Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.605
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja sam bio s racunom van promocije i svejedno mi je odobreno..
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 22:20 (pizzonia).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I meni isto, bio sam van promocije po racunu
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

super...mozda ubodem ultru..i jel.mogu koristit od mi 10 njegov 30w punjac? jel.moze bit sto mobu ili ce mu punjac isporucit samo 25w..dok ne kupim samsung 25 w

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 5:57 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stigle su finaly (uz lokator) ali isprobam ih popodne kad dojdem doma s posla 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Koju masku/zaštitu koristite?

 

Ja se dvoumim između Smart Clear View Covera i Spigen Casea:

Do sada sam uvijek imao klasične case-ove i obično je to bio Spigen, pa bi i ovo trebalo  biti ok, ali ipak da možda bolje da se proba sa ovim coverom? Radi se o Ultri.

mag.inf
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ja bi spigena uzeo..cak mislim i da kod nas ima i uag...pa razmisli o njemu...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Gledam sada detaljnije, nema niti ovaj spigen, a ni UAG koje sam vidio zaštitu za ovu grbu s kamerama (sve imaju kompletno otvoren taj dio)...jedino da se zasebno uzme

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mariolla79 kaže...

super...mozda ubodem ultru..i jel.mogu koristit od mi 10 njegov 30w punjac? jel.moze bit sto mobu ili ce mu punjac isporucit samo 25w..dok ne kupim samsung 25 w

 Naravno da možeš, punjač daje onoliko koliko mobitel povuče.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

pretpostavljam da ovaj od mi 10 30w ima one overcurent i overheat protection u sebi..nekupuje mi se bas od samsunga punjac..najvjerojatnije cu ga kupit tek kad prodam mi10..makar bi ga zena sad imala..nije joj legao bas s21..a rekao sam joj uzet cu radje onda sebi novuli mob a njoj dat mi10..naravno baterija joj je koma na s21...lol..

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I ja isto, odlicna je samo sto je dosta debela 😅. Mobitel u njoj izgleda ogromno
10 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Eto stigle i meni sluške upravo

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Purger155 kaže...

 porazno je da je s20U (a znamo da ima problema sa autofokusom) ispao bolji...

12 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pa ostao sam sokiran..cak sam nekako uvjeren da mozda nisu imali ispravan uređaj jer moj stvarno radi odlicne fotke - a neki njihovi primjerci slika su me zacudili koliko su lose.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Kamera je odlicna na mom s21u, stvarno sam prvi put zadovoljan s njom (razocaran sam bio s s9+ i note10+).. cudno sto je osvojio 17 mjesto
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 15:20 (Croshadow1234).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Imao sam S20 Ultra i Note 20 Ultra i odgovorno tvrdim kako S21 Ultra sigurno radi bolje fotografije. Naravno da nije drasticna razlika, ali da su u konacnici bolje-jesu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 15:22 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Purger155 kaže...

Imao sam S20 Ultra i Note 20 Ultra i odgovorno tvrdim kako S21 Ultra sigurno radi bolje fotografije. Naravno da nije drasticna razlika, ali da su u konacnici bolje-jesu.

 ja sam isto iznenaden dxomark ocjenom, ali imaju i slike i jasno se sve vidi u testu...nisu valjda napravili neku počeničku grešku pa stavili slike sa nekog drugog/neispravnog uređaja...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Dan1234567890 kaže...
Purger155 kaže...

Imao sam S20 Ultra i Note 20 Ultra i odgovorno tvrdim kako S21 Ultra sigurno radi bolje fotografije. Naravno da nije drasticna razlika, ali da su u konacnici bolje-jesu.

 ja sam isto iznenaden dxomark ocjenom, ali imaju i slike i jasno se sve vidi u testu...nisu valjda napravili neku počeničku grešku pa stavili slike sa nekog drugog/neispravnog uređaja...

 

Kolega s jednog drugog foruma je imao problema sa kamerom na svojoj Ultri jer nije davala ni blizu dobre rezultate kako bi trebala - stovise, slike s testa od dxo marka me dosta podsjecaju na te primjere.

 

S druge strane, DXO mark smatram poprilicno ozbiljnim portalom i nekako sumnjam kako ne bi skuzili da je nesto neispravno...

 

U svakom slucaju, cudno..baa su ga posrali :)

 

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stvarno mi nije jasno kako je S20 Ultra bolji od S21U po DXo. Jednostavno ne može biti. I to u kategoriji zoom gdje po meni S21U ima odlično riješen range sa 3x i 10x optičkim. A pogotovo ne može biti bolji u videu gdje je S20U doslovce katastrofalan u low light zbog nikakvog autofokusa
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Testirali su s21 ultra sa softverom koji je shippan , tj nisu imali instalirane 3 zakrpe koje su u medjuvremenu izasle a koje poboljsavaju kvalitetu kamere..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Fanu kaže...

Testirali su s21 ultra sa softverom koji je shippan , tj nisu imali instalirane 3 zakrpe koje su u medjuvremenu izasle a koje poboljsavaju kvalitetu kamere..

Uvjeren sam da ste sasvim u pravu kolega 

Ali, pitam se onda vezano generalno za sve brandove, kako mogu predstaviti svoj "flagq...." kada ostave tako traljav dojam?!?! 
Apasolutno shvaćam da se masu stvari može popraviti, pogotovu SW dijela, ALI, kako to nisu uočili oni sami prije predstavljanja, a tvrde bajke grofa Munchausena?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Note20 ultra zamjenit za s21plus ,,,kamera ekran jel bolje na s21 i baterija

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

baterija je def bolja na S21+

kamera mislim da je na note20u

ekran - mislim da su podjednaki (jer oba rade na 120Hz na 1080p rezoluciji)

 

mislim da ti nema neke koristi od tog "upgrejda", osim ako nisi nezadovoljan sa trajanjem baterije

 

na tvom mjestu bih cekao jos par mjeseci i vidio sta ce izac dotad - samsung je stvarno usrao S21 seriju (osim ultre)

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Za s21 ultru mi traze 2700kn doplate,, a iphone 12pro max sam minja radi zelenog ekrana i zutog glowa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ako nemas vec note20ultra, onda uzmi S21+

 

i dalje je S21+ sam po sebi dobar mob, samo u usporedbi sa prethodnim mobitelima iz S serije nije (manje featura, manje toga dolazi u kutiji)..

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 10:12 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Fanu kaže...

ako nemas vec note20ultra, onda uzmi S21+

 

i dalje je S21+ sam po sebi dobar mob, samo u usporedbi sa prethodnim mobitelima iz S serije nije (manje featura, manje toga dolazi u kutiji)..

preporuka godine, uzmi S21 seriju, dobijes manje, ali zato platis vise 

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
3dfx kaže...
Fanu kaže...

ako nemas vec note20ultra, onda uzmi S21+

 

i dalje je S21+ sam po sebi dobar mob, samo u usporedbi sa prethodnim mobitelima iz S serije nije (manje featura, manje toga dolazi u kutiji)..

preporuka godine, uzmi S21 seriju, dobijes manje, ali zato platis vise 

 

pa stvar je jednostavna - ako imas vec samsung mobitel iz S ili note serije, onda S21 nije dobra kupovina

ako nemas mobitel i gledas koji android uzeti, onda je S21 dobra kupovina

 

I ovakva okrljastena S21 serija je opet bolja od bilo cega sto konkurencija trenutno nudi

13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Imam note 20 ultra i mislim se dat ga za s21 plus i 700 kn doplate ili 600kn za iphone 12 64

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice