Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 504.917
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Najbolje su one sa jelenima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Tanka maska? Pitaka

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Memphis kaže...

Najbolje su one sa jelenima

 Misliš na ovu

 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Da

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Spigen Rugged Armor i amen

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Spigen i uag..ima u smart opremi spigen i uag imam obje..uag koristim od kad imam mob i maska je u savrsenom stanju..4 mj 2021...ova maska kod kolege je kao iz ww2 a i nikad nisam cuo za tu firmu,Spigen i UAG su provjerene marke po meni

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 6:33 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

RINGKE ONYX kao nova i nakon skoro 1 god.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jel ima kod nas ultra sa snapdragonom ili su svi sa exynos proc?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Samo Exynos

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Evo naručio si ovaku žutu za S21 koji još nisam kupio :)

Luxury Leather Phone Case For Samsung Galaxy S20 FE S10 S21 Plus Note 10 20 Ultra A50 A70 A51 A71 A52 A72 M21 A12 A32 Cover Case|Phone Case & Covers| - AliExpress

 

Uglavnom kupio bi S21 kao zamjenu za A52. Hoću kompaktan telefon jedino što me brine je baterija. Dobivam ga za 3700 kn uz samsung slušalice i bežični punjač.

 

Jel vredi te pare?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Vrijedi svake lipe, meni je baterija nabolja od svih S Serija koje sam imao od S6..
Sto se tice maske opet sam samsung narucio original silicone case s21, sad imam crnu i sivu, nekako sam s njom najzadovoljiniji. Aliex izbjegavam, prodaju samo smeće i predugo se ceka.

Inace evo me na Androidu 12 beti3, ima bugova ali sve u svemu radi ok..
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
bik kaže...
Vrijedi svake lipe, meni je baterija nabolja od svih S Serija koje sam imao od S6..
Sto se tice maske opet sam samsung narucio original silicone case s21, sad imam crnu i sivu, nekako sam s njom najzadovoljiniji. Aliex izbjegavam, prodaju samo smeće i predugo se ceka.

Inace evo me na Androidu 12 beti3, ima bugova ali sve u svemu radi ok..

 Kako si upao u betu?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Prije mjesec dana se prijavio preko Samsung Members, prije 2tj dobio betu 2, jucer stigla beta 3, živim u Njemackoj.

4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ako puno koristiš mobitel onda očekuj da ga puniš dvaput dnevno sigurno. A ako si navikao na samsung već onda te neće smetat poneka (dosta česta) štekavost sustava

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dva puta dnevno?

U ovih 8 mjeseci što ga koristim, samo jednom se dogodilo da sam ga išao nadopuniti i to jednom. Tog puta je bilo stvarno žešće korištenje mob (koristio sam ga kao IP/web kameru).

Inače, na kraju dana imam 30-40%, a ima dana da mi izdrži i dva dana.

mag.inf
4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja ga ujutro ištekam sa punjača i vozim se do posla znači ne pipnem ga i potroši 2% na nešto, kad dolazim s posla dođem oko 4 sa 30% cca. Uvijek su mi uključeni mobilni podaci i koristim ga za pozive, fejs, insta, tik tok ponekad.. baterija je dno dna. nakon što otvoriš kameru i hoces izac pripremi se na pola minute štekanja i trzanja, da mogu opet birat mob zaobilazio bi ga u širokom luku, samsung općenito

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Šalji uređaj u servis jer je ocito neispravan, to sa stekanjem nisam primjetio. A lijep ti je posao, znaci cijeli dan na shitsocial mrezama i onda je baterija sranje, zanimljivo. Za tebe je mi 10t pro, jest cigla al baterija dura.
4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

jbg takav mi posao, sad mi je baterija na 88%, mobitel nisam ni koristio praktički, parputa otvorio messenger i odgovorio na poruku i tjt.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

nakon 5 dana ipak na punjač spojen

damgrbes
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

evo na laptopu na najsporijem utoru usb 2.0 pokaziva 7 i nešto sati punjenja prostalo

damgrbes
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

samsung s 21 ultra na punjenju snimljen s samsung s 6 edge koji još radi s orginal baterijom

 

damgrbes
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

evo i 6 edge  moćne makinje prije par godina još radi ali tribaje punit malo češće

damgrbes
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Moze i meni biti 27 dana kada ga ugasim i ne koristim...ovo nije realan scenario korištena baterije.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Noci firm.👍

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Fino peglaju software. Vratio se na Samsung nakon par mjeseci na iPhone. Vidim da je dosta stvari poboljšano. Čeka se One UI 4. Trebalo bi biti odlično prema onome što sam vidio do sad.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

One Ui4, nista spektakularno, hrpa sitnih poboljsanja, svakako napredak u pravom smjeru. 

7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

S21 dovoljno dobar upgrade sa S10? Kako ste zadovoljni sa baterijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Nadograđen Galaxy Store....polako krećemo ka OneUi 4
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Orwandill kaže...

S21 dovoljno dobar upgrade sa S10? Kako ste zadovoljni sa baterijom?

Za mene odličan upgrade. S10 mi je bio odličan uređaj, nažalost zbog nastalih okolnosti nemam ga više, i upravo sam uzeo S21. Prezadovoljan sam sa baterijom na novom S21 naspram S10, puno dulje traje, cijeli dan bez problema. SOT na S21 ovih par dana se krece oko 5.5h što je za mene dovoljno. Traje do navečer, evo sada u 23:23 je na 3%, skinut sa punjača jučer u ponoć. Preko noći izgubio 5%.

12 godina
online
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Jeli netko ima iritanti problem sa s21 ultra, kad saljem glasovne poruke da mi se glas jedva cuje? Kao da mi ponekad mob odlucit snimat sa gornjim mikrofonom a ponekad sa donjim, mob isprid mene a kao da pricam dok mi je u dzepu? Veoma iritantno, mislio sam jedno vrijeme posto mi je spojen smartwatch i sluske  preko bluetootha pa da njih koristi kao mikrofon, no nije do tog.

Itko imao slican problem? Ovo traje odkad sam dobio mobitel da cesto mi glas ne snima dobro.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2021 13:53 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice