Zastita na radu

poruka: 3
|
čitano: 7.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Zastita na radu

Interesira me ako postoji netko da mi objasni kako se moze postati steucnjak zastite na radu za granu elektrotehnike? 

Dali je potrebno upisati visu skolu za sigurnost u prediplomskom smjeru ili je dovoljno imat diplomu fakulteta pa ic na ispit? 

Mislim ako ima netko tko okvirno zna da malo opise to posao djeluje interesantno i vidim da na zavodu uvjek neka firma trazi ljude. 

15 godina
online
Zastita na radu

Pozdrav.

 

Kada sam se zaposlio odmah poslije fakutelta (završio sam za prvostupnika elektrotehnike,smjer informatika), za polaganje ispita stručnjaka zaštite na radu uvjet je bio VŠS i 3 godine radnog iskustva u tom poslu... E,sad, to je bilo prije 10 godina pa bi trebalo pogledati pravilnik o polaganju ispita kakvi su sada uvjeti...

 

Što se tiče samog ispita, nema to određenog smjera nego samo I. i II. stupanj (I. stupanj je bio osnovni dio, II. stupanj stručni)... struja je samo jedan dio koji se polaže u sklopu ispita.... tj. biti stručnjak za ZNR nema posebna usmjerenja...

 

Imaš na forum.hr temu za polaganje ispita pa tamo najbolje da potražiš te odgovore jer sam to radio samo prve 3-4 godine u firmi....

11 godina
neaktivan
offline
Zastita na radu

Da ali je pitanje dali se moze upisat visoka skola za sigurnost Vanredno i cemu onda ona sluzi da se dobije titula a opet se treba polagat ispit? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice