Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.919
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Sačuvaj Note i za 600 kn se provedi.
morrisoN
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

a zakaj nisi odmah mjenjao kljuc za kljuc za 21 ultru? ovak ces popusit pare bezveze a neces imat mob koji ce te zadovoljit

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

A od ova tri note 20 ultra 256/12 ili dat 600kn za iphone 12 64 ili 700 za s 21 plus 8/256

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Da je 700 kuna za s21 ultra rekao bi ajde, ali posto je u igri s21+ onda nikako
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 23:08 (Croshadow1234).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Iphone 12 je nakom 12 pro max i notea mislim isto losiji izbor uz doplatu jos

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ovaj s21+ bi trebao ici kljuc za kljuc ili cak on tebi doplatit za note20 ultra a ne obrnuto...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
augi80 kaže...

A od ova tri note 20 ultra 256/12 ili dat 600kn za iphone 12 64 ili 700 za s 21 plus 8/256

 

note20 ultra je bolji mobitel od S21+ (ne znam za iphone 12.. ako si fan iphonea valjda bi njega odabrao)

 

nema smisla da je S21+ skuplji od note20 ultra - na njuskalu su novi S21+ puno jeftiniji od novih note20 ultri (i to za 1000+kn)

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 12:35 (Fanu).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ako ko bi htio ja bi minja note 20 ultra za s21 ili s21plus ,bronze 256gb 12ram orginal silikon maskica plus orginal preklopna samsung garancija do 11/2022 stanje 10/10 folija na ekranu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stigao novi update
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
gorantallica kaže...
Stigao novi update

 Kod mene ništa još za s21+ ( tcom )

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Isto S21-Ultra T-com

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 1:55 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozz jel normalno da se na direktnom suncu osvjetljenje na max vidi otisak za senzor  znan da se vidia na s10 seriji za 20 ne znam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Da jer je blizi ekranu pa zatim i vece povrsine...

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

S21 Ultra 16/512, par zaključaka nakon 7 dana i prelaska sa P30 Pro (2 godine).

 

Baterija - očekivao sam više SOTa, zasad je to između 5 i 6 sati, za razliku od P30 Pro koji mi je redovno držao 6 do 8. Bez igranja, samo surfanje i nešto malo youtube. Jest da je stalno na 120Hz i WQHD+, ali ipak, očekivao sam više. Čak i nakon zadnjeg jučerašnjeg updatea, google play services i one ui home pojedu i do 5% na kraju dana. Zbog ovoga sam davno prešao na huawei, mislim da je bio 7 edge zadnji u pitanju, ne sjećam se, isti problemi s potrošnjom vidim i danas muče Samsung. Toga na huawei i iphone nema, ištekaš ih u ponoć sa punjača, ujutro su na 100%. Ovaj na 96-97. I još kako brzo padne ujutro ispod 90, u prvih pola sata provjere mejlova, zaista čudno! Kasnije se opadanje nekako uspori.

 

Kamera - ima čudno iskrivljene objekte u normalnom modu bez zooma (x1), zgrade imaju ukoso zidove na rubovima fotke, kao neki fisheye. Bezveze. 12 Pro Max ima puno prirodnije fotke (koristio ga par dana prije ultre), kao i P30 Pro. Director mod na videu je super fora, ono kad snimaš sebe i komentar prednjom kamerom, istovremeno sa stražnjom kamerom (sličica u slici).

 

Ekran - nema premca, ne bole više oči kad vrtiš par sati po njemu na kraju dana. Mislim da samo zbog njega nema više nazad na obične 60Hz ekrane, niti na iphone dok ne dovede bolji na seriji 13.

 

Brzina - ponekad mi u chromeu zatrza pri skrolanju, ali samo na nekim stranicama, ne znam jel to do stranice ili čega već. Ovo da je zakrivljen - uopće se u radu ni ne primjeti, kao da je ravan potpuno! Za razliku od P30 pro koji je baš zamarao time. 

 

Sustav - vidim ima samsung neke svoje bugove, kao i xiaomiji uglavnom. Nekad pita s čim da otvori link, pita za chrome i reddit, pa neće ni sa jednim iz prve, nego iz drugog, trećeg pokušaja. Svašta. Hrpa nekih dosadnih notifikacija stalno iskače, naporan je taj samsungov sustav, kako bih rekao. Huawei šuti i radi svoje, osim ako baš nešto ne upališ, a pogotovo iphone. Onako, sve je nekako više orjentirano pro userima, samsung onako kao da je za djecu pravio sustav.

 

Zaključak - da 12 Pro Max ima 2 fizičke sim kartice i da mu na ios radi mobilno plaćanje iz e-zabe kao što na androidima radi (kažu u podršci da ne mogu za ios napraviti), plus da ima 120Hz ekran, prevagnuo bi nad S21 Ultra, ovako sam do 13ice "osuđen" na Samsunga. Možda se i naviknem :-)

 

E da - 5G mi ne radi na 099 broju, bilo sa jednom ili 2 kartice u utoru, sve sam probao, u postavkama mu je mreža na automatski (HT 2g/3g/4g/5g), centar Osijeka. Mora da je do tarife, jel moguće da nemaju svi na HT?!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 14:46 (krugerko).
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
krugerko kaže...

E da - 5G mi ne radi na 099 broju, bilo sa jednom ili 2 kartice u utoru, sve sam probao, u postavkama mu je mreža na automatski (HT 2g/3g/4g/5g), centar Osijeka. Mora da je do tarife, jel moguće da nemaju svi na HT?!

 

takoje

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
krugerko kaže...

S21 Ultra 16/512, par zaključaka nakon 7 dana i prelaska sa P30 Pro (2 godine).

 

Baterija - očekivao sam više SOTa, zasad je to između 5 i 6 sati, za razliku od P30 Pro koji mi je redovno držao 6 do 8. Bez igranja, samo surfanje i nešto malo youtube. Jest da je stalno na 120Hz i WQHD+, ali ipak, očekivao sam više. Čak i nakon zadnjeg jučerašnjeg updatea, google play services i one ui home pojedu i do 5% na kraju dana. Zbog ovoga sam davno prešao na huawei, mislim da je bio 7 edge zadnji u pitanju, ne sjećam se, isti problemi s potrošnjom vidim i danas muče Samsung. Toga na huawei i iphone nema, ištekaš ih u ponoć sa punjača, ujutro su na 100%. Ovaj na 96-97. I još kako brzo padne ujutro ispod 90, u prvih pola sata provjere mejlova, zaista čudno! Kasnije se opadanje nekako uspori.

 

Kamera - ima čudno iskrivljene objekte u normalnom modu bez zooma (x1), zgrade imaju ukoso zidove na rubovima fotke, kao neki fisheye. Bezveze. 12 Pro Max ima puno prirodnije fotke (koristio ga par dana prije ultre), kao i P30 Pro. Director mod na videu je super fora, ono kad snimaš sebe i komentar prednjom kamerom, istovremeno sa stražnjom kamerom (sličica u slici).

 

Ekran - nema premca, ne bole više oči kad vrtiš par sati po njemu na kraju dana. Mislim da samo zbog njega nema više nazad na obične 60Hz ekrane, niti na iphone dok ne dovede bolji na seriji 13.

 

Brzina - ponekad mi u chromeu zatrza pri skrolanju, ali samo na nekim stranicama, ne znam jel to do stranice ili čega već. Ovo da je zakrivljen - uopće se u radu ni ne primjeti, kao da je ravan potpuno! Za razliku od P30 pro koji je baš zamarao time. 

 

Sustav - vidim ima samsung neke svoje bugove, kao i xiaomiji uglavnom. Nekad pita s čim da otvori link, pita za chrome i reddit, pa neće ni sa jednim iz prve, nego iz drugog, trećeg pokušaja. Svašta. Hrpa nekih dosadnih notifikacija stalno iskače, naporan je taj samsungov sustav, kako bih rekao. Huawei šuti i radi svoje, osim ako baš nešto ne upališ, a pogotovo iphone. Onako, sve je nekako više orjentirano pro userima, samsung onako kao da je za djecu pravio sustav.

 

Zaključak - da 12 Pro Max ima 2 fizičke sim kartice i da mu na ios radi mobilno plaćanje iz e-zabe kao što na androidima radi (kažu u podršci da ne mogu za ios napraviti), plus da ima 120Hz ekran, prevagnuo bi nad S21 Ultra, ovako sam do 13ice "osuđen" na Samsunga. Možda se i naviknem :-)

 

E da - 5G mi ne radi na 099 broju, bilo sa jednom ili 2 kartice u utoru, sve sam probao, u postavkama mu je mreža na automatski (HT 2g/3g/4g/5g), centar Osijeka. Mora da je do tarife, jel moguće da nemaju svi na HT?!

 

 

 

Apropos mobilnog plaćanja, ja sam u ERSTE i svakakav način plaćanja dela 

Ako je baš "do banke", možda preći u ERSTE, govorim o iPhone plaćanjima preko mobilnog načina! 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Govorim o mobilnom plaćanju iz same aplikacije, m zabe, to im ne radi na iosu. Možda ostalim bankama radi. Ono preko walleta kad ubaciš karticu revolut ili curve recimo, to radi. Ali na androidu m novčanik zabe je super, prednost mi je što i maestro radi, a on se neda registrirati ni u walletu, niti na curve recimo (da bih ga mogao na ios koristiti).

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 17:01 (krugerko).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Fanu kaže...
krugerko kaže...

E da - 5G mi ne radi na 099 broju, bilo sa jednom ili 2 kartice u utoru, sve sam probao, u postavkama mu je mreža na automatski (HT 2g/3g/4g/5g), centar Osijeka. Mora da je do tarife, jel moguće da nemaju svi na HT?!

 

takoje

 

 

 U promotivnom razdoblju do 30.06.2021. mogućnost korištenja 5G-a je uključena u tarife za privatne korisnike Najbolja L, Najbolja XL i Neograničena te nove tarife L i Unlimited. Za korištenje 5G mreže potrebno je nalaziti se na području pokrivanja 5G mrežom i imati 5G kompatibilan uređaj.

 

i

 

Provjerite na svojem Samsung uređaju vrijedi li vaš proizvodni kod uređaja u Hrvatskoj. Postoji mogućnost da se isti naziv uređaja razlikuje u svojim specifikacijama u različitim zemljama te ako se radi o produktnom kodu koji je namijenjen EU tržištu i za njega je razvijen softver, koji je odobren od strane Hrvatskog Telekoma, tada će isti raditi i u HR.

Zato garantiramo rad uređaja koji su kupljeni u Hrvatskom Telekomu. Proizvodni kod možete provjeriti pod postavkama: O telefonu – Podaci o softveru – Davatelj usluge SW inač. Kodovi za EU tržište koji rade u Hrvatskom Telekomu su: CRO ili SIO.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 9:44 (4mal).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Da, javili mi iz podrške, do tarife je.

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ipak sam se odlucio na samsung sam neznam koji...od sutra je u tcomu i u poslovnicama popust od 1000kn 3 godina jamstva i smartwatch active 2 na poklon...stari ce produzivat tarifu od 129 kn..s tarifa..do jdanas bi mi ultra bila 392 x 24 a s21 + 330x 24 a od sutra s popustom ultra 350x24 a s21+ 288x24...znaci ja samo starom placam mob on si placa tarifu...za ultru znam kakva je e sad me zanima tko ima s21+ i kak mu je autonomija baterije i kakva je camera...po gsm areni i ultra i 21+ imaju 114 h trajanje baterije...prelazim s mi10... i dal se isplati dat ta razlika od 62kn mjesecno za ultru..znaci ultra bi me ispala 8400 a s21+ 6920..i jos oduzmem.ak sat prodam za 1000kn super cijena...ispadne me jeftinije neg da sam otisao u ducan i provukao na rate..sorry na dugom postu

 

8 s21 ultra
1 s21 +
BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 20:44 (mariolla79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

najbolje bi ti bilo da odes u t-com i vidis jel ti uopce lezi ultra u ruci obzirom je ogroman mobitel (+tezak) i nije za svakoga

 

S21+ za manje novaca je po meni bolji izbor jer dobijes isto trajanje baterije, isti SOC (performanse), ekran manje rezolucije (ja ne primjetim razliku) ali i dalje 120Hz,i dobre kamere (osim ako ti ne treba 100x zoom koji ultra ima) i isti softver

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

gle umam mi 10 od 209 grama..tak da sumnjam da ce mi 20g igrat ulogu...mrvu je veca ultra..probao.ju jucer u tcomu...naviako sam na 108 mpx kameru na mi10..radi dobre fotke koliko meni treba...sad neznam kakva je kamera na s21+...za ultru sve znam....ima dobre reviewe..nekak su za s21+ podjeljeni

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

S21 i S21+ imaju iste kamere kao i S20 serija - ima hrpa reviewa pa se lagano provjeri kvaliteta slika

 

i dalje je rijec o top5 kamera u android svijetu - ako se toliko lozis na dodatne kamere/zoom koje ultra ima naspram S21+ i siguran si da ces ih koristiti (i platiti) onda uzmi S21 Ultra

Po meni ta dodatna kamera na S21 ultra nije vrijedna tih novaca

 

S21+ ima ekran gotovo jednake velicine (i najveca prednost mu je sto nije zakrivljen tako da nema ghost touches) i baterije jednakog trajanja (samo 200mah razlike) i iste (ako ne i bolje zbog nize rezolucije ekrana) performanse kao i Ultra

 

Sam odluci, ljudi ce naravno glasati za ultru jer je trenutno jedan od najjacih mobitela na trzistu

 

Inace uskoro izlazi Mi 11 Ultra, pa ako ti se da cekati i vidjeti kakav ce taj mobitel biti (vec Mi 11 parira S21 Ultri, mos mislit kakav ce overkill onda biti Mi 11 Ultra) + uskoro ce biti predstavljen Oneplus 9 Pro (sa nekom novom bijesnom kamerom navodno: https://www.gsmarena.com/oneplus_9s_imx789_sensor_detailed_in_early_video_unique_dual_camera_system_teased-news-48101.php + https://www.gsmarena.com/oneplus_9_pro_will_have_a_charger_in_the_box_video_teaser_reveals_camera_island_design-news-48108.php )

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 12:33 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

uskoro idem s starim oko 17 po mob i opet nisam siguran kaj cu uzet..s21+ ili ultru...necu propast za 62 kn vise svaki mjesec...ali zelim biti zadovoljan s mobom od baterije do kamere i ekrana...to sve mi je bio dobro i jos uvijek je na mi10.  

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Uzmi Ultru ako ti tih 62kkn vise nije problem i uzmi crnog 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

znam...srebrni je ruzan do zla boga

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I ja sam htio crnog. Ali kako uvijek mobitele stavljam u crne maske, na kraju sam ipak uzeo srebrnog jer sam ga nasao jeftinije. Sad je u crnoj maski i niti neznam koje je boje.
mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Uzmi Ultru i ako ti nakon nekog vremena ne paše, lako prodaš i kupiš doslovce bilo koji mob...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

sapunica se zavrsila..nisam ni znao da stari ima m tarifu a ne s...tak da me ultra dodje 335 x24=8040 kn s popustom od 1000kn..3 god jamstva i watch active 2 koju cu prodat kad dodje...ja zadovoljan..

btw mi 10 je na prodaju 👍 zena je ipak rekla da ce si ostavit s21...da nemrem ja imat samsung a ona ne...hahahhah..ak ce mi dosadit crna boja tu j dbrand...lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 19:39 (mariolla79).
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dobrodošao u S21 klub 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice