[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 1.883
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Prodajem GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
Kupljena je u Instar Informatici 13.7.2017.
Odlična je za multiplayer igre tipa CS:GO, Rocket League, LoL, FIFA, PES, Fortnite, GTA 5... a zahtjevnije igre tipa AC Odyssey, AC Origins, Far Cry 5 vrti na medium/high u 1080p 60fps, ovisi od igre do igre.

 

Slike: www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-4gb-gddr5

Link sa svim specifikacijama: www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N105TD5-4GD

 

Grafička je prije koji dan izvađena iz računala i očišćena.
Dolazi u orginalnoj ambalaži i sa svim papirima.
Razlog prodaje: kupovina jače grafičke, pa je ova višak

Moguća osobna primopredaja u Rijeci i bližoj okolici.

 

 

Cijena: 550 kn

11 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

teško će ti to otići za tu cijenu kad za te pare idu jače rx570 i to modeli sa dva venta

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-radeon-rx570-gaming-x-4gb-oglas-32197747

7 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDD

Prodano za 550 kn na Njuškalu isti dan s preko 5 upita 

4 godine
offline
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

hvala ti dragi Boze na Njuskalu hehe

8 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

MA tu imaš debila koji bi ti prigovarali i da RTX 2080 Ti prodaješ za 1kn.

12 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Nova gtx 1050ti ili 1650 kosta oko 1000kn , polovna realno vrijedi oko 400-500kn ,jedino ako nema garancije ne bi ja dao vise od 400 kuna za nju hoces neces...Bolje nadodat jos 50kn pa uzet GTX 970 daje u prosjeku 20-30fpsa vise od 1050ti->

Na njuskalu idu po 600-700kn da ne bi neko isao trazit sad.Sve u svemu Ibme je djelomicno u pravu , no dobro nadam se da ce sluzit novog vlasnika.

10 godina
online
[Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

50 ti i ostale kartice drzu cijenu jer  su low power 70 80 w, tako da idu u pre build i rade s "krs" napajanjima, dok po performansama 570 all the way, all za to treba ok napajanje... 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
online
Re: [Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDD
LordNIbbler kaže...

50 ti i ostale kartice drzu cijenu jer  su low power 70 80 w, tako da idu u pre build i rade s "krs" napajanjima, dok po performansama 570 all the way, all za to treba ok napajanje... 

 istina ali ako imas "krš" napajanje bolje se ostaviti gaminga.

 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDD
Snoozly kaže...

Prodano za 550 kn na Njuškalu isti dan s preko 5 upita 

 

pričao sam za ovdje, na njuškalu ćeš uvijek naći nekog tko ne zna pa mu uvaljati za više, samo ovisi o tome koliko ti se da čekati

11 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDD
DuxCro kaže...

MA tu imaš debila koji bi ti prigovarali i da RTX 2080 Ti prodaješ za 1kn.

 

a ti spadaš u kategoriju "debil" koji bi dao 550kn za gtx1050ti itx bez gare pored jačih RX570 4GB, GTX970 4GB i GTX1060 3GB? Just go for it 

7 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDD
ibme74 kaže...

Pričao sam za ovdje, na Njuškalu ćeš uvijek naći nekog tko ne zna pa mu uvaljati za više, samo ovisi o tome koliko ti se da čekati

Javio sam cijenu čisto iz razloga da ekipa zna koliko može dobiti za sličnu grafičku. Nekoga tko prodaje ne zanima hoće li je prodati na bug forumu ili Njuškalu, bitno mu je da dobije što više moguće.

Što meni znači da je prodam za 400 kn na forumu ako preko Njuškala mogu dobiti 550 kn?

To što se ovdje skupilo par pojedinaca koji samo vrebaju i gledaju kako će nekome spustiti cijenu 20-30% pa ih naivni prodavači slušaju nije moj problem.

Pogledao sam koliko je najjeftinija 1050 Ti u tom trenutku bila na Njuškalu, što je bilo 600 kn, i ja sam stavio 50 kn manje da je odmah prodam i to je realna cijena, a o tome koliko mi se da čekati govori činjenica da sam odmah isti dan imao šest upita za grafičku, što poziva, a što poruka.

 

Uglavnom, zaključavam temu jer mi nije ni do kakvih besmislenih rasprava. Hvala na interesu 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice