[Prodaja] Periferija, monitor, router itd. zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.308
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Periferija, monitor, router itd.

Nakupilo mi se par stvari pa će u prodaju sljedeće:

 

1. Tipkovnica Logitech G213 Prodigy - stara 2 mjeseca, kupljena od frenda, on ju dobio na nagradnoj igri, ja uzeo novu zapakiranu. Uzeo bi mehaničku pa ova ide u prodaju.
Stanje: 10/10, layout HR (svijetle sva naša slova). bez garancije. Full bundle, trenutno tipkam na njoj.
Cijena: 300kn


2. Tipkovnica EGamer GLADIATOR K75 - hrvatska tipkovnica (i proizvedena u RH i layout RH), bez garancije, stanje 10/10, odlična entry level gaming tipkovnica. Svijetle i naša slova.
Stanje: 10/10, starost 6 mjeseci, stoji u kutiji već 4 mjeseca.
Cijena: 70kn


3. Headset EGamer Sona 7.1 - slušalice proizvedene u RH, zvuk sasvim solidan, RGB, bez garancije, očuvane 10/10. Odlične entry level slušalice za 7.1 zvukom.
Stanje: 10/10
Cijena: 140kn


4. Monitor: Dell U2717D - 2k monitor, odličan za rad. Monitor je neispravan. Polijan je vodom, navodno je panel otišao. Estetski 10/10, ako netko treba za dijelove ili ima panel, monitor je plaćen preko 3000kn.
Stanje: neispravan
Cijena: 200kn


5. Router Xiaomi Router Mi 3 - kupljen u RH, nema garanciju, star 3 mjeseca, stoji u kutiji, 100% ispravan.
Stanje: 10/10
Cijena: 130kn


6. 4x Ventilator Corsair AF120 Quiet Edition (White LED) - kupljeni ovdje na forumu, meni ipak ne trebaju, očuvani, rade kao i prvog dana. Račun i garancija ADM.
Stanje 10/10


7. Adapter DELOCK USB Type-C male na Displayport female - novo, zapakirano, bez garancije.
Stanje 10/10
Cijena: 80kn


Popust na količinu. Sve zajedno može za 900kn i moja dostava.
Šaljem poštom.
Preuzimanje u Varaždinu ili koji dan u ZG ako se dogovorimo.
Zamjene: SSD 500+GB, periferija, hardveraj, Apple Watch, Soundbar...

Upiti u PM.

 

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 20:20 (mommmistake).
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Periferija, monitor, router itd.

Nešto prodano, cijene dolje.

 

Headset i tipkovnic 200kn u paketu.

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 20:20 (mommmistake).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice