[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

poruka: 18
|
čitano: 3.982
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Prodajem navedenu grafu, radi ko singerica, nikad clockana ili slicno
Sve igre vrti na High bez problema u 2560x1440 ( jedino Cyberpunk moram snizit na FHD)
Redovno je cistim i propuhujem od prasine. U velikom je kucistu sa odlicnim hladenjem tako da nikad nije bila ubijana ili slicno
Original kutija, samo kes, zamjene me nezanimaju, grafa se moze doc vidjet i provjerit svaki dan kod mene doma

 

Cijena: 1500,00 kn fix

Core/Memory
Boost Clock / Base Clock
1746 MHz / 1556 MHz
8192 MB GDDR5 / 8008 MHz Memory

Video Output Function
DisplayPort x 3
HDMI x 1
Dual-link DVI-D x 1

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 23:28 (panisher21).
7 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Pozdrav! Uzeo bi graficku.. mozes mi se javiti u inbox.. Hvala

10 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Pozdrav! 

Je li prodana grafička?

7 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Ja sam mu pisao jos jucer i na reboot forumu i ovdje, ali njega ocito nema online, pa mi nije jasno.. cekam odgovor jos od jucer

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb
samurai82 kaže...

Ja sam mu pisao jos jucer i na reboot forumu i ovdje, ali njega ocito nema online, pa mi nije jasno.. cekam odgovor jos od jucer

Ako kliknes lijevi klik na ime njegovog profila mozes vidjeti: "Zadnja prijava:sub 16.1.2021 8:01". Netko ko je 4g na forumu bi trebao to znat.. a i ono, opcepoznato je da ljudi nisu nonstop online na forumu, nemos ocekivat odgovor kao na messangeru..

12 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Čovječe pa vidi otkad je tema, prodano je to odavno. Vidi koliko TD ima, eh blažena vremena prije mjesec dana kada je 1070 bila 1000-1200kn

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 15:13 (maks0806).
7 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Da i sta sad.. pa vidim od kada je oglas, nisam corav.. ali ako vec stoji toliko, onda se moze i zakljucat.. ne mora meni nitko ovdje pametovat

12 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

 Sori gospon Brainiac, čekajte odgovor čovjeka koji nije bio 11 dana online 

 

Dotad pripremite friških 2000kn ako želite 1070tku prije Uskrsa, Lp

 

Btw gospon pametni, teme za kupovinu se ne otvaraju u prodaji 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 15:29 (maks0806).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Da, tako je to u RH. Kriv je taj koji je nešto pošteno htio kupiti, a ne onaj koji postavio oglas i više se nikome nije javio niti ažurirao oglas u slučaju da je u međuvremenu prodao stvar.

 

Postoji nešto što se zove moral. I tebi ga malo fali. Ništa čudno pošto ga fali i u društvu koje te okružuje.

12 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Čovječe, o čemu ti pričaš. Lik se tu pravi pametan, 4g je na forumu, ne razumije temeljna pravila, a usto se bahati. Gospodine sociološki ekvalizatoru molio bih da se pripremite ako mi idete kenjkati 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Zar ja moram znati cijelu pozadinsku priču gospodina koji objavljuje oglas? Oglas je tu, oglas je AKTIVAN! Zašto je to problem shvatiti?

 

P.S. Ako netko ne razumije temeljna "pravila" onda je to oglašivač.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 13:14 (Idealist).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Nitko nije kriv ili ne kriv, samo smo uputili covjeka da postoje profili na forumu na koje se moze kliknuti da se vide neke korisne informacije.. Maks je to jos malo zacinio..

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Sve to stoji, ali oglas je AKTIVAN i koliko vidim "još nije prodan". Ne moram sad tu sve moguće scenarije ispisati da nekome pojasnim zašto je u moralnom svijetu nepotrebno istraživati "tragove" forumaša.

 

Ono što sam htio reći jest da je nepristojno napadati potencijalnog kupca kad je prodavač neodgovoran!

 

Maks je to malo bezobrazno "začinio".

 

Smatram da bi svi mogli poraditi na uljudnosti. Tada bi nam boravak na forumu bio ugodniji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 14:22 (Idealist).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb
Idealist kaže...

 

Smatram da bi svi mogli poraditi na uljudnosti. Tada bi nam boravak na forumu bio ugodniji.

Sta jest to jest  Problem je sto smo na internetu i ako si previse na internetu ides na dark side memeanja, trollanja i drugih gluposti, nema pomoci :/

 

Btw. fora mi je kako ti se poruke apsolutno poklapaju s nadimkom, bas si idealist..

 

Btw2. uzivo smo svi normalniji, to se treba malo samo ispucat iza tipkovnice jbg. Eto ja se neki dan nasao s trpijem (ivan_iv), najnormalniji lik, lav1000 isto itd.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb
The_Fichek kaže...

Nitko nije kriv ili ne kriv, samo smo uputili covjeka da postoje profili na forumu na koje se moze kliknuti da se vide neke korisne informacije.. Maks je to jos malo zacinio..

Istina, my bad

11 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

potvrdjujem za lav1000 njemu je otisao moj aoc...cis ok covjek...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

lav1000 full ispravan lik

14 godina
offline
[Prodaja] Msi GTX 1070 Armor OC Edition 8gb

Ispricavam se svima na neodgovaranju, grafa je bila prodana, zaboravio sam lockat temu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice