FER- prosječno bodova za upad

poruka: 5
|
čitano: 17.100
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FER- prosječno bodova za upad

Bok svima!

Ove godine prijavljujem se na fakultete i prvi izbor mi je FER. Sadašnji FERovci su mi rekli da je u prosjeku potrebno imati zbroj ocjena iz fizike i matematike na maturi minimalno 7 (npr. mat-3 i fiz-4), ali nitko mi nije rekao koliki je bio konkretan minimalni broj bodova za upad. Ako bi mi netko, tko je upisao FER u zadnjih par godina ili ga barem pokušao upisati, mogao reći kakvo je stanje bilo na rang listi kada su se bili prijavljivali.  

13 godina
offline
Re: FER- prosječno bodova za upad
programer111 kaže...

Bok svima!

Ove godine prijavljujem se na fakultete i prvi izbor mi je FER. Sadašnji FERovci su mi rekli da je u prosjeku potrebno imati zbroj ocjena iz fizike i matematike na maturi minimalno 7 (npr. mat-3 i fiz-4), ali nitko mi nije rekao koliki je bio konkretan minimalni broj bodova za upad. Ako bi mi netko, tko je upisao FER u zadnjih par godina ili ga barem pokušao upisati, mogao reći kakvo je stanje bilo na rang listi kada su se bili prijavljivali.  

 Zato što se minimalan potreban broj bodova mijenja svake godine. Kad sam ja upisivao ( prije 2 god.) mislim da je zadnji na feru imao 690 ili 710 bodova 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
5 godina
neaktivan
offline
Re: FER- prosječno bodova za upad
zelenbic kaže...
programer111 kaže...

Bok svima!

Ove godine prijavljujem se na fakultete i prvi izbor mi je FER. Sadašnji FERovci su mi rekli da je u prosjeku potrebno imati zbroj ocjena iz fizike i matematike na maturi minimalno 7 (npr. mat-3 i fiz-4), ali nitko mi nije rekao koliki je bio konkretan minimalni broj bodova za upad. Ako bi mi netko, tko je upisao FER u zadnjih par godina ili ga barem pokušao upisati, mogao reći kakvo je stanje bilo na rang listi kada su se bili prijavljivali.  

 Zato što se minimalan potreban broj bodova mijenja svake godine. Kad sam ja upisivao ( prije 2 god.) mislim da je zadnji na feru imao 690 ili 710 bodova 

 Hvala puno! Znam da se svake godine mijenja, ali mislim da je svake godine slična granica(+-50 bodova). Nitko mi nije rekao nekakvu konkretnu granicu koja je bila kada su se oni upisivali. U jednoj temi isto o FER-u je bio spomenut broj bodova od otprilike 590, ali to mi se činilo premalo pa sam htio provjeriti kakvo je stanje bilo u jednoj od zadnjih par godina.

6 godina
neaktivan
offline
FER- prosječno bodova za upad

Zar nije ukinuto da zbroj ocjene na maturi iz mat i fiz mora biti min. 7?

5 godina
neaktivan
offline
Re: FER- prosječno bodova za upad

Više ne moraš imati zbroj ocjene iz mat i fiz na maturi min. 7 ali ako imaš niži zbroj ocjena od toga najvjerojatnije nećeš imati dovoljno bodova za upad. Možeš pogledati uvjete upisa na https://www.fer.unizg.hr/studiji/preddiplomski_studij/upisi/drzavna_matura

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice