[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.504
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Kupljena konzola krajem 3mj u Santa Domenici, stara 5mj znači, posjedujem račun te samim time i garanciju. Odigrao sam sve ekskluzive koje su me zanimale i jednostavno mi samo stoji, više od mj dana ga nisam ni upalio. Sa konzolom dolazi sve standardno što ide uz nju, kablovi, 1 kontroler te orginalna kutija.

 

Cijena: 1800kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 1:06 (BeLLicus).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB
BeLLicus kaže...

Kupljena konzola krajem 3mj u Santa Domenici, stara 5mj znači, posjedujem račun te samim time i garanciju. Odigrao sam sve ekskluzive koje su me zanimale i jednostavno mi samo stoji, više od mj dana ga nisam ni upalio. Sa konzolom dolazi sve standardno što ide uz nju, kablovi, 1 kontroler te orginalna kutija.

 

Cijena: 2000kn

U ovoj kategoriji za izbjeći TD moraš staviti

Cijena: 700kn i još vam pokosim travnjak i spremim ručak. 

 

Malo šale, sretno s prodajom.

15 godina
offline
[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Ma nije stvar u tome, nego se 2 mjeseca pred release nove konzole teško pravda prodaja stare, pa imala 1TB ili 500GB diska, 1 ili 2 controllera i slično.

Svi prodaju sa "odigro sam sve, 1-2 igre, stoji od kako sam ju kupio, razlog prodaje pad interesa...."

 

Dakle svima je razlog prodaje release PS5 , užurbana prodaja "dok još nešto vrijedi" i sve drugo je laž.

 

Slažem se da trenutno to čudo košta u trgovini 3200kn, ali kad su bile akcije, a tako mi se čini da je i kupljena, bile su 500njak kuna jeftinije i dolazile uglavnom sa igrom, 2 controllera...

 

Ja bi isto rado kupio konzolu, igro ju 8 mjeseci, igre kupio po 80kn na njuškalu, prodao po 80kn na njuškalu i onda na konzoli pop.šio do 500kn za godinu dana korištenja i ne krivim kolegu koji to isto pokušava, ali to se ne radi sad na ovaj način na forumu. Ako želip prodat po pristojnoj cijeni imaš njuškalo, ako želiš prodat na forumu nekome ko treba/želi/nema, a ne čeka nužno novu generaciju, oda stisneš zube, daš ispod cijene i riješiš svoj i tuđi problem.

 

Kad izlaze nove konzole, ili još gore kad izađu, cijena ovoga u trgovinama će past na 2200kn, a radi se o mjesec - dva čekanja, i onda bu taj kolega, kao i svi ostali, svoje rabljene prodaval za 1200kn i bil sretan da dobije jer apsolutno ništa neće biti kompatibilno sa PS5, a rabljenu, zraubanu PS4 pro, bez ili sa minimalno garancije, nitko ne bu kupoval za cijenu blisku onoj u trgovini.

 

Da li ona toliko vrijedi? Ovaj tren da... da li će još dugo? definitivno ne. Kolega dobiva toliko TD jer prodaje nekomu za 2000kn nešto što zna da će u slijedećih 2-3 mjeseca izgubiti do pola vrijednosti.

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB
Rhodin kaže...

Ma nije stvar u tome, nego se 2 mjeseca pred release nove konzole teško pravda prodaja stare, pa imala 1TB ili 500GB diska, 1 ili 2 controllera i slično.

Svi prodaju sa "odigro sam sve, 1-2 igre, stoji od kako sam ju kupio, razlog prodaje pad interesa...."

 

Dakle svima je razlog prodaje release PS5 , užurbana prodaja "dok još nešto vrijedi" i sve drugo je laž.

 

Slažem se da trenutno to čudo košta u trgovini 3200kn, ali kad su bile akcije, a tako mi se čini da je i kupljena, bile su 500njak kuna jeftinije i dolazile uglavnom sa igrom, 2 controllera...

 

Ja bi isto rado kupio konzolu, igro ju 8 mjeseci, igre kupio po 80kn na njuškalu, prodao po 80kn na njuškalu i onda na konzoli pop.šio do 500kn za godinu dana korištenja i ne krivim kolegu koji to isto pokušava, ali to se ne radi sad na ovaj način na forumu. Ako želip prodat po pristojnoj cijeni imaš njuškalo, ako želiš prodat na forumu nekome ko treba/želi/nema, a ne čeka nužno novu generaciju, oda stisneš zube, daš ispod cijene i riješiš svoj i tuđi problem.

 

Kad izlaze nove konzole, ili još gore kad izađu, cijena ovoga u trgovinama će past na 2200kn, a radi se o mjesec - dva čekanja, i onda bu taj kolega, kao i svi ostali, svoje rabljene prodaval za 1200kn i bil sretan da dobije jer apsolutno ništa neće biti kompatibilno sa PS5, a rabljenu, zraubanu PS4 pro, bez ili sa minimalno garancije, nitko ne bu kupoval za cijenu blisku onoj u trgovini.

 

Da li ona toliko vrijedi? Ovaj tren da... da li će još dugo? definitivno ne. Kolega dobiva toliko TD jer prodaje nekomu za 2000kn nešto što zna da će u slijedećih 2-3 mjeseca izgubiti do pola vrijednosti.

 Ne ali stvarno je ne prodajem zato što izlaze nove konzole za 2 mjeseca. Jer istu ne planiram kupiti barem ne iduće 2 godine a pitanje dal ću je uopće i uzimati ikada. Jako me smeta igranje u 30fpsa jer sam pretežno PC gamer sa high RR monitorom i i na Sonyu sam odigrao te ekskluzive i to je to. A očito je da će se 30fpsa priča nastaviti i na PS5 sceni. Nisam je tako od kad sam TLOU 2 završio a to je bilo prije gotovo 2 mjeseca. Platio sam je 2899 kn u SD dobio sam 2 igre uz nju bez dodatnog kontrolera (Spiderman i GOW). U planu mi je prodati konzolu i grafu i uzeti novu RTX seriju izlaze jako dobre igre u budućnosti i bazirat ću se samo na PC igranje. Sony ionako nije ništa hvale vrijedno najavio barem po mom mišljenu osim HZD: Forbidden Westa. 

 

I da spuštam cijenu na 1800kn i to je to ako je ne prodam za toliko spakirat ću je spremiti i neka stoji. 1100kn više sam je platio prije samo 5 mjeseci, u tih 5mj sam na njoj odigrao Spiderman cca 30 sati, GOW isto tako oko 30 sati, Bloodborne 40 sati, TLOU Remaster 15 sati, i TLOU 2 25 sati... Znači konzola je radila 6 dana :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 1:08 (BeLLicus).
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Po meni je cijena koju si stavio više nego korektna. Istu konzolu novu trenutno ćeš teško naći ispod 2500kn, koliko vidim to je trenutno najjeftinije. Na njuškalu je najjeftinija 1600kn bez garancije.

Tvoja je stara svega 5mj., ima garanciju i dolazi sa original ambalažom i svim ostalim.

Po meni jedno 25-30% ispod cijene u trgovini je pošteno, a to je 1750 do 1875kn, naravno staviš 100kn više jer se naši ljudi vole cijenkati. Staviš 1950kn i spustiš 100-150kn i to je to.

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Maknuo TD, mislim da moze dobit 1700, 1800 kn tako da sretno...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
9 godina
offline
[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Ma niko živ se nije javio, za grafu se javilo bar desetak ljudi naravno hoće je za 2800, 2700 i tako ali javljaju se ljudi i ovdje i na njuški. Za sony ma ni jedna jedina osoba ni ovdje ni na njuški. U zalagaonici mi nude 1500kn haha... 

 

Evo par slika...

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB
BeLLicus kaže...

Ma niko živ se nije javio, za grafu se javilo bar desetak ljudi naravno hoće je za 2800, 2700 i tako ali javljaju se ljudi i ovdje i na njuški. Za sony ma ni jedna jedina osoba ni ovdje ni na njuški. U zalagaonici mi nude 1500kn haha... 

 

Evo par slika...

A onda stavi 1600, 1700 pa vidi...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
9 godina
offline
[Prodaja] Play Station 4 PRO 1TB

Prodano. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice