Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 504.975
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stigla mi tek danas lipanjska zakrpa od 988MB na 21 FE. Zanimljivo da mi je lipanjska zakrpa na stari S10e stigla prije 11 dana, a on je već trebao prestati dobivati svaki mjesec, a dobiva. Lol.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dal ima netko da je prije S21FE Snap 888 koristio S20FE Snap 865, čisto da kaže koju o autonomiji ?

Mislim se opet malo vratit na Samsung, pa nisam siguran dal ić na provjereno i S20FE ili na S21FE.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zabranjeniples kaže...

Dal ima netko da je prije S21FE Snap 888 koristio S20FE Snap 865, čisto da kaže koju o autonomiji ?

Mislim se opet malo vratit na Samsung, pa nisam siguran dal ić na provjereno i S20FE ili na S21FE.

 Imam S20FE Snap i na S21FE Snap je ista baterija ali mislim da proc malo više troši no ne bi smjelo puno više. Inače solidno se drži taj mob ako ne gejmaš na njemu. Meni izdrži cijeli dan do kasno navečer i kad sam češće na ytubeu, netu, par razgovora, fotkanje itd....Samo ćeš si morati dodatno kupiti 25W supercharge punjač jer u boxu s oba dolazi samo 15W.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 11:00 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
gnomisa kaže...

 Imam S20FE Snap i na S21FE Snap je ista baterija ali mislim da proc malo više troši no ne bi smjelo puno više. Inače solidno se drži taj mob ako ne gejmaš na njemu. Meni izdrži cijeli dan do kasno navečer i kad sam češće na ytubeu, netu, par razgovora, fotkanje itd....Samo ćeš si morati dodatno kupiti 25W supercharge punjač jer u boxu s oba dolazi samo 15W.

 Imao sam S20FE, više me interesirala usporedba sa S21FE.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
S 21 FE ne dolazi nikakav punjač, ali pošto su davali i sat nisam se sa time zamarao lakše kupim punjač nego sat.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Koja je to fora sa prijmom signala na samsung mobitelima?
Svi hvale tu kao neku odlicnu pokrivenost, ja sve samsunge sto sam imao imaju los prijem signala
U recenzijama sve ono super jer ih testiraju u gradovima a mi na selu ko šiša.
Jucer tatin frend kupio samsunga dobio da u ga namjestim i upalim mob ono 4G signal ali bez ijedne crtice jedva da ga ima.
Za to vrijeme tatin realme i moj oneplus imaju signala.
U dnevnoj se probam spojit na wifi samsung jedva pronalazi wifi, dok je moj oneplus spojen na wifi.
Nezmam u cemu je caka, ali to se dogada stalno sa svakim novim modelom i nista nisu do sada popravili...
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mp3david kaže...

Jucer tatin frend kupio samsunga dobio da u ga namjestim i upalim mob ono 4G signal ali bez ijedne crtice jedva da ga ima.

neka isključi "štednju baterije", pa će imati 5 G...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mp3david kaže...
Koja je to fora sa prijmom signala na samsung mobitelima?
Svi hvale tu kao neku odlicnu pokrivenost, ja sve samsunge sto sam imao imaju los prijem signala
U recenzijama sve ono super jer ih testiraju u gradovima a mi na selu ko šiša.
Jucer tatin frend kupio samsunga dobio da u ga namjestim i upalim mob ono 4G signal ali bez ijedne crtice jedva da ga ima.
Za to vrijeme tatin realme i moj oneplus imaju signala.
U dnevnoj se probam spojit na wifi samsung jedva pronalazi wifi, dok je moj oneplus spojen na wifi.
Nezmam u cemu je caka, ali to se dogada stalno sa svakim novim modelom i nista nisu do sada popravili...

 Eto, kod mene baš suprotno...

Paralelno samsung kao primarni, i sad zadnjih 6,7 godina, xiaomi kao sekundarni, prije xiaomia svašta nešto ostalo. Nikad nigdje problema sa mrežom, ni sa jednim (S serija ili Note ak nije S), dok Xiaomi kaska, pogotovo 4g i 5g. U vremena stara dok je bio 3g, još i nije bilo tak razlike, sa 4g je bio haos na xiaomijima, a uzimao sam sve iz hr trgovina, ne kojekakve upitne modele iz kine, sad na 5g, di ultra još lovi signal bez jebemti na full, xiaomi je već uteko u roaming. Živim u pograničnom području, i koristim ht only, jer telci2 su u roamingu s ne znam kakvim mobom, a vip je priča za sebe sa svojim cijenama i cjenicima, pa sam komplet u magenti. No to je nebitno, nego je bitno da xiaomi vidi granicu prije neg ja, jedno 3km prije, a samsung je još i kad pređem Unu debelo preko grane na hr mreži. To je meni neprihvatljivo zbog posla, a volim xiaomi (poslije sammya) i volim mijenjat mobitele.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Mene nermira sto ne mogu izabrati recimo samo 4G mrezu vec mi nudi ono njih par u paketu, a kod mene u BiH kada razgovaram net se spusti na 2G pa mu treba nekada i po minutu da se sam vrati na 4G (kod nas je 5G misaona imenica jos uvijek) dok sam na Huaweiu to uredno mogao izabrati pojedinacno ali nikada problema sa jacinom signala, tu je stvarno odlican mob. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mp3david kaže...
Koja je to fora sa prijmom signala na samsung mobitelima?
Svi hvale tu kao neku odlicnu pokrivenost, ja sve samsunge sto sam imao imaju los prijem signala
U recenzijama sve ono super jer ih testiraju u gradovima a mi na selu ko šiša.
Jucer tatin frend kupio samsunga dobio da u ga namjestim i upalim mob ono 4G signal ali bez ijedne crtice jedva da ga ima.
Za to vrijeme tatin realme i moj oneplus imaju signala.
U dnevnoj se probam spojit na wifi samsung jedva pronalazi wifi, dok je moj oneplus spojen na wifi.
Nezmam u cemu je caka, ali to se dogada stalno sa svakim novim modelom i nista nisu do sada popravili...

 Kupio prošle godine novi mob, Samsung S21 i od onda problemi sa mrežom pa tako i dan danas..

rijetko kad me se može dobit iz prve, javi samo da je poziv neuspješan i ako me se nazove odmah drugi put onda normalno prolazi, mreža je grozna, svako malo nema signala, tj puno lošiji je. Prije sam imao starog Iphonea 8 i nikad problema nikakvih. Ne znam dal je u mobitelu problem ili je do  Tomato mreže na kojoj sam.. Često moram i resetirti mobitel jer se mobilni podaci neće uključiti.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Probajte ugasiti VOLTE i WOWIFI,možda je zbog toga lošija kvaliteta razgovora

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Kod mene s21, u njemu a1 i ht kartice. Nikad problema s mrežom. Moguće jer sam u startu isključio volte,vowifi i sl gluposti...
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Meni su se dogadali razni problemi gubitka 3G signala tj. smrzavanja jačine signala u statusu sim kartice, pa moram ugasiti-upaliti mobilne podatke, lošeg mikrofona da me druga strana loše čuje ili trzavog snimanja videa, ali.... to se događalo kad je mobitel koji put poljubio pod. Mada se nije razbio, ali ti problemi bi nastali. Inače na onom mobitelu koji nije ljubio pod, nema ni problema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 3:01 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Do VoLTE-a je 100%...tamo gdje je signal jak nema problema a tamo gdje je signal slabiji pri pozivu vuče internet i ako nije internet dobar dolazi do pucanja poziva...
15 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ima li tko preporuku za usb c na 3.5 mm konverter?  (ne znam da li treba uzimati nešto s DACom?)

 

naime uskoro mi dolazi S21FE .. kao zamjena za trenutni Redmi Note 9 Pro .... vjerujem da je brži i bolji ... ali falit ce utor za slušalice, IR daljinac, SD kartica ....

već sam naručio neki wireless charger ... jer očekujem znatno lošiju bateriju, pa nek se nađe

 

također ... nakon godina sa HTCom i xiaomijem vjerujem da će mi Samsung One UI biti šok

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 15:38 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ROXX kaže...

Probajte ugasiti VOLTE i WOWIFI,možda je zbog toga lošija kvaliteta razgovora

 Sa volte/vowifi kvaliteta poziva je bolja a ne lošija.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Je, dok je wifi signal jak, kad slabi onda više smeta nego što pomaže
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zdgrunf kaže...
Je, dok je wifi signal jak, kad slabi onda više smeta nego što pomaže

 Pa zato imaš volte. To kaj tebi wifi ne valja to ne znači da usluga ne valja.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ti si bas nedas dokazat neke stvari!!

sve je to super kad je signal super, cim signal pocne kaskat, kvaliteta poziva je gora nego da koristis "obican" poziv.

ako si stalbo u gradu sa odlicno pokrivenoscu, tada je tehnologija napredak i cuje se razlika. ali ako putujes ili se kreces izmedu baznih stanica, ti si u banani s tim.

to sam iskljucio na svakom mobitelu, oa tako i na S21+. poslovno putujem, i kvaliteta poziva na putu je ocajna s Volte
jesus_tm1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
ti si bas nedas dokazat neke stvari!!

sve je to super kad je signal super, cim signal pocne kaskat, kvaliteta poziva je gora nego da koristis "obican" poziv.

ako si stalbo u gradu sa odlicno pokrivenoscu, tada je tehnologija napredak i cuje se razlika. ali ako putujes ili se kreces izmedu baznih stanica, ti si u banani s tim.

to sam iskljucio na svakom mobitelu, oa tako i na S21+. poslovno putujem, i kvaliteta poziva na putu je ocajna s Volte

Nedam jer nisam to primjetio. A možda ti je telefon banana. Meni radi odlično ako je signal na 4G loš onda se prebaci na 3G kao i kod svakog poziva bez volte. Ista stvar sa VoWIF ako je signal loš prebaci se na Volte i tu može kod switchanja u toj sekundi doć do privremenog prekida u toj sekundi kod razgovora. 

 

Čuje se razlika samo ako i sugovornik ima aktivan volte inače štanga. 

 

Kaj ćeš sad kad ugase 3G? Imat telefon na EDGEu?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2022 16:40 (Memphis).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja koristim orginal Samsungov usb-c to 3.5mm i smatram ga dovoljno dobrim za svakodnevnu uporabu...
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel netko tko ima s21u došao u situaciju da mob ne želi pokrenuti kameru jer je prevruće? Htio sam slikati nešto s barke u Dubrovniku i mob je odbijao upaliti kameru jer je prevruće... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Restart uređaja i "proradit" će
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kakvu preporuku za zaštitu ekrana imate? Bilo bi idealno kad bi bilo za kupiti ovu originalnu foliju koja dođe s uređejem, evo tek nakon 8. mjeseci je vidno izgrebana, dosad se nije ništa vidjelo..

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ne znam jos koja je dobra ali nemoj niti slucajno uzeti one mobile outfitters folije. To govno se odljepljuje samo od sebe, zacepilo mi je mikrofon i zvucnik s ljepilom koje ostavlja iza sebe. Evo upravo jutros sam ju odlijepio sam, skinuo ljepilo acetonom, koje sranje od proizvoda, trebalo bi ih zabraniti.

I jos ti debili nude "dozivotno jamstvo", tako da imas pravo platiti im prvo preskupo stavljnje usrane folije koja ce ti zasrat mob, a zatim ako se ista osteti (a hoce jer je sranje od proizvoda) imas pravo placati im cijenu jednaku obicnoj maskici koja bi svoj posao u startu odradila korektno.

Gledam te!
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Veliki Brat kaže...

Ne znam jos koja je dobra ali nemoj niti slucajno uzeti one mobile outfitters folije. To govno se odljepljuje samo od sebe, zacepilo mi je mikrofon i zvucnik s ljepilom koje ostavlja iza sebe. Evo upravo jutros sam ju odlijepio sam, skinuo ljepilo acetonom, koje sranje od proizvoda, trebalo bi ih zabraniti.

I jos ti debili nude "dozivotno jamstvo", tako da imas pravo platiti im prvo preskupo stavljnje usrane folije koja ce ti zasrat mob, a zatim ako se ista osteti (a hoce jer je sranje od proizvoda) imas pravo placati im cijenu jednaku obicnoj maskici koja bi svoj posao u startu odradila korektno.

 samo da se referiram na mobile outfitters, koristim ih odkad su došli kod nas, 4-5 godina i nikad problema. imam folije na mobu i satu i stavio na ženin mobitel koji je sve živo preživio u torbici i folija je i dan danas odlična. za mene je odličan proizvod. malo previše skup, ali na svakom novom mobitelu donesem staru foliju i za 80 kn ti stave novu 

 

btw pazi koje staklo stavljaš na S21, prije folije sam imao staklo na i otisak prsta jako slabo reagira tj. očita. probaj prije neg daš lovu testirat jel ti normalno hvata otisak pa onda stavi staklo

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Meni su super te outfiters folije za stražnju stranu S21. Nema maskice koja je toliko tanka, a ne želim još dodatno povećavati dimenzije uređaja. Sad nakon godinu dana se vidi oštećenje folije, ali ništa posebno. Bitno da i dalje imam grip kad primim mob u ruke.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
guzda22 kaže..
Hexfire kaže...

Super za vas, ali meni se u manje od mjesec dana skroz rastopila ona bocna trakica koja je pod rukom, visila ko smrklj zadnih tjedan dana i danas sam ju odlijepio do kraja. A kad tamo - jos jedna folija ispod te gornje. Ne znam je li zenska nesto zeznula dok ju je stavljala ili standardno idu dvije (ili se ovaoja raspala na slojeve), ali odvratno nesto. Ova na straznjoj strani i gornji rub su ostale za sada, vidjetu cemo kako ce biti iako se straznja na menjm dijwlu takodjer odljepljuje.

 

Trenutno je na staklu kaljeno, otisak radi, hvala na savjetu.

Mislio sam staviti foliju njihovu gore ali sad nisam siguran... Jedino mi nadu daje to sto se dijelovi koji nisu pod prstima nisu odlijepili.

Gledam te!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Iskreno, ne mogu smisliti te folije preko ekrana. Ne volim taj osjećaj pod prstima.
Nakon godinu dana S21+ ekran bez vidljivih ogrebotina. Ima oni mikro koje baš moraš tražiti.
Donji dio boje okvira kamere se izlizao zbog nenošenja maske kao i rubovi stakla otraga.
Drži se junački nakon više od godinu dana
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice