Maturski rad

poruka: 6
|
čitano: 2.936
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Maturski rad

pozz svima,napokon zavrsavam srednje skolovanje i za maturski rad sam dobio temu:pobuda sinhronih generatora...ako je netko imao vec ovu temu ili ima  neki bitan link ako moze da mi pomogne...na google ima hrpa stvari,a ako moze neko da me usmjeri malo neke smijernice da mi da..

10 godina
offline
Maturski rad

Pa, imaš klasične pobude, te neke nove načine....iskoristi papiratnu literaturu, imaš brdo materijala na netu kako sam kažeš, samo moraš sortirati, te od toga napraviti smislenu cijelinu. Na engleskom isto tako ima brdo toga, pa i znastevenih radova i članaka, pa možeš čak i to iskoristiti. Moraš, samo sakupiti literaturu, to proučiti, te krenuti na pisanje. Iskoristi tuđe zaključke u znanstenvenim radovima, te napravi fuziju toga, te imaš neto originalno svoje....

Ljudi su čak doktorate pisali na način da si iz nekoliko drugih doktorskih disertacija napisali svoju...

Ne znam, možeš na primjer vidjeti kakve generatore se koristi kod vlakova, ili pak u raznoraznim postrojenjima, ne znam elektranama...

Navedeš u početku rada kakve sve vrste pobuda postaje, te to obradiš, pa ti jedna teza rade bude gdje se koja pobuda koristi, napiši u suradnji sa mentorom možda neki case study....Možda, neka simulacija sa Matlabom, a možda negdje možeš  nešto i isprogramirati, možda neki....

Imam uvijek puno načina, al' treba vidjeti što ti želiš, o čemu bi pisao i tako....

 

Suerte!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
12 godina
offline
Maturski rad

vidjet cu jos sa mentorom,pa se javim ovdje na forumu,hvala na odgovoru

12 godina
offline
Maturski rad

Mislio sam ovako da napisem maturski,ako ima netko ideja nekih da nesto dodam,izbrisem

10 godina
offline
Maturski rad

Meni izgleda dobro. Samo naprijed.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
12 godina
offline
Maturski rad

pozz,kako pišem maturski imam problema sa tekstom...automatski mi se pravi veliki razmak izmedju slova,a ne znam kako to rijesiti...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice