[Prodaja] Računalo + monitor zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 1.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Računalo + monitor + stol

Prodajem kompletno računalo sa monitorom i stolom. Također je moguća i pojedinačna prodaja (komp, monitor ili stol), ali ne i komponente računala zasebno. 

Računalo se sastoji od komponenti: 

HDD Seagate 1TB

ASUS A88XM-E

AMD Kaveri Athlon II X4 860K 3.70 GHz, 4 jezgre

DDR3 Kingston 8GB (2x4GB), HyperX Fury

Fortron 500W, HEXA Plus 500

Gigabyte GTX750Ti 

Tipkovnica

Miš

Zvučnici Logitech

Monitor - BENQ EW2775ZH FHD LED

 

Cijena na upit!

 

Broj za kontakt: 099/494-3840 - može i poruke, whatsapp, viber. 

Računalo se može pogledati u Križevcima. 
Samo osobno preuzimanje. 

 

Računalo je dobro, pokretalo je bez trzanja igre i to: FIFA20, GTAV, Far cry 5, Call of duty WW2, Battlefield itd.. Nije se igralo na ultra detaljima, ali na medium/high bez trzanja je. 
Friški windowsi instalirani. 

 

Slobodno pitate što vas zanima. 

Moguće manje korekcije cijene. 

Lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 21:49 (Kn1989).
11 godina
offline
[Prodaja] Računalo + monitor

Frende dragi ti si zapeo u 2014. godini. 🙈

Debelo zapeo !

8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

Frende, čemu takav komentar? 

Možda netko nema novaca za novo računalo, a ovo itekako služi svrsi surfanja, igranja, gledanja filmova. Ne može si svatko pruštit računalo od 10 tisuća kuna i igranje igrica na ultra detaljima i slično. 

Ja sam nabrojao koje sam sve igre pokretao na tom računalu, ako te treba razuvjeriti samo reci, odmah idem instalirati jednu od njih i pokrenuti. Možeš se doći i osobno uvjeriti.

Pošto nisam u ovim vodama, možeš li mi reći sada u 2020. godini koliko bi koštalo neko low budget računalo sličnih performansa sa monitorom, zvučnicima, tipkovnicom i mišem?

Unaprijed hvala na odgovoru, 

 

lp,

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 21:14 (Kn1989).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

Za 1600kn sam kupio

AMD Ryzen 5 1400

A320 matična

8Gb DDr4 2400MHZ

Assus Strix RX 560 4Gb

MS Cyclops

Ms 500W modularno napajanje

Cijela konfiguracija imala garanciju još 2 mjeseca

 

Za 150kn nkupio ssd 120gb i 500gb hard 

 

Nabio si cijene koje nebi prošle ni na njuškalu.

Zadnjih 4 mjeseca nemam posao i pokušavam preprodavati konfiguracije i jako dobro znam kako stvari stoje na njuškalu.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

To računalo vrijedi 700-800kn bez periferije

8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Računalo + monitor

Ok, sve 5 momci. :) 

 

Nicky.sl, a koliko bi po tvojoj procjeni vrijedili periferija, monitor i stol? Stol je manje bitan u cijeloj priči, ali sam ga stavio pod komplet, jer se riješavam svega. 

Lp,

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 21:59 (Kn1989).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

Nebi se štel mešati što se tiče monitora i stola a periferiju nemam pojma koja je, koliko stara niti u kakvom je stanju

8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

Tipkovnica je kupljena prije 3 tjedna, dakle ko nova je. Mis je Razer gaming, malo stariji, mozda godinu dana. Zvucnici logitech, u dobrom stanju.

Pribrojiš računalo, periferiju, monitor i stol i dođes do cifre od cca 2500, 2600 kn, na kolko je i planirano spustit. A normalno da je za pojedinačno cijena veća ako se želim odmah svega u kompletu riješiti. (a niti za pojedinačnu kupovinu cijena nije bila fixna) 

Sve je to sad skupa nebitno jer ste odmah na prvu skočili i popljuvali post, tako da mi je svejedno sada.

Jer, eto, zapeo sam u 2014. godini, mi sad živimo u 2020. u našoj divnoj Hrvatskoj gdje si svatko može priuštit računalo za 10 tisuća kuna.

Ja sam ovo računalo koristio do jučeršanjeg dana za apsolutno sve, od igranja, gledanja filmova, surfanja itd. Prodajem ga jer mi više ne treba, kupio sam ps4 i igram igre na njemu, to mi je primarno.

 

Hvala i lp

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor

I dalje nemam pojma koja je tipkovnica, postoje od 100kn pa do 1000+kn. Razer gaming mi također ništa ne znači jer i oni imaju cijelu paletu gaming miševa šarolikih cijena. 

Taj monitor novi imaš već od 1300kn. 

Stol si mogao i poslikat ako ga misliš prodat.

Pretjerao si s cijenom a škrtariš s informacijama. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 1:23 (nicky.sl).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Računalo + monitor
Kn1989 kaže...

 

Sve je to sad skupa nebitno jer ste odmah na prvu skočili i popljuvali post, tako da mi je svejedno sada.

Jer, eto, zapeo sam u 2014. godini, mi sad živimo u 2020. u našoj divnoj Hrvatskoj gdje si svatko može priuštit računalo za 10 tisuća kuna.

 

Hvala i lp

 

Ne.

Post ti je "popljuvan" jer si debelo precijenio prastaru konfiguraciju koja i kad je nova bila nije bila neka sreća niti ok odabir pri kupovini, a kamoli sad danas kad je tržište polovnih komponenti krcato komboima sa i5/i7 procesorima iz tog doba koji su i danas dostatni za gaming u 60fpsa a koštaju i manje nego ovo tvoje.

Nije poanta ko ima novca za komp od 10 soma kuna već da za iste pare dobiješ 3-4 puta snažnije računalo i novije generacije.

Tako da, fulao si ceo fudbal kak bi se reklo.

8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Računalo + monitor

Prodano, zaključavam temu. :) 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice