nisu preskupi, i da ne zezaju s garancijom i popravkom ako ikada bude trebalo. Neki gdje mi mogu ugraditi stari procesor u novo racunalo, nema veze ako mi naplate za to.

 ????

 

 

 Sto "????"

 

Jeli moze ljudski jezik umjesto autisticnih pokusaja komunikacije?

 

https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.wanda_euro_doo.eaf23f2f4934b989860d75ec10a2a8aa.html

 

Wanda Euro. Petnaest godina sam normalno isao u njih. Zadnje sam rekao da zelim nadograditi stari PC s novom grafickom, procesorom i memorijom. Tip mi je uzeo staro racunalo, ubacio nove komponente i izdao racun. Nazalost, Wanda Euro se zatvorio.

10 godina
offline
Re: Preporuke za PC ducan u Splitu?
dalma kaže...
Zaporožac kaže...
dalma kaže...

Bi li mi netko mogao preporuciti dobar ducan u Splitu za kupnju novog PCa? Da nisu preskupi, i da ne zezaju s garancijom i popravkom ako ikada bude trebalo. Neki gdje mi mogu ugraditi stari procesor u novo racunalo, nema veze ako mi naplate za to.

 ????

 

 

 Sto "????"

 

Jeli moze ljudski jezik umjesto autisticnih pokusaja komunikacije?

 

https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.wanda_euro_doo.eaf23f2f4934b989860d75ec10a2a8aa.html

 

Wanda Euro. Petnaest godina sam normalno isao u njih. Zadnje sam rekao da zelim nadograditi stari PC s novom grafickom, procesorom i memorijom. Tip mi je uzeo staro racunalo, ubacio nove komponente i izdao racun. Nazalost, Wanda Euro se zatvorio.

 Ja isto ne razumin ovaj dio, koji stari procesor bi ti u koji novi pc stavljao?

2 godine
offline
Re: Preporuke za PC ducan u Splitu?
dalma kaže...
 Jeli moze ljudski jezik umjesto autisticnih pokusaja komunikacije?

 

https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.wanda_euro_doo.eaf23f2f4934b989860d75ec10a2a8aa.html

 

Wanda Euro. Petnaest godina sam normalno isao u njih. Zadnje sam rekao da zelim nadograditi stari PC s novom grafickom, procesorom i memorijom. Tip mi je uzeo staro racunalo, ubacio nove komponente i izdao racun. Nazalost, Wanda Euro se zatvorio.

 "Je li" se piše odvojeno...

 

ajmo dalje...

kako misliš da "ne zezaju s garancijom i popravkom ako ikada bude trebalo". ?!

svaki servis ima sličnu proceduru po kojoj radi... jedino ako ti misliš ; "nešto ja sjebem a oni priznaju garanciju "..

 

najveći biser ti je izjava na koju sam se referirao ..

 

kod mene ti ne vrijedi poslovica da ne postoje glupa pitanja.

postoje, eto jednoga.

 

**osim toga..

--danas klinci od 12 godina rastave i sastave komplet računalo i poslažu računalne komponente, dignu si windowse i voze...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 6:16 (Zaporožac).
8 godina
offline
Preporuke za PC ducan u Splitu?

Ne znam kaj ste mutavi ?

Lik ima procesor koji zeli iskoristit za novo racunalo i da mu ga tam sloze.

Gdje je problem ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuke za PC ducan u Splitu?

odeš u sve trgovine koje znaš.

Kažeš koji cpu imaš i što bi htio i tražiš predračun od svih trgovina, na kraju usporediš predračune i uzmeš kod onih koji ti najviše odgovaraju.

Pod uvjetom da ti cpu nije prestar, da imaju matičnu za njega itd...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice