[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

poruka: 89
|
čitano: 11.419
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Deset puta te zovem i odma prekidaš svaki poziv, a na poruke da vratiš pare ne želiš odgovoriti. Šta bi triba pomisliti nego da sam prevaren? Kao i svatko normalan...
Da si se normalno odnosio mogao si barem poruku poslati i objasniti da si na poslu ili nešto pa da ne možeš a ne me ignorirati i praviti se lud
Sutra vrati pare, čist račun duga ljubav
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Ako si placao net bankingom onda storniras uplatu jos imas vremena i dovidjenja!

Inace se slike traze prije i dogovara se kupnja to jest vrijeme slanja!

Ono sto vidim dosta slampavo s obje strane

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Bio sam na svojoj i njegovoj banci i kažu da se uplata ne može stornirati
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

ja imam net banking na mobu i svaku uplatu to proknjizenja mogu stornirati!

Ali dobro ako covjek vrati pare to je to!

Nadam se da ste obojica naucili lekciju :)))

9 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

s trpijem sam vise puta trgovao, sve je uvijek bilo kako je i rekao.. mobitel mu je isti vec godinama i uvijek se javio kada je mogao, s obzirom da ima takav posao da ne moze uvijek se javiti (bar je tako bilo prije)..

e sad, sto se ove grafe tice, ne vidim cemu naknadna napetost i pritisak Volume? napet trebas biti prije uplate, kad uplatis onda jedino sto mozes biti je cool xD

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
eladioms kaže...

s trpijem sam vise puta trgovao, sve je uvijek bilo kako je i rekao.. mobitel mu je isti vec godinama i uvijek se javio kada je mogao, s obzirom da ima takav posao da ne moze uvijek se javiti (bar je tako bilo prije)..

e sad, sto se ove grafe tice, ne vidim cemu naknadna napetost i pritisak Volume? napet trebas biti prije uplate, kad uplatis onda jedino sto mozes biti je cool xD

 

 Moja greška je šta san mu uopće virova da imam posla s trpijem s pceksperta, odnosno šta san ga uzeja za rič bez daljnje provjere. Tako mi je moga reći da je bilo ko...

Nakon šta san mu uplatija pare, posla sliku potvrde i svoje podatke na WhatsApp vidim kako je pročitao poruku, ali ne odgovara ništa. U meni se odma probudila sumnja. Naknadno pitam kad šalje karticu, on odgovara sutra ili prekosutra iako je dogovor bija odma nakon vidljive uplate. U provjeri sa svojom bankon kažu mi da je uplata provedena odma...

Pitam ga da mi pošalje sliku kartice on od mene pravi budalu i šalje generičnu sliku kartice s neta. Na moj upit da hoću baš sliku njegove kartice odgovara mi sa "nope". Počinjem sumnjati još više... Kažem mu da vrati pare ako ne želi poslati sliku kartice, on odgovara kako će najvjerojatnije poslati. Šta ti to znači? Il ćeš poslati ili ne. 

Nekoliko puta ga zovem ali odma odbija pozive i ne javlja se. Na moje pitanje porukom šta se ne javi kaže kako mora prekinuti bez daljnjeg objašnjenja zašto. I tako dva tri puta

Opet mu ponavljam da oću da mi uplati novce nazad, pročitano ali ne odgovara. Opet zovem i opet prekida pozive i pravda se porukom nemrem se javit, opet bez ikakvog objašnjenja zašto. Tu mi je pukao film i zaprijetim mu policijom na šta on meni kađe jao brajkane šta si nervozan. Opet pitam da vrati pare i on se opet ruga s menom nekakvim videom da chillam.

Uz prijetnju da idem na policiju on samo odgovara s "jebeno"

Šta bi ti pomislio nakon svega nego da si sigurno prevaren?

Više mi se nije javljao da bi par sati kasnije došao na forum i napiše kako mene triba izbjegavati? E to je jebeno...

Kakav je to odnos prema kupcu iz svega ovog šta sam napisao? Vrhunski,nema šta

Sve i da je bija na poslu moga se javiti trenutak ili barem poslati normalnu poruku da ne brinem ništa i objasniti u čemu je stvar. Ali ne, on ne može... Kakav je to posao uostalom di se ne možeš na minut javiti na poziv ali možeš se rugati porukama i biti aktivan na forumu? Nemoj me jebat molim te

 

Idem opet na banku čim otvori vidit mogu li pokušat povući pare nazad. Ako ne i ako ih ne želi vratiti ima policija pa neka se oni pozabave ovim

 

 

 

11 godina
online
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Ako se to stvarno izdogađalo u par sati poslijepodne dok je radio, ne misliš li da si malo naporan. Pustiš čovjeka da vidi da mu je sjela lova na račun, nekad sjedne tek ujutro kad je popodne uplaćena, pustiš ga da dođe doma s posla i da ti ujutro pošalje grafu. Možda radi popodne/ujutro pa ti pošalje tek drugi dan jer ne stigne, možda da pričekaš bar malo prije nego kreneš skijat po živcima po ure nakon popodnevne uplate
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Onda se tako objasni preko poruka, a ne da mi prekida sve pozive uz poruku "moram" i "nemrem" bez da je htio dati bilo kakvo objašnjenje zašto
Odakle bi ja to triba znati? U cilo popodne i večer nije moga poslati poruku oprosti radim, javim ti se kasnije? Daj nemoj me jebat...
Šta ti ne bi ništa posumnjao nakon svega da si uplatio novce liku koji je na forumu tek 7 miseci?
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Ja sam nedvano trgovao s dotičnim prodavačem, također sam mu platio unaprijed i bilo je sve u redu. Poslati će ti karticu. Istina je da je malo neobičan, ne javlja se odmah, i nije za neku komunikaciju, ali definitvno je pošten. Nije poslao paket kada je rekao, već dan kasnije, no poslao ga je. U paketu je bilo sve kako smo se dogovorili, tako da ima moju preporuku.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Ma da je on meni samo posranu poruku posla radim ne mogu se javiti ili bilo šta ja ne bi riči reka...
Kad ti netko nakon uplate ne uzvraća pozive, a s porukama se ruga s tobom šta drugo možeš misliti nego da si prevaren
11 godina
online
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Pa jebiga, nije to trgovina, a ni u trgovini ti najčešće neće odgovarat u roku odmah. Ja sam 27. 9. poslao pare kolegi na forumu oko tri popodne i poslao mu poruku da je uplaćeno, odgovorio mi je tek drugi dan i to ne ujutro, nego popodne da su pare sjele. Dakle tek 24 sata nakon moje poruke mi je odgovorio, a paket je stigao tek 4. 10. i sve super. Jbga, nema potrebe odma se uznervozit samo zato jer ti netko ne odgovara isti tren ili ti se nemere javit ili te je 'sinao' pa te time uzrujao (nadam se da sam dobro upotrijebio izraz)
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Jbg meni kad netko neće odgovara na pozive niti normalno odgovara na poruke to mi je dovoljan razlog da posumnjam da sam prevaren
Nemam ništa protiv njega i u ovo sam ušao s najboljim namjerama, al jbg ispalo je tako kako je ispalo
5 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
aladdin kaže...

On je pod zadnje bio "ivan_iv", na pc ekspertu trpi i ko zna koliko je nikova još promjenio.

 

Edit:

Pišem za petra...

 

 

 

 Lijepo ti je čovjek napisao da je mu je ovo treći račun na forumu što znači da je dva puta protjeran. Slična ovakva situacija se već desila tako da ne razumijem ovu ekipu što brani lika koji se ponaša kao terorist nakon što je uzeo novce.

 

https://forum.bug.hr/forum/user/ivan_iv/116503.aspx

https://forum.bug.hr/forum/user/trpi/52744.aspx

9 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

LoL kao terorist? Samo tako nastavi, idealan si da radis za 24sata ili index kao novinar omfg xD

 

Ja ne branim nikoga već dijelim svoja iskustva po pitanju trgovanja koja su s njime uvijek bila 5/5. Imali smo sigurno 4-5 trgovina , u nekoliko godina i uvijek je sve bilo ok i kazem u tih nekoliko godina koliko je prošlo i iako su se novi accounti otvarali on nije ni broj moba mjenjao ni ništa. Ako je nekog prevario ja to nisam čuo, ali ono malo što ga poznajem i koliko već dugo trguje po forumima nekako sumnjam.

Bann je dobio koliko ja znam zbog svog načina komunikacije u temama, što ne znači da je varalica već da ima taj tvrdoglavi stav. Ja ga nebi ni bannao , jer sam za slobodu govora ali eto neki forumi vole disciplinu vise nego sadrzaj.

Niti branim niti osuđujem kao neki jel :rolleyes: 

Cisto zamisli scenarij gdje se ti nesto posvadjas s nekim moderatorom, dobijes bann i sutra te zbog toga optuze i varalicom ? 

 

Lako je optužiti,  zato sam i napisao svoje iskustvo. Ako netko zna nešto suprotno, neka napiše..

Iskreno se nadam da ce ovo danas biti rijeseno, uglavnom vrlo brzo ce sve biti svima jasno..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 10:04 (eladioms).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Čini se da smo u ovoj epizodi Krim tim 2 više naučili o voLumenu nego o trpiju...
5 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
eladioms kaže...

LoL kao terorist? Samo tako nastavi, idealan si da radis za 24sata ili index kao novinar omfg xD

 

Ja ne branim nikoga već dijelim svoja iskustva po pitanju trgovanja koja su s njime uvijek bila 5/5. Ako je nekog prevario ja to nisam čuo, ali ono malo što ga poznajem i koliko već dugo trguje po forumima nekako sumnjam.

Bann je dobio koliko ja znam zbog svog načina komunikacije u temama, što ne znači da je varalica već da ima taj tvrdoglavi stav. Ja ga nebi ni bannao , jer sam za slobodu govora ali eto neki forumi vole disciplinu vise nego sadrzaj.

Niti branim niti osuđujem kao neki jel :rolleyes: 

Cisto zamisli scenarij gdje se ti nesto posvadjas s nekim moderatorom, dobijes bann i sutra te zbog toga optuze i varalicom ? 

 

Lako je optužiti,  zato sam i napisao svoje iskustvo.

Iskreno se nadam da ce ovo danas biti rijeseno, uglavnom vrlo brzo ce sve biti svima jasno..

 

Nisam rekao da je varalica, ali ne mogu reći da bi ga preporučio nekom jer je očito da ne zna komunicirati na normalan način. Indentična situacija se već desila na ivan_iv računu. Čovjek koji stalno mešetari s skalamerijom bi trebao znati bolje i naučiti kako se odnositi prema kupcima da mu se ovo ne događa svakih par mjeseci.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Jbg sad još ja ispadam pizda u ciloj priči jer on nezna komunicirati kako triba ili neće, nzn šta je...
Uglavnom na banci ne mogu ništa napraviti, on se i dalje nije udostojio javiti od jučer popodne. Neka pošalje karticu danas ili vrati pare, ako neće ima policija koja se time bavi, iznad 1000kn reagiraju
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Ma pusti ove sto ga brane!Cinjenica je da je mogao poslati normalnu poruku!A i nadam se da si i ti naucio lekciju!

3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

E svaka čast, ali opusti se, siguran sam da će ti kartica leći. Na kraju krajeva nije 1300kn kraj svijeta.

Gledaj na to kao i moguću uslugu, s ovom karticom možeš ionako samo lol i fortnite igrati, možda ti je čovjek ako kartica ne stigne uštedio sate i sate gubljenja vremena pred kompjutorom, a ako sat vrijedi 50kn samo da ti je 24h sata igranja uskratio već ti se isplatilo.

Zahvali se čovjeku, pričekaj da ti pošalje karticu kad stigne i to je to, to što si ti nestrpljiv oko nje ne znači da je i on.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 11:48 (Matej221).
11 godina
online
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Činjenica je da nismo svi isti i da nemamo svi isti posao. Meni je nekad u opisu posla satima biti u nemogućnosti drkat po mobu, odgovarat na pozive ili poruke. Neam pojma kakav je njemu posao i kako se točno odvila situacija, ali proglasit nekog varalicom u roku par sati jer ti se nije javio na poziv dok radi ili ti nije poslao fotku odmah sad jer ti tako zahtjevaš je pomalo blesavo.
Mensčini da je ta fora sa sinanjem i depresijom kad ti se netko ne javi iste sekunde, malo uzjebala međuljudske odnose do te mjere da te ovako proglase varalicom bez promišljanja ili da te frend odjebe zauvijek bez objašnjenja jer mu se eto nisi odma javio. Poludjelo društvo skroz naskroz, zato se valjda više nit na wc nemere bez moba
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 11:45 (picajzla0707).
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Kako onda kupuješ na e-bayu.

Uplatiš -čekaš mjesec dva a nemaš ni telefon od prodavača.

Slikanje zaboravi a da li je odnio drugi ili 10ti dan na poštu tko to zna.

Online kupnja nije za svakoga.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Definitivno je trebao pricekat koji dan prije optuzbi a i prodavac bih trebao imat bolju komunikaciju,jedna poruka bi rijesila svu ovu zbrku koja je nastala!
AUDIOFIL
15 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Evo da i ja bacim "my 2 cents", jer mi se nedavno dogodilo nešto slično.

Uglavnom radio sam neku grupnu kupnju, s ekipom s foruma, jer sam mogao dobiti stvari po dosta povoljnijoj cijeni nego inače.

Uglavnom 6 ljudi u sve to uključeno, ekipa mi pošalje pare, ja kupim, i idem sve testirati.

Međutim, jedna stvar baš nije radila, i dok sam ja to pokušao na sve načine riješiti, da čovjek dobije ono što mi je poslao novce za, on je uspio mene prozvati prevarantom.

Na to, sam ja poludio, i rekao, ako neće, pošaljem mu pare. On to nije htio. Tako da bi jutro nakon toga, on meni poslao par poruka, koje ja nisam vidio, jer sam bio na poslu, i na kraju odlučio da će objaviti na internetu sve moje podatke i poslat mi policiju.

Dakle, ja čovjeku učinio uslugu, ja naj*bo. Na kraju sam nekako uspio sredit da uzme svu lovu nazad, čak sam i više dao, samo da se makne od mene.

 

To mi se čini jako slično ovome tu. Čovjeku još lova nije ni sjela na račun, a ovaj ga počeo proganjati.

Lijepo imaš njegove podatke, pošalješ mu sms da ima 3 dana da ti kartica bude doma, ako ne bude, odeš na policiju i gotovo.

Ovako napadaš čovjeka, bzvz, bez da je čovjek išta kriv. Nit je on dobio lovu, nit je rekao da neće poslati.

Nikako da ljudi shvate da ljudi koji prodaju nisu firme, već da i oni imaju život pored tebe.

 

Čovjek je na poslu, i ti ga uhvatio zvati 15 puta  Ja bi ti vratio pare i blocko te doživotno.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
Evo javia se da će vratit pare danas ili sutra pa ćemo vidit oće li bit od riječi
12 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

a jebat ga sad, on je kriv zbog slabe komunikacije, ti kriv što paničariš a nije prošlo ni sat vremena od uplate 

ja bi obojicu izbjegavao 

13 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Perice..ljudi su svinje.

8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

J... lud zbunjenog

#YOLO
11 godina
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

prodajem kokice

Beerman
16 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB
I, jesu se uzeli na kraju?
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

Televisa presenta

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice