[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

poruka: 8
|
čitano: 2.208
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

EDIT:
Odgadjam prodaju zasad (svi zainteresirani van moje rute). Hvala na upitima, za koji mjesec otvorim opet :)

 

 

Thrustmaster T300 RS GT, tri metalne pedale u odnosu na dvije plastične na običnom T300, GT volan, brake mod u paketu (nisam instalirao al ide sa volanom u paketu). Volan je pogonjen remenom u odnosu na Logitechove glasne i "stepenaste" zupčanike, odličan FFB od kojeg je valjda samo Fanatec bolji.

Kupljen prije godinu dana na Amazonu, još godinu dana garancija.

Par desetaka sati vožnje, ajd zaokružimo na 100h.

Jedina "manjkavost" je (vidi se na slikama), pohabana guma na obruču volana jer dok spremam volan spremam ga okomito, vjerojatno sam ga po polici i eto pohabalo se. Sve je čisto površinski, ne osjeti se pod prstom, a i ne vidi se kad se gleda na ekran :)

 

1500kn/200e, preferirana primopredaja u Zagrebu (ne živim u Hr), kod mene se ne može isprobat jer nemam di al može kod vas bez problema.

U Zagrebu sam od idućeg utorka i onda cxa tjedan dana.

Postoji mogućnost da mi se godišnji izjalovi tak da si uzimam pravo otkazat prodaju u tom slučaju.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 8:14 (nixass).
10 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

Top cijena, puno bolji od bilo kojeg Logitecha na trzistu i ak netko treba za sim racing/drift onda nema bolje za ovu cijenu 

16 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

Javi ako se odlučiš opet na prodaju, rado ću udomiti  Imao sam G29 nekih mjesec-dva dana i prodao forumašu markoal, a vidim izašao je Logitech G923 koji ništa novo ne nudi (PS5 podršku?).

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT
Najbrži kaže...

Javi ako se odlučiš opet na prodaju, rado ću udomiti  Imao sam G29 nekih mjesec-dva dana i prodao forumašu markoal, a vidim izašao je Logitech G923 koji ništa novo ne nudi (PS5 podršku?).

 Vidjet ću kasnije na jesen, tamo negdje u 10.mj.

Javim se ako odlučim

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT
nixass kaže...
Najbrži kaže...

Javi ako se odlučiš opet na prodaju, rado ću udomiti  Imao sam G29 nekih mjesec-dva dana i prodao forumašu markoal, a vidim izašao je Logitech G923 koji ništa novo ne nudi (PS5 podršku?).

 Vidjet ću kasnije na jesen, tamo negdje u 10.mj.

Javim se ako odlučim

 ne prodaj to za tu cijenu.. ps5 ce podrzavati top volan... bolji od g29 u svakom pogledu... 2000kn i ispod toga ne ides ako prodajes.

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

forum vrh, jedni kenjaju ljudima da je preskupo drugi da je prejeftino :)

Beerman
15 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT
Homer J. Simpson kaže...

forum vrh, jedni kenjaju ljudima da je preskupo drugi da je prejeftino :)

 neki kenjaju jer ne znaju.

ne mozes dati ovaj volan s boljim pedala za manje od g29 koji skoro losiji u svakom pogledu... ajde da se radi o t300 bez ovih pedala koje same po sebi kostaju vise od 100 eura.

 

dakle novi novcati kosta 3100kn u ovom trenutku ako oduzmes 30% dodes do 2170kn... tako da...

 

 

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] Thrustmater T300 RS GT

svakako, lako je tuđim volanom po trnju mlatiti

Beerman
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 13:21 (Homer J. Simpson).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice