Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.456
|
čitano: 543.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Diplomirani pješak kaže...

a meni nije ni drzavno natjecanje evidentirano. 

Koliko sam ja gledao, nikome nisu evidentirana državna natjecanja, našao sam samo jednoga u XV. Gimnaziji, ali to je bilo još za 5. razred. Ovako nema nikoga niti u XV. Gimnaziji, niti u V. Gimnaziji niti nigdje drugdje nikoga s uspjesima na državnim natjecanjima u znanju. Sportska su, naravno, sva evidentirana i sve kategorizacije sportaša su dodjeljene.

Ovako inače je aplikacija u redu, identična onoj za upisivanje na fakultet. Ima nekih bugova koji se događaju svima prilikom odabira određenih škola. Ne razumijem uopće kako je moguće to da se svima bugovi pojavljuju samo prilikom odabira određenih škola i odabira jezika i izbornih predmeta u tim školama.

 

 

 

 

Ja sam 25. na listi, a upisuju ih 26. Bio sam i 23. na listi, ali i izvan upisne kvote i to 27. , baš mjesto izvan kvote tako da već dva dana ne spavam....Ja niti nemam drugi izbor ako ne upadnem tu gdje mislim. Dodatnih bodova nemam jer nisam bio iz fizike među prvih 3, a informatika se ne boduje.

 

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Mitch kaže...
DamageHigh kaže...
robimarko kaže...

Gimnazuliju bi preporucio samo onima koji stvarno neznaju sto bi u zivotu i onima koji hoce.medicinu.Inace pogotovo za elektrotehnicku granu je strukovna bolja zbog predmeta koje trebate na faksu,a u gimnaziji ih naravno nemate

Kak da ne...

Tesla i Faust rasturaju na strojarstvu {#}

Pa nije Faust toliko loš koliko je na lošem glasu, problematični su 3 godišnji smjerovi i bude par debila u 4 godišnjim, ali brzo budu izbačeni.

12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Ja sam trenutno 2. sa 46 bodova, ali još moram dobiti 1 za državno, a prvi na listi ima direktan upis mada nema sve 5.

 

EDIT: I vidim nije još glazbena uračunata, tak da;)

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 19:07 (Diplomirani pješak).
12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

A dobro, ti ides za matematičara, tam sva ekipa do 19 mjesta ima 46+ bodova LOL:)

Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 19:52 (Toxic1337).
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Čudno je što ih se toliko puno i to s toliko puno bodova zapisalo za matematičku, prošlih godina su upadali ako su zadovoljili minimalni bodovni prag te su i onda ostajala prazna mjesta, a sada će upadati oni koji su sve prošli s 5.0 ili imali jednu, maksimalno dvije četvorke upadati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 20:17 (ICT Sith).
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

E da vas pitam ovak nest ja sam isto osmas.Kenja mi se od tih upisa i sve :s Idem sestu godinu u muzicku instrument ono nema problema al Solffagio majko sveta kinesko pismo vrlo vjerojatno cu roknut ovaj prokleti ispit el cu ja zgubit bodove il kaj ?

12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Kak da obrisem ovaj poduplani post btw ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 20:49 (Razzac).
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Da, "izgubit" ćeš dva boda, odnosno nećeš ih dobiti jer trebaš imati završenih šest razreda državne glazbene škole.

12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Stisni solfegio, nema kaj bit tesko, jos nisam cuo da je netko pao kod nas, jedino oni koji nisu dolazili.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

pozz..evo sad završavam osmi razred i neznam koju mi je školu bolje upisati... zapeo sam za ekonomista i turističko-hotelijerskog komercijalista..pa me zanima koju bi mi školu bilo bolje odabrat i zašto

 

hvala {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 17:00 (SuperDox).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
SuperDox kaže...

pozz..evo sad završavam osmi razred i neznam koju mi je školu bolje upisati... zapeo sam za ekonomista i turističko-hotelijerskog tehničara..pa me zanima koju bi mi školu bilo bolje odabrat i zašto

 

hvala {#}

odaberes skolu tj zanimanje koje ti se najvise svida jer sigurno ne zelis raditi posao kasnije koji te ne zanima...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
SuperDox kaže...

pozz..evo sad završavam osmi razred i neznam koju mi je školu bolje upisati... zapeo sam za ekonomista i turističko-hotelijerskog komercijalista..pa me zanima koju bi mi školu bilo bolje odabrat i zašto

 

hvala {#}

Ako si iz ST, u ekonomskoj se radi program iz gimnazije pa ih puno pada... turisticka ti je puno laksa

Winter is coming !!
16 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Vezano uz odabir buduce skole, samo jedna informacija: Ovu subotu, 8. lipnja, Elektrotehnička škola Split ima Dan otvorenih vrata, pa su zainteresirani pozvani da navrate od 9-12h povirit sta se radi, uci, kakvi su labovi... {#}

10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Pozdrav, evo ovako ja sada zavrsavam 8 razred i neznam sto bih upisao nemam bas prbajne ocijene ali sam blizu 40 i nesto bodova inace sam iz Virovitice i neznam sto bih upisao ako moze da mi nesto predloziteili nesto. :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Husss kaže...

Pozdrav, evo ovako ja sada zavrsavam 8 razred i neznam sto bih upisao nemam bas prbajne ocijene ali sam blizu 40 i nesto bodova inace sam iz Virovitice i neznam sto bih upisao ako moze da mi nesto predloziteili nesto. :D

Pa koje skole uopce ima tamo? Pa valjda znas koje skole imas i koji je bodovni prag... tehnicku i gimnazija je 44-45 bodovni prag iako mogu ga supustit ako nema dovoljno ucenika s dovoljno bodova...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Stavio sam elektrotehnicku, strojare, kuhare, prodavace, i hoteljere pa neznam sto mi se vise isplati?

12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Medicinska skola, fizioterapeut.

Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Evo upravo sam stavio Medicinsku i kakva je ta skola uopce jeli zna neko jeli teska,zahtjevna itd..?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Husss kaže...

Evo upravo sam stavio Medicinsku i kakva je ta skola uopce jeli zna neko jeli teska,zahtjevna itd..?

Pa stavi sta te najvise zanima, ako te zanima biologija i medicina - medicinska, tehnika i informatika tj tehnologija - elektronicar/racunalstvo, ekonomija ako matematika itd,gimna jezicna za jezike, matematicka za matematiku :D opca ah ja bi radje tehnicku nego gimnu...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Ja bih htio informaticku skolu ali za to nemam bodove a u gimnaziju necu ici

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Ja neznam koju srednju da upisem. Dobar sam iz : Biologije , Istorije , Geografije , Matematike ( ne toliko doduse uvjek sam imao 4) , Muzickog , likovnog itd A losiji sam iz : Srpskog , Njemackog , Fizike . Svi mi govore da NE upisujem gimnaziju ali posto neznam sta cu studirati i nju uzimam za opciju (iako znam da je teska). Hocu malo da se zajebavam u srednjoj pa kontam mogao bi i za Racunarskog tehnicara. Upis mi je za 4 dana pa molim da mi neko odgovori. ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Uvjek imas dobrih skola npr tehnicka i ovisi ako mislis ici na fakultet poslije, i mene to muci kao i tebe sve za upis :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Husss kaže...

Ja bih htio informaticku skolu ali za to nemam bodove a u gimnaziju necu ici

Cekaj ti sa 8 raz imas 40 bodoba? ili od 5-7? mogao bi u informatickoj nesto upasti ak ne to, barem industrijsku.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Sad dok dode 8 razred necu imate 40 bodova bas

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Husss kaže...

Sad dok dode 8 razred necu imate 40 bodova bas

Onda si sam kriv :S vjv ces upisati ono sto upadnes...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

To da sam si sam kriv jesam razmislajm o elektrotehnickoj posto sam tamo upao i u strojare ali ako necu ici na fakultet sta ce mi strojari

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Husss kaže...

To da sam si sam kriv jesam razmislajm o elektrotehnickoj posto sam tamo upao i u strojare ali ako necu ici na fakultet sta ce mi strojari

Pa mozes ti ici za strojare pa ici onda na fakultet za nesto drugo... ugl nakon tehnicke ako imas znanje i struku mozes raditi nesto, ali posto ti vjerojatno ne ucis tesko da nesto ce biti. Zato se u srednjoj potrudi...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Ucim ja ali se meni dosta tesko skoncentrirati ali kada treba ucim i po cijele dane ako treba

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
wifi kaže...

Vezano uz odabir buduce skole, samo jedna informacija: Ovu subotu, 8. lipnja, Elektrotehnička škola Split ima Dan otvorenih vrata, pa su zainteresirani pozvani da navrate od 9-12h povirit sta se radi, uci, kakvi su labovi... {#}

Povirit kakvi su labovi ..e pa moci ce sa samo mali dio jer se u bivšoj obrtno-tehničkoj školi uređuej dio koji ce u budučnosti biti namajnjen za labaraotrije ..a uostgalom nema se što vidit .. ja sam isto bija priej upisa na tom predstavljanju i upisa san tu skolu i ..sta skoal ka i svaka druga ..stoji jedan osciloskop niko ga nesmi pogledat ...ehehhe nije bas tako ali sve je potrošno  ..jedino ima 2 labaratoraija vrh opremljena  ali u njih se ne zalazi baš često ..ali ..dobit cemo nove...

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
ante5656 kaže...
wifi kaže...

Vezano uz odabir buduce skole, samo jedna informacija: Ovu subotu, 8. lipnja, Elektrotehnička škola Split ima Dan otvorenih vrata, pa su zainteresirani pozvani da navrate od 9-12h povirit sta se radi, uci, kakvi su labovi... {#}

Povirit kakvi su labovi ..e pa moci ce sa samo mali dio jer se u bivšoj obrtno-tehničkoj školi uređuej dio koji ce u budučnosti biti namajnjen za labaraotrije ..a uostgalom nema se što vidit .. ja sam isto bija priej upisa na tom predstavljanju i upisa san tu skolu i ..sta skoal ka i svaka druga ..stoji jedan osciloskop niko ga nesmi pogledat ...ehehhe nije bas tako ali sve je potrošno  ..jedino ima 2 labaratoraija vrh opremljena  ali u njih se ne zalazi baš često ..ali ..dobit cemo nove...

 Vidice isto sto su bi vidili da labovi jesu preseljeni, jer ce se seljenjem labova samo dobit dodatne ucionice u glavnoj zgradi, odnosno labovi koji su sad u glavnoj, sele u drugu zgradu. Osim nekih zagrebackih i nekih privatnih skola, racunalna oprema je stvarno u redu, dok za ostalo ne znam sto ocekujes - odma radit na Fluke instrumentima i napravit stetu od par tisuca?

btw, odlazak u konkretne labove ovisi ponajvise o smjeru koji se upise, kao i o trenutnom razredu u kojem si.

Nikakvi "novi" labovi nece bit, samo ces kasnije imat vjezbe u ovim modernijim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice