[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

poruka: 21
|
čitano: 2.710
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Gigabyte GTX 1060 3GB OC - ispravna 100%. Bez garancije. Kutija i kartica.

Samo prodaja me zanima. Molim bez ponuda za ikakve zamjene i slč.

Ako treba slati poštom šaljem na vaš trošak.

1000kn  PRODANO

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2022 13:13 (Cojonero).
9 godina
online
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

puno previše... gađaj 800-900 ako misliš prodati... ovo shvati kao dobronamjeran savjet a ne kao da ti serem nešto

EDIT: puno bolje zvuči kad kažeš "dostava o mom trošku na području RH" pa staviš 900kn nego "šaljem o vašem trošku" i staviš 800kn... sitnice... ali nije nebitno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 19:54 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Nema ljutnje. Nigdje ne piše da je cijena FIX.
11 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Dobra grafa bila 2-3 god sad ju vrijeme pregazilo radi malo vrama.ja ju utrpo na ath za 1600.za mj dva cijena realana je 600

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
GSP kaže...

Dobra grafa bila 2-3 god sad ju vrijeme pregazilo radi malo vrama.ja ju utrpo na ath za 1600.za mj dva cijena realana je 600

 malo rama, za što ?

početnik (a i osoba koja je nekada igrala pa prestala, kao ja) može s njom pregaziti sve igre od početka kvalitetnih igara negdje 2001 do 2015 godine.. u high, ultra high rezi 1920x1080 i neće mu pofaliti rama ni za nekada ubojice kartica igre poput Crysis 1,2 Metro, sve edicije ..itd.

 

ima da se naigra dvije godine i da onda baci karticu, isplatit će mu se..

 

ne znam što se danas igra s karticama od 12 Gb rama, sve neka sranja, čast izuzecima (a njih je malo)

 

kupio sam si jednu GTX1060 3Gb od lika s ovoga foruma za 1100 kn, i predivno i lako je igrati sve te stare igre, koje sam sačuvao na DVD-ima ili na dva vanjska diska.

 

 

ako netko zna igru do 2015 god koju ova kartica ne može pojesti, neka kaže koju, ili neka šuti zauvijek 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 9:23 (Zaporožac).
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Zašto navodiš igre iz 2015? To je bilo prije SEDAM godina.


2022 je. Zadnja AAA igra nije GTA V, već Elden Ring.

Ova kartica može vrtiti neke modernije igre, no samo na 1080p/60 low/med, ako i toliko.

PUBG, Apex, Witcher 3 će raditi na high, ali išta novije poput Horizon; Zero Dawn, Cyberunk 2077, Hitman 3 će biti isključivo na low.

 

Kartica je super za casual igrača, kojem visoke grafičke postavke nisu bitne, ili igra samo starije/e-sport/manje zahtjevne igre. Ne treba svima RTX-ica.

Samo cijena mora ići dolje, prošlo je vrijeme kad su se low end kartice prodavale po cijeni novih.

The planet broke before the Guard did!
9 godina
online
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Cojonero kaže...
Nema ljutnje. Nigdje ne piše da je cijena FIX.

 ma jasno... ali ima normalnih, a ima onih koji se, kad im doronamjerno kažeš da je preskupo, ponašaju kao da si im u familiju dirnuo... nisam znao od kojih si pa sam zato napomenuo da je dobronamjeran savjet.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Zašto navodiš igre iz 2015? To je bilo prije SEDAM godina.


2022 je. Zadnja AAA igra nije GTA V, već Elden Ring.

Ova kartica može vrtiti neke modernije igre, no samo na 1080p/60 low/med, ako i toliko.

PUBG, Apex, Witcher 3 će raditi na high, ali išta novije poput Horizon; Zero Dawn, Cyberunk 2077, Hitman 3 će biti isključivo na low.

 

Kartica je super za casual igrača, kojem visoke grafičke postavke nisu bitne, ili igra samo starije/e-sport/manje zahtjevne igre. Ne treba svima RTX-ica.

Samo cijena mora ići dolje, prošlo je vrijeme kad su se low end kartice prodavale po cijeni novih.

 opet ti o 2022 godini... i Elden Ring, slična sranja..

 

ja pišem o ljudima koji žele ponoviti odlične igre a sve do 2015 godine su i bile najbolje te se lako s ovom karticom mogu igrati.

 

tko želi igrati najnovije igre na ultra high, taj ovu karticu neće ni pogledati, i ne treba se na ovoj temi javljati, a kamoli govoriti čovjeku; to je previše, bol te qrac za njegovu karticu

 

ponavljam se po stoti put.

znam ja dobro ekipu koja kupuje te kartice po 700/800 kn, a onda ih prodaje po 11oo.. uzme 300 kn, ni orao ni kopao.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Nije uopce bitno hoce on sa ovom karticom igrat GTA V- Elden Ring ili ce ju stavit na policu i gledat u nju.Svaka roba ima svoju trzisnu vrijednost ,GTX 1060 3gb ide od 120-180e ako je njemu hitno spustit ce cijenu.

 

Preprodavaci su mi najjaci ali mislim da nema kruv'a od toga.

11 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Meni bi danas bilo neugodno bilo kome prodati gtx 1060 3gb za 1000+ kuna, pogotovo kad se sjetim perioda prije dvije godine u kojem su išle po 500-600 kn. Razumijem zakon ponude i potražnje, ali svejedno mi je ispod svakog nivoa jer ono, radi se o grafičkoj staroj 6 godina.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
pavlovs_dog kaže...

Meni bi danas bilo neugodno bilo kome prodati gtx 1060 3gb za 1000+ kuna, pogotovo kad se sjetim perioda prije dvije godine u kojem su išle po 500-600 kn. Razumijem zakon ponude i potražnje, ali svejedno mi je ispod svakog nivoa jer ono, radi se o grafičkoj staroj 6 godina.

 pa ima novih GeForce GTX 1050 Ti za 1663 kn... koje su 50% sporije od 1060 3 Gb polovnih.

nisu sve 1060 kupljene prije 6 godina, jer su tek u 8 mjesecu 2016 izašle na tržište..

moja je kupljena nova 2018 godine.. nije gažena i zašto bih ju prodao za 600 kn ?

 

koštala je 1750 kn.

 

opet se vraćam na staro..

mladom čovjeku (16 god) koji nema novaca, a tek počinje igrati, nema novaca za skuplje, želi krenuti sa starijim pc igrama bih uvijek preporučio da kupi tri godine staru (očuvanu) 1060  3 gb nego novu 1050 ti 4 gb, (ponovo puštene u prodaju) ili polovnu. 

 

može se naći za 900 kn i tako je, kako je.

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
15 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

Nudim ti 700kn, a nije za preprodaju :), obiteljski budžet ne dopušta veće izdatke za prisjećanje mlađih dana, ako se odlučiš... stavi me kao prvog u rezervaciju za kupnju...

Men aren't fat, only fat women are fat.
7 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

750kn nudim

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC

620 nudim

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Kolacic kaže...

620 nudim

 aj ne seruskaj...

 

idi na duge oglasnike pa kupi po 600kn.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Zaporožac kaže...
Kolacic kaže...

620 nudim

 aj ne seruskaj...

 

idi na duge oglasnike pa kupi po 600kn.

 Nudim 500. Samo zbog ovog komentara.

13 godina
offline
[Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Više ništa ne pišete!? ;) evo onda bump
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Cojonero kaže...
Više ništa ne pišete!? ;) evo onda bump

 znaci nema zainteresiranih nudim 400 onda

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Cojonero kaže...
Više ništa ne pišete!? ;) evo onda bump

Na tebe se čeka, popravi se malo.  Sve se vidi iz priloženoga koliko ti je cijena realna. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 21:38 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Ima šta za 300?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Gigabyte GTX 1060 3GB OC
Hexfire kaže...
Ima šta za 300?

 ima, ima, 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice