Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.695
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Pozzz ekipa.

Imam jedan problem koji mi se desava posljednjih par dana, kada ustekam mob da se puni on krene sa punjenjem da bi nakon mozda 20-ak sekundi upalio ekran, dao onaj zvuk kada se usteka i ponovo krenuo sa punjenjem i tako konstantno svakih 20-ak sekundi ponovo zapocinje punjenje i to traje dok ga ne iskljucim sa punjenja. Ako ispraznim bateriju malo jace onda cak ni ne napuni do kraja do ujutru.

Probao sam sa dva punjaca i ponavlja se na oba. Oba su Samsung orginalni punjaci i kod djevojke uredno pune A53.

Desava se i na klasicnom o brzom i super brzom punjenju.
Nisam probao wireless jer ne posjedujem taj punjac.

Ne radi mi se factory reset ako bas ne moram pa je li netko imao slicnih problema?

Uredjaj je S21 ultra.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Možda je do priključka na uređaju ako se na različitim punjačima događa isto.

Svakako probaj wireless jer ako se događa i onda, mora biti softverska greška.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Očisti USB-C utor.

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel zna netko koja je oznaka modela za Samsung S21FE sa Snapdragon, a koja za Exynos? Jel T-com prodaje sa Exynosom, a Telemach i A1 sa Snapdragonom? Ili?

 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pa jel nije da se u europi prodaju samo sa exinos shitom?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stane256 kaže...

Pa jel nije da se u europi prodaju samo sa exinos shitom?

uglavnom, ali ima iznimaka - uglavnom modeli koju su dostupni (u tom trenu) samo sa Snapdragonom

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Sa Snapdragonom je oznaka
SM-G990B, a sa exynosom je oznaka SM-G990E
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Exynos u S21 seriji je vjerojatno najbolji još od S7 serije. Dobar omjer snage i potrošnje.
Uglavnom Exynos zamjeraju bateriju, ali S21+ i Ultra korisnici koliko sam čitao, nemaju problema s time.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Da, Ultra mi navečer dočeka 30tak posto na moj način korišenja. Svakako su sve to "jednodnevni" mobiteli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2022 10:52 (igy).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Slažem se. Do sada najbolje izdanje Exynosa je u S21 seriji. Jedino kaj mu zamjeram slabiji gsm modem u odnosu na SD.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Isplati li se S21FE 5G za 3260 kn u HT , s obzirom da sam na Unlimited tarifi a imam na rate tablet mobitel bi ovoliko platio u gotovini , pa molim preporuku za ovaj mob , najviše me muči ovih 6GB i nemam uvid koji je procesor u njemu  SD ili Ex. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
MUĆAK kaže...

Isplati li se S21FE 5G za 3260 kn u HT , s obzirom da sam na Unlimited tarifi a imam na rate tablet mobitel bi ovoliko platio u gotovini , pa molim preporuku za ovaj mob , najviše me muči ovih 6GB i nemam uvid koji je procesor u njemu  SD ili Ex. 

 sve zavisi koliko koristiš mobitel... meni je naveća zamjerka trajanje baterije koje je prosjecno oko 5 sati upaljenog zaslona... ako ti treba više onda traži nešto drugo ...

inače, mobitel je brz, ne zagrijava se, ekran je super, kamera odlična...

 

p.s.

imam SD verziju, mislim da su svi u HR sa SDom .. barem takav je feedback od službenog uvoznika, ali svakako provjeri

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 10:40 (BoTiA).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ako je model SM-G990B onda je Snapdragon kao moj iz Telemacha.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel vam se prikazuje animacija obavijesti? Već neko vrijeme mi je tako. Namješteno mi je da i kad je mobitel ugašen da mi se ona animacija na vrhu ekrana pokaže. Ali sad mi ništa ne dolazi, samo mi mobitel zavibrira 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
maxy0 kaže...

Jel vam se prikazuje animacija obavijesti? Već neko vrijeme mi je tako. Namješteno mi je da i kad je mobitel ugašen da mi se ona animacija na vrhu ekrana pokaže. Ali sad mi ništa ne dolazi, samo mi mobitel zavibrira 

 Da. Sve isto ko i prije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Imam S21 FE na zadnjem updateu. Snimao sam u klubu jedan video FHD30 i prvih 5 sek. sninka je mutna, zapinje. Kao da koristim S3. Vjerujem da bi čak i S3 bolje snimao. Kasnije se stabiliziralo ali i dalje nije to ta snimka koja bi morala biti. S10e npr mi je prije 3 godine u istom klubu snimao daleko bolje videe.

Trebam kupiti S22 Ultra da dobijem dobru snimku? Kakva sprdnja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Imam S21 FE na zadnjem updateu znači i ne zapinje mi video. Meni se to baš događalo na S10e koji mi je bio pao sve dok ga nisam vratio na tvorničke.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Molim preporuku za zaštitnu foliju ekrana za S21 Ultra, ne kaljeno staklo nego folija, nešto tipa originalna koja dolazi s uređajem. Gdje uzeti? Hvala! :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
1samek kaže...
Molim preporuku za zaštitnu foliju ekrana za S21 Ultra, ne kaljeno staklo nego folija, nešto tipa originalna koja dolazi s uređajem. Gdje uzeti? Hvala! :-)

 ako si iz zagreba, odi u arenu il a.mall i stavi mobile outfiters foliju. 

nekima je super nekima je z k..meni osobno je dobra ako ne želiš staklo. malo je skuplja ali svaka slijedeća instalacija na nekom uređaju je jeftinija. osobno ju koristim na S21+ i na AW

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 13:11 (guzda22).
10 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel se itko susreo s problemom evo imam s21 ultru 10 mj i vec mi se na bijelom zaslonu vidi od tik toka homescreen i dodat video ?? ikako to sredit ili nemoze se

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 22:46 (Ice45).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pretpostavljam da je burn in. Šalji na servis da ti zamjene zaslon.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
aleng3 kaže...

Pretpostavljam da je burn in. Šalji na servis da ti zamjene zaslon.

 jel imam pravo bez placanje ili jer je mobitel star 10 mj ? 

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

24 mjeseca je jamstvo. Ako nemaš vidljivih oištećenja na zaslonu, moraju ti priznati jamstvo za burn in.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
aleng3 kaže...

24 mjeseca je jamstvo. Ako nemaš vidljivih oištećenja na zaslonu, moraju ti priznati jamstvo za burn in.

 nemam cak mi folija orginala stoji od samsunga nisam je skidao 

3 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Došao ONE UI 5.0 na ultru. "Okruglih" 2150,00 MB

 
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Burn in je trajan i nema popravka osim zamjene zaslona a nekak sumnjam da će mu zamijeniti zaslon zbog toga. Smanjit svjetlinu sa maksa i neće ga biti ni nakon 5 godina. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Također stigao OneUI 5, A13, S21 Ultra kupljena u HT.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stigao je za cijelu seriju  S21...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ima li kakvih bugova da ne budem opet morao mob na tvornicke vracati nakon nadogradnje. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Dosao i meni iz telemacha model
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice