Samsung Galaxy S kupio sam mob s drugim romom

poruka: 2
|
čitano: 1.475
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S kupio sam mob s drugim romom
Pozdrav!
Kupio sam polovni ali gotovo potpuno novi Samsung galaxy s, i sve je s mobom savrseno kao sto je lik rekao, no kada sam ga upalio vidio sam da je na mob ako se ne varam stavljen custom rom, naime verzija sada na njemu je 2.3.5 gingerbread ime roma je Darky's rom, e sada ja se uzasno zivciram zato sto nemam pojma o tomr, ni sto je to zapravno, znam da ima vise romova, sada me zanima sto je to uopce, kakav je taj rom, dali je on ista bolji od standardnog androida sto se dobije s njim, i dali sam zbog toga izgubio garanciju sto je najvaznije?
Mob radi normalo, ali opet se zivciram zato sto ne znam sto je to i molim Vas pomozite mi i objasnite malo?!?! Hvala Vam
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S kupio sam mob s drugim romom

Glej!

To sto si dobio je super stvar jer se ne moras sam mucit da dobijes sve pravice do svog telefona! Garancije tako i tako nemaj jer je priznaju samo onome tko ga je kupio a druga ruka automacki garancija ne važi! Mobitel,tj njegov operaciski sistem ti je brzi od prijasnjeg! Možes ga zamjenjati sa onim koji ti vise paše i napravit ga po svojim ukusima!{#}

Vjeruj mi skratio ti je muke rootanja!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice