Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.048
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja isto ne kužim ove koji se žale na bateriju i da nove nisu bolje, prešao s s9+ na s21+ i baterija je definitivno bolja.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
sosta kaže...

Ja isto ne kužim ove koji se žale na bateriju i da nove nisu bolje, prešao s s9+ na s21+ i baterija je definitivno bolja.

Volio bi tvoje mišljenje o bateriji nakon 6 mjeseci pa do godinu dana, nakon njihovih firmware update-ova pa kada odjednom baterija postane sranje. Učestala pojava na Samsung uređajima, nije da im baterija ne valja nego nakon određenog update-a baterija jednostavno ode kvragu, to mi se je osobno desilo na 5 Samsung uređaja i sve odreda serija S i Note. Više Samsung mobitel nikada, pa da košta 100€, nemam se živaca baviti sa tim sranjima. 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja sam i S8 i S9 koristio po godinu dana, i baterija je ostala ista kakva je bila i prvog dana.

 

Druga je stvar što se ne mobitel kelje neki custom ROM-ovi pa se onda svi čude kako je baterija odjednom postala loša.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja još nikad nisam imao problema sa baterijom unazad nekoliko godina, a ima sam top modele Samsunga, Xiaomi i OnePlusa.
Koristim mobitel daleko iznadprosječno od većine, a jednostavno ako mi izdrži do kasno navečer bez punjača - ima prolaznu ocjenu.
Ima specifičnih situacija kada ti mob baš jako troši bateriju poput dugotrajnog korištenja na suncu, kao navigacija, gejming i kamera pa ako se nešto od toga više koristi, sasvim moguće da će trebati još jednom na punjač tokom dana.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mika2210 kaže...

Ja sam i S8 i S9 koristio po godinu dana, i baterija je ostala ista kakva je bila i prvog dana.

 

Druga je stvar što se ne mobitel kelje neki custom ROM-ovi pa se onda svi čude kako je baterija odjednom postala loša.

Znači nikada nisam stavljao custom ROM, a što se tiče baterija na S8 i S9 net i forumi puni kakve su im baterije (loše), možda si iznimka i baterija ti je radila ok, ali većini nije.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
MasterOfDisaster kaže...
sosta kaže...

Ja isto ne kužim ove koji se žale na bateriju i da nove nisu bolje, prešao s s9+ na s21+ i baterija je definitivno bolja.

Volio bi tvoje mišljenje o bateriji nakon 6 mjeseci pa do godinu dana, nakon njihovih firmware update-ova pa kada odjednom baterija postane sranje. Učestala pojava na Samsung uređajima, nije da im baterija ne valja nego nakon određenog update-a baterija jednostavno ode kvragu, to mi se je osobno desilo na 5 Samsung uređaja i sve odreda serija S i Note. Više Samsung mobitel nikada, pa da košta 100€, nemam se živaca baviti sa tim sranjima. 

 S5, S7 edge, S9+, S21+, na prva 3 naravno da nakon 2 godine nije baterija kao na novome, ali daleko od toga da odu kvargu.

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
sosta kaže...
MasterOfDisaster kaže...
sosta kaže...

Ja isto ne kužim ove koji se žale na bateriju i da nove nisu bolje, prešao s s9+ na s21+ i baterija je definitivno bolja.

Volio bi tvoje mišljenje o bateriji nakon 6 mjeseci pa do godinu dana, nakon njihovih firmware update-ova pa kada odjednom baterija postane sranje. Učestala pojava na Samsung uređajima, nije da im baterija ne valja nego nakon određenog update-a baterija jednostavno ode kvragu, to mi se je osobno desilo na 5 Samsung uređaja i sve odreda serija S i Note. Više Samsung mobitel nikada, pa da košta 100€, nemam se živaca baviti sa tim sranjima. 

 S5, S7 edge, S9+, S21+, na prva 3 naravno da nakon 2 godine nije baterija kao na novome, ali daleko od toga da odu kvargu.

 

Iskreno ti zavidim, ja nisam bio te sreće, niti budem više pokušavao.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Pa nije neka shema da ako ti baterija tolko padne s kapacitetom da je mozes reklamirat u garantnom roku?

U Mate 10Pro temi ima par ljudi koji su isto napravili i dobili novu bateriju
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozzz ekipa, 

 

U procesu sam kupovine novog moba, moj Huawei P20 pro je vec probio sve rokove za zamjene i valja ga (teska srca) zamijeniti pa mi je izbor pao na iPhone 12 pro max i S21 Ultra. 

 

Malo sam citao temu i koliko vidim trenutno jedini problem ovdje se spominje baterija pa me zanima dali ima netko tko na Ultri ima 6 ili 7 mailova na pop-u i da ga kao takvog koristi sa uvijek upaljenim mobilnim podacima, wifi-jem i BT-om i kakva je baterija u tim uslovima. Gaming bi bio povremen ali vise rjedje jer nisam bas neki fan igranja na mobu.

 

Druga stvar koja mi je veoma bitna je sigurnost, da li postoji opcija dodatnog zakljucavanja i kriptovanja aplikacija obzirom da bih na telefonu imao i dosta sluzbenih podataka koji su osjetljive prirode i ne bih volio da slucajno se izgubi ili ukrade pa da netko ima pristup istima. (Zato sam uveo u razmatranje i iPhone iako sam dugogodisnji Andorid korisnik). Na svom Huawei-ju imam tu opciju gdje mogu dodatno zakljucati svaku aplikaciju po zelji i ne dozvoljava otvaranje istih bez dodatnog passworda. 

 

Ima li kakvih zamjerki sa kamerom osim grijanja kada se koristi i je li kvaliteta slika i zoom-a toliko dobra kao sto ovi recenzenti na Youtube-u tvrde ??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozdrav,

 

ponudjen mi je S21 Ultra, ali kako lik živi dalje od mene sve se preko poruka i slika odvija. Poslao mi je slike imei i serijskih brojeva ali me malo brine sledece. Na svim slikama koje sam do sada vidio na kutiji piše S21 Ultra 5g a na ovoj piše Galaxy S21 Ultra 5g, e sada pošto dosta kopija kruži okolo da li je iko imao iskustva sa ovim. 

 

Svaki savjet je dobro došao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Kod mene kupljenom u dućanu piše galaxy s21 ultra 5g
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Takav uređaj se ne kupuje preko oglasa na neviđeno, prevaranti su na svakom cosku.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Odes na imeiinfo i ukucas imei i vidis sto di izbacuje..mozda je za us trziste s snapdragonom..nek ti posalje screenshot s moba od imeia

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 20:05 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Pa ponudiš mu opciju plaćanja pouzećem da se uvjeriš i to je to
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kod mene iz tcoma pise s21 ultra 5g

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Po svemu sudeci fejk kutija
15 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Poslao je imei, prema imei checkeru je legitiman, što se tiče kutije našao sam par videa na yt da internacionalna verzija dolazi u tim kutijama. U svakom slučaju plaćane pouzecem i otvaranje paketa prije placanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pitao sam i frendovog starog on je kupio u elipsu njemu pise galaxy s21 ultra 5g

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

pozdrav ekipa, novi sam na forumu treba mi savjet.kupio sam S 21 galaxy i prezadovoljan sam sa svime iskreno.baterija mozda da je malo bolja al ok, imo sam s7 edge pa sam navikao na bar 3 dana trajanja lol.ovako,nedavno sam kljucem valjda ogrebao u vidu manje crtice cca 2 cm onu foliju koja dolazi predinstalirana na zaslonu s 21.e sada, posto me jako nerva ta crta htio bih je zamijeniti.e sad tu je problem obzirom da u ovalstenim servisima gjde sam bio (svi u zagrebu) nemaju pojma u vezi tih folija, tj. ne mogu ih zamijeniti jer ih nemaju niti imaju ikakve informacije dali ce navedene folije dobivati.folija je super jer se ne masti puno, glatko prst klizi po njoj kao da klizi po cistom displayu.bojim se narucivat i stavljat ove folije koje se nude po amazonu i e bayu jer nisam siguran kakve su kvalitete i kako cu to sam uraditi obzirom da nisuam strucan.ima li netko isti problem ili ako ikako moze pomoci kakvim savjetom kako da rijesim problem?unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Joj učinite si uslugu i skinite tu foliju sa ekrana. Em ekran izgleda bolje, prsti bolje klize, lakše obrisati masnoću, bolji osjećaj na dodir... Ma sve bolje.
Ključevi ne mogu ništa staklu
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja jos imam foliju 8 mikro ogrebotine me ne smetaju..kad ce me smetat maknut cu foliju...frendov s21 ultra s skinutom folijom ima mikro ogrebotine a drzi ga u torbici s koznim novcanikom isto kao i ja..samo mob i novcanik..

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Mikro ogrebotine... to su one koje možeš vidjeti jedino kad je ekran ugašen i pod određenim kutom. A realno ne utječu ni malo na vizualni doživljaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Kod mene isto pise S21 Ultra 5G samo
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zuper kaže...
Mikro ogrebotine... to su one koje možeš vidjeti jedino kad je ekran ugašen i pod određenim kutom. A realno ne utječu ni malo na vizualni doživljaj.

 nije mi jasno, onda taj Cornering Glass Victus na s 21 i nije toliko "tvrd" kako ga prikazuju je se po njihovome nikako ne bi trebalo to staklo tako habati a pogotovo ne od koznog novcanika.mislm ako mu kljucevi ne mogu nista.....

9 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ja sam skinuo zaštitnu folju sa S21+ i dobio dvije takve ogrebotine po ekranu da stvarno ne znam kako su nastale. Mobitel je bio u džepu od gornje trenirke, nema ključeva, novčanika ničega unutra i nastanu dve velike ogrebotine po ekranu, a mobitel nisam ni koristio. inače ekran za S21+ je je 1800 kn.

 

nabavio sam si novu zaštitnu foliju i sad je ona zamaskirala te ogrebotine jer su me jako živcirale

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
A jesu ti te ogrebotine duboke i vidljive pri korištenju uređaja?
Ja ne volim te folije prvenstveno zbog lošeg osjećaja pod prstima. Koliko sam mobitela koristio nikad nisam imao problema sa ogrebotinama. Pojave mi se te mikro ogrebotine, ali potpuno nevidljive kad je ekran upaljen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zuper kaže...
A jesu ti te ogrebotine duboke i vidljive pri korištenju uređaja?
Ja ne volim te folije prvenstveno zbog lošeg osjećaja pod prstima. Koliko sam mobitela koristio nikad nisam imao problema sa ogrebotinama. Pojave mi se te mikro ogrebotine, ali potpuno nevidljive kad je ekran upaljen.

 ni ja ne volim folije..ali ove su stvarno ogrebotine vidljive i jako živciraju..pogotovo ako je neki odsjaj pa doalze do izražaja. da bar znam kako su se desile, ne bi riječ rekao ali ovo je preloše 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Zato ja nisam ni skinuo foloju jer imam ocd na ogrebotinice..lol kad mi se ogrebe folija toliko da ce me zivcirat jako stavit cu kaljeno...jer ipak ga mislim koristit godinu i pol do dvije..ima 3 god gare po promociji

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

POzzz ekipa,

 

Da se pridruzim klubu, prije dva dana sam upiknuo S21 Ultra, za sada sam prezadovoljan sa mobom, ekran odlican, velicina i tezina idealni (volim vece i teze mobove), ja nemam nikakvih zamjerki na bateriju, prvi dan je isla malo brze nizbrdo ali se i skidalo i instaliralo svasta na mob, vec od juce je top, kao i kamera, zum je bolesno dobar. 

 

Nakon P20 pro lijepo osvjezenje, jedino mi Huawei sat bas nece da radi kako treba ali pozabavit cu se sa tim preko vikenda. 

 

Sto se tice kutije i pakovanja kod mene na kutiji pise Galaxy S21 Ultra.

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
pozz jarani!

kupio i ja S21plus.
sa svime sam zadovoljan, sve je kao na recenzijama sto sam ih pogledao... ali baterija me ubija :((
prosao sam s Mate 10Pro i malo sam razocaran s trajanjem. ovaj mob definitivno nece trajati 2 dana.
osim ako se nekim slucajem nakon analiziranja koristenja situacija drasticno popravi (u nadi je spas)
mob se zna dosta ugrijati, ali to se podrazumijeva s obzirom na performanse.
Mi11 se jace grije i brze zdere bateriju. htio sam OP9, ali plastika me odbila. nebres trazit te pare za plastiku...

S21+ je inace bomba, generalno zadovoljan 😎
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice