Canon SX200 IS

poruka: 10
|
čitano: 8.583
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon SX200 IS".
15 godina
offline
Canon SX200 IS

Dali netko zna više o ovom fotiću? Naravno iz prakse, netko tko se služi njime.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Canon SX200 IS

zar nitko nema taj fotić ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Canon SX200 IS

Kako nema, imam ja. Fotić je odličan, prije njega sam imao mnogo raznih, neki od posljednjih su bili: Canon A710, Fujifilm s9600, Olympus sp570, Canon SX10, i sada taj. Naime uzeo sam ga jedino zbog toga što je manjih dimenzija, a obožavam Canon-ove boje, pa mi npr. Panasonic TZ7 apsolutno ne odgovara. Ovaj SX200 radi gotovo identične slike kao i SX10, osobito vani, naročito su mi se dopale za sunčanog vremena i ujesen, kada je sve tako bogato bojama. Ja uglavnom slikam u P modu, te stavim sharpnes na maximum, isto kao i contrast.

Možeš ga slobodno ubost, toplo preporučam, naročito zbog zamjenskih baterija koje možeš kupit već od 100kn, i fotić ih bez problema prima, za razliku od Panasonica koji ima software-skih zabrana, te primaju samo originale.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Canon SX200 IS
ssax kaže...
...

slažem se sa gore potpisanim, i ja imam taj fotić i imam samo riječi hvale: kvaliteta slika i sučelje fotića su fenomenalni, možeš podešavat dosta aprametara(u odnosu na ostale kompakte) i ima strašan zoom(12x) ali  stabilizaciju koja svoj posao obavlja više nego dobro...uglavnom predobar fotić, jedina zamjerka mu je što ne nudi optički zum tijekom snimanja videa

naime, možeš zumirat optički koliko hoćeš, ali kada jednom stisneš REC više se leće ne miču, možeš eventualno tumirat digitalno čime gubiš na kvaliteti

Smijeh

a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
14 godina
offline
RE: Canon SX200 IS

Sve zavisi o tvojim pretenzijama, ako nekog više zanima video, na tržištu je mnogo boljih video snimača.

No ja sam više baziran na sliku, te me kao takvog video i ne zanima baš mnogo, samo  ponekad dobro dođe.

Za fotić mi je najvažnija kvaliteta slika, razumije se u granicama kompakata, SLR-i su sasvim neka druga priča.

No za one koji slike pregledavaju na compu, to je sasvim u redu. Na Canonu je izlazni rezultat, skoro sasvim finalizirana slika, barem što se meni osobno čini, tu mislim prvenstveno na zasićenost i izgled boja, gdje preferiran Canon, zatim ništa manje oštrina slika.

Jedino možda u nekim slučajevima preeksponira svijetle dijelove, a to se riješi sa kompenzacijom ekspozicije.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Canon SX200 IS
ma naravno, kod fotica se gleda kvaliteta slike, al kad vec snima u 720p onda sam htio napomenut, nek se zna, jer neki fotici i mogu zumirat opticki tijekom snimanja...
sve u svemu, preporuka
a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
14 godina
neaktivan
offline
Canon SX200 IS

Ako jos uvijek netko ima taj aparat neka se javi preko privatnih poruka..hvala

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Canon SX200 IS

Ako netko zna gdje se taj aparat moze kupit i ako netko tko ga ima moze povise opisat neka ovdje posta, ako imate slike mozete i nju stavit jer sam zainteresiran za kupnju tog aparata..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Canon SX200 IS
lg-viewty kaže...

Ako netko zna gdje se taj aparat moze kupit i ako netko tko ga ima moze povise opisat neka ovdje posta, ako imate slike mozete i nju stavit jer sam zainteresiran za kupnju tog aparata..

evo imaš ga u protisu vrlo povoljno

a onda sam se probudio...
14 godina
neaktivan
offline
Canon SX200 IS

Hvala, na tom linku ga stalno gledam Cool

Nego, cini mi se dobar za te novce..ima li kakva konkurencija za pribliznu cijenu?

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice