Samsung Galaxy trošenje baterije

poruka: 12
|
čitano: 5.733
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy trošenje baterije

Imam više uređaja međutim samo mi kod Samsunga (S6 edge+) troši bateriju i kad je ugašen? Koji je razlog tome, dal moram nešto isključit ili je to normalno za ovaj uređaj da troši bateriju i kad je ugašen. Lp

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy trošenje baterije

jel mi može neko molim vas pomoć? nikako da shvatim dali je to normlano za uređaj ili mi nešto troši

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
Mobitel je star koliko godina, jbt normalno da mu je baterija mrtva i da se trosi dok je gledas..
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
mile59 kaže...
Mobitel je star koliko godina, jbt normalno da mu je baterija mrtva i da se trosi dok je gledas..

 Troši mi se baterija kad je uređaj ugašen od prvog dana kad sam ga nabavio. To me zanima jel na nekim drugim uređajima kad ih ugasim ne toši se baterija

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 16:59 (Rai).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije

Koliko posto se baterije potroši kada je mobitel ugašen? Ukoliko se baterija dosta troši dok je mobitel isključen, radi se o neispravnoj bateriji.

 

Inače, baterije u mobitelima mogu se trošiti i kada je mobitel ugašen, pogotovo ako se nalazi kod izvora topline. Baterija duže traje kada je hladna, a kraće kada je topla.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 17:13 (Marko :D).
7 godina
offline
Samsung Galaxy trošenje baterije

Ili ima neke wakelockove...

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
fer-de-lance kaže...

Ili ima neke wakelockove...

 

 bi mogao pojasnit šta je to i kako maknut (ako se može)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
Marko :D kaže...

Koliko posto se baterije potroši kada je mobitel ugašen? Ukoliko se baterija dosta troši dok je mobitel isključen, radi se o neispravnoj bateriji.

 

Inače, baterije u mobitelima mogu se trošiti i kada je mobitel ugašen, pogotovo ako se nalazi kod izvora topline. Baterija duže traje kada je hladna, a kraće kada je topla.

 skroz ugašen u 24h ode 50% baterije sigurno. dok imam jedan sony njega ne palim tjedan dana i baterija je skoro pa puna

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
Rai kaže...

 bi mogao pojasnit šta je to i kako maknut (ako se može)

 To ti je kad neka aplikacija ili sistemski proces drže procesor zauzetim i ne daju mu u sleep dok je ekran ugašen (bilo jako često pogotovo na Samsungu), što je obično posljedica lošeg programiranja, a u novim verzijama Androida se rijetko događa jer su konačno nekaj učinili po pitanju stvari koje dopuštaju aplikacijama, a i programeri se opametili.

Skini wakelock detector (onaj lite) i stavi da proučava kaj se događa pa budeš vidio kaj uzrokuje probleme.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
fer-de-lance kaže...

Ili ima neke wakelockove..

Kolega je rekao da mobitel troši bateriju kada je kompletno ugašen.

Rai kaže...
Marko :D kaže...

Koliko posto se baterije potroši kada je mobitel ugašen? Ukoliko se baterija dosta troši dok je mobitel isključen, radi se o neispravnoj bateriji.

 

Inače, baterije u mobitelima mogu se trošiti i kada je mobitel ugašen, pogotovo ako se nalazi kod izvora topline. Baterija duže traje kada je hladna, a kraće kada je topla.

 skroz ugašen u 24h ode 50% baterije sigurno. dok imam jedan sony njega ne palim tjedan dana i baterija je skoro pa puna

Najvjerovatnije je u pitanju neispravna baterija.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije

Aha, sorry ak je tak, ja sam nekaj zabrijao da mu troši dok je ugašen ekran.

Ak je tak, onda ili mobitel ili baterija ne valjaju, nekaj cucla previše struje dok je mobitel ugašen.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy trošenje baterije
fer-de-lance kaže...

Aha, sorry ak je tak, ja sam nekaj zabrijao da mu troši dok je ugašen ekran.

Ak je tak, onda ili mobitel ili baterija ne valjaju, nekaj cucla previše struje dok je mobitel ugašen.

Što god bilo, servis je neizbježan... 😐

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice