Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 416.540
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Di je tebi back button na forumima gore ljevo na iphone, o cem ti 😂

 

Kakvi forumi, forme kažem.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Sory, moja greska

A i gdje god da se nalazis u meniu itd, napravis swipe sa ljeva na desno po ekranu i to je back, nema uopce potrebe nigdje u iosu tiskat back gore ljevo...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Sory, moja greska

A i gdje god da se nalazis u meniu itd, napravis swipe sa ljeva na desno po ekranu i to je back, nema uopce potrebe nigdje u iosu tiskat back gore ljevo...

 

Jasno, ali probaj to na iPad Pro 12.9''. :-) moram ruku rastegnuti preko pol stola i preko cijelog ekrana da odem back. Na Androidu je to klik palcem tamo gdje je palac te ruke, a na iOSu i velikim mobitelima se fino moraš rastegnuti da klikneš button ili zaswajpaš, i to moraš raditi uglavnom sa dvije ruke. Potpuno pogrešan UX.

 

Plus na androidu Back izlazi iz aplikacije, a na iOSu ne ako se ne varam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 16:02 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ako je to najveci problem na tabletu, onda je super stvarcica.

3rd world problems 🤣
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Gemmy kaže...
Ako je to najveci problem na tabletu, onda je super stvarcica.

3rd world problems 🤣

 

Pa nije najveći problem, ali je problem. Ljudi studiraju UX dizajn, nije to bezveze izmišljeno. Korisničko iskustvo je bitna stvar u prodaji proizvoda.

Kao što rekoh, čovjek uvijek nađe nešto što je negdje drugdje bolje, i nešto što ga smeta.

 

Npr. neki ljudi i dalje hrpu toga na PCu vole rješavati kroz keybindove jer su brži, a većina klika s mišem. Zato se aplikacije i dalje razvijaju sa hrpom keybindova na umu.

Zašto bih potezao ruku pola metra da stisnem back, ako se može to i bolje napraviti.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 17:02 (Bitanga).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

ma slazem se, sve je stvar navike

 

neki nemogu bez home botuna na starijim ipadovima, i nikako se naucit na gesture

 

sve malene nijanse, treba nac sta tebi pase, a ne gledat po drugima

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ženi kupujem mobitel kao poklon za Božić. Imam dvojbu koji mob uzeti, S22+ ili S22 Ultra?

Danas Samsung Hrvatska ima promociju i uz sve S22 modele se dobiju Samsung Buds 2 Pro slušalice.

Od firmi koje imaju deal za promociju S22+ sa Samsungom su (Sancta Domenica 8.499 kn - nemam Master za 20% popusta, Ekupi 8.499 kn, Mobis 8.499 kn i Mikronis sa kodom za 17% popusta 6.999 kn). S22 Ultra u Mikronisu je najpovoljnija sa cijenom od 8.499 kn.

Žena zadnjih 4 i pol godine koristi Samsung S9+ 😁 i jedino Samsung voli.

Uglavnom zanima me šta uzeti od ova dva mobitela? Bojim se da će joj Ultra biti prevelik mobitel za svakodnevno korištenje, ali opet ima sigurno bolju bateriju od S22+

Vlasnici S22+ i S22 Ultre, šta predlažete?, jer danas moram jedan od ova dva kupiti.

Hvala na pomoći
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
robiKc kaže...
Ženi kupujem mobitel kao poklon za Božić. Imam dvojbu koji mob uzeti, S22+ ili S22 Ultra?

Danas Samsung Hrvatska ima promociju i uz sve S22 modele se dobiju Samsung Buds 2 Pro slušalice.

Od firmi koje imaju deal za promociju S22+ sa Samsungom su (Sancta Domenica 8.499 kn - nemam Master za 20% popusta, Ekupi 8.499 kn, Mobis 8.499 kn i Mikronis sa kodom za 17% popusta 6.999 kn). S22 Ultra u Mikronisu je najpovoljnija sa cijenom od 8.499 kn.

Žena zadnjih 4 i pol godine koristi Samsung S9+ 😁 i jedino Samsung voli.

Uglavnom zanima me šta uzeti od ova dva mobitela? Bojim se da će joj Ultra biti prevelik mobitel za svakodnevno korištenje, ali opet ima sigurno bolju bateriju od S22+

Vlasnici S22+ i S22 Ultre, šta predlažete?, jer danas moram jedan od ova dva kupiti.

Hvala na pomoći

 

Ti najbolje poznaješ svoju ženu. S22 Ultra je poprilično velik (još i veći sa kvalitetnim coverom) i težak.

U odnosu na S22+ koji je otprilike istih dimenzija kao i S9+ i težine (ali ima lošiju rezoluciju od S9+) - S22U je dosta veći i teži.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
robiKc kaže...
Ženi kupujem mobitel kao poklon za Božić. Imam dvojbu koji mob uzeti, S22+ ili S22 Ultra?

Danas Samsung Hrvatska ima promociju i uz sve S22 modele se dobiju Samsung Buds 2 Pro slušalice.

Od firmi koje imaju deal za promociju S22+ sa Samsungom su (Sancta Domenica 8.499 kn - nemam Master za 20% popusta, Ekupi 8.499 kn, Mobis 8.499 kn i Mikronis sa kodom za 17% popusta 6.999 kn). S22 Ultra u Mikronisu je najpovoljnija sa cijenom od 8.499 kn.

Žena zadnjih 4 i pol godine koristi Samsung S9+ 😁 i jedino Samsung voli.

Uglavnom zanima me šta uzeti od ova dva mobitela? Bojim se da će joj Ultra biti prevelik mobitel za svakodnevno korištenje, ali opet ima sigurno bolju bateriju od S22+

Vlasnici S22+ i S22 Ultre, šta predlažete?, jer danas moram jedan od ova dva kupiti.

Hvala na pomoći

 Nakon što sam uzeo s22 ultra..ženi sam dao s20+ i super joj je..to je praktički isti mobitel ko s22+ ..ultra je velika i teška..meni to paše..ali ja imam 100 kila :D

14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Jučer u tcomu S22 ultra + A23 za 5600 na flat tarifi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ta ponuda bila i na Webshopu ili samo u tcentru?
pm
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

To je bilo jučer ujutro na webu, cijena na bilo kojoj tarifi minus 2550kn plus A23 besplatno.

Čini mi se samo VISA i do 36 rata.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 18:41 (ssax).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
ssax kaže...

To je bilo jučer ujutro na webu, cijena na bilo kojoj tarifi minus 2550kn plus A23 besplatno.

Čini mi se samo VISA i do 36 rata.

 To je bilo za Visa premium i trajalo je cijeli tjedan plus sad A23, ali taj A23 je akcija od samog Samsunga. 

To be or not to be
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 20:14 (mirdaVG).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Tcom, neki od uređaja na 50%.

Npr. Note 20 Ultra 5g, S20 Ultra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 7:07 (ssax).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Evo da i ja podijelim iskustvo sa Samsungom S22. Dobio sam ga kao službeni i teško razočarenje po pitanju baterije. Skinuo sam ga ujutro oko 6 s punjača i nakon 4 sata je bio na nekih 64% uz 38min korištenja. Naravno, nosio sam ga na reklamaciju te su mi javili da je mobitel ispravan i po standardima. Smiješno...Doslovno razmišljam koliko ću mailova poslat da mi ne rikne...

 

 

Osobno koristim A72 i po pitanju baterije je zvijer u odnosu na S22. Inače nisam prezahtjevan korisnik, klasika aplikacije i jedna zahtjevnija igrica. Nikad nisam brinuo oće mi izdržati cijeli dan, a sa S22 gledam kako bi ga što manje koristio.

 

S obzirom da za moje potrebe Iphone ne opravdava cijenu nisam ga htio uzimati, ali sad bome žalim...

 

I što će mi takav mobitel ako moram ograničit sve i smanjit sve mogućnosti da bi mi on uz minimalno korištenje izdržao dan? Da ne govorim sad kad mi još dođe sat koji je bio u promociji i koji će biti spojen...

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja odavno govorim da je samsung tesko smece od mobitela, od S20 serije na dalje sve je krenulo nizbrdo...

Imas tu par Samsung sektaša koji ce ti reci da su to ekstra mobiteli, al vidimo svi po temama da to nije tako, u samsung temama piše se samo o nekim problemima...

Uzimaj iphone i miran si...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Ja odavno govorim da je samsung tesko smece od mobitela, od S20 serije na dalje sve je krenulo nizbrdo...

Imas tu par Samsung sektaša koji ce ti reci da su to ekstra mobiteli, al vidimo svi po temama da to nije tako, u samsung temama piše se samo o nekim problemima...

Uzimaj iphone i miran si...

 

Ti oduvijek pretjeruješ.

Pa sigurno da se neće pisati o "neproblemima". A i kad se napiše, ovi glasni koji imaju probleme nadglasaju većinu koja nema.

 

Naravno, otkad postoji iphonea i androida, iphone je bio popularna destinacija za one koji ne žele probleme, to se nikad nije ni promijenilo.

Potpuno podržavam prelazak na iphone, i ja ću vjerojatno uskoro. Jednog klinca sam već prebacio. Sad kad je stigao always-on-display još im jedino USB-C fali.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

moj s22 ultra se barem jednom tjedno nekaj zblesa pa me ljudi ne mogu dobit pozivom vec im javlja da sam nedostupan, naravno ja nemam pojma o tome dok mi ne posalju poruku

2-3 puta tjedno ga moram resetirati jer pri izlasku iz wi-fi konekcije i prelasku na mobile data jednostavno se ne zeli spojiti, sto god probao, samo reset telefona pomogne

 

baterija drzi ok, al ja sam imao s8+ do prije 2 mjeseca koji se punio 2-3 puta dnevno pa sam ja naviknut na cesca punjenja 

 

zena ima 13 pro max - nikakvih problema do sad (dobro, "odlijepio" joj se ekran u jednom cosku, al su joj dali full novi mob zbog toga pa ono... )

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
duxx369 kaže...

moj s22 ultra se barem jednom tjedno nekaj zblesa pa me ljudi ne mogu dobit pozivom vec im javlja da sam nedostupan, naravno ja nemam pojma o tome dok mi ne posalju poruku

2-3 puta tjedno ga moram resetirati jer pri izlasku iz wi-fi konekcije i prelasku na mobile data jednostavno se ne zeli spojiti, sto god probao, samo reset telefona pomogne

 

 

 

 

I što si poduzeo po pitanju toga? Pošalji ga na servis, nije normalno da se to događa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Pa to nije pretjerivanje nego realnost, daj shvati vise...

Koja je svrha dat tolke pare za samsung, a imaju brdo problema?

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Pa to nije pretjerivanje nego realnost, daj shvati vise...

Koja je svrha dat tolke pare za samsung, a imaju brdo problema?

 

 

 To brdo bas i nije neko brdo onda. Vise je ko neki humak.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Pa to nije pretjerivanje nego realnost, daj shvati vise...

Koja je svrha dat tolke pare za samsung, a imaju brdo problema?

 

 

 

Svaka tvoja rečenica je pretjerivanje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Tko ima problema neka si instalira apk. "1Tap Cleaner (clear cache)"

 

Pripaziti što brišete, (ima dosta postavki za napredne usere) iako je default dobro podešen.

Čisti cashe nekih 10 minuta.

 

Moj S22+ je radio 3 mjeseca bez pogreške, nakon novog updatea od 2.11.2022 mi se frozao prvi put nakon dolaznog poziva, i sve je riješeno s navedenom aplikacijom.

Ti si odvrmorio svoje, ti si obična bagra, jedna obična sokačara. Стојан ВАСИЋ
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Pa bas i nije tako

Otvori teme S20/S21/S22

Uzmi malo vremena pa citaj i ti i svi ostali samsung sektasi, kolko problema samsung mobiteli imaju...

Dalje nemam sto za nadodat, tko je pametan svatit ce..

Tolke pare dat za mob i imat tolko problema sa baterijom, pregrijavanjem, moras pola toga pogasit da jedva izdrzi do posljepodne, ma daj molim te... Osobno sam imao S20 i S21+ i sami problemi.. Ujak imao s20 ultru, roknula maticna nakon 6mj, sad ima S22 ultra, non stop neki sitni problemi, od zamrzavanja moba, grijanja itd.. Okej nekome nije to nis strasno, al mobitelu za tu cijenu se takve stvari nesmiju događat i tu je prici kraj.

I da te na kraju pitam, da li je tebi normalno da se na takvom mobitelu za te pare mora pogasit pola toga da nekog zesceg korisnika izdrzi baterija do kraja dana?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 13:51 (LukaSokol1).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Pa bas i nije tako

Otvori teme S20/S21/S22

Uzmi malo vremena pa citaj i ti i svi ostali samsung sektasi, kolko problema samsung mobiteli imaju...

Dalje nemam sto za nadodat, tko je pametan svatit ce..

Tolke pare dat za mob i imat tolko problema sa baterijom, pregrijavanjem, moras pola toga pogasit da jedva izdrzi do posljepodne, ma daj molim te... Osobno sam imao S20 i S21+ i sami problemi.. Ujak imao s20 ultru, roknula maticna nakon 6mj, sad ima S22 ultra, non stop neki sitni problemi, od zamrzavanja moba, grijanja itd.. Okej nekome nije to nis strasno, al mobitelu za tu cijenu se takve stvari nesmiju događat i tu je prici kraj.

I da te na kraju pitam, da li je tebi normalno da se na takvom mobitelu za te pare mora pogasit pola toga da nekog zesceg korisnika izdrzi baterija do kraja dana?

 

Sorry, nemam vremena čitati jadikovke korisnika. Dobro znam kako većina "korisnika" funkcionira i koliko znanja imaju.

 

Već su ti ljudi objasnili, pogledaj postotak mobitela na tržištu i koliko od toga drži Samsung? Pa valjda je za očekivati da će i veliki postotak korisnika pizdit na njih (opravdano ili neopravdano). Ili ti imaš neku drugu logiku?

 

I opet kažem, što znači "žešći" korisnik? Da li to znači "nerealni" korisnik u isto vrijeme?

Meni S22U super funkcionira. Ništa nemam pogašeno, čak vjerujem da više toga imam upaljeno od većine korisnika.

 

Već sam ti rekao, da li bi ti ipad pro 12.9'' izdržao cijeli dan crtanja? Ne bi, izdržao bi par sati. Da li bi ti Nintendo Switch izdržao cijeli dan igranja? Ne bi, izdržao bi par sati. Da li bi ti laptop izdržao cijeli dan rada na bateriji? Ne bi, izdržao bi par sati...

Što onda znači žešći korisnik mobitela? Netko tko provodi 6-7h dnevno na mobitelu i htio bi da mu baterija "no matter what" drži cijeli dan bez dopunjavanja?

Kupi punjač pa si ga nadopuni, možeš imati punjač na poslu, u autu, di god. Who cares, ono što se prazni treba i napuniti.

 

Kad god mi se netko žalio na bateriju na androidu u par minuta sam mu našao smećaste aplikacije koje mu cuclaju bateriju. Ali ne, mobitel je smeće.

A to što on ima TikTok, Instagram i hrpu drugih smećastih aplikacija koje cuclaju bateriju to nije smeće.

 

Izbor je velik, tko se ne zna baviti s androidom može kupiti neki drugi OS (nažalost nema ih više baš tako puno na izbor kao prije).

 

Eno, meni je nedavno Samsung sa firmware updejtom zbrickao Watch 4 Classic. Sami su ga sjebali sa svojim updejtom. Ne samo meni nego tisućama korisnika. Sat mi je na servisu već 10 dana. I svejedno neću reći da je Samsung smeće, ili da je taj sat smeće, jer mi jednostavno odgovara u ovim okolnostima i nema ništa bolje po mojim parametrima. Kad nađem nešto bolje kupit ću to.

 

Što sam stariji to sve više naginjem iOSu iako nikad nisam imao iphone, ali ipade obožavam. Prvenstveno jer nikad ne eksperimentiraju kao drugi. Dosta mi je eksperimentiranja.

Ali 12k kn za iphone pro max ne dam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Pa bas i nije tako

Otvori teme S20/S21/S22

Uzmi malo vremena pa citaj i ti i svi ostali samsung sektasi, kolko problema samsung mobiteli imaju...

Dalje nemam sto za nadodat, tko je pametan svatit ce..

Tolke pare dat za mob i imat tolko problema sa baterijom, pregrijavanjem, moras pola toga pogasit da jedva izdrzi do posljepodne, ma daj molim te... Osobno sam imao S20 i S21+ i sami problemi.. Ujak imao s20 ultru, roknula maticna nakon 6mj, sad ima S22 ultra, non stop neki sitni problemi, od zamrzavanja moba, grijanja itd.. Okej nekome nije to nis strasno, al mobitelu za tu cijenu se takve stvari nesmiju događat i tu je prici kraj.

I da te na kraju pitam, da li je tebi normalno da se na takvom mobitelu za te pare mora pogasit pola toga da nekog zesceg korisnika izdrzi baterija do kraja dana?

Kaj tebe momak muci? Imao sam S6 Edge i sad imam S21. Jedan jedini problem nemam sa njima. Uredno mi izdrzi cijeli dan kao i P20 PRO kojeg sam imao skoro 4g. Sve popaljeno na S21 + spojen na galaxy watch 2. Mobitel uredno izdrzi do kraja dana. Sat punim svaka 3 dana. Dok shvatis da je takva situacija doslovno sa svakim uredajem na trzistu, onda ti bude lakse.

 

Svoje frustracije lijecis na potpuno krivom mjestu. Ne volis Samsung, ok. Ne volim ga niti ja. No trenutno sam zadovoljan sa uredajem koji koristim. Vezat se za odredenu marku ili ju mrzit je idiotizam kojeg moze popusit samo covjek smanjenih intelekutalnih sposobnosti. Kupis kaj ti odgovara. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...

 

A to što on ima TikTok, Instagram i hrpu drugih smećastih aplikacija koje cuclaju bateriju to nije smeće.

 znači problem su aplikacije koje koriste većina ljudi na svijetu ali nije problem u samsungu ili nebitno kojem mobu ? 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
loky4i4 kaže...
Bitanga kaže...

 

A to što on ima TikTok, Instagram i hrpu drugih smećastih aplikacija koje cuclaju bateriju to nije smeće.

 znači problem su aplikacije koje koriste većina ljudi na svijetu ali nije problem u samsungu ili nebitno kojem mobu ? 

 

Mob je hardver. Ako ti neka igra previše troši bateriju na laptopu jel to problem u Dellu, Aceru?

I sam Android upozorava na aplikacije koje agresivno troše bateriju. Doslovno sam vidio neki dan kod klinca upozorenje na background usage od TikToka i Instagrama, zato i spominjem. To bi ti trebalo biti dovoljno da izvedeš zaključke.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Izdrzi cijeli dan, sa kolko SOT-a?
Sat vremena??
I ne, trenutno sa niti jednim mobitelom nije takva situacija kakva sa Samsungom..
Exynos se grije kao grijalica i troši bateriju nenormalno, htjeli vi to svi priznat ili ne, to je tako..
I ne to nisu frustracije nego cinjenice..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Izdrzi cijeli dan, sa kolko SOT-a?
Sat vremena??
I ne, trenutno sa niti jednim mobitelom nije takva situacija kakva sa Samsungom..
Exynos se grije kao grijalica i troši bateriju nenormalno, htjeli vi to svi priznat ili ne, to je tako..
I ne to nisu frustracije nego cinjenice..

 

Ne, to su opet tvoja klasična pretjerivanja.

Ne grije se kao grijalica, ne troši bateriju nenormalno, htio ti to jedini priznati ili ne, ali to je tako.

Hladnijeg mobitela od S22U nisam imao, a još je u finom spigen coveru.

Koliko možeš lupati to je strašno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice