Napomene u svezi tema o sklapanju PC konfiguracija izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 23.365
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Napomene u svezi tema o sklapanju PC konfiguracija

Postovani forumasi i posjetitelji ovog dijela foruma.

 

Listajuci malo po starim temama primjetio sam da pojedine osobe kupuje svoje konfe u prosjeku 2 puta mjesecno (Bill Gates sponzor ?).

Naravno to su uglavnom uber konfe sa i7, 12gb rama, najmocniji Radeoni u CF-u kao i nVidije u SLI-ju (doduse ima i Core2Duo procesora na AM2 maticnojCool) ali jedno nedostaje, a to su slike Vasih mrcina. Osobno me ne smeta ali primjetio sam da se rijetki pohvale slikom svojeg hardvera.

Bilo bi lijepo od forumasa da u svojoj temi gdje mu se sklapala konfiguracija, nakon uspjesne kupnje ostavi slicica, dvije da se malo divimo. Smijesno je kad netko izjavi: ˝Nemam digitalac da slikam˝ ili ˝Nemam mob sa kamerom˝ a kupuje konfiguraciju od cca. 10 000 kuna.

Takodjer bih molio sve one koji nadogradjuju jednu ili dvije komponente da o istima raspravlja u jednoj temi a ne za svaku posebno. 

Posebno je iritantno kad osoba ne dobije zadovoljavajuci odgovor pa pokrene novu temu i u prvom postu navede: ˝Otvaram novu temu posto u prijasnjoj nisam dobio zadovoljavajuci odgovor˝

Takve teme idu odmah po kljuc a autor riskira karton za spam.

Izbjegavajte u naslovu teme rijeci poput HITNO jer glupo je da u 2 ujutro otvorite temu sa naslovom: ˝Pomoc hitno-kupujem ujutro grafu˝ i onda za 2 minute napravi bump. Tesko da ce netko u 2 ujutro polupospane glave na brzinu izlistat neke modele (cast izuzecima).

Eto to bi bilo (zasad) sve od mene.

 

Sa stovanjem, F1-IVO

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
75 1 hvala 22
15 godina
neaktivan
offline
Napomene u svezi tema o sklapanju PC konfiguracija

Pošto je tema o sklapanju konfiguracija čitava hrpa a neki očito konfe kupuju češće nego ja čarape od sada će svaka naredna tema o sklapanju konfiguracije biti zatvorena.

U ovom podforumu pokrivene su manje-više svi cjenovni razredi a kao orjentir možete pogledati i ovu temu gdje su iste sklopljene.

Zato molim sve koji kupuju novu konfiguraciju neka zatraže savjet u nekoj od postojećih tema (100+).

Ostale molim da prijave novootvorene teme kako bi se zaključale jer besmisleno nabijanje tema je prešlo granicu odavno.

Hvala lijepo na pomoći.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
10 3 hvala 3
14 godina
moderator
offline
Napomene u svezi tema o sklapanju PC konfiguracija

Zbog prevelike količine postova u temi Sklapanje PC konfiguracija otvorene su nove teme u kojima će konfiguracije biti razvrstane po cijeni.

 

Nove teme su:

Sklapanje PC konfiguracija - do 3.000 kn

Sklapanje PC konfiguracija - od 3.000 do 5.000 kn

Sklapanje PC konfiguracija - od 5.000 do 7.000 kn

Sklapanje PC konfiguracija - od 7.000 do 10.000 kn

Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

 

Ako trebate konfiguraciju, pišite u jednu od navedenih tema, sve ostale teme biti će zatvorene.

 

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
moderator
online
Napomene u svezi tema o sklapanju PC konfiguracija

Sve je više primjedbi da se ove teme za slaganje računala zloupotrebljavaju od pojedinaca koji pod krinkom davanja savjeta stavljaju u svojim postovima linkove koji vode uvijek na isti trgovinu. Mnogi su uvjereni da to rade iz interesa i zbog toga dobivamo protesne mailove.

 

Stoga uvodimo pravilo da se u ovim temama smiju stavljati linkovi SAMO na pregled ponude koji imate na Bug Online stranici (a izvor je neutralna Nabava.net):

 

http://www.bug.hr/cijene/

 

Konretno to bi u praksi izgledalo ovako:

 

- želite nekom dati savjet da npr. izabere ovaj tvrdi disk: Seagate HDD Desktop SSHD 3.5" / 1TB / 64m/ SATA/ 7200rpm

 

1. u postu u kojem dajete savjet/preporuku navesti naziv komponente: Seagate HDD Desktop SSHD 3.5" / 1TB / 64m/ SATA/ 7200rpm

2. otvoriti novu web stranicu http://www.bug.hr/cijene/ - unijeti kopirani naziv u tražilicu, te potom kopirati dobiveni link;

3. vratiti se na forum, markirati cijeli naziv diska: Seagate HDD Desktop SSHD 3.5" / 1TB / 64m/ SATA/ 7200rpm, klinuti na ikonu za umetanje linka (lanac) i prekopirati link iz tražilice, dobit ćete ovakav rezultat:


Seagate HDD Desktop SSHD 3.5" / 1TB / 64m/ SATA/ 7200rpm

 

----

 

Svi drugi linkovi, izravni na web shopove ili dućane, smatrat će se nedozvoljenim linkovima i za takve postove moderatori će dijeliti opomene, a u slučaju više puta ponovoljenog kršenja pravila i suspenzije!

 

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 18:41 (XXX-Man).
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice