[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

poruka: 89
|
čitano: 11.421
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Meni bahacenje nikako nije ok, ako nesto prodajes trebas prikazat i objasnit sve, dat kupcu sve sto ga zanima upravo iz razloga da te ne gnjavi kasnije, jer si dao sve crno na bijelo. Ne kuzim kako je ok da netko uzme pare i "pomalo jarane dobit ces aj sad...".

Kladim se da se tako ne ponaša kad dođe u banku ili trgovinu... Ali sad kao nije "autoritet" pa mogu kak hocu. Divlji zapad.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 13:51 (D3lBoy).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
rooswelt1991 kaže...

Evo da i ja bacim "my 2 cents", jer mi se nedavno dogodilo nešto slično.

Uglavnom radio sam neku grupnu kupnju, s ekipom s foruma, jer sam mogao dobiti stvari po dosta povoljnijoj cijeni nego inače.

Uglavnom 6 ljudi u sve to uključeno, ekipa mi pošalje pare, ja kupim, i idem sve testirati.

Međutim, jedna stvar baš nije radila, i dok sam ja to pokušao na sve načine riješiti, da čovjek dobije ono što mi je poslao novce za, on je uspio mene prozvati prevarantom.

Na to, sam ja poludio, i rekao, ako neće, pošaljem mu pare. On to nije htio. Tako da bi jutro nakon toga, on meni poslao par poruka, koje ja nisam vidio, jer sam bio na poslu, i na kraju odlučio da će objaviti na internetu sve moje podatke i poslat mi policiju.

Dakle, ja čovjeku učinio uslugu, ja naj*bo. Na kraju sam nekako uspio sredit da uzme svu lovu nazad, čak sam i više dao, samo da se makne od mene.

 

To mi se čini jako slično ovome tu. Čovjeku još lova nije ni sjela na račun, a ovaj ga počeo proganjati.

Lijepo imaš njegove podatke, pošalješ mu sms da ima 3 dana da ti kartica bude doma, ako ne bude, odeš na policiju i gotovo.

Ovako napadaš čovjeka, bzvz, bez da je čovjek išta kriv. Nit je on dobio lovu, nit je rekao da neće poslati.

Nikako da ljudi shvate da ljudi koji prodaju nisu firme, već da i oni imaju život pored tebe.

 

Čovjek je na poslu, i ti ga uhvatio zvati 15 puta  Ja bi ti vratio pare i blocko te doživotno.

 Sorry, ali nisam siguran da je ovo OK.

 

Ja sam prodao karticu svoju kolegi sa foruma ovdje. Čovjek je reko "uplatim ti novce, a ti ako nemaš original pakiranje zamotaj u nešto, stavi u kutiju od cipela i šalji".

 

Dakle krenuo sam na svoje ruke slikat i snimat karticu, vadit benchmarke, sa ispisom temperatura, snimkom cijelog benchmarka (bila prevelika za poslat pa makar screenshote neke vadit), na sve to kolega je rekao da me nije to tražio, da mu samo stvaram nervozu da nešto nije u redu sa karticom. Objasnio sam mu da sam očekivao da želi vidjet makar nešto, o ozbiljnim parama (po mom mišljenju se radilo).

 

Dogovorili smo da uplata bude po pouzeću, putem GSL-a sam slao na kraju, i zvao ga 5-6 puta jer ilo je znatno jeftiniji od pošte kako smo prvo dogovarali, pa nisu odmah pokupili (petak) već tek ponedjeljak, a stiglo mu je tek u utorak.

 

Hoću reć da iako sam prodavao nešto gdje je kupac pristajao na neviđeno, ja sam kao prodavač imao potrebu dokazati mu da je u potpunosti ispravna kartica.

Drugo iako je sve skupa išlo poduzećem, iako možda malo naporan, ali imao sam potrebu javiti mu stanje kako same pošiljke (poslikao pakiranje), tako i poslati uplatu GLS-u, dojaviti termin kad je skupljena i reći kad bi trebala stići.

 

Na kraju je sve skupa OK ispalo, ali primit nečiju uplatu i pravit se englez tri dana, to je malo retardirano... sorry.

Ne kužim kako takvi ljudi nisu na black listi svakoj, sa bezbroj TD, već se neki ovdje trude objasnit njegove postupke i opravdat ga.

 

Ako se dobro sjećam, to je kolega dole iz Splita ili tako nešto (ivan... kako god se sad zove) - to je onaj što stavi oglas, pa se ne javi na upite, pa nije siguran da bi prodao, pa svašta petlja... Ako je to taj kolega, ja sam pokušavao neke stvari više puta kupit od njega i svaki put zaključim da je to taj ... lik... i mislim si koji Bog mi je uopće trebalo javljat mu se ponovo... Al eto, zaboravim o kome se radi.

 

Reći da je "čudan" ili "osebujan" ili ... je veliko ublažavanje.

 

Kažem... ako pričamo o istoj osobi... uvijek ima više oglasa, stalno kupuje/prodaje HW... onda odustane, pa ponovo stavi...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 14:10 (Rhodin).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Rhodin kaže...
rooswelt1991 kaže...

Evo da i ja bacim "my 2 cents", jer mi se nedavno dogodilo nešto slično.

Uglavnom radio sam neku grupnu kupnju, s ekipom s foruma, jer sam mogao dobiti stvari po dosta povoljnijoj cijeni nego inače.

Uglavnom 6 ljudi u sve to uključeno, ekipa mi pošalje pare, ja kupim, i idem sve testirati.

Međutim, jedna stvar baš nije radila, i dok sam ja to pokušao na sve načine riješiti, da čovjek dobije ono što mi je poslao novce za, on je uspio mene prozvati prevarantom.

Na to, sam ja poludio, i rekao, ako neće, pošaljem mu pare. On to nije htio. Tako da bi jutro nakon toga, on meni poslao par poruka, koje ja nisam vidio, jer sam bio na poslu, i na kraju odlučio da će objaviti na internetu sve moje podatke i poslat mi policiju.

Dakle, ja čovjeku učinio uslugu, ja naj*bo. Na kraju sam nekako uspio sredit da uzme svu lovu nazad, čak sam i više dao, samo da se makne od mene.

 

To mi se čini jako slično ovome tu. Čovjeku još lova nije ni sjela na račun, a ovaj ga počeo proganjati.

Lijepo imaš njegove podatke, pošalješ mu sms da ima 3 dana da ti kartica bude doma, ako ne bude, odeš na policiju i gotovo.

Ovako napadaš čovjeka, bzvz, bez da je čovjek išta kriv. Nit je on dobio lovu, nit je rekao da neće poslati.

Nikako da ljudi shvate da ljudi koji prodaju nisu firme, već da i oni imaju život pored tebe.

 

Čovjek je na poslu, i ti ga uhvatio zvati 15 puta  Ja bi ti vratio pare i blocko te doživotno.

 Sorry, ali nisam siguran da je ovo OK.

 

Ja sam prodao karticu svoju kolegi sa foruma ovdje. Čovjek je reko "uplatim ti novce, a ti ako nemaš original pakiranje zamotaj u nešto, stavi u kutiju od cipela i šalji".

 

Dakle krenuo sam na svoje ruke slikat i snimat karticu, vadit benchmarke, sa ispisom temperatura, snimkom cijelog benchmarka (bila prevelika za poslat pa makar screenshote neke vadit), na sve to kolega je rekao da me nije to tražio, da mu samo stvaram nervozu da nešto nije u redu sa karticom. Objasnio sam mu da sam očekivao da želi vidjet makar nešto, o ozbiljnim parama (po mom mišljenju se radilo).

 

Dogovorili smo da uplata bude po pouzeću, putem GSL-a sam slao na kraju, i zvao ga 5-6 puta jer ilo je znatno jeftiniji od pošte kako smo prvo dogovarali, pa nisu odmah pokupili (petak) već tek ponedjeljak, a stiglo mu je tek u utorak.

 

Hoću reć da iako sam prodavao nešto gdje je kupac pristajao na neviđeno, ja sam kao prodavač imao potrebu dokazati mu da je u potpunosti ispravna kartica.

Drugo iako je sve skupa išlo poduzećem, iako možda malo naporan, ali imao sam potrebu javiti mu stanje kako same pošiljke (poslikao pakiranje), tako i poslati uplatu GLS-u, dojaviti termin kad je skupljena i reći kad bi trebala stići.

 

Na kraju je sve skupa OK ispalo, ali primit nečiju uplatu i pravit se englez tri dana, to je malo retardirano... sorry.

Ne kužim kako takvi ljudi nisu na black listi svakoj, sa bezbroj TD, već se neki ovdje trude objasnit njegove postupke i opravdat ga.

 

Ako se dobro sjećam, to je kolega dole iz Splita ili tako nešto (ivan... kako god se sad zove) - to je onaj što stavi oglas, pa se ne javi na upite, pa nije siguran da bi prodao, pa svašta petlja... Ako je to taj kolega, ja sam pokušavao neke stvari više puta kupit od njega i svaki put zaključim da je to taj ... lik... i mislim si koji Bog mi je uopće trebalo javljat mu se ponovo... Al eto, zaboravim o kome se radi.

 

Reći da je "čudan" ili "osebujan" ili ... je veliko ublažavanje.

 

Kažem... ako pričamo o istoj osobi... uvijek ima više oglasa, stalno kupuje/prodaje HW... onda odustane, pa ponovo stavi...

 

 Iz Zagreba je, bivši nick mu je bio ivan nešto, a prije toga trpi

Još uvik nije vratia pare, a za karticu kaže da neće poslati jer "ja ću izmisliti da je neispravna" kako mi je posla poruku

Trgovao sam bezbroj puta ode i na pc ekspertu i nikad problema, prvi put da se nešto ovakvo desilo

15 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Gle ako ne želi poslat grafu, vrsti lovu i gotovo. Sad je već prošlo 24h od uplate, sad bi je mogao vratiti. Možda i bolje za vas oboje da se ova kupoprodaja ne obavi...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
rooswelt1991 kaže...
Gle ako ne želi poslat grafu, vrsti lovu i gotovo. Sad je već prošlo 24h od uplate, sad bi je mogao vratiti. Možda i bolje za vas oboje da se ova kupoprodaja ne obavi...

 Nema šanse ni da bi je uzeo da mi je besplatno daje nakon svega...

Ovo je treći dan otkako sam mu uplatia novce

Reka je da će jučer ili danas uplatiti, jučer nije, danas također još uvik nije

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 15:24 (Volume).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Zato ja preferiram osobnu primopredaju, sve ostalo, može postati gadno vrlo brzo.
Ali ono, ako ni ide, onda gledam barem da sve dogovorim u najmanju sitnicu prije nego pošaljem uplatu. Nakon toga, je van mojih ruku, i sljedećih para dana nemam se šta zivcirati...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
3 godine
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

BUMP

5 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

bit ce da radi 72h u komadu, sad ce ti pravobranitelj picajzla objasniti zasto je to tako

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Evo posla mi je sliku maila uplate s datumom izvršenja 2.11. pa ćemo vidit oće to stvarno biti uplaćeno u utorak
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Sretno i nadam se da si naucio lekciju!!

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Trpi je dobar covjek i posten drug, budu ti sjeli novci, strpljen spasen.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
paqsha kaže...

...sad ce ti pravobranitelj picajzla objasniti zasto je to tako

 pogodilo te ono s ovisnosti o mobitelima, jelda 

daj nam reci kako je to kad odeš kenjat i na pola vidiš da si zaboravio mob

jel te hvata osjećaj tjeskobe, dilema dal pregrist govno i gologuz otrčat u dnevni ili stisnut kolko ide samo da možeš što prije do moba i riskirat da ti oči ispadnu 

teške su to muke, jelda  

10 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Fascinantno, ako neko  odbija pouzecem obicno je bolje od toga prosetat, eventualno zbog losih iskustava, ga pitat da mu se uplati postarina ako i tad nece nesto tu vjerovatno smrdi jer svakako mora ic to poslat, narucit kurira, kad mu se uplati na racun. Ali zlatno pravilo je da ako nisi voljan pregorit pare bolje ni ne kupovat, nego se drzat face to face ili trgovina. 

Mada citajuci ovo djeluje kao losa komunikacija i dogovor oko detalja te naknadna panika kupca.

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
3 godine
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

KARTICA ZA ZAGREB 1199KN! AKCIJA! SAMO OSOBNA PRIMOPREDAJA! ZBOG OVAKVIH PANICNIH SERONJA ODUSTAJEM OD BILO KAKVOG SLANJA TAKO DA NE PITAJTE ZA SLANJE!

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Da ti nisi bija seronja koji nzn lipo komunicirati, javiti se na mobitel i lipo objasnit stanje stvari do ovog ne bi ni došlo. Lp
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Volume kaže...
Da ti nisi bija seronja koji nzn lipo komunicirati, javiti se na mobitel i lipo objasnit stanje stvari do ovog ne bi ni došlo. Lp

Jel ti vratio novce na kraju ili nije?

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Meni se cini da njih obadva treba u sirokom luku izbjegavat. Jedan je ocito retardiran i nzn normalno komunicirat a drugi radi paniku jer mu nes nije poslano unutar par sati.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Valentin17 kaže...

Jel ti vratio novce na kraju ili nije?

 Nije još, navodno sutra

R4zOR229 kaže...

Meni se cini da njih obadva treba u sirokom luku izbjegavat. Jedan je ocito retardiran i nzn normalno komunicirat a drugi radi paniku jer mu nes nije poslano unutar par sati.

 A reci mi molim te šta bi ti mislia da ti netko nakon uplate odbija pozive i sprda se porukama s tobom nego da si prevaren? Nije uopće bija problem u tome oće on to odma poslati

Trgova san milijun puta ode i nikad problema. Ma nebitno više...

3 godine
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

PRODANO

15 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Volume kaže...
Valentin17 kaže...

Jel ti vratio novce na kraju ili nije?

 Nije još, navodno sutra

R4zOR229 kaže...

Meni se cini da njih obadva treba u sirokom luku izbjegavat. Jedan je ocito retardiran i nzn normalno komunicirat a drugi radi paniku jer mu nes nije poslano unutar par sati.

 A reci mi molim te šta bi ti mislia da ti netko nakon uplate odbija pozive i sprda se porukama s tobom nego da si prevaren? Nije uopće bija problem u tome oće on to odma poslati

Trgova san milijun puta ode i nikad problema. Ma nebitno više...

 Pa reko sam da se i on izgleda bas ne zna ponasat. Al nebi sigurno ko ti ospjedo, uplatis novce i posaljes covjeku poruku da su novci uplaceni i pricekas 2-3 dana da poslje i da ti tracking broj, cemu ovakvo ispitivanje u meduvremenu stvarno nzn. Ak na pocetku ne vjerujes covjeku onda nemoj ni trgovat s njim.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
R4zOR229 kaže...

 Pa reko sam da se i on izgleda bas ne zna ponasat. Al nebi sigurno ko ti ospjedo, uplatis novce i posaljes covjeku poruku da su novci uplaceni i pricekas 2-3 dana da poslje i da ti tracking broj, cemu ovakvo ispitivanje u meduvremenu stvarno nzn. Ak na pocetku ne vjerujes covjeku onda nemoj ni trgovat s njim.

ma da, ti bi kulirao, i ne bi "opsjedo" da uplatiš čovjeku novce, znaš da uplata sjeda (kod svake banke) u roku 24h, a isti dan ako uplatiš do 11h.

ti bi nakon tri dana bio cool, ma nemoj....

 

*čovjek ti se poslije ne želi javiti, kad se javi nešto kaki, e pa nije baš normalno.

 

i koje su to fore; samo uplata na račun bez slanja (plaćanja) pouzećem ?!

takve bih ja nogom u dupe...

 

koje je to kurchenje..

 

na koncu još bahato; "samo preuzimanje u Zagrebu, ne šalje više"...

 

:rigo:

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 6:43 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Evo vratia je pare, taman sila uplata
12 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Sad oboje na pivu da riješite razmirice 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

To podrazumijeva da svatko od njih vidi svoj dio greške,  znači zaboravi :D

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Volume kaže...
Evo vratia je pare, taman sila uplata

Btw. sta ce ti uopce jos jedna grafa, zar nisi kupio?:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-gpu-1070-ftw/284858.aspx

7 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Kolega Volume, nemoj zamirit al meni se cini da si ti bija u školi po prilagođenom programu. 
Rečeno ti je da je tip redikul, da su mu banana 2-3 nicka na forumu i svejedno mu uplatiš lovu naslipo.. Pa si se vratija na forum i plaka tu danima. Niđe veze.


13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Nitko mi nije reka da je redikul nit ga znam da to mogu reći za njega. Na privatnim porukama mi je pojasnia da je dobija ban radi svog stila pisanja i pristupa drugima na forumu pa san mu povirova na rič. Kako sam reka nikad nisam ima problema s trgovinom na ovom forumu pa sam računa da će i ovaj put proći tako... Al nebitno više, vratia je pare to je bitno
13 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Vi ste gori od one serije Krv nije voda. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
8 godina
online
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Ako je to sve ista osoba, od trpija sam prije par mjeseci kupio proc tu na forumu, sve najnormalnije prošlo. Doduše, ja sam se s njim dogovorio sve u par poruka, nisam tražio slike niti išta jer sam i prije koju godinu na drugom forumu trgovao nešto s njim. I sve je super prošlo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice