[Prodaja] AOC AG27QG monitor

poruka: 12
|
čitano: 2.432
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AOC AG27QG monitor

Prodajem monitor iz naslova.

Dijagonala zaslona: 68,6 cm / 27"
Tip zaslona: IPS
Format zaslona: 16:9
Maksimalna rezolucija: 2560×1440
Vrijeme odaziva: 4 ms
Kontrast: 1.000:1
Svjetlina: 350 cd/m2
Broj boja: 16,7 M
Kut vidljivosti (horizontalno/vertikalno): 178°/178°
Priključci: HDMI, DisplayPort
Zvučnici: Da, 3W
Potrošnja: On: 5W, Standby < 0,5 W
Boja: Crna
Više informacija: https://eu.aoc.com/en/gaming/products/ag271qg

 

Cijena 3000kn. Ne zanimaju me zamjene.

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor

Kaj bus si onda uzeo veci Aoc u 32" varijanti i 144hz" za 2999 ;)? Precijenjeno do bola.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 20:36 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor

Ajde molim te objasni zbog čega je precjenjen? Jel znaš koliko dođe ovaj model kod nas? Želiš reći da je 3000kn za monitor koji je u dućanu 5000kn previše? Koji si ti lik...

8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor
6000 novi tako da je cijena i više nego ok
13 godina
offline
[Prodaja] AOC AG27QG monitor

Mene samo zanima jel ovaj gore lik ide tak i po dućanima pa viče da su im stvar precjenjene... svašta kakvih ima sve likova

 

Ne prođe ni jedan oglas da ovaj pametnjakovič ne ostavi svoj komentar

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor
Ne mogu se IPS i VA mrljavac usporedivati... Cijena je skroz ok.
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor
Cuj to sto su se nekad ips 27 hrr monitori prodavali 91" po 1000€ objesi macku od rep, sad smo u 2019g. Izbora imas na tone po 2x boljim cijenama, ocigledno nisi u toku, i moj stroj se kod nas prodaje za 20000kn u njemackoj je 5000. Koga boli k za koliko se i sta negdje prodaje realna cijena se bazira na onome sto cijelokupno trziste trenutno nudi a ne na jednom primjerku.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 15:00 (Stjepanj).
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] AOC AG27QG monitor

Nema tu veze 27'' naspram 32'', tj ima u smislu sto je 27'' kraljevska dijagonala za tu rezulociju, a najbitnija razlika je u panelu tj u superiornosti IPS panela nad VA za high rr i opcenito u bojama. Nadi novi IPS tih performansi za 3200kn pa mozemo pricati, ove VA drloge je smijesno spominjati u ovoj prici (a i bilo kojoj drugoj). 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 15:11 (war3_tft).
8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor

Edit

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 15:34 (BalkanUSrcu).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor
war3_tft kaže...

Nema tu veze 27'' naspram 32'', tj ima u smislu sto je 27'' kraljevska dijagonala za tu rezulociju, a najbitnija razlika je u panelu tj u superiornosti IPS panela nad VA za high rr i opcenito u bojama. Nadi novi IPS tih performansi za 3200kn pa mozemo pricati, ove VA drloge je smijesno spominjati u ovoj prici (a i bilo kojoj drugoj). 

 Naravno da ima smisla, jer da nema onda bi vjerovatno ostali na 14" i to je nekada bila kraljevska dijagonala da se tebe pitalo vjerovatno bi tako i ostalo do dana danasnjeg

Sto se tice "tebi" najbitnije razlike iako nemas pojma o monitorima sudeci po tvojim samo trolajucim komentarima(koliko sam do sad pohvatao u zivotu si ih vidio/koristio mislim 3 komada od toga svi tn:) a glorificiras prastari TN iz 60-tih godina ok oni su najbrzi sto se tice odaziva pa tako onda mozemo i u tu racunicu ubaciti trenutno na forumu popularan TN Dell S2719DGF 155hz, 1440p, 27" za 2700kn...jel ti sad i dalje ta cijena za polovan monitor ok ili cemo i dalje izmisljati samo tebi poznate informacije o nekakvim bojama s sl kao nekakve + argumente a pojma nemas koliki je gamut doticnima, i jos nismo doznali jel monitor uopce ima ikakvu garanciju?

Ja i dalje ostajem pri svome da je taj monitor precijenjen a naveo sam i sve razloge.

Rasprava s ocigledno pataloskim lazljivcem nema smisla, niti treba ulaziti u nju.eod.lp

LP

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 2:06 (Stjepanj).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AOC AG27QG monitor

Ti si svoju strucnost poklazao onom tragikomicnom "recenzijom" AOC-a uz koju smo se svi fino nasmijali, a poznat si po tome da ne vidis razliku izmedu 60 i 144hz, tearing, ghosting, boje i ostalo tako da tvoje misljenje nema bas nikakvu tezinu niti te itko dozivljava. 

13 godina
offline
[Prodaja] AOC AG27QG monitor

Problem je tu sta monitor ima gsync a to je u startu 2000kn prevara. Dakle monitor dode 4000kn +2000kn gsync scam,  nov, po meni je opet skupo jer ima vg270up 144 ips za 3200kn ,  to sta ga je neko platio 6000kn , ima se moze se i guess.

kao sto stjepanj kaze , uz brdo izbora, nevidim zasto bi taj monitor itko danas novi kupio.

A s druge strane, ako navedeni monitor nema ips bleed , mali glow, sve pixele i jos bar godinu dve garancije, onda je ta cijena od 3000kn skoro opravdana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 20:58 (Djozaa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice