Zastrašujuće loše performanse kompa!

poruka: 113
|
čitano: 13.227
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!

Nemam druge sad tebi na volju dobiš za čevape i pivo ako pošalješ xD

A što se tiče BannedOnThisForum, i ja nisam stran sa IT stvarima, ne radim za klinac kao serviser i svi su u čudu radi toga što sam sve probao a jednostavno nema pomaka.... :)

@CyberDemonVZ slažem se, to bi mogla biti jedina stvar koja je preostala xD

Jedino da probam grafu sa nekim alatom stress testati preko noći da vidim hoće puknut ko cvrčak....

Sad sam tek vidio da si u Sinju {#}

 

Sorry

 

 

Što hladnije to bolje :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
BannedOnThisForum kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Nemam druge sad tebi na volju dobiš za čevape i pivo ako pošalješ xD

A što se tiče BannedOnThisForum, i ja nisam stran sa IT stvarima, ne radim za klinac kao serviser i svi su u čudu radi toga što sam sve probao a jednostavno nema pomaka.... :)

Ne podcjenjujem tvoje sposobnosti, ne znam koliko ti je godina, ne znam koliko se baviš tim. Ali ne precjenjuj sebe i nađi nekoga ko ti može riješiti problem i naučiti te nešto novo. Na forumu takvih nema, tabula raza.

Ne precjenjujem se, ali si previdio važan dio teksta u prvom postu, a to je da sam pitao kolege iz Linksa u servisu u Zagrebu, pitao sam kolege iz svih poslovnica zapravo, te sam zvao servisere iz MSAN te EZY te Microline, nitko nije znao rješiti problem....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
12 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
Praedator kaže...

Kladionica? {#}

Ja kazem da ce nova (druga) graficka rjesiti problem {#}

Citaj sve postove, ako ti se neda citati, onda nekomentiraj bzvze

Jesam sve procitao. Zato i mislim da je graficka. {#}

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
AbeDomeNuS kaže...

Ne precjenjujem se, ali si previdio važan dio teksta u prvom postu, a to je da sam pitao kolege iz Linksa u servisu u Zagrebu, pitao sam kolege iz svih poslovnica zapravo, te sam zvao servisere iz MSAN te EZY te Microline, nitko nije znao rješiti problem....

Onda ne znam, želim ti sreću u pronalasku rješenja. Sumnjam da je RAM ali eto, možda i jeste.

Peace out, da ne spamam temu

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
11 godina
neaktivan
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Jesi mjenjao graficku na garanciju?

Da probas?

Što hladnije to bolje :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 1:42 (Praedator).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
BannedOnThisForum kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Ne precjenjujem se, ali si previdio važan dio teksta u prvom postu, a to je da sam pitao kolege iz Linksa u servisu u Zagrebu, pitao sam kolege iz svih poslovnica zapravo, te sam zvao servisere iz MSAN te EZY te Microline, nitko nije znao rješiti problem....

Onda ne znam, želim ti sreću u pronalasku rješenja. Sumnjam da je RAM ali eto, možda i jeste.

Peace out, da ne spamam temu

Ma nemaš frke, nemoraš imati dojam odmah da flameam po tebi, makar i meni sad tako izgleda, samo rekoh.... Inače bavim se tim "tek" 8 godina ali eto, jako brzo učim i podosta sam samouk iz iskustva ali ovaj problem mi se tek sad pojavio, mislio sam da je placebo efekt, ali nije....

 

@Praedator 

Ma fjok, budu mi ju vratili da je ispravna.... U to sam 100% siguran....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 1:42 (AbeDomeNuS).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!

 

@Praedator 

Ma fjok, budu mi ju vratili da je ispravna.... U to sam 100% siguran....

Vjerovatno si kupio preko neta?

Ja odem u trgovinu i na licu mjesta trazim novo, nezanima me nista drugo. Il vracaj lovu sunce ti je...

Ali imao sam rok 7 dana da ju zamjenim a da neide u servis, ali svejedno nije mi pomogla ni zamjena.

 

Neznam sta bih rekao, nadam se da nekom padne nesto novo napamet {#}

 

 

Što hladnije to bolje :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
Praedator kaže...

 

@Praedator 

Ma fjok, budu mi ju vratili da je ispravna.... U to sam 100% siguran....

Vjerovatno si kupio preko neta?

Ja odem u trgovinu i na licu mjesta trazim novo, nezanima me nista drugo. Il vracaj lovu sunce ti je...

Ali imao sam rok 7 dana da ju zamjenim a da neide u servis, ali svejedno nije mi pomogla ni zamjena.

 

Neznam sta bih rekao, nadam se da nekom padne nesto novo napamet {#}

 

 

Ma kupih u svojoj firmi, tj u portiu, makar je to isti vrag..... Ali toliko dugo sam se hebao da sam zakasnio kad sam se odlučio za povrat u roku 8 dana.... Tako da zaheb.... Ali svakako, oni kad gledaju gore ispravnost uzimaju u obzir debilnu XFX-ovu oscilaciju u performansama koju su im oni pripisali da je u granicama normale.... A neka debilana je u pitanju...

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
16 godina
online
Zastrašujuće loše performanse kompa!

- Koristiš li najnovije dostupne drivere za čipset? (SB 13.1 driveri.)

Nekada može itekako utjecati na performanse, a ljudi zaborave na njih totalno.

 

- Koliko bodova imaš u 3DMark11 na Performance? Koliko u 3DMark06? Koliko u Cinebench 11.5 i Fritz Chess Benchmark?

Ovo pitam kako bi imali osnovu za usporedbu s sličnim konfiguracijama (da vidimo imaš li slabije performanse ili podjednake s sličnim konfama).

Može biti dobar pokazatelj štima li sve ili ipak ima nekih problema.

 

- Kako se ponaša zauzeće procesora i grafičke kartice kada igraš neke od ovih igara: Battlefield 3 MP, Crysis 3, Far Cry 3, Metro 2033?

Ako se procesor i grafička ne koriste adekvatno to može ukazivati na nekakav problem.

Zauzeće grafičke možeš pratiti putem MSI Afterburnera, GPU-Z i sličnih alata.

 

- Je li ti DirectX ažuriran? Ako nisi siguran, skini i pokreni dxwebsetup.

Neažuriran DirectX može uzrokovati slabe performanse u novijim igrama.

 

- Koje codec pakete koristiš?

Susretao sam se s situacijama u kojima npr K-Lite codec pack podiže performanse u igrama, ali i s situacijama da korisnik ima hrpu raznoraznih codec packova (ili codeca bez paketa) te da mu zbog toga pate performanse. Ako nemaš nijedan codec pack, probaj staviti K-Lite pa vidi jel pomaže išta.

 

- Kakva ti je struja u kući? Produžni na koji spajaš komp? Možda da probaš na drugu utičnicu i drugi produžni (njabolje na neku letvu s prenaponskom zaštitom)?

 

- Računalo je provjereno od virusa, spywarea i ostale gamadi?

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
191x7 kaže...

- Koristiš li najnovije dostupne drivere za čipset? (SB 13.1 driveri.)

Nekada može itekako utjecati na performanse, a ljudi zaborave na njih totalno. - UPDATEANO OD 3.2.2013. driver izašao najnoviji 10.1.2013.

 

- Koliko bodova imaš u 3DMark11 na Performance? Koliko u 3DMark06? Koliko u Cinebench 11.5 i Fritz Chess Benchmark?

Ovo pitam kako bi imali osnovu za usporedbu s sličnim konfiguracijama (da vidimo imaš li slabije performanse ili podjednake s sličnim konfama).

Može biti dobar pokazatelj štima li sve ili ipak ima nekih problema. - TREBA PROVJERIT!

 

- Kako se ponaša zauzeće procesora i grafičke kartice kada igraš neke od ovih igara: Battlefield 3 MP, Crysis 3, Far Cry 3, Metro 2033?

Ako se procesor i grafička ne koriste adekvatno to može ukazivati na nekakav problem.

Zauzeće grafičke možeš pratiti putem MSI Afterburnera, GPU-Z i sličnih alata. - Zauzeće GPU mi zna varirati u određenim igrama, u GW2 me iritira jer skače od 50 do 99%, ali to je takva igra, u drugim igrama ne skakuta tako koliko sam primjetio

 

- Je li ti DirectX ažuriran? Ako nisi siguran, skini i pokreni dxwebsetup.

Neažuriran DirectX može uzrokovati slabe performanse u novijim igrama. - Zadnji DX instaliran

 

- Koje codec pakete koristiš?

Susretao sam se s situacijama u kojima npr K-Lite codec pack podiže performanse u igrama, ali i s situacijama da korisnik ima hrpu raznoraznih codec packova (ili codeca bez paketa) te da mu zbog toga pate performanse. Ako nemaš nijedan codec pack, probaj staviti K-Lite pa vidi jel pomaže išta. - Ne koristim nikakve codece, pokušat ću

 

- Kakva ti je struja u kući? Produžni na koji spajaš komp? Možda da probaš na drugu utičnicu i drugi produžni (njabolje na neku letvu s prenaponskom zaštitom)? - Struja i kabeli/utičnice su odlične, prilično nova trafostanica napaja moj dio ulice tako da oko toga nema problema

 

- Računalo je provjereno od virusa, spywarea i ostale gamadi? - Više puta provjeravano malware bytesom, hijack this, Spybot S&D, AVAST, Kaspersky, NOD32....

Sve gore piše u citatu...

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
16 godina
online
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Ok, javi onda rezultate benchmarka pa da provjerimo.

 

I javi jesu li codeci išta pomogli kad aisprobaš.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
191x7 kaže...

Ok, javi onda rezultate benchmarka pa da provjerimo.

 

I javi jesu li codeci išta pomogli kad aisprobaš.

Screenshoti sa rezultatima u prilogu...

 

3D Mark 11

 

3D Mark 06

 

Ovo u 3D Mark 06 je garant bug za proc jer je uhvatio kad mi je utekao u CNQ :)

Eto, bios load optimized defaults i to je to....

13.2 Beta 7 driveri sve na stock, jedino memorija na 1333 MHz....

Cinebench rezultat Cinebench rezultat
Fritz Chess Bench Fritz Chess Bench
\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
15 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!

Jesi pogledao da nije do core parkinga u windowsima?

Zapravo jel postoji mogucnost da izvrtis slicne testove na drugom OSu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 4:56 (Ante).
12 godina
neaktivan
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Iskljuci CNQ kako god znas (ako jos nisi)! Meni je to stvaralo identicne probleme, iako bi core clock bi bio maksimalan i cpu usage visok. Zakljucio sam da se događaju nekakve oscilacije clocka u vremenu reda veličine desetak stotinki i da mi to izaziva kontinuirano nize performanse.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
AbeDomeNuS kaže...

Screenshoti sa rezultatima u prilogu...

 

3D Mark 11

 

3D Mark 06

 

Ovo u 3D Mark 06 je garant bug za proc jer je uhvatio kad mi je utekao u CNQ :)

Eto, bios load optimized defaults i to je to....

13.2 Beta 7 driveri sve na stock, jedino memorija na 1333 MHz....

3DMark rezultati nisu dostupni, ne mogu vidjeti koliki su.

Što se tiče Cinebench i Fritz rezultata - uredni su, taman koliki i trebaju biti.

 

De provrti ponovo 3DMark11 i 3DMark06 te nam napiši rezultate, čini se da futuremarkov online servis ne radi.

I sjetio sam se što još da provrtič - 3DMark Vantage.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
191x7 kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Screenshoti sa rezultatima u prilogu...

 

3D Mark 11

 

3D Mark 06

 

Ovo u 3D Mark 06 je garant bug za proc jer je uhvatio kad mi je utekao u CNQ :)

Eto, bios load optimized defaults i to je to....

13.2 Beta 7 driveri sve na stock, jedino memorija na 1333 MHz....

3DMark rezultati nisu dostupni, ne mogu vidjeti koliki su.

Što se tiče Cinebench i Fritz rezultata - uredni su, taman koliki i trebaju biti.

 

De provrti ponovo 3DMark11 i 3DMark06 te nam napiši rezultate, čini se da futuremarkov online servis ne radi.

I sjetio sam se što još da provrtič - 3DMark Vantage.

Kako su nedostupni?

Evo ti rezultati onda u SS

 

@Ante 

Nije do core parkinga, stavio sam glupi hotfix svakako....

 

@Nije nego

Ovo je sad test bio na svemu stock, da ljudi vide na stocku kako radi, a inače mi je isključen CNQ i držim proc na 4 GHz... Sinoć sam probao na defaultu igrati i definitivno mi trzakaju igre ponekad onako debilno bez razloga....

3d mark 11 3d mark 11
3d mark 06 3d mark 06
\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 15:55 (AbeDomeNuS).
16 godina
online
Zastrašujuće loše performanse kompa!

U 3DMark11 ti grafička postiže iznadprosječne rezultate za HD 7950. Procesor ti je u prosjeku za takav procesor.

 

U 3DMark06 ti procesor ima nešto niži rezultat nego FX 8320 u prosjeku (gledano online na više stranica gdje su testirali sustave s FX-8320 s 3DMark06).

Moguće je da ti ga nije držao na punom taktu, probaj staviti Power Plan High Performance i onda ponovo provrtjeti test.

 

Prema ovim rezultatima djeluje da je sve recimo uredu, n vide se neki drastični problemi performansi.

Daj rezultate od 3DMark Vantage, možda oni pokažu nešto...

 

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Ploca nije sigurno problem, na njoj je zadnji bios, radila je u mene sa FX 8320 4GHZ i HD5850/HD6970 uredno bez ikakvih problema i padova po pitanju perfomansi.

Na njoj sam i testirao BF3.

Sto nisi promjenio iz starog setupa?PSU i rame Duje?

Tu potrazi problem.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Što silovati?vrati se lijepo na Intel/nVidia i bog te veselio..nikad takvih piz****ja..{#}

 
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
redneck kaže...

Što silovati?vrati se lijepo na Intel/nVidia i bog te veselio..nikad takvih piz****ja..{#}

Konstruktivan kometar kolega, divim vam se.{#}

iclock2much
11 godina
protjeran
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
zoharbizo kaže...
redneck kaže...

Što silovati?vrati se lijepo na Intel/nVidia i bog te veselio..nikad takvih piz****ja..{#}

Konstruktivan kometar kolega, divim vam se.{#}

Zašto ne?{#}..Mislim,ovakve priče slušam što u živo,što u mrtvo(forumi),već poduže vremena..na kraju se svede da je,oprosti,ali AMD poprilično osjetljiv na raznorazna houm-mejd modanja..no da ne ispadnem i hejter,reći ću da već niz godina imam frenda,AMD-ovca,izborom radi keša,i uvijek neki bed sa konfiguracijom u cjelini..I dalje gura po svom,a eto..

Možda nije konstruktivan prijedlog,ali nadasve je praktičan,i štedi živce..{#}

13 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
redneck kaže...

Zašto ne?{#}..Mislim,ovakve priče slušam što u živo,što u mrtvo(forumi),već poduže vremena..na kraju se svede da je,oprosti,ali AMD poprilično osjetljiv na raznorazna houm-mejd modanja..no da ne ispadnem i hejter,reći ću da već niz godina imam frenda,AMD-ovca,izborom radi keša,i uvijek neki bed sa konfiguracijom u cjelini..I dalje gura po svom,a eto..

Možda nije konstruktivan prijedlog,ali nadasve je praktičan,i štedi živce..{#}

Zato sto je slican problem imao sa 2500K i P67 Pro, osobno ga poznajem.

Tako da ti nije praktican prijedlog.

Tada je imao GTX 660 i 2500K 4GHZ.

iclock2much
15 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!

pročitaj ovo, možda tu nađeš odgovor na svoje pitanje, sretno

 

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=174341

13 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
Maksimus kaže...

pročitaj ovo, možda tu nađeš odgovor na svoje pitanje, sretno

 

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=174341

Procitaj post od Flank3R, dolje ispod.

Nema veze sa ovim topicom ovo, imao sam Visheru i ne treba R2.0 reviziju, na toj ploci sam vozio svoga 8320 4GHZ.

PSU ili rami rade problem, vrlo vjerojatno.

iclock2much
11 godina
protjeran
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
AbeDomeNuS kaže...

Dakle, konfa pod moj pc, ilitiga kome se neda gledati, evo je:

 

FX 8320 @ 4 GHz manualno na 1.35V, 2x4 GB Mushkin Frostbyte 1600 MHz, ASUS M5A99X EVO R1.0 ploča, Intel SSD 330 120 GB + Hitachi Deskstar HDP72500360GLA (500 GB/7200 RPM/32 MB Cache), XFX R7950 Black Edition Double Dissipation i SS 620-GM napajanje

 

Problem je, što sam prije ovoga bio na i5 2500K i asrock p67 pro 3 sa GTX 660 non ti, bio sam podosta zadovoljan grafom i konfom, ali naravno, glad za hardwareom u mojoj glavi je rasla, samo još još i još, te sam se odlučio prvo riješiti grafu, prodah GTX 660 te kupih Radeon HD 7950 BE DD, ok, badnem grafu u komp, sve svježe (winsi, driveri zadnji onda 12.11 beta sa cap 2 profilima) i idemo na test, prije nego sam vadio karticu odvrtim par testova sa GTX 660... Idem ponoviti testove, 3dmark11 skočio, rekoh najs, razlika je tu, upalim metro 2033 bench, i imam šta za vidjeti 6 FPS više u ruku R7950, ostanem paf, pokrenem crysis benchmark, opet padnem na pedu, 4 fps više, gledam, nešto nije ok, nanovo skinem drivere, uninstaliram, cleanam, idemo opet.... Instaliram drivere opet iste performanse, rekoh WTF is going on?! Trebam imati razliku očiglednu a ja nemam skoro nikakvu.... Ok, idemo winse nanovo... Opet ponovim instalaciju win 7 x64 ultimate samo sa svim update-ima integriranim... Sve posložim, opet isto.... Ispalim.... Nakon 2 tjedna što me tuki bolio za ičim više, nezadovoljan sa omjerom uloženo/dobiveno, zadesi me udes.... Crkne mi matična.... Računam si, hem, što sad, prodati proc ili kupiti drugu ploču? Ništa, uzmem za prvo ruku gigu Z77-DS3H, i gle, kad sam sve spojio i instalirao izgledalo je kao da je komp prodisao! FPS je skočio za još 10-20 FPS u određenim igrama, rekoh to je to! I ništa, kako nisam baš htio riskirati sa procesorom kako je kupljen u Njemačkoj, prodam ga te kupim sadašnji komplet... Računam si sad ću peglat sve i biti miran.... Je ti fjok... Instaliram sve, krenem igrati, FPS varira ko blesav.... Opet windowsi dolje, sve nanovo.... Nakon toga iziđe 13.2 beta 5, instaliram ju, donekle se i vrati FPS naspram prijašnjeg proca i matične, računam hajd... Međutim, sad gledam, nije mi jasno... Ljudi sa mojim konfama maxaju crysis 3 bez frke ikakve, ja sa clockanom na 1050/1500 nemogu izvući stabilnih 22 FPS vani na prvoj misiji.... Ako tko zna, volio bi da mi se objasni koji je problem sa dotičnom konfom, jer nitko nezna koga sam god pitao, bile to kolege iz servisa, bili to ljudi koje znam i da se bave informatikom.... Ja sam pokušavao naći rješenja ali ona ne postoje.... Čak sam u očajničkom potezu instalirao i hotfixe za bulldozere na win 7 ali to je sitno/ništa pomoglo... Hvala vam na utrošenom vremenu ljudi i sve konstruktivne savjete dočekujem raširenih ruku jer želim rješiti problem, jer mi je iritantno da sa ovakvom mašinom moram igrati na prc-prc sa novim igrama današnjice umjesto da im suze ronim od smijeha u lice koliko bolan FPS imam....

 

Bizo,Bizo..ne lagiti,nije unosno{#}

Početak svih zala je krenuo sa umetnutom Radejonkom od AMD-a..{#}

13 godina
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Ne lazem, pitaj ga.

Pricekaj njegov odgovor, pitaj ga kako mu je radio FCIII?Zalio mi se na premale perfomanse s obzirom na PC dok je imao i5.

Nemam te zasto lagati.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!

može biti da je do RAM-a ili napajanja, otiša sam na Asusovu stranicu, treba skinit pdf datoteku, pa neka pročita da li matična podržava memoriju koju ima...

14 godina
neaktivan
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Los rezultat u 3dmark06.. kako za procesor tako i za graficku.. ali zanimljivo da je u 11 sasvim pristojan rezultat..

Jer nije moguce da recimo Phenom 955@4.1Ghz + HD6950 1Gb u 06 ima za gotovo 2k bodova veci score..

http://www.pohrani.com/f/G/eA/1AN7URhG/21200-3dmark.jpg

 

Ja bih na tvom mjestu stavio drugu vga pa odvrtit igre i bencheve te vidjet dal su i dalje prisutni slicni problemi.. dakle underperforming.

Uglavnom, meni mirise na hardverski problem sa grafickom..

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=773925 http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=887951
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 17:21 (C.J.B.).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zastrašujuće loše performanse kompa!
191x7 kaže...

U 3DMark11 ti grafička postiže iznadprosječne rezultate za HD 7950. Procesor ti je u prosjeku za takav procesor.

 

U 3DMark06 ti procesor ima nešto niži rezultat nego FX 8320 u prosjeku (gledano online na više stranica gdje su testirali sustave s FX-8320 s 3DMark06).

Moguće je da ti ga nije držao na punom taktu, probaj staviti Power Plan High Performance i onda ponovo provrtjeti test.

 

Prema ovim rezultatima djeluje da je sve recimo uredu, n vide se neki drastični problemi performansi.

Daj rezultate od 3DMark Vantage, možda oni pokažu nešto...

 

Izvolite 3D mark Ventiđ

redneck kaže...
AbeDomeNuS kaže...

...

 

Bizo,Bizo..ne lagiti,nije unosno{#}

Početak svih zala je krenuo sa umetnutom Radejonkom od AMD-a..{#}

Nisam bio zadovoljan performansama koje sam dobivao jer nisu bile toliko točne kao što su drugi imali, tj bile su manje nego što bi trebale biti, ali to je bilo donekle zanemarivo jer je ovo sad strašno, tek sad vidim da sam onda mogao i biti zadovoljan sa GTX 660....

zoharbizo kaže...

Ne lazem, pitaj ga.

Pricekaj njegov odgovor, pitaj ga kako mu je radio FCIII?Zalio mi se na premale perfomanse s obzirom na PC dok je imao i5.

Nemam te zasto lagati.

Ne lažeš, rekao sam, tako je i bilo, imao sam ogromne oscilacije u FC 3, nisu mi performanse ni u metro 2033 bile ok, nisko je bilo podosta, doduše ni ne sjećam se kakvo je bilo više i onda sam odustao od nvidie ali otkako sam se prebacio na AMD razočarao sam se do bola, na moju žalost.... A šta se tiče izmjene rama i napajanja, napajanje sam mjenjao, probao sam TX 850 V1 od šogora, i isti kukac.... Vidit ćemo za memoriju još, nadam se da je do toga, jer znam da i šogor ima ASUS MAXIMUS Extreme-Z Z68 ploču i ima problema sa mushkin frostbyte blackline 21333 MHz 2x4 ramima....

Evo da vidite koje su postavke sad bile Evo da vidite koje su postavke sad bile
\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 17:21 (AbeDomeNuS).
13 godina
offline
Zastrašujuće loše performanse kompa!

Pokusaj sa svime sto nisi mjenjao a tice se ploce, to jest spojeno je na nju.

Pa javi, sretno.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice