[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+ zaključana tema

poruka: 12
|
čitano: 2.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Prodajem izvrsno ocuvan PS4 PRO 1TB sa svime na slici. Prodajem SAMO U KOMPLETU:
- PS4 PRO 1TB
- 11 igara:

CRASH TEAM RACING, EVOLVE, CONTROL, FIFA 19, DIABLO 3, SW BATTLEFRONT 2, GTA 5, GOD OF WAR, STAR WARS JEDI FALLEN ORDER, SPIDER-MAN(SA SVIM DLC-evima na ps accountu) i METAL GEAR SOLID 5

- ps account sa 47 igara
- 2 originalna joysticka izvrsno ocuvana
- originalni punjac za joysticke

 

CIJENA na njuskalu: 2750kn; za BUG 2500kn

 

trenutno fixno.

 

https://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/play-station-pro-1tb-11-igara-2-josticka-punac-joysticka-oglas-34356950

4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

BUMP

4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

bump

4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account
Srks kaže...

Prodajem izvrsno ocuvan PS4 PRO 1TB sa svime na slici. Prodajem SAMO U KOMPLETU:
- PS4 PRO 1TB
- 11 igara:

CRASH TEAM RACING, EVOLVE, CONTROL, FIFA 19, DIABLO 3, SW BATTLEFRONT 2, GTA 5, GOD OF WAR, STAR WARS JEDI FALLEN ORDER, SPIDER-MAN(SA SVIM DLC-evima na ps accountu) i METAL GEAR SOLID 5

- ps account sa 47 igara
- 2 originalna joysticka izvrsno ocuvana
- originalni punjac za joysticke

 

CIJENA na njuskalu: 2750kn; za BUG 2500kn

 

trenutno fixno.

 

https://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/play-station-pro-1tb-11-igara-2-josticka-punac-joysticka-oglas-34356950

 vjerujem da je cijena realna, uzimajuci u obzir da je svaka igra po 100kn, ispadne 1100kn + ps4 pro sa 2 joysticka i punjacem za 1500 kn je i vise nego fer cijena i naravno, dajem account besplatno uz konzolu

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account
Cijena to je realna za nekog tko nema ps account i zanimaju ga baš sve te igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Kako ti kolega gore kaže.

Večina nas koji imamo PS accounte imamo i te igre, ili barem večinu koja nas je zanimala. Dobar dio je besplatan uz PS Plus ili PS5 kolekciju.

Ja kužim da bi ti htio sve prodati u kompletu, al to je onako.... teško za očekivati da je nekome baš to interesantno. Prodaj odvojeno.

 

Meni recimo iz ciijele tvoje ponude igara zanima Jedi: Fallen Order.

 

Zašto platiti 11+47igara i konzolu igara toga?

 

Accounte ljudi imaju svoje. Igre bi radije uvijek kupio na njuškalu 1 koja me zanima nego 60 od kojih me 1 zanima za 1000kn više - account nemoš prodavat, možeš, ako baš naleti netko tko će ga htjet "as is" - makar i na njemu ima hrpa igara koje su bile besplatne - nudit će 100-200-300kn, ne 1000. S time da riskiraš da ga Sony bana jer ne održava preprodaju accounata.

 

Od DVD-a koje imaš Control, GoW, mislim i CTR su bile besplatne uz PS Plus, večina su stare i ko ih je htio već ih ima. Dakle.... interesantan je Jedi kojeg ima na Njuškalu za 150kn, bilo je i za 100, kak naletiš.

 

Kužiš, ja cijenim tvoje "dajem account uz konzolu", al prodaješ staru, rabljenu konzolu. PS4 controller se na forumu znao naći po 200kn, konzole su bile svakakve cijene, al recimo da PS4 Pro 1TB sa 2 joysticka i stanicom za punjenje vrijedi 1500kn.

 

Igre sa druge strane ne.

 

Sve skupa.... jako teško.

 

TL;DR; ne da ti se prodavati sve zasebno jer pitanje koliko dugo ćeš prodavati igre jednu po jednu i znaš da ćeš dio prodat po 50kn "samo da ih se riješiš" , a sa druge strane očekuješ da će ti netko drugi dat 1000kn za njih, uzeti 1-2 koje ga zanimaju i onda sam riskirat kada će i po kojoj cijeni uspjet prodat.

 

Ak želiš tako prodat kao kolekciju, netko će riskirat za 1800-2000kn. Ili ti preuzmi rizik, prodaj igru po igru, a konzolu i ostatak odvojeno pa možda dobiješ nakon 2-3-6 mjeseci prodavanja i natezanja sa ljudima "skoro te pare" nazad

 

Čekat da naleti netko tko baš te igre želi i po baš tim cijenaa... a one sekunde kad uspije za 3000kn kupit PS5 dobije trečinu tih igara besplatno u kolekciji.

 

Nisam ti ovo sve pisao neki dan kad si tek postavio oglas, al kad već sam pitaš zašto nitko ne skaće na ovu ponudu... pa eto...

4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account
Rhodin kaže...

Kako ti kolega gore kaže.

Večina nas koji imamo PS accounte imamo i te igre, ili barem večinu koja nas je zanimala. Dobar dio je besplatan uz PS Plus ili PS5 kolekciju.

Ja kužim da bi ti htio sve prodati u kompletu, al to je onako.... teško za očekivati da je nekome baš to interesantno. Prodaj odvojeno.

 

Meni recimo iz ciijele tvoje ponude igara zanima Jedi: Fallen Order.

 

Zašto platiti 11+47igara i konzolu igara toga?

 

Accounte ljudi imaju svoje. Igre bi radije uvijek kupio na njuškalu 1 koja me zanima nego 60 od kojih me 1 zanima za 1000kn više - account nemoš prodavat, možeš, ako baš naleti netko tko će ga htjet "as is" - makar i na njemu ima hrpa igara koje su bile besplatne - nudit će 100-200-300kn, ne 1000. S time da riskiraš da ga Sony bana jer ne održava preprodaju accounata.

 

Od DVD-a koje imaš Control, GoW, mislim i CTR su bile besplatne uz PS Plus, večina su stare i ko ih je htio već ih ima. Dakle.... interesantan je Jedi kojeg ima na Njuškalu za 150kn, bilo je i za 100, kak naletiš.

 

Kužiš, ja cijenim tvoje "dajem account uz konzolu", al prodaješ staru, rabljenu konzolu. PS4 controller se na forumu znao naći po 200kn, konzole su bile svakakve cijene, al recimo da PS4 Pro 1TB sa 2 joysticka i stanicom za punjenje vrijedi 1500kn.

 

Igre sa druge strane ne.

 

Sve skupa.... jako teško.

 

TL;DR; ne da ti se prodavati sve zasebno jer pitanje koliko dugo ćeš prodavati igre jednu po jednu i znaš da ćeš dio prodat po 50kn "samo da ih se riješiš" , a sa druge strane očekuješ da će ti netko drugi dat 1000kn za njih, uzeti 1-2 koje ga zanimaju i onda sam riskirat kada će i po kojoj cijeni uspjet prodat.

 

Ak želiš tako prodat kao kolekciju, netko će riskirat za 1800-2000kn. Ili ti preuzmi rizik, prodaj igru po igru, a konzolu i ostatak odvojeno pa možda dobiješ nakon 2-3-6 mjeseci prodavanja i natezanja sa ljudima "skoro te pare" nazad

 

Čekat da naleti netko tko baš te igre želi i po baš tim cijenaa... a one sekunde kad uspije za 3000kn kupit PS5 dobije trečinu tih igara besplatno u kolekciji.

 

Nisam ti ovo sve pisao neki dan kad si tek postavio oglas, al kad već sam pitaš zašto nitko ne skaće na ovu ponudu... pa eto...

 hvala ti na opseznom komentaru, stvarno si se potrudio da mi objasnis, postujem to.

 

Moja cijela logika prodaje je da ga kupi netko tko nema ps4, ne znam zasto mislis da prodajem nekome tko ga vec ima?!

sto znaci da i taj netko tko nema ps4 nema ni account i samim time nema ni igre koje su bile besplatne. Od dana kad aktivira ps plus, tek tada dobija igre koje su besplatne od tog mjeseca(ili grijesim, pa se nesto promijenilo u zadnjih par mjeseci, jer nisam pratio...)

 

druga stvar, igre koje su na ps plus mozda jesu "besplatne"ali se ne mogu usporediti sa dvd verzijom koju uvijek mozes prodat, a ni ps plus nije besplatan..

 

eto, ne bi duljio vise od toga.. Nije da nema zainteresiranih, neki su na cekanju sa njuskala, nego bi preferirao poslati provjerenim(pod time mislim na bug-ovce)

 

stojim pri cijeni

8 godina
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Ja sam Pro star ni mjesec dana s garancijom, dva kontrolera i četiri igre na BR mediju prodao za 2000 kn, što smatram normalnom cijenom.

 

Ni igra na mediju nije trajna, ja imam jednu koju mi uopće neće čitati. Medij nije izlizan, nije se skoro ništa ni igralo jer je neka glupost od igre, ali je od te strašne kvalitete propala folija na njemu. Toliko o kvaliteti izrade za prodati igru od parsto kuna.

4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account

jeli bio 1tb ili 500gb?

8 godina
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Koliko ja znam ne postoji Pro od 500GB

16 godina
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Ne kontam DT za ovu ponudu. 

Ja sam iskreno bio zagrijan za kupovinu jer nikada nisam imao PS i ideja konzole mi odgovoara obzirom da zivim na dvije, a u zadnje vrijeme i tri adrese istovremeno ali sam od frenda bio opet malo pozajmio njegov PS4 prije kupovine i jednostavno kontrolor nije za mene, nemam ja zivaca privikavati se nakon 30+ godina igranja na misu i tastaturi.

 

Druze cijena ti je sasvim ok i realna, polako naci ce se netko tko ce to uzeti. 

15 godina
offline
[Prodaja] PlayStation PRO 1TB+11 igara+account 47+

Ponuda nije za TD, to je sigurno, iskreno, ovo nije loša ponuda, samo smatram da će teško otići u RH.

Poštom ovo ne bih nikada naručio jer... Hrvatska Pošta - mislim da su dodatni komentari suvišni.

Ostale opcije dostave bi mogle značajno poskupiti samu kupnju, koliko god da su bolje (ako?).

 

Dakle tržište mu/ti je nekoliko ljudi/obitelji u RH koji nemaju konzolu, možda žele PS5, al zbog nedostatka su možda spremni uzet PS4 jer im je dosta čekanja, ili gledaju dobru priliku uzet PS4 od ljudi koji prelaze na PS5, spremni su dat slične pare za "lošiju" verziju konzole, ali sa puno više igara u startu i zanimaju ih baš te igre.

 

Velika je vjerojatnost da ako takvi i postoje, nisu u Dubrovniku i okolici...

 

Sa druge strane ljudi koji traže "pokoju" igru koju nudiš i/ili zasebno konzolu po dobroj cijeni ima daleko više. Problem ti je opet dostava, vjv neće biti lako, ali je moguće.

 

Opet, primarni problem vidim u dostavi - kad dolazi nova konzola sa garancijom dostava nije problem. Na rabljenoj bez garancije sa pakiranjem koje samo mogu vjerovat da će biti "OK" , dovoljan je jedan glupi potez bilo koga u lancu od tebe do kupca doma, da konzola iz PS4 Pro postane cigla - i neće znati dok ju ne upali i neće se imat kome žalit naknadno.

 

Činjenica da je 350 ljudi vidjelo oglas, a da još uvijek prodaješ vjv govori nešto. Ja ti samo mogu poželjeti sreću, te dati dodatni savjet - ako znaš ikoga tko ide u Zg, ili sam dolaziš, možda da najaviš unaprijed na forumu, možda i na oglasu, te da odvojeno ponudiš konzolu, mogla bi se prodati po cijeni koju tražiš "na ruke". Možda dobiješ i 100-200kn više s obzirom na account koji daješ. Osim toga ne znam što bih ti rekao da ti eventualno olakšam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice