Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.965
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja sam ga skinuo ali nisam instalirao..zanima me kakav je battery drain nakon par dana kad podjelite iskustva...👍

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Isto kao i na 11.

Nego ima tko bug s Cromom? Npr mobilni bug forum mi lagga pri scrolanju nakon nekog vremena, nakon tvorničkog reseta ista prica.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Meni laga malko i sad ali na njuskalu..zamrzne se..stavio sam brave on je ok

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Zanimljivo, na Androidu beti4 mi se to nije desavalo, tek od neki dan kad je došao full. Nadam se da će to brzo riješiti jer ne želim koristiti ista drugo osim croma ili edge. Na Edge ista priča..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
bik kaže...
Isto kao i na 11.

Nego ima tko bug s Cromom? Npr mobilni bug forum mi lagga pri scrolanju nakon nekog vremena, nakon tvorničkog reseta ista prica.

 taj bug ja imam odavno

neznam jel to do chromea ili bug stranice, makar rekao bi do chromea

Autoclimb kills more people than AIDS
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kod mene za sada sve 5 inače ja koristim Samsung Internet Browser

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Nikakvih problem ni kod mene na Samsung Internet Browseru
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Brave Browser i sve radi kako treba. Iako je baziran na chromu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
SimeKZ kaže...

Brave Browser i sve radi kako treba. Iako je baziran na chromu.

 Al nema sync google accounta(bookmarks, lozinka, auto fill, history itd..)...onda mogu koristiti i samsung browser koji radi još bolje..

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Probao samsug dex na tv-u nakon ovog updatea i super je što se sad umjesto miša može koristiti daljinski od tv-a (imam samsung tv, motion sensor daljinski). Tj. sa daljinskim od tv-a mogu klikati po svemu.

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Koristim brave na PCu tak da nemam problema sa tim. Lozinke ne saveam na google nikad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Meni je UI4 ispočetka bio bugovit, crashale se aplikacije, trzao al nakon par restarta i sve se smirilo, baterija prvo punjenje zacudjujce dobro drzala, dan i po i 8.5 sati sota. samo nek ostane tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
kod svake velike promjene sustava bude trzanja i crasheva dok se sve ne poslozi. zato je najbolje (ako je moguce) napraviti factory reset i picis ispocetka.

ionako sad svaki dan pistaju neki update tvornickih aplikacija. dns npr update za Samsung browser (da, koristim ga i bolji mi je od Chrome, Edge, Brave i ostalih).
ima dosta promjena.

a sto se update tice, dosta su propravili aplikaciju kamere. poljepsali su animacije, poboljsali upravljanje gestama, izmjenili su upravljanje automatskim osvjetljenjem (vise ga ne frlji tolko jako)

baterija je ostala ista, bar za sad.

OneUI je ionako jako prilagoden i izmjenjen u odnosu na stock OS pa nece tu biti nekih ekstra primjetih promjena.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

HT

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Meni je na A1 prije cca 2 dana stigao update na One UI 4 i prilicno sam zadovoljan.

Odmah sam ga vratio na tvornicke postavke tako da izbjegnem moguce probleme i ne mogu se pozaliti uopce.

U pitanju je obicni S21

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Nocio kaže...

Meni je na A1 prije cca 2 dana stigao update na One UI 4 i prilicno sam zadovoljan.

Odmah sam ga vratio na tvornicke postavke tako da izbjegnem moguce probleme i ne mogu se pozaliti uopce.

U pitanju je obicni S21

 Takoder vratio na tvornicke i savjetujem svima na takvom velikom updatejtu da se vrati na tvornicke i sve iz pocetka podesi/instalira. Znam da je nekima tlaka to radit, ali jednom godisnje dobivamo tako veliko azuriranje, izdrzite 

5 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Nakon svakog update napravite wipe cache i sve radi ok.

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ljudi kak ste generalno zadovoljni sa običnim S21? Planiram uzeti sad za BF ili slijedeći tjedan s njuškala ako ne bude na popustu. Baterija, performanse, UI? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Sve 5! Nemam zamjerki. Baterija je skroz ok, mob radi više nego dobro, osim na bug forumu, tu šteka. Fotke odlične.ui kao i na svakom drugom samsungu, čak i ovaj novi 4.0 radi ok!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 8:51 (zdgrunf).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Na Bug forumu meni mobiteli stekaju vec par godina... (3 uredaja
ima li netko objasnjenje za to?
do mobitela ocito nije
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Hexfire kaže...

Ljudi kak ste generalno zadovoljni sa običnim S21? Planiram uzeti sad za BF ili slijedeći tjedan s njuškala ako ne bude na popustu. Baterija, performanse, UI? 

Presao sam na njega sa Huawei P20 Pro. Nemam za sada niti jednu zamjerku. Punim ga svaka dva dana, kamera odlicna  sve radi kako treba.

Kompaktan i jako dobar mobitel.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Skuzio sam da bug.hr šteka na Chrome,probajte preko Samsung preglednika
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Instalirao na S21 plus službenu 12-icu i sve radi super kao i na 11-sci..

Nema grijanja ni bugova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Probao Samsung Internet i svaki put se moram ponovo ulogirat na forum.. uzas, probat cu srecu s crome dev.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
bik kaže...
Probao Samsung Internet i svaki put se moram ponovo ulogirat na forum.. uzas, probat cu srecu s crome dev.

 Ja na Operi nemam apsolutno nikakvih problema pa probaj ako zelis.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Nikad nisam imao takvih problema

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ima neki savjet za bateriju? Mislim ja ne mogu izvuć 5 sati SOT-a nema teorije, prosjek je nekih 4 sata... Uključena sinkronizacija, bluetooth i 120Hz i ništa drugo posebno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Klipson kaže...
Ima neki savjet za bateriju? Mislim ja ne mogu izvuć 5 sati SOT-a nema teorije, prosjek je nekih 4 sata... Uključena sinkronizacija, bluetooth i 120Hz i ništa drugo posebno...

 Pa to je ok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ha neki su tu u temi pisali da imaju po 8h sot-a pa zato kažem... Šta onda imaju sve ovo ugašeno
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Klipson kaže...
Ha neki su tu u temi pisali da imaju po 8h sot-a pa zato kažem... Šta onda imaju sve ovo ugašeno

Na Ultri imaju sigurno toliko. Ja na S21 imam 4:30h bez problem. Svaki drugi dan ga punim. Za sada mi je odlicno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice