Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.432
|
čitano: 6.636.806
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Kizmar kaže...

Komercijalna Avira AntiVir Premium nije posve besplatna ali ima trial period od 3 mjeseca te se nakon toga on jednostavno produži za nova 3 jednostavnim skidanjem ključa sa stranica proizvođaća.
 
A koliko puta se moze produzit.Zanima me jer sam sad dobio mail od njih, pa me ovaj dio zanima

Product name: Avira AntiVir Premium - 1 Year Your promotional license is valid until: 2009-04-02

View, extend or renew your licenses at any time using your Avira customer account

 

Jeli sad to znaci da mogu program 1g koristit, ali svaka 3mj ga moram produzit.

 

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

MAXFlu 2009

16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ZoneAlarm 2008

Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Mozak vulgaris v.1.1

 

bolje spriječi nego liječi, za sigurno surfanje ti je u principu važniji firewall i ono što radiš na netu, jer kad jednom sakupiš neko smeće na komp, tko zna kakvog je nereda sve složilo po tvom kompu i uz to često kad sakupiš jednu stvar, to odma povlači još nakoliko drugih sa sobom jer im ova prva ostavi vrata odškrinuta.

inače, osim MVv1.1 preporučam kasperskog i nod32

 

...I put on my robe and a wizard hat...
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja sad koristim avast pa pitam da vidim ovaj NOD 32 ..................

 

 

kako onda ide postupak s NOD 32 da se produljuje ... hvala ???

15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Koristim NOD 32 odkad mi ga je frend dao na sticku prije 6mj. i mogu reći da je odličan, čak sam se potrudio i nasao nestoCool sto produljuje ugovor do 12mj 2009.

 

koji virus signature base imate? Ja imam 3732, a verzija nod 32 je 3.0.650.0

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,1Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA770-DS3 + zalman NBF47/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Hyperion kaže...

Koristim NOD 32 odkad mi ga je frend dao na sticku prije 6mj. i mogu reći da je odličan, čak sam se potrudio i nasao nestoCool sto produljuje ugovor do 12mj 2009.

 

koji virus signature base imate? Ja imam 3732, a verzija nod 32 je 3.0.650.0


jel postoji nesto sto produzuje ono sranje vise od 30 dana ...hvalaaa  





btw. sto ovaj forum nema nikakv poll pa da se stavi tih nekoliko da vidimo koji ekipa koristi ...hvalaaaaa
nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 15:15 (Comfort).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD32 po meni nema boljega.

Cool

add me xfire >>> razvaljot
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Comfort kaže...

jel postoji nesto sto produzuje ono sranje vise od 30 dana ...hvalaaa 
 pa jednostavno. izbrises nakon isteka NOD32 i skines novi build. (obavezno noviji) koji ionako izlazi u slicnom periodu. i opet imas 30 dana.

sve to legalno, bez illegale. đizs
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 15:21 (kajmak).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
kajmak kaže...
Comfort kaže...

jel postoji nesto sto produzuje ono sranje vise od 30 dana ...hvalaaa 
 pa jednostavno. izbrises nakon isteka NOD32 i skines novi build. (obavezno noviji) koji ionako izlazi u slicnom periodu. i opet imas 30 dana.

sve to legalno, bez illegale. đizs


je da bas se ja budem sjetio i svakih 3 danaskidao novo pa di bi onda stigao jedva se sjetim za avast koji ima 1 godinu a ai da me podsjeti opet sranje jer moras svaih 30 dana skidati .. hvalaaaa 
nema gaaa...
16 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Kizmar kaže...
the_tux kaže...

Aviru sam nekada koristio na Win98SE. Neznam koliko je danas dobra

 
Danas je to najbolji antivirusni program.

the_tux kaže..

ali današnja Avira free edition za svaki update baca reklamu (dosadni pop-up prozor) kojom korisnika obavještava o komercijalnoj verziji programa i njezinim mogućnostima.

 
Ne nužno, reklama se može jednostavno blokirati.

Komercijalna Avira AntiVir Premium nije posve besplatna ali ima trial period od 3 mjeseca te se nakon toga on jednostavno produži za nova 3 jednostavnim skidanjem ključa sa stranica proizvođaća.
Test na koji upučuješ je vezan uz komercijalne verzije. avast! nudi najviše od free antivirus programa. Posebno je dobra mogućnost skeniranja diska (scheduling scan) prije podizanja sistema. Također je dobro što prati P2P promet i web (web shield) ali može doći do problema kao kod Hrky-a. Isprobao sam Aviru i AVG (možda ne dovoljno dugo,nemam volje eksperimentirati, "if ain't broken don't fix it") ali nijedan od njih ne nudi full package kao avast! za svoju cijenu (freeware). Mišljenja sam da svaki od troje spomenutih free antivirus programa ima svojih prednosti i mana.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

avast home ili avast professional

Ovi.com
16 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Hyperion kaže...

Koristim NOD 32 odkad mi ga je frend dao na sticku prije 6mj. i mogu reći da je odličan, čak sam se potrudio i nasao nestoCool sto produljuje ugovor do 12mj 2009.

 

koji virus signature base imate? Ja imam 3732, a verzija nod 32 je 3.0.650.0

 Verzija:3.0.669.0 HR
Baza podataka virusnih definicija:3732
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja koristim Kaspersky.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

po meni su najbolji bitdefender i kaspersky, ali trenutno koristim kaspersky internet security 2009

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Evo vam jedan mali test.... ako vam ovo neće onda nešto nije u redu s vašim AV

 

Dakle, kroz ovaj kratki postupak saznat' ćete koliko su vam korisni vaši antivirusni programi.

Ovo nije virus nego samo bezopasna simulacija, ali je anti-virusni programi moraju naći kao virus.

Otvorite notepad i upišite sljedeće u jednom redu:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Saveajte(spremite) ga kao eicar.com (save as type mora biti na All Files).

Antivirusni program bi se trebao odmah kod snimanja alarmirati, ali ako se to ne dogodi skenirajte folder u kojem ste snimili file.
Možete slobodno i otvoriti taj fajl sa dva klika da vidite što se događa.
Ukoliko vam A-V dopusti otvaranje u DOS-u vam ispiše "EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE"
A to znači da trebate novi antivirusni program.

File eicar.com koji ste napravili je potpuno bezopasan i nije virus.
To je standardni test razvijen u European Institute for Computer Anti-virus Research (EICAR).
Svi anti-virusni programi su programirani da ovaj file detektiraju kao virus, ukoliko se to ne dogodi moja preporuka je da promjenite zaštitu

16 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
NOD 32 + unlimited update patch 31 days remaining forever up to 2050 - - rula
E2160 -->2.8GHz (1.22V) - Gigabyte P31-DS3L - 2x1GB Kingmax DDR2 800MHz(CL4) - PEAK HD 3850 512MB 750/1020 - WD Caviar 160GB - MODE COM 500W
15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

prije koristio avg, a sada nod32 koji mi se čini puno bolji

 

edit: prošao je onaj test

Hello World!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 23:41 (jurluk).
16 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

 

Thanatos kaže...

 

Evo vam jedan mali test.... ako vam ovo neće onda nešto nije u redu s vašim AV

 

Dakle, kroz ovaj kratki postupak saznat' ćete koliko su vam korisni vaši antivirusni programi.

Ovo nije virus nego samo bezopasna simulacija, ali je anti-virusni programi moraju naći kao virus.

Otvorite notepad i upišite sljedeće u jednom redu:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Saveajte(spremite) ga kao eicar.com (save as type mora biti na All Files).

Antivirusni program bi se trebao odmah kod snimanja alarmirati, ali ako se to ne dogodi skenirajte folder u kojem ste snimili file.
Možete slobodno i otvoriti taj fajl sa dva klika da vidite što se događa.
Ukoliko vam A-V dopusti otvaranje u DOS-u vam ispiše "EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE"
A to znači da trebate novi antivirusni program.

File eicar.com koji ste napravili je potpuno bezopasan i nije virus.
To je standardni test razvijen u European Institute for Computer Anti-virus Research (EICAR).
Svi anti-virusni programi su programirani da ovaj file detektiraju kao virus, ukoliko se to ne dogodi moja preporuka je da promjenite zaštitu

 

avast! i Avira su odmah reagirali upozorenjem kod pokušaja spremanja. AVG na spremanje nije reagirao (dopustilo se), ali se kod pokušaja pokretanja pojavila poruka: "Windows cannot access specified device..."
Sviđa mi se avastov! report za ovaj file. Također mi se sviđa velika mogućnost odabira koji nudi Avira za rješenje od "virusa". Moram priznati radi objektivnosti da AVG jedini od free AV programa koje sam isprobavao vidi prijetnju u jednom programu koji istini za volju ima crackirani exe (detektiran kao Win32.Zperm), Avira i avast! ga ne doživljavaju kao prijetnju. I dalje mi je #1 avast! #2. Avira a #3. AVG koji ima najljepše sučelje.

eicaravast eicaravast
eicaravira eicaravira
eicaravg eicaravg
eicaraccess eicaraccess
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 0:10 (the_tux).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program
autorov komentar

Pozdrav svima vidim da ste se dosta raspričali sad me zanima koji je antivirusni program najpovoljniji

ali daje i dobar.Smijeh

16 godina
online
Koji je najbolji antivirusni program

Pa tu je Avira Free stavi je i bit ces itekako zadovoljan ja bogami jesam otkad je imam a to je dugo nema virusa na kompu jasno moras imat i ostalu zastitu Avira+Malwarebites dobitna kombinacija i sve badava!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Koristio sam hrpu i tražio sam onaj antivirus koji uzima najmanje memorije i napokon sam ga našao, brži je čak i od famozne Avire, nije besplatan, ali isplati ga se imati Norton Antivirus Gaming Edition 2009. Ne samo da ne uzima ništa memorije nego radi super brzo, brzi scan, brzi update ali doslovno jako brzi, NOD 32 je za njega bakica za štakama a Avira djed sa malo boljom fizičkom spremom. I k tome još ima gaming mode koji kada se uključi, dakle tijekom igranja, ugasi update i realtime scan. Tko bi rekao da će Norton od onih divova koji do granice boli usporavaju računalo napraviti zvijer. :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Thanatos kaže...

 

Evo vam jedan mali test.... ako vam ovo neće onda nešto nije u redu s vašim AV

 

Dakle, kroz ovaj kratki postupak saznat' ćete koliko su vam korisni vaši antivirusni programi.

Ovo nije virus nego samo bezopasna simulacija, ali je anti-virusni programi moraju naći kao virus.

Otvorite notepad i upišite sljedeće u jednom redu:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Saveajte(spremite) ga kao eicar.com (save as type mora biti na All Files).

Antivirusni program bi se trebao odmah kod snimanja alarmirati, ali ako se to ne dogodi skenirajte folder u kojem ste snimili file.
Možete slobodno i otvoriti taj fajl sa dva klika da vidite što se događa.
Ukoliko vam A-V dopusti otvaranje u DOS-u vam ispiše "EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE"
A to znači da trebate novi antivirusni program.

File eicar.com koji ste napravili je potpuno bezopasan i nije virus.
To je standardni test razvijen u European Institute for Computer Anti-virus Research (EICAR).
Svi anti-virusni programi su programirani da ovaj file detektiraju kao virus, ukoliko se to ne dogodi moja preporuka je da promjenite zaštitu

 Nisam ni spremija file odma ga je prepozna (Symantec Endpoint Protection) Cool
Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate 500GB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Thanatos kaže...

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

 '
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NAV 2009 GE prošao test

CPU:AMD ATHLON X2 6000+(3016MHz) MB:Gigabayte GA-M56S-S3 GPU:Geforce 8600 GTS RAM:Kingmax 8GB DDR 2 800MHz HDD: Seagate 160GB Maxtor 250GB
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Avast.

 

 

499 PORUKA. BAY BAY BILJNA UŠ
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 14:27 (PC Street Hacker).
16 godina
online
Koji je najbolji antivirusni program

Tu si dosel trazit crack za Kasapersky svasta na krivom si mjestu upotrijebi google!!!Šutim

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ova tema je pokrenuta 2 miliona puta i ne razumjem cemu stalno ponavljat.

ja koristim nod jer je jednostavno.....odlican si

bez brige si....imam ga sljedecih 50 god i mislim da mi to cist dovoljno.

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Šta misliš zašto ovdje postam?

Pa zato što nema!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
WhaYmeE kaže...
Šta misliš zašto ovdje postam?

Pa zato što nema!
 kaj nema?
ne razumjem
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice