Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 419.015
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Hoće

15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Jeste svi dobili slušalice ili još netko čeka?

Rok je ono 30.04, ali još mi ništa nije došlo i nije ništa ni u najavi. Nisam baš mislio da će toliko dugo trebati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...

Jeste svi dobili slušalice ili još netko čeka?

Rok je ono 30.04, ali još mi ništa nije došlo i nije ništa ni u najavi. Nisam baš mislio da će toliko dugo trebati :-)

 Da dobio, prodao već davno . Pa jesi se registrirao prko samsung members ?

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...

Jeste svi dobili slušalice ili još netko čeka?

Rok je ono 30.04, ali još mi ništa nije došlo i nije ništa ni u najavi. Nisam baš mislio da će toliko dugo trebati :-)

 Preordani mobitel sam dobio 17.3, registrirao ga 25.03., tek 7.4. sam dobio email da mi je registracija odobrena i da je rok isporuke 30.5. (a ne 30.4.)

 

Vaša registracija je odobrena i isporuka poklona bit će izvršena u periodu do 30.05.2022. na adresu navedenu prilikom prijave unutar Samsung Members aplikacije. Kada Vaš paket bude u pripremi za otpremu  zaprimit ćete obavijest emailom.

 

Još uvijek nisam dobio nikakav email oko isporuke tako da pretpostavljam da bude došao ravno na kraju tog perioda :)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
mikros kaže...
Bitanga kaže...

Jeste svi dobili slušalice ili još netko čeka?

Rok je ono 30.04, ali još mi ništa nije došlo i nije ništa ni u najavi. Nisam baš mislio da će toliko dugo trebati :-)

 Da dobio, prodao već davno . Pa jesi se registrirao prko samsung members ?

 

Naravno, imam email da je odobreno i da je rok 30.04. Registrirao se još u 2mj kad je došao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Registrirao sam se 19.03., od slušalica još ni traga ni glasa.

 

Na upit poslan Samsungu sam dobio još jedan ultra koristan odgovor:

 

 

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
teo2411 kaže...

Registrirao sam se 19.03., od slušalica još ni traga ni glasa.

 

Na upit poslan Samsungu sam dobio još jedan ultra koristan odgovor:

 

 

 

 

Vidi se da preko one stvari odgovaraju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Slušalice šalju preko agencije Inventa.

Ovo je mail koji koriste za komunikaciju oko Samsung promocija - samsungpromocija@inventa.hr

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Na taj mail sam i poslao upit pa sam dobio ovaj gore odgovor.

Evo upravo danas stigao mail od Samsunga:

 

 

15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Kako ste zadovoljni baterijom na Ultra modelu? Ja ga planiram uzeti ali me note 20 ultra toliko živcira sa standby drainom da razmišljam o prelasku na iphone a mislio sam da taj dan nikada neće doći.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja sam prije tjedan dana prešao sa S22 Ultra na iPhone 13 Pro.

 

Baterija je barem duplo bolja, ako ne i više.

 

Oba mobitela koristim na isti način. Pozivi, 2 maila, whatsapp, viber, instagram, slikanje, surfanje i sl., lokacija uključena, wifi stalno, 4g, BT i pametni sat.

 

Na S22U dok dođem s posla oko 16h baterija mi je bila na cca 60%. Dok je to kod iPhonea 80%+.

 

13 Pro sam punio u nedjelju navečer oko 20h do 85% i držao je bateriju nedjelju navečer, cijeli ponedjeljak i utorak navečer je bio na oko 15%.

 

Što se tiče baterije, ne mogu u isti koš. 

Exynos verzija S22U

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
teo2411 kaže...

Na taj mail sam i poslao upit pa sam dobio ovaj gore odgovor.

Evo upravo danas stigao mail od Samsunga:

 

 

 

Da, i meni stiglo isto to danas.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
steve90 kaže...

Kako ste zadovoljni baterijom na Ultra modelu? Ja ga planiram uzeti ali me note 20 ultra toliko živcira sa standby drainom da razmišljam o prelasku na iphone a mislio sam da taj dan nikada neće doći.

 

Ja nemam nikakvih problema. Od 8:30 do sad je potrošio 9% baterije. Meni je to sasvim ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Evo kod mene stanje nakon minimalnog korištenja. Radio Spotify dok je bio spojen preko BT jutros dok sam se vozio u autu (nekih 15ak min). Dok radim provjerim WhatsApp kada dođe poruka i u međuvremenu upalio fejs dva tri puta da otvorim messenger (ovih 20min što piše mi djeluje previše).

Imam dvije sim kartice s tim da je druga samo 2g uključen i na njoj mi je signal uvijek pun. 

Kada sam radio ss bio je na 66% sada je na 64%

 

@bitanga - da to je odlično, na to se sigurno ne bi žalio. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
steve90 kaže...

Evo kod mene stanje nakon minimalnog korištenja. Radio Spotify dok je bio spojen preko BT jutros dok sam se vozio u autu (nekih 15ak min). Dok radim provjerim WhatsApp kada dođe poruka i u međuvremenu upalio fejs dva tri puta da otvorim messenger (ovih 20min što piše mi djeluje previše).

Imam dvije sim kartice s tim da je druga samo 2g uključen i na njoj mi je signal uvijek pun. 

Kada sam radio ss bio je na 66% sada je na 64%

 

@bitanga - da to je odlično, na to se sigurno ne bi žalio. 

 

Ja sam jednom testirao još davno note 2 nakon što sam kupio note 4.

Bio mi je upaljen na stolu, samo spojen na WiFi bez SIM kartice. Trajala je baterija u standbyu 2 tjedna (ne pretjerujem). Sa SIM karticom jedva 2-3 dana.

 

Vjerujem da dvije SIM kartice sigurno ne pomažu nimalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2022 16:20 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ma rekao bih da me muči nekakva sinkronizacija u pozadini. Bio sam sada oko Uskrsa na mjestu gdje nisam imao WiFi nego sam stalno bio spojen na mobilni internet. Jedan dan sam imao oko 30ak % pred spavanje, da bih se ujutro probudio i vidio da mi se mob ugasio jer je prazna baterija. Drugi dan ugasim mobilne podatke i preko noći (nekih 7-8 sati) mi je potrošio 5%. Prema tome bih zaključio da ta druga kartica koja je uvijek 2g ne bi trebala povećavati potrošnju više od nekoliko %.
Znači taj standby drain je prisutan samo kada sam na mobilnim podacima (na WiFi-ju nemam takvih problema) ali da stvar bude gora, na poslu sam primoran koristiti 3g jer nemamo "komercijalni" WiFi a na poslovnu mrežu se ne možemo spajati s mobitelima. 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Zar se više ne mogu zatražiti Budsi preko Members aplikacije? Stigao S22 napokon, prednaručen 28.2., prodajni predstavnik ga napokon našao negdje na dnu skladišta :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Zna li netko podržava li kabel koji dolazi sa Galaxyjem S22 brzo punjenje od 25W ili treba kupiti posebni kabel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
oddball kaže...

Zna li netko podržava li kabel koji dolazi sa Galaxyjem S22 brzo punjenje od 25W ili treba kupiti posebni kabel?

Kabel podrzava, trebas kupiti brick koji podrzava 25w.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Koliko vremena vam je trebalo da dobijete email o dostavi slušalica? Kupio S22 08.02., dobio ga 27.03. i registrirao se na Samsung promociju.. i od tada ništa, poslao mail na samsungpromocija@inventa.hr ima 5 dana, ali nema odgovora..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
oddball kaže...

Zna li netko podržava li kabel koji dolazi sa Galaxyjem S22 brzo punjenje od 25W ili treba kupiti posebni kabel?

  ovo mi nekako zvuči kao oksimoron. Jučer gledao nekakvu recenziju moba, brzo punjenje 120W, od nula do sto % za 18min.

 

da ostanem on topic, za 25W te kabel ne treba brinuti, za 120W treba.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Zadnje što samsungu treba je publicitet oko baterije i zagrijavanja heh. Uostalom, nije to ni besmisleno. Da je tako super i besposljedično, misliš da to ne bi svi pougrađivali u mobitele? Iako bi neki "middle ground" bilo fora imati, 60ak W recimo. 

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja sam naručio 14.02., dobio mob negdje oko ~22.03. i danas 03.05. mi došla obavijest da mi dolazi punjač i sluške. Email mi je došao 01.05. da je krenula isporuka toga

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Keano16 kaže...

Imam iritantan problem s S22+ kamerom. Koristim onu 3:4(50MP).

 

Naime, ako na slici imam teksta i u gornjem i u donjem dijelu, jedan dio uvijek nije dobro fokusiran (posebice ako je mobitel nesto dalje [pritom ne mislim na metre i metre, nego 20-30 cm]).

 

Mislim da s Note10 nisam imao takve "probleme". Ne znam je li to bug ili feature, ali bas mi se i ne svidja


Primjetio sam to takodjer i neki dan kad sam slikao neki clanak iz novina. Dakle, novine otvorene na stolu kafica, ja se ustajem da iz dobre visine uhvatim cijeli clanak, ali dojma sam da nije sve jednako oštro!

 Također isti problem na S22+, sredina teksta je odlično vidljiva ali gornji dio kao da je bluran. Ocito bug u softwareu/kameri, nadajmo se da će fixat.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ma nije bug, objasnio je kolega gore. Tako mi je na s21u i s20u

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Zadnje što samsungu treba je publicitet oko baterije i zagrijavanja heh. Uostalom, nije to ni besmisleno. Da je tako super i besposljedično, misliš da to ne bi svi pougrađivali u mobitele? Iako bi neki "middle ground" bilo fora imati, 60ak W recimo. 

Neki to već imaju barem dvije godine, a nisam vidio nekakve pritužbe i probleme tako da je to ipak provjerena tehnologija. Kako si i sam napisao, ne treba to biti 120W, ali nekakva zlatna sredina 60W bi trebala danas biti standard.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Trebaju nekako opravdati kupovinu s23 ultre 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Imate mogućnost zaključavanja fokusa i mogućnost skeniranja dokumenata.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Upravo probao sve 3 metode:

 

normalno slikanje

zakljucavanje fokusa

skeniranje dokumenta

 

Uvijek su isti dijelovi "mutnjikavi".

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Fizika, zamisli 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice