[Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model) - NO zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.890
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model) - NO

Prodajem ZAPAKIRANE Anker Soundcore 2 bluetooth zvučnike (najnoviji model).


Kupljena su dva radi međusobnog sparivanja, ali sam ipak otišao na drugu opciju te ih ovom prilikom prodajem. Zvučnici su neotvarani - kao što se i vidi sa slika.

Cijena po komadu: 300 kn
Cijena u paru: 500 kn

 

Cijena po komadu: 250 kn
Cijena u paru: 400 kn

Unbelievable Sound:
Customized dual drivers produce 12 W of huge stereo sound. A Digital Signal Processor with dynamic range control ensures high volumes are distortion-free and low levels produce rich bass

Intense Bass:
The combination of exclusive BassUp technology and a patented spiral bass port takes the low end to new depths while retaining incredible clarity and intensity.

IPX7 Waterproof:
Soundcore 2 provides the soundtrack for any adventure. Its IPX7 waterproof protection defends it against rain, snow, mud and more.

24-Hour Playtime:
Anker’s leading power management technology and a 5,200mAh Li-ion battery combine to power up to 24 hours of non-stop music.

Wireless Stereo Pairing:
Pair two Soundcore 2 speakers via a single device for double the volume or bold stereo sound.*
*Only compatible with the updated version of Soundcore 2.

Bluetooth 5 Extended Range:
Never miss a beat thanks to Soundcore 2’s ultra-stable Bluetooth connection.

 

Model number: A3105

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:34 (Cadus).
12 godina
offline
[Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model) - NO

Bump

 

Cijena po komadu: 250 kn
Cijena u paru: 400 kn

7 godina
offline
Re: [Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model)
Cadus kaže...

Bump

 

Cijena po komadu: 250 kn
Cijena u paru: 400 kn

 Stari, ovo sam kupio prije par dana novo za manje od 200kn i uz free shipping. Daj malo surađuj sa kolegama forumasima ;)

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model)
Vidis da preprodaje lik.
Mos kupit full jeftino preko aliexpressa
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model)
birra kaže...
Cadus kaže...

Bump

 

Cijena po komadu: 250 kn
Cijena u paru: 400 kn

 Stari, ovo sam kupio prije par dana novo za manje od 200kn i uz free shipping. Daj malo surađuj sa kolegama forumasima ;)

Možeš li onda linkati tu ponudu za kolege forumaše, a i da se na kraju krajeva korigira moja cijena ako je tolika razlika u pitanju vrijedna rasprave i osuđivanja od kolege "AmonZero"?

 

Ja znam za koliko sam ga uzeo (220 -240 kn), i idem na čisto vraćanje kupljenog.

 

Prva cijena je bila ispod hrvatskih dućana i za oko, ova sada ("bumpana") je cijena za koliko sam ga nabavio s Aliexpressa.

 

AmonZero kaže...
Vidis da preprodaje lik.
Mos kupit full jeftino preko aliexpressa

Da, preprodajem za enormni profit.

 

A navedeni zvučnik se može kupiti po cijeni od 23,40 kn (preko Aliea) ako se nabasa na pravu ponudu. Probaj i ti, isplati se!

 

 

 

Dajte se skulirajte momci. Cijena je korektna, a nije niti fiksna.

7 godina
offline
Re: [Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model)
Cadus kaže...

Dajte se skulirajte momci. Cijena je korektna, a nije niti fiksna.

 
Jbg stari, promašio si narudžbu i sad hoćeš da ti netko s foruma vrati tu lovu i još nadoda. Ne, nije korektno. 
Neće nitko propast, niti ćeš se ti obogatiti za tu razliku.. Ali ako se može dobiti zvučnik novi iz dućana za 187 kn sa free dostavom, 
zašto bi netko tebi plaćao 250 kn + hrvatskoj pošti još 50ak? Ne znam, možda riječ "korektno" ne pojmimo na isti način. 

Vjerojatno si već prodao, pa nije ni bitno, samo sam želio podijeliti link koji se od mene tražio. 
Lp.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 17:10 (birra).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model)
birra kaže...
Cadus kaže...

Dajte se skulirajte momci. Cijena je korektna, a nije niti fiksna.

 
Jbg stari, promašio si narudžbu i sad hoćeš da ti netko s foruma vrati tu lovu i još nadoda. Ne, nije korektno. 
Neće nitko propast, niti ćeš se ti obogatiti za tu razliku.. Ali ako se može dobiti zvučnik novi iz dućana za 187 kn sa free dostavom
zašto bi netko tebi plaćao 250 kn + hrvatskoj pošti još 50ak? Ne znam, možda riječ "korektno" ne pojmimo na isti način. 

Vjerojatno si već prodao, pa nije ni bitno, samo sam želio podijeliti link koji se od mene tražio
Lp.

 

Ne ne, nisi me razumio. Tražio sam link. Možeš li mi/nam dati link tog dućana gdje se može gore navedeni proizvod dobiti za 187kn s free dostavom?

 

Ovdje, u tvom slučaju se očigledno radilo o određenoj (kratkotrajnoj) akciji, ali to nije ekvivalent onome što sam molio/tražio od tebe - a to je, ponavljam, link gdje se ovaj proizvod može nabaviti za 187kn s free dostavom (iz Poljske kako si prikazao), pa da ga i ostali mogu nabaviti po toj cijeni kao što si ti.

 

Ovo "50 kn hrvatskoj pošti" je glupost što pišeš, i nikoga ne silim na to. Logično je da će se ljudi htjet naći u ZGu sa mnom, i da ga neću slati unutar Hrvatske jer jednostavno nije isplativo.

I pojmimo je dobro, samo si se malo pobrkao u vremenu i prostoru.

 

 

Pa hajde da i napokon raščistim i objasnim tu "enormno visoku" cijenu. Cijenovno se najbolje može nabaviti (trenutno) za 36,71$, što ispadne 229,42kn (po googleu). Tu ponudu vidimo iz navedenog linka (službeni Anker store preko Aliexpressa), gdje si ga i ti nekada davno upiknuo po toj famoznoj cijeni:

https://www.aliexpress.com/item/32718503055.html?af=701906&utm_campaign=701906&aff_platform=portals-tool&utm_medium=cpa&afref=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2F&dp=5eab8d1dc82e82cee877491c272e381d&cv=47843&mall_affr=pr3&sk=_ePNSNV&aff_trace_key=2aefe9de557b48f4bfbfffe37e6a58ff-1607532995486-08393-_ePNSNV&terminal_id=562ffaecc135431085acedf897e06c47&tmLog=new_Detail&utm_source=admitad&utm_content=47843

 

Dostava iz Poljske je onemogućena. Dostava je moguća jedino iz Kine - a budući da je proizvod preko 170kn, postoji mogućnost carinjenja istog. Također, budući da dolazi iz Kine, dostava i traje u prosjeku 3 tjedna.

 

Pa da te pitam ponovno, je li moja cijena korektna (250kn) za isti proizvod koji se trenutno najniže može nabaviti iz daleke Kine, koji službeno teži 229,42kn + mogućnost carinjenja + 3 tjedna dostave. Trenutno niti nema crne verzije iz Kine.

 

A da opet napomenem kako nigdje nisam napisao da je cijena fiksna te da sam ih u paru prodavao za 200kn po komadu. Za isti proizvod? Mislim da je cijena korektna.

 

 

Upiknuo si ga na akciji i sada mi soliš pamet te mi govoriš što je korektno, a što ne. Stari, nisam cijenu stavio bezveze. Niti su ti iznosi općenito veliki, niti ikoga ženim. Ubuduće gledaj svoja posla i ne trkeljaj bezveze. Govorim bezveze jer je oglas tu - kome paše, paše, kome ne - ne! I taj traži dalje. Komentira se eventualno kada je cijena totalno totalno besmislena, a ne vidim razloga zašto bi ova bila?

I ne, nisi podijelio link - to se zove screenshot. Ja sam podijelio link.

12 godina
offline
[Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model) - NO

Zaboravih napomenuti - sold!

7 godina
offline
[Prodaja] Anker Soundcore 2 (najnoviji model) - NO

Ok! ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice