Pc Konfiguracija *Pomoc*

poruka: 7
|
čitano: 718
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Pc Konfiguracija *Pomoc*

Pozdrav, upgrejdam komp, kupio sam vecinu dijelova osim maticne i kucista.
Obozavam mala kucista, i treba mi jedno koje stane u ruksak. No ''problem'' je to što imam napajanje i processor hladnjak velik.

Linkam kompletan trenutni build s pcpartpickera,pa bi molio dobrovoljca da mi nađe na nabava.net neke komponente koje su relativno male a opet da valjaju.

Procesor:Ryzen 5 3600x
Graficka: RTX 2060
RAM:16GB x2 ddr4 3000mhz
SSD: 120GB
Maticna: x
Napajanje:650W
Kuciste:x


Link za trenutne dijelove koje imam spremne za ugradit. 

 

https://pcpartpicker.com/list/QPdGb8

Hvala unaprijed ekipa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pc Konfiguracija *Pomoc*

Maticnu uzmi Msi b450 itx a kuciste bi ti savjetovao da posjetis temu zvanu idealno itx kuciste pa ondje pitaj, tesko ces naci dobro kuciste koje stane u torbu a da bude dobar airflow...

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Pc Konfiguracija *Pomoc*
Fanarh kaže...

Pozdrav, upgrejdam komp, kupio sam vecinu dijelova osim maticne i kucista.
Obozavam mala kucista, i treba mi jedno koje stane u ruksak. No ''problem'' je to što imam napajanje i processor hladnjak velik.

Linkam kompletan trenutni build s pcpartpickera,pa bi molio dobrovoljca da mi nađe na nabava.net neke komponente koje su relativno male a opet da valjaju.

Procesor:Ryzen 5 3600x
Graficka: RTX 2060
RAM:16GB x2 ddr4 3000mhz
SSD: 120GB
Maticna: x
Napajanje:650W
Kuciste:x


Link za trenutne dijelove koje imam spremne za ugradit. 

 

https://pcpartpicker.com/list/QPdGb8

Hvala unaprijed ekipa.

 Tis'to bas natovario za neko "ruksak" kuciste. 3600x, 2060, 650W PSU. Mozda da zanemaris kuciste i sve utrpas bez njega u ruksak ?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Pc Konfiguracija *Pomoc*

Istina haha, jest malo povece ali s razlogom, iskreno nisam ni mislio upgrejdat pc ali su mi ispali neki djelovi bas povoljni pa kad vec neke stvari uzimam nove zasto ne i kuciste, ali iskreno nemam vise novaca izvan ovog budzeta za uzet novo napajanje.. 

14 godina
protjeran
offline
Pc Konfiguracija *Pomoc*

Nema tog kucista u koje to stane a da ono stane u ruksak... Sta bas mora stat u ruksak? Najlakse onda nac veci ruksak :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pc Konfiguracija *Pomoc*

zasto 3600 x? koliko sam upoznat (riznat cu da nisam znalac, al sam istrazivao za sebe) razlika u performasama je zanemariva u odnosu na 3600 pa lako ustedis stogod love

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pc Konfiguracija *Pomoc*
ansha kaže...

Nema tog kucista u koje to stane a da ono stane u ruksak... Sta bas mora stat u ruksak? Najlakse onda nac veci ruksak :)

 A mozda je u pitanju ovakav ruksak 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice