Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

poruka: 57
|
čitano: 3.777
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Ne. Gore napajanja sto sam ti stavio sve imaju potrebne konektore.

Cim ides na te adaptere, ili nemas adekvatno napajanje, ili ga zelis dotjerati do nepotrebnog limita.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Cooler master gx 450w? To bih najradije kupio ima 420w na 12v rail-u.Je li ok?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Kupi si polovnog Corsair HX520 i mirna bosna,pojede skoro sve novo do 60e. Jednostavno ti se ne isplati povati nista novo na tvoju spomenutu konfu od napajanja ako nemas barem 60+e
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Moze li corsair cx500? Ili vx450? Pored te koju si naveo nasao sam i te dvije.

7 godina
protjeran
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

CX nikako, VX ce ti biti preknap, a VX550 neces naci, jer to je najbolji Corsair

model ikad - povoljak i radjen na stabilnoj CWT platformi koja je neunistiva.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

A kakav je FSP proizvodjac?

7 godina
protjeran
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Solidan

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Mozda da ukapiraš polovni Lc Power 560 ili 650GP3 model,relativno su jako dobra napajanja i dostatna za R9 290 grafu,znam jer posjedujem 460W GP3 model i urredno mi radi već skoro 8 godina bez ikakvih problema a pogonio je i rastrošne grafe na razini tvoje R9 290 bez puno problema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Mozda da ukapiraš polovni Lc Power 560 ili 650GP3 model,relativno su jako dobra napajanja i dostatna za R9 290 grafu,znam jer posjedujem 460W GP3 model i urredno mi radi već skoro 8 godina bez ikakvih problema a pogonio je i rastrošne grafe na razini tvoje R9 290 bez puno problema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Imam na raspolaganju cooler master gx 450,neki fsp od 500w ili lc power neki od 600 ili 650w sa 6 i 8 pin konektorom.Tu su jos neka chieftec napajanja od 500w,be quiet od 350 do 450w...Sta odabrati izdvojio sam nekoliko napajanja koja sam nasao.

9 godina
neaktivan
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Fsp.

Jesi siguran da se pc restarta zbog napajanja? 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Pa na napajanje sumnjam.Napajanje nema 8 pin konektor to sam napravio preko adaptera.Na 12v railu daje 380w ali ima 2x12v raila a to ne valja koliko sam ja shvatio.Graficka normalno radi kad se npr gleda yt u 4k ili tako nesto manje zahtjevno.Kada pokrenem fs 19 stavim sve na ultra i sad ima meni koji loaduje to sve.Kada to zavrsi izadje start idem na start i pc se restartuje.Smanjim rezoluciju i sve ostalo startam radi normalno igrica.Stavim na medium startam radi normalno dok ne dodje nesto zahtjevno kada treba npr da se sjedne u neko vozilo restartuje se.

8 godina
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Neznam ni sam zakaj čitam ovakve postove gdje neko traži preporuku,koju dobije u xxx postova,ali i dalje tvrdi svoje ...

 

Dečec,napajanje je napajanje,ne gledaju se samo dali je watno ili neverowatno ...

 

Probam pojasnti ... :

 

Moje "cooler master" od 450W drži pun kufer toga,dok no name koje sam kupio da pojačam snagu za komp (čitaj napajanje) od 800w,nije htjelo ni upaliti ...

 

tak da nije ovo burza pa da ti mi sad preporučimo nekaj,ti buš kupil svoje,i onda sutra pljuval po nama da smo ti preporučili loše ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 11:47 (nbdy32).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Adoxxxxxsdi kaže...

Pa na napajanje sumnjam.Napajanje nema 8 pin konektor to sam napravio preko adaptera.Na 12v railu daje 380w ali ima 2x12v raila a to ne valja koliko sam ja shvatio.Graficka normalno radi kad se npr gleda yt u 4k ili tako nesto manje zahtjevno.Kada pokrenem fs 19 stavim sve na ultra i sad ima meni koji loaduje to sve.Kada to zavrsi izadje start idem na start i pc se restartuje.Smanjim rezoluciju i sve ostalo startam radi normalno igrica.Stavim na medium startam radi normalno dok ne dodje nesto zahtjevno kada treba npr da se sjedne u neko vozilo restartuje se.

 Gdje si izmjerio 380W potrošnje ???

 

jeli to bilo u peeku ili bez opterećenja ... ???

 

Ako se ne varam imaš 290 grafu ???

 

Ovo kaj ti pišeš opće nije dop napajanja,nego problem najvjerovatnije cijelog kompa ...

 

Daj stavi konfiguraciju tu ...

 

OT.: Nisam ni videl da pišem na 2 stranici ... 

 

 

Testiraj RAM ...

 

Testiraj HDD ...

 

Kada si zadni put promjenio pastu na procu ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 11:53 (nbdy32).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Ne ne pogresno si shvatio na napajanju pise 12v1 i 12v2 da je 380w.Pasta je na svemu promijenjena,ram tek kupljen.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Napajanje fsp iz acer predatora fsp500 70ep 500w ima 6 i 8 pin za graficku karticu moze li to napajanje na moju konfiguraciju?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Posto vidim da vise smaram i ne zelite mi odgovorit moze li samo reci moze li corsair vx450?

9 godina
neaktivan
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Uzmi ovaj fsp

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Ja ne znam šta tebe točno muči, jbt, ljudi ti sve objasne i predlože koje napajanje da kupiš i koja da ne kupiš i ti opet po svome.

Ispada kao da uopće ne pročitaš ono što ti napišu.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Sve koje su ponudili i poslali mi link sam provjerio i pitao ljude za ta napajanja preko te stranice.Neka koja su poslali su mi preskupa.Fazon je sto zelim da izdvojim nekoliko napajanja i kasnije među tim samo da izaberem jedno i kupim jer ipak nije novo u pitanju.

 

Ako moze taj FSP onda ga uzimam.

13 godina
online
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

LC Power GP3 serija su provjerena i dobra napajanja. To smo utvrdili iz prve ruke više nas još prije koliko godina. Ako ti je to jedan od izbora, a nemaš neko modernije ili bolje, ne moraš se brinuti.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Da,to napajanje sam i htio gp3 od 460 ili 650w.Ili corsair vx450 ili fsp500 ep.Nesto od ta 3.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Hvala svima,vjerovatno sam vas smorio na kraju odabir je pao na corsair hx 520 kako ste mi preporucili.

14 godina
protjeran
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Adoxxxxxsdi kaže...

Hvala svima,vjerovatno sam vas smorio na kraju odabir je pao na corsair hx 520 kako ste mi preporucili.

Koliko je staro napajanje? Jer ako je jako staro, a moze biti s obzirom kad se taj model poceo peoizvoditi, onda je to nikakva kupnja. Napajanja od 10+ godina starosti ne vrijede nista...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

Nije nesto puno radilo kaze crkla mu grafa i kupio drugu pa je i napajanje morao da mijenja.Vidjeo sam i neko napajanje SAMA kakva su to napajanja procitao sam da su dobra napajanja.

14 godina
protjeran
offline
Re: Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w
Adoxxxxxsdi kaže...

Nije nesto puno radilo kaze crkla mu grafa i kupio drugu pa je i napajanje morao da mijenja.Vidjeo sam i neko napajanje SAMA kakva su to napajanja procitao sam da su dobra napajanja.

Sve sta kupis ti je macak u vreci, tako da nemoj puno razbijat glavu... Sigurno ces pogrijesiti ;)

11 godina
offline
Lc power 6650gp3 ili energon eps 750w

mislio sam preporučit odgovarajuću temu za odabir napajanja koja već postoji, ali vidim da nema smisla sjebat 4-5 stranica inače kvalitetne teme

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice