Šalabahter

poruka: 17
|
čitano: 13.108
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahter

zna neko kako se na engleskom kaze šalabahter? google prevoditelj nezna.treba mi jer na ebayu trezim nes.

pOtPiS
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahter

Cheatsheet ili Cheat sheet.

LoL EU: Axmuth---Registrirajte se ovdje: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d3a0ac0008da092574454
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šalabahter

Thefuck? Zasto si trazio dal je tocno na ebayu, ozbiljno mislis da ce neko salabahtere prodavat? I da, dobro ti je rekao.

13 godina
offline
Re: Šalabahter
mislis onu kemijsku uzet?
Ne mogu se nis sjetit!!!
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahter

ne ovaj sat samo sta je tu skup dođe 400kn http://www.hr.24kupi.com/

pOtPiS
11 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Re: Šalabahter

džaba to kad ti profesorka kaze da nesmjes imat nista osim kemijske

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šalabahter

  Vjeruješ ili ne,to zaista i jesu šalabahteri,ali nisu "školski" šalabahteri.

 

A šta se gumica tiče,problem je šta će te profesor vidjeti da stalno buljiš u gumicu i tražit će te da mu daš gumicu na inspekciju.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
11 godina
protjeran
offline
Šalabahter

@marino15

@g123456

@antimon95

 

 

ove metode su uspjesne ako: 

 

-stavis salabahter ispod tenisice (stavis ga na pod i poklopis nogom, kad prof. ne gleda onda mozes pogledati)

-stavis salabahter ispod testa (znam da zvuci glupo, ali isto tako je vrlo uspjesno, prof. nezna da ces mu staviti salabahter ispred nosa, pa kad ne gleda, pogledas...)

-napises ga na gumicu, ali samo s jedne strane

-napises ga na klupu ali jako sitnim slovima, al ne opet tako sitnim da ne vidis procitati pa se moras naprezati..tak ce te skuziti...

-stavis ga u rukav ili u traperice koje su podrapane na koljenima..

 

sve metode su uspjesne i ima ih jos dosta, al to je na vama kam cete ga staviti, BTW salabahter bi mogao prevesti kao cheat note, cheat sheet, remember note i sl

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 15:37 (KISS).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šalabahter
KISS kaže...

@marino15

@g123456

@antimon95

 

 

ove metode su uspjesne ako: 

 

-stavis salabahter ispod tenisice (stavis ga na pod i poklopis nogom, kad prof. ne gleda onda mozes pogledati)

-stavis salabahter ispod testa (znam da zvuci glupo, ali isto tako je vrlo uspjesno, prof. nezna da ces mu staviti salabahter ispred nosa, pa kad ne gleda, pogledas...)

-napises ga na gumicu, ali samo s jedne strane

-napises ga na klupu ali jako sitnim slovima, al ne opet tako sitnim da ne vidis procitati pa se moras naprezati..tak ce te skuziti...

-stavis ga u rukav ili u traperice koje su podrapane na koljenima..

 

sve metode su uspjesne i ima ih jos dosta, al to je na vama kam cete ga staviti, BTW salabahter bi mogao prevesti kao cheat note, cheat sheet, remember note i sl

 

Ovu metodu koju sam podebljao ja najvise koristim, jednostavno kad profesor sjedi ili nije kraj tebe stavis ga sa strane ispita i bez problema prepisujes. Profesoru se cini da gledas u ispit.

 

13 godina
neaktivan
offline
Šalabahter

Ma niti je metoda uspješna niti neuspješna,nego jednostavno ako si antitalent sa šalabahterima skužit će te.

 

A također profa tebe može stalno gledati a ti nju nemožeš.

 

Ja osobno sam se uvijek pokušavao drugačije snaći,bez šalabahtera(prepisivanje sa testa,došaptavanje,učenje),pa nikad nisam izvježbao rad sa šalabahterima.Samo šteta što je u srednjoj i na faksu teže prepisivati(od druge osobe) i došaptavati nego radit sa šalabahterom.Ali je na faksu teško i sa šalića prepisati pa je meni koji to nisam uvježbao i to nemoguće.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahter

Ako ste informaticki pismeni, napisite u binarnom zapisu na klupu i citajte  {#}

Ja sam u prvoj klupi do profesora i to je super. Zavoli te pod satom zato sto non stop nesto prica s tobom, a pod testom je uvijek odozada, bar vecina je. Ali moze se napisati na rub katedre i na policu katedre se moze staviti mnostvo papira, bez da prof. skuzi!

Mozete i na poklopac od kalkulatora, ali to mogu biti samo formule.

1l1 4k0 2N4t3 l33T, n4P151T3 u l33TU n4 kLuPu  {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Šalabahter

Ja sve na poklopac kalkulatora, a to baš i nije korisno s obzirom da formule možemo imati, ali dobro dode za neku sitnicu na matematici ili kemiji.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
16 godina
offline
Re: Šalabahter

mobitel u rukavu. naravno ne touch jer su uglavnom veći i nezgrapni. običan dummy..

na njemu HTML napravljen u wordu, sa listom pojmova/pitanja i na njima hyperlinkovi koji vode niže u dokument do odgovora. kraj svakog odgovora staviti hyperlink za "vrh stranice".. iznimno učinkovito

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
protjeran
offline
Re: Šalabahter
nixass kaže...

mobitel u rukavu. naravno ne touch jer su uglavnom veći i nezgrapni. običan dummy..

na njemu HTML napravljen u wordu, sa listom pojmova/pitanja i na njima hyperlinkovi koji vode niže u dokument do odgovora. kraj svakog odgovora staviti hyperlink za "vrh stranice".. iznimno učinkovito

ili jednostano napises salabahter, omotas ga selotejpom tak da je skliski i stavis ga u rukav. kao sto je poznato, to je papir pa ce biti neprimjetan.

16 godina
offline
Re: Šalabahter

na mob stane cijela biblija, na papir također, ali font 0.01 :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice