Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.923
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ne. Drugo je reset na tvorničke.
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Roko B kaže...
I meni whatsapp kad zelim neku sliku ili video poslat kad kliknem na spajalicu prikazuje mi samo slike i videa iz whatsapp-a, tada moram na tri tockice i izabrat galeriju i tad pokaze sve. Brisao cache i u recovery i u whatsapp-u, nista ne pomaze

 i meni također isti problem.. Di to obrisat cache u recoveriju? 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja sam imao taj problem na WhatsAppu jer sam imao instaliranu betu.. nakon šta sam obrisao betu i instalirao normalnu verziju nemam taj bug na WhatsAppu više 

Baterija također primjećujem da je dosta slabija.. dan sam bez problema završavao za 20-35%, sad ga gotovo do kraja uvijek iscrpim... Da se bar može vratiti prethodni update

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 23:29 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Za obrisat cache ugasi mob, spoji slusalice i drzi vol + i power te kad se pojavi logo pusti obje tipke i dobit ces menu za brisat cache. Sa vol +/- mices se gori/doli, a sa power potvrđujes
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Danas osjetim da mi zvučnici nešto tihi, pogledam detaljnije i donji zvučnik uopće ne radi... Restartao sam mobitel i sada je sve normalno... Jebeni updejti 😤😤

Mole li mi netko reći ijednu stvar koju je android 13 i one ui 5 donio da opravda ovo govno od software koje sam instalirao na uređaj 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kak bateriju optimzirat da moze izdrazt bar dan cijeli normalnog koristenja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Meni je danas update poboljšao autonomiju. Nisam čistio cache.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel s21 fe (g990b/ds) ima snapdragon ili exynos kod nas?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Snapdragon. Exynos je 990E.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Meni nakon "normalnog" korištenja ostane barem 30% baterije na kraju dana, često i nešto više. Korištenje je najviše orijentirano na društvene mreže (video), viber, whatsapp, mailovi i sl., a nešto manje pozivi. S Androidom 13 se ništa nije pokvarilo, dapače možda je čak i bolje (imam ga od prvog dana kako je stigao u hrv na HTrežu). Sve u svemu s baterijom na ovome modelu Samsunga sam jako zadovoljan.
mag.inf
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
S21 FE stigao android 13. Telemach.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Oldy kaže...
S21 FE stigao android 13. Telemach.

 super ... javi kako se ponaša

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
A što da ti kažem. Malo je bolje, ali ima tu još posla.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Koji bežični punjač koristite? Kupio bi si neki, da imam u uredu za povremeno punjenje, ne mora biti niti orginal

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Rjesenje za whatsapp i viber da se vide sve slike i videa, Settings/apps/Whatsapp ili Viber/Permissions i dodajte slike i videa. U novom androidu je dodana ovaj izbor koji prije nismo imali.
Sat fan
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
maxy0 kaže...

Koji bežični punjač koristite? Kupio bi si neki, da imam u uredu za povremeno punjenje, ne mora biti niti orginal

 https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobile-tablet-pribor/punjaci/stalak-za-bezicno-punjenje-xiaomi-mi-20w.html

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

imam taj punjac godinu dana, i nikakvih problema. 

kupio sam ga da smanjim opterecenje na bateriju kad punim mob preko noci. treba mu malo manje od 4h da napuni bateriju, taman do posla :D

jesus_tm1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja sam uzeo Samsung Charger Duo s njuškala jer na njemu istovremeno punim mob i galaxy watch ili slušalice. Oko 150kn su bili onda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mrzech kaže...
maxy0 kaže...

Koji bežični punjač koristite? Kupio bi si neki, da imam u uredu za povremeno punjenje, ne mora biti niti orginal

 https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobile-tablet-pribor/punjaci/stalak-za-bezicno-punjenje-xiaomi-mi-20w.html

 Znači provjereno dobro radi na s21? Jel nije malo sporo punjenje ako ga za 4 sata napuni kao što je tu netko iznad rekao 

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
maxy0 kaže...
mrzech kaže...
maxy0 kaže...

Koji bežični punjač koristite? Kupio bi si neki, da imam u uredu za povremeno punjenje, ne mora biti niti orginal

 https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobile-tablet-pribor/punjaci/stalak-za-bezicno-punjenje-xiaomi-mi-20w.html

 Znači provjereno dobro radi na s21? Jel nije malo sporo punjenje ako ga za 4 sata napuni kao što je tu netko iznad rekao 

bežično punjenje na S21 seriji je 15W

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
taj punjac moze i brzo puniti, samo ga treba ustekati u brzi adapter. ja ga imam ustekanog u neki stari i spori adapter.
meni totalno svejedno, samo da mi je ujutro pun za posao.
kad mi zatreba brzo, stavim ga na zicu.
jesus_tm1
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 17:57 (d666sermek).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dali je netko od vas primjetio (radi se o Galaxy S21 Ultra) kada se stavi na glavnu kameru da je slika lagano zamućena? I kako ste riješili taj problem?

Brisanje leće nije pomoglo... i dalje je mutno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Problem zamućenosti imam i ja.

Kako čitam postoji taj problem kod 1x. Probaj zumirat ili staviti na 0.6x, tada je ok.

 

Meni pomaže (ne uvijek) dok sam na 1x i dok je zamućeno da protresem mobitel. Tada se stabilizira.

mag.inf
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
bugi.kc kaže...

Problem zamućenosti imam i ja.

Kako čitam postoji taj problem kod 1x. Probaj zumirat ili staviti na 0.6x, tada je ok.

 

Meni pomaže (ne uvijek) dok sam na 1x i dok je zamućeno da protresem mobitel. Tada se stabilizira.

 Na svim ostalim "zumiranjima" bude sve uredu, samo je na 1x to malo zamućenje.

Baš probam danas pa javim dojmove.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
maxy0 kaže...
mrzech kaže...
maxy0 kaže...

Koji bežični punjač koristite? Kupio bi si neki, da imam u uredu za povremeno punjenje, ne mora biti niti orginal

 https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobile-tablet-pribor/punjaci/stalak-za-bezicno-punjenje-xiaomi-mi-20w.html

 Znači provjereno dobro radi na s21? Jel nije malo sporo punjenje ako ga za 4 sata napuni kao što je tu netko iznad rekao 

 Pripazi na ovaj punjač, ako imaš zidni adapter s kablom usb-c na usb-c tada ti navedeni bežični punjač neće puniti, u slučaju da imaš zidni adapter koji ima običan usb na usb-c tada će sve biti ok. Suprotna stvar je s samsung bežičnim punjačem on radi samo preko usb-c na usb-c kabal, to nigdje nije navedeno, ali je tako. Bio sam prvo uzeo xiaomi i iznenadio sam se kada sam došao kući i nije radio, isprobao gore navedene kombinacije, otišao u trgovinu i lik koji tamo radi isto je sve isprobao i čudio se da kak tako nešt nije navedeneo, tako da sam taj xiaomi zamijenio za samsungov jer sam htio imati usb-c na usb-c kabal radi novog zidnog adaptera.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jesi li siguran da je do kabela, a ne standarda punjenjenja - Qi vs PD? Koji zidni adapter imaš?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ustekas ga u bilo koji usb A adapter i punit ce. max je 15W

ako ga ustekas u Samsung usb C adapter, punit ce. radi i brzo punjenje, isprobano

nemojte komplicirat bzvz sa rekla kazala
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ajmo ovako, dakle kupio sam taj xiaomi bežićni i uz njega sam još kupio originalni samsung USB TYPE-C 25W SUPER BRZI koji koristi usb-c na usb-c kabal i tu je taj bežični punjač sijao, ali nije punio. Nakon toga sam uzeo stari samsung punjač Adaptive Fast Charger 2 Amp koji sam dobio uz galaxy s7 prije dosta godina i koji na sebi ima standardni usb utor i u njega sam uštekao usb to usb-c kabal i spojio na xiaomi bežični nakon čega mi se je mobitel punio. Otfurao sam u trgovinu gdje sam sve to kupio i rekao da želim zamijeniti bežični punjač, nakon čega je on malo negodovao jer kao sve je ispravno i radi no popustio je i testirao na svojim punjačem u trgovini i potvrdio ono što sam mu bio rekao. Ponudio mi je nakon toga uz moju nadoplatu samsung wireless charger pad, pristao sam no uz uvijet da proba taj novi adapter koji koristi usb-c na usb-c kabal, naravno isprobao je i radilo je. I kao ajd da isprobamo taj stari adapter Adaptive Fast Charger 2 Amp s običnim usb utorom (kabal usb na usb-c) na tom samsung bežičnom i u toj kombinaciji nije radilo. Tako ga nije rekla kazala, očito je ima razlike nekakve razlike u standardima jer sam bio spojio direkt u komp taj xiaomi bežićni putem usb-c na usb-c kable i nije radio, no čim sam spojio s običanim usb na usb-c kablom sve je radilo kako treba. Ugl. da skratim priču, ako netko ovo čita i ima kod kuće adaptere neka isproba na svoju ruku ove gore kombinacije pa neka podjeli zaključak.

 

EDIT: sosta, kablovi koje sam koristio su original koje sam dobio uz te samsung adaptere, tako da ti ne bi znao reči točno kojeg su oni standarda.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 7:42 (Branimir2412).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
onda si dobio neispravan primjerak.

kod mene na original Samsung punjacu (TA800) puni brzo, i na svim drugim adapterima sto ih imam punjac radi. negdje brzo, negdje sporo.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
onda si dobio neispravan primjerak.

kod mene na original Samsung punjacu (TA800) puni brzo, i na svim drugim adapterima sto ih imam punjac radi. negdje brzo, negdje sporo.

 Svi isprobani punjači su punili, direkt preko kabla ili bežičnim putem, samo u tim kombinacijama nisu htijeli. Isprobali smo i u trgovini još jedan dodatni xiaomi punjač i ista stvar, dakle dva xiaomia i taj jedan samsung bežični i sigurno ima nekakav standard radi čega u tim kombinacijama nije htijelo puniti bežično.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice