[Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

poruka: 9
|
čitano: 3.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
[Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

Pozdrav,

 

prodajem procesor i5 6600k, matičnu ploču MSI Z170A-PRO i hladnjak LC CC 120. Sve komponente su kupljene u 6. mjesecu 2016. u Futuri te više nemaju garancije. Prodajem jer sam prešao na ryzen.

 

Sve komponente rade bez ikakvih problema. Procesor na ovoj matičnoj radi automatski na 3.9 GHz na svim jezgrama. Bio je klokan na 4.4 GHz sa 1.3V, ali moguće je da bi se bolje klokao s boljim hladnjakom ili kada bi se netko više poigrao s time. Ja sam samo odredio multi i napon i ostavio na tome.

 

Za više informacija o specifikacijama komponenti:

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/88191/intel-core-i5-6600k-processor-6m-cache-up-to-3-90-ghz.html

https://www.msi.com/Motherboard/Z170-A-PRO/Specification

https://www.lc-power.com/en/product/cpu-cooler/lc-cc-120/

 

Npominjem da hladnjak nema adaptere za AM4 matične jer je kupljen 2016. godine.

 

Cijena za komplet je 1000kn. Matičnu i procesor za sada prodajem isključivo u kompletu. Preferiram primopredaju u Zagrebu. 

 

Za više informacija mi možete poslati privatnu poruku.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 23:46 (roxas).
3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

zanima me ovo i jako sam zainteresiran jer baš tražim ovaj procesor ali novoga je skoro nemoguće naći isto kao i sličnu matičnu, jeli idalje dostupno?

5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120
BezBrigni kaže...

zanima me ovo i jako sam zainteresiran jer baš tražim ovaj procesor ali novoga je skoro nemoguće naći isto kao i sličnu matičnu, jeli idalje dostupno?

Cijena za ovaj komplet je ok, daleko do toga, ali ne znam zasto bi itko normalan tražio ovaj novi procesor? Pa normalno da ga je nemoguce naci novoga kad je zastario i odavno ga nema na zalihama... A i kad bi ga nasao bio bi daleko preskup, realna cijena tog procesora je 600-700kn max..., i to sam rekao puno jer se ryzen 5 1600 6/12 bez problema ulovi za iste pare, a taj 4/4 intel je daleko losiji izbor osim ako vec nemas kompletan setup sa z170 plocom...

10 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

Nije bas daleko losiji odabir, pogotovo ne za gaming. Velim iz prve ruke jer imam 1600, a prije tog sam imao i5-6600K. Ryzen je bolji sto se tice upgradea naravno. Nazalost ima stvari di je Intel bolji radi svojih librarya, a imas i Intel fanboya ili nekog kome treb samo proc/maticna. Uglavnom, cijena je skroz oke, a sad ko ce uzet ¯\_(ツ)_/¯

5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

Sad je hit trenutno ovaj novi ryzen 1600af puno bolji od modela X a cijena je 850 kuna i garancija 3 godine i miran si najmanje 8 godina sto se igrica tice 6c/12t 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120
markogaming2 kaže...

Sad je hit trenutno ovaj novi ryzen 1600af puno bolji od modela X a cijena je 850 kuna i garancija 3 godine i miran si najmanje 8 godina sto se igrica tice 6c/12t 

 

🙈

Kak si to izračunao ?

Daj nam reci što će se sve događati u tih 8 god da znamo

Šta sve čovjek neće pročitat 🤷‍♂️

5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120
The_Fichek kaže...

Nije bas daleko losiji odabir, pogotovo ne za gaming. Velim iz prve ruke jer imam 1600, a prije tog sam imao i5-6600K. Ryzen je bolji sto se tice upgradea naravno. Nazalost ima stvari di je Intel bolji radi svojih librarya, a imas i Intel fanboya ili nekog kome treb samo proc/maticna. Uglavnom, cijena je skroz oke, a sad ko ce uzet ¯\_(ツ)_/¯

 Ma sve jasno, ali on je naposao da trazi "novi" takav procesor i da ga nemoze naci... Pa ako kupujes novo sigurno neces uzeti 6600k jer ako ga i nadjes platit ces ga preko 1500kn u trgovini a to niko normalan nece napraviti....

7 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120
BezBrigni kaže...

zanima me ovo i jako sam zainteresiran jer baš tražim ovaj procesor ali novoga je skoro nemoguće naći isto kao i sličnu matičnu, jeli idalje dostupno?

 

Je, i dalje je dostupno, pošalji privatnu poruku pa ćemo se dogovoriti.

 

I zahvaljujem svima na komentarima i bumpanju oglasa . Jasno mi je da je cijena na granici isplativosti u odnosu na nove ryzene jer sam i sam prešao na AMD. U svakom slučaju mi nije cilj nikoga prevariti i uvijek napišem transparentno sve što se odnosi na stvar koju prodajem (pa i eventualne probleme) i pokušam cijenu odrediti razumno u odnosu na to. 

 

Uglavnom, cijena je takva jer mi trenutno nije hitno da moram odmah prodati. Čak razmišljam da sastavim pc za roditelje oko tih komponenti. Ako se to promijeni sigurno ću staviti cijenu za koju će se prodati kroz 1-2 dana, a kao što sam do sada radio i za ostale stvari koje sam prodavao.

7 godina
offline
[Prodaja] I5 6600k, MSI Z170A-Pro, LC CC 120

Odustajem od prodaje. Iskoristio sam komponente za pc koji sam sastavio za roditelje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice