Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.581
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Frend ažurirao svoj s22+ na one ui 5 i primjetno je da u nekim situacijama šteka što mu se nije dešavalo prije... Recimo na lockscreenu animacija kad se fula finerprint skroz šteka. Znam da su različiti mobiteli ali eto 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
meni na S21+ za sada bez bugova.
sve uredno radi, mozda cak i ugladenije ali to je najvj. moj subjektivni dojam.

zeni na S21 Ultra takoder bez bugova.

uglavnom, problema nije bilo.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
meni na S21+ za sada bez bugova.
sve uredno radi, mozda cak i ugladenije ali to je najvj. moj subjektivni dojam.

zeni na S21 Ultra takoder bez bugova.

uglavnom, problema nije bilo.

 

Također i kod mene na S21U, sve glatko, leti... barem za sad.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Evo ažurirao i ja na ui 5.0. imam osjećaj da lošije radi, da više šteka, kada pokrenem bilo koju app koja već ne radi u pozadini i kad odmah izađe iz nje animacija baš jako zapinje.

I naravno da svaki jebeni update mora neki bug donijeti. Kad uslikam neku sliku ne pojavljuje mi se na WhatsAppu kada stisnem onu ikonu fotica ili kad hoću iz galerije odabrati, jednostavno novih fotki nema, već moram baš u galeriju sad ići i stisnuti ikonu za dijeljenje

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 13:15 (maxy0).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
maxy0 kaže...

Evo ažurirao i ja na ui 5.0. imam osjećaj da lošije radi, da više šteka... I naravno da svaki jebeni update mora neki bug donijeti. Kad uslikam neku sliku ne pojavljuje mi se na WhatsAppu kada stisnem onu ikonu fotica ili kad hoću iz galerije odabrati, jednostavno novih fotki nema, već moram baš u galeriju sad ići i stisnuti ikonu za dijeljenje

 

 Kod mene bas obrnuto. Od instalacije imam osjecaj da je sve fluidinije nego prije. Nekako i sa promjenom palete boja oku ugodnije. Za sada bez ikakvih problema na S21.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
SimeKZ kaže...
maxy0 kaže...

Evo ažurirao i ja na ui 5.0. imam osjećaj da lošije radi, da više šteka... I naravno da svaki jebeni update mora neki bug donijeti. Kad uslikam neku sliku ne pojavljuje mi se na WhatsAppu kada stisnem onu ikonu fotica ili kad hoću iz galerije odabrati, jednostavno novih fotki nema, već moram baš u galeriju sad ići i stisnuti ikonu za dijeljenje

 

 Kod mene bas obrnuto. Od instalacije imam osjecaj da je sve fluidinije nego prije. Nekako i sa promjenom palete boja oku ugodnije. Za sada bez ikakvih problema na S21.

 Jel imaš ovaj bug na WhatsAppu? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Kod mene sve 5! Nema nikakvih bugova za sad. Dapače, nekako mi je čak fluidniji ili mi se čini, ne binto, sve radi ok!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stavio i ja jučer, ne vidim probleme zasad. Whatsapp sam isprobao, radi ko i prije. Općenito mi sve izgleda fluidnije i brže. Od novih featurea ne mogu baš reći da ću hrpu toga koristiti, ali da je samo iskustvo korištenja bolje, je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
meni na S21 Ultra primjetim da mi se malo brze trosi baterija
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I meni kao da je potrošnja baterije povećana.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Treba obrisati cache iz recoverya nakon velikog updatea
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

također i na mojoj ultrici. izbrisao sam cache 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Bome i meni na običnom S21 izgleda kao da malo više cucla. 

 

Kako obrisati taj cache? Gledam po netu, ali mob mi nikako neće ući u recovary mode. Ne kužim u čemu je fora. Piše da treba ugasiti, spojiti kablom i onda držati power + volume up, ali ništa. Normalno se uključi svaki put.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jednostavo najbolja opcija bi bila vratiti mob na gvornicke postavke.

 

Problem kod Samsunga je sto svaki update sjebe nesh na barem 30% uredjaja.

 

Prosli put sam morao vratiti mob na tvornicke pa ovaj put cu da malo pricekam sa nadogradnjom, koliko sam vidio promjene su pretezno kozmeticke.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Spojis sa kablom i racunalom, ne sa punjacem. 

Volume up + istovremeno power tipku, kad se logo pojavi pustiš. 

 

Sve ostalo probao i nece, samo na ovu foru uđe u servisni mod 😕

AMD Ryzen™ R7
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Mozete i slusalice spojit it za recovery mod
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Extrime kaže...

Spojis sa kablom i racunalom, ne sa punjacem. 

Volume up + istovremeno power tipku, kad se logo pojavi pustiš. 

 

Sve ostalo probao i nece, samo na ovu foru uđe u servisni mod 😕

Spojio sam s računalom i normalno pokazuje da se puni pa pretpostavljam da je taj dio ok, ali u recovary ne ulazi s tom kombinacijom. A možda ipak je neka fora sa kabelom jer mi ponekad pokazuje i neku žutu ikonu upozorenja uz znak da se puni. A kad spojim upaljeni mob sa računalom mi ga uopće ne prikazuje u Windows exploreru. 

 

Roko B kaže...
Mozete i slusalice spojit it za recovery mod

 Pročitao sam i to, ali nemam samsungove usb-c slušalice, a sonyeve mi uopće ne registrira kad spojim. Tu je valjda isto neka debilana u pitanju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ući će u recovery ako ga spojiš na bilo koji samsung usb c telefon. Ne punjač, ne komp.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Hexfire kaže...
Extrime kaže...

Spojis sa kablom i racunalom, ne sa punjacem. 

Volume up + istovremeno power tipku, kad se logo pojavi pustiš. 

 

Sve ostalo probao i nece, samo na ovu foru uđe u servisni mod 😕

Spojio sam s računalom i normalno pokazuje da se puni pa pretpostavljam da je taj dio ok, ali u recovary ne ulazi s tom kombinacijom. A možda ipak je neka fora sa kabelom jer mi ponekad pokazuje i neku žutu ikonu upozorenja uz znak da se puni. A kad spojim upaljeni mob sa računalom mi ga uopće ne prikazuje u Windows exploreru. 

 

Roko B kaže...
Mozete i slusalice spojit it za recovery mod

 Pročitao sam i to, ali nemam samsungove usb-c slušalice, a sonyeve mi uopće ne registrira kad spojim. Tu je valjda isto neka debilana u pitanju.

 Ugasi ga pa onda drži kombinaciju dok se ne pojavi samsung logo

13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

najlakše je preko adb-a, uz aplikaciju LADB

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zdgrunf kaže...
Hexfire kaže...
Extrime kaže...

Spojis sa kablom i racunalom, ne sa punjacem. 

Volume up + istovremeno power tipku, kad se logo pojavi pustiš. 

 

Sve ostalo probao i nece, samo na ovu foru uđe u servisni mod 😕

Spojio sam s računalom i normalno pokazuje da se puni pa pretpostavljam da je taj dio ok, ali u recovary ne ulazi s tom kombinacijom. A možda ipak je neka fora sa kabelom jer mi ponekad pokazuje i neku žutu ikonu upozorenja uz znak da se puni. A kad spojim upaljeni mob sa računalom mi ga uopće ne prikazuje u Windows exploreru. 

 

Roko B kaže...
Mozete i slusalice spojit it za recovery mod

 Pročitao sam i to, ali nemam samsungove usb-c slušalice, a sonyeve mi uopće ne registrira kad spojim. Tu je valjda isto neka debilana u pitanju.

 Ugasi ga pa onda drži kombinaciju dok se ne pojavi samsung logo

 Ne radi više tako sa zadnjim fw-ima. Ili orek ladb kako kaže kolega iznad, ili preko drugog sams telefona uštekanog u ovaj. Možda postoji i neki drugi način ali držim se ovih koji mi za sad najbolje funkcioniraju

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja isprobao par minuta prije nego li sam napisao, friško nadograđen s21

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
To samsung papa kake i evo, u servisu već poprilično dugo (cca 2 god) na većinu modela mi ne prolazi klasično već mora bit uštekan u neki drugi uređaj ili preko app-a. Kolko mi je samo trebalo da skužim zašto ne ulaze više u recovery. Iskopao na nekom gsmforum postu na kraju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ha, nemam pojma, u mog sam samo ukopčao samsung akg slušalice, ništa drugo. Probaj

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ko će ga znat. Puno ih prođe kroz ruke pa se snalazim kak uspijem u trenutku. Dat ću si truda nekad isprobat na kaj sve ide

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Da li se jos nekome dogodi da se kamera ovako okrene a mob stoji uspravno?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
,
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ROXX kaže...
Treba obrisati cache iz recoverya nakon velikog updatea

 cek jel se brise ista od podataka ili ne?

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Nista se nebrise
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I meni whatsapp kad zelim neku sliku ili video poslat kad kliknem na spajalicu prikazuje mi samo slike i videa iz whatsapp-a, tada moram na tri tockice i izabrat galeriju i tad pokaze sve. Brisao cache i u recovery i u whatsapp-u, nista ne pomaze
Sat fan
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice