Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.894
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

vjerojatno će kroz tjedan dana, kao i uvijek

funny games kaže...
R36 kaže...
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

 Jel ti shvaćaš da taj mobitel radi ispravno? i sada novi mobitel ima iste stvari? Što mogu krivo raditi,ja posebno pazim na takve stvari niti jedan nema ogrebotinu.Ugl očito se radi o sw deformaciji,stoga se nadam novom update-u koji bi trebao ovih dana doći.

Kako god jako frustrirajuće.

od S10 serije Samsung ima tako čudnih problema s punjenjem / utorom za punjenje.. najčešće se pojavljuje problem s vlagom u utoru, bez da je mobitel bio u ikakvom doticaju s vodom

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ministar kaže...

vjerojatno će kroz tjedan dana, kao i uvijek

funny games kaže...
R36 kaže...
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

 Jel ti shvaćaš da taj mobitel radi ispravno? i sada novi mobitel ima iste stvari? Što mogu krivo raditi,ja posebno pazim na takve stvari niti jedan nema ogrebotinu.Ugl očito se radi o sw deformaciji,stoga se nadam novom update-u koji bi trebao ovih dana doći.

Kako god jako frustrirajuće.

od S10 serije Samsung ima tako čudnih problema s punjenjem / utorom za punjenje.. najčešće se pojavljuje problem s vlagom u utoru, bez da je mobitel bio u ikakvom doticaju s vodom

  Da,tako je sve počelo sa fatalnim moisture detected bez da je mobitel bio u ikakvom doticaju sa vodom.I sada odbija brzo punjenje i povezivanje sa pc-om.Sramota za toliko skupe mobitele!

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 16:32 (funny games).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Tako je i meni bilo, samo se javila greska da je vlaga u portu i nije htio puniti... to je jedan dan trajalo... Isto tako WiFi, cura na S7 ima 20, a ja na S10 preko 16 ne ide...
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da li je tko dobio novi update za s10 seriju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jesi pogledao utor? Ako ima unutra prašine, guste? Mozeš sa tankom iglom očistiti utor, bez straha. Poslije toga još sa isopropilnim alkoholom očistiti.Ne mozes napraviti kratki spoj. 100 uredaja sam vec tak spasio. Prašina se napuni. Najviše su džepovi krivi.
Meni se isto to dogodilo na mojem S10+ nakon godinu i pol.

Ako je konektor stvarno oštećen, što je malo rjeđe (jedino ako je bila u pitanju sila na središnji izvod).

Konektor se da zamjeniti posebno kod nekog servisera. Ovlašteni to ne rade.

:)
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Konektor nije oštećen 100%,mobitel je pažen nema niti ogrebotine na sebi.Očistio sam ga ali nisam sa alkoholom,jedino jos to pokusati i naravno novi update.Gdje mogu kupiti navedeni alkohol?I mogu li ga očistiti s mješavinom etilnog alkohola 60% i izopropilnog 10%?

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 11:25 (funny games).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Još ništa, vjerojatno sljedeći tjedan.

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Update za S 10 lite, malo preko 2GB, One UI 3.0, Android 11
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 12:15 (bumbumzvonko).
 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
INTERNETNULA kaže...
Jesi pogledao utor? Ako ima unutra prašine, guste? Mozeš sa tankom iglom očistiti utor, bez straha. Poslije toga još sa isopropilnim alkoholom očistiti.Ne mozes napraviti kratki spoj. 100 uredaja sam vec tak spasio. Prašina se napuni. Najviše su džepovi krivi.
Meni se isto to dogodilo na mojem S10+ nakon godinu i pol.

Ako je konektor stvarno oštećen, što je malo rjeđe (jedino ako je bila u pitanju sila na središnji izvod).

Konektor se da zamjeniti posebno kod nekog servisera. Ovlašteni to ne rade.

:)

 Evo mobitel očišćen alkoholom i opet isto.Ovo je sw greška u to sam 100% siguran,zato i čekam novi update najviše.Nisam zadovoljan sa androidom 10,mobitel se počeo brže prazniti te je znao zatrzati u multaskingu.Ista stvar sa trzanjem nakon update kod prijatelja sa 10+.Sramota kao što sa i prethodno rekao! Nadam se da će popraviti stvar sa novim update-om inače više u moju kuću samsung neće ući!

3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni se problem s vlagom samo jednom javio za godinu dana koriscenja S10, samo sam isključio telefon, stavio punjač, ostavio ga tako na punjaču i upalio ga. Problema više nije bilo.

 

Nego, bio bih zahvalan ako bi neko znao koja je GCAM verzija najbolja i koja zapravo radi na S10 exynos, sad je izasla 8.1 kazu da je bomba, da je dosta bolja od stock kamere na telefonu ali očigledno ne podržava ovaj telefon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja bi si već kupio bežični punjač da imam tolike probleme s portom.
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oldy kaže...
Ja bi si već kupio bežični punjač da imam tolike probleme s portom.

 Port je hardwerski ispravan na oba mobitela,reko sam da mi je prvi mobitel nakon update-a počeo normalno raditi..ali da pažljivije čitaš vidio bi to.Problem je sw prirode i naravno bitnije mi je povezivanje sa pc-om nego punjenje.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kako ja nemam sw problem sa portom. Čudo jedno.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oldy kaže...
Kako ja nemam sw problem sa portom. Čudo jedno.

 To što ti nemaš nije predmet razgovora,što se javljaš kada nemaš iskustva sa tim?! Ja imam problem trenutno sa galaxy s10e,a na galaxy A5 čudesno proradilo samo od sebe??? Što je to nego SW problem???

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja imam s10e zakrpa je još uvijek od prosinca čekam android 11 i nemam problem sa portom. Što ti i kako radiš sa mobitelom, ja ne znam.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kako staviti s10 lite u recovery?
Gledao sam par tutoriala i nisam shvatio. Nakon ovog update-a ima par bugova a mislim da bi riješio to sa čišćenjem cachea ili kako se već zove
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Probajte ugasiti mobitel, zatim uključite slušalice u usb-c port. Idući koraci su da pritisnite power tipku + volume up tipku u istom trenutku sve dok se ne pojavi natpis S10 Lite, tu onda pustite power tipku a volume up tipku i dalje držite dok se ne pojavi recovery menu. Kad je mobitel ušao u recovery isključiti slušalice. Ostalo je na vama šta će te raditi u recoveryu
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Probao i neće. Pogledao nekoliko tutoriala na youtubu i nije pomoglo. 😝
Pratim sve ali nula bodova
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Onda neznam ja imam s20 i novu nadogradnju i tako funkcionira.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bumbumzvonko kaže...
Probao i neće. Pogledao nekoliko tutoriala na youtubu i nije pomoglo. 😝
Pratim sve ali nula bodova

 Probajte ugasiti uređaj, spojite uređaj USB kabelom s PC. Zatim skupa pritisnite Volume Up - Bixby - Power. Držati sve tri tipke dok se ne pojavi Recovery mode.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 9:40 (Mandak).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Prati ovaj moj link gore. Vrlo jednostavno preko adba uđeš u recovery
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stigao Android 11.
 
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oldy kaže...
Stigao Android 11.

 Koji S10 je u pitanju? I gdje je kupljen?
Kod mene na običnom S10 iz T-mobilea još uvijek ništa.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
S10e Tele2
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
kruskar kaže...
Oldy kaže...
Stigao Android 11.

 Koji S10 je u pitanju? I gdje je kupljen?
Kod mene na običnom S10 iz T-mobilea još uvijek ništa.

 Stigao na galaxy s10e,kupljen u santa domenici.Taman idem skinuti pa javim dojmove.Nadam se popravku grešaka koje imam.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Frend na S10 dobio update. Jedino ga nisam pitao gdje je kupljen.

Čini mi se da ćemo mi na t-mobile zadnji dobiti :)

Bit će slađe istraživat ga :P 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam upravo dobio (S10e, T-Mobile)

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Brzo punjenje radi nakon update-a.Eto problem riješen,kao što sam rekao sw problem.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 A1 stigao update.

 

EDIT:

iiiiii u startu pljuska...ne radi hrpa modula u NiceLocku :(

 

Recoveri vise ne funkcionira na stari nacin. Potrebno je mobitel spojiti sa compom (ugasiti mob, spojiti ga na comp, bixby - vol+ - power)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:31 (john142).
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice