[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena) zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 1.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena) 6GB GDDR5

Prodajem navedenu grafičku karticu. Top model 980TI serije. Stanje je vidljivo na slikama (ima ogrebotina po sebi), ali je potpuno ispravna i funkcionalna.

U servisu promjenjena termalna pasta i stavljeni novi termalni padovi. Kartica je tiha i hladna.

 

U stress testu (Unigine Heaven Extreme) kartica u stock konfiguraciji doseže 45-50 stupnjeva (mjesta za overclock na pretek).

Kad se digne clock, kartica je u rangu GTX 1070Ti.

 

Cijena je fixna i iznosi 999kn (skoro duplo jeftinije od konkurentnih 1070Ti s oglasa).

Lokacija ZG i okolica.

 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena) 6GB G

Nisu nikakve bajke... govorimo o overclockanoj 980TI..... ima na netu par bencheva di je zračno hlađena OC 980ti par posto slabija od 1070ti, a isto pisu i po stranim forumima... ova vodena ima veći OC potencijal od zračno hlađenih

3 godine
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
Imao jednu i drugu, s tim da sam imao 980ti model da se useres koliko se overklokala no i 1070ti modeli idu dosta visoko, 1070ti je cca 20% jaca kartica, no svejedno i dalje je 999kn super cijena,👍, jesi s ovim okvirom od hladnjaka orao?,😄
14 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

Normalno, ako se 1070Ti overclocka onda je jača... ova dodje u rang stock 1070ti.... kad se kartica montira okvir tako i tako ne vidi hhh

3 godine
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

980ti je nemoguce overklokati za 20%

 , tako da nemoj ici dalje od dobre cijene. 1070ti ce uvijek biti jaci gpu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 12:00 (Buba666).
6 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
kolio vati troši overclockana do kraja? baš me zanima ne želim spamat oglas cijena je ok ali me zanima ide li preko 300w u loadu
14 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

Ja samo govorim sta sam vidio/procitao na netu, nisam imao prilike isprobat jednu uz drugu...

Trosi ona i 350w+ u fullu, tak da je 600-650w must have za nju ako se OC.

5 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

Samo me zanima jedno - kako je uspjela dobit ogrebotine po sebi ? Vidim tu i tamo hardware na njuskalu s ogrebotinama i uvijek se to pitam, što se s njime radilo da je toliko izgreban.

Apoc
14 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

Nepažnjom prilikom instalacije od strane proslog vlasnika vjerovatno...

5 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
Apocalypso722 kaže...

Samo me zanima jedno - kako je uspjela dobit ogrebotine po sebi ? Vidim tu i tamo hardware na njuskalu s ogrebotinama i uvijek se to pitam, što se s njime radilo da je toliko izgreban.

Kupio sam karticu od lika koji ju je izvadio iz kompa uz pomoc velikog drvenog ravnala nakon minutu ribanja i lupkanja dok je nije ''otkljucao'', a nakon tog ju je provozao par cm po stolu. Ventilator nije imao jedan ''blade'', backplate je bio dosta izgreban ali cijena je bila super pa se nisam zalio 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
paqsha kaže...
Apocalypso722 kaže...

Samo me zanima jedno - kako je uspjela dobit ogrebotine po sebi ? Vidim tu i tamo hardware na njuskalu s ogrebotinama i uvijek se to pitam, što se s njime radilo da je toliko izgreban.

Kupio sam karticu od lika koji ju je izvadio iz kompa uz pomoc velikog drvenog ravnala nakon minutu ribanja i lupkanja dok je nije ''otkljucao'', a nakon tog ju je provozao par cm po stolu. Ventilator nije imao jedan ''blade'', backplate je bio dosta izgreban ali cijena je bila super pa se nisam zalio 

Kupiš top high-end grafičku (svojedobno) i onda ju vučeš po podu i 'lupaš po njoj čekićem', to mi nikad nije bilo jasno... 

10 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

Mora da je kupio grafu od Zelje sa foruma, treba sve tehnicare dovest doma da mu izvade grafu 

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

jel moze corsair cx500 drzati ovu karticu sa amd 3700x?

10 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
ivan_iv kaže...

jel moze corsair cx500 drzati ovu karticu sa amd 3700x?

 Ak se ne varam to je ona zelena serija, tak da sumnjam da bi drzao 980ti i 3700x + ostale stvari jer ta zelena serija corsaira nije bas poznata kao dobra.

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

sto ne, 300w kartica 100w procesor i ostatak skoro nista

10 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
ivan_iv kaže...

sto ne, 300w kartica 100w procesor i ostatak skoro nista

 Slobodno onda odi, ako nesta crkne ne krivi nas nego to sto vjerujes da to napajanje stvarno ima 500w. 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
hahhaajaads kaže...
ivan_iv kaže...

sto ne, 300w kartica 100w procesor i ostatak skoro nista

 Slobodno onda odi, ako nesta crkne ne krivi nas nego to sto vjerujes da to napajanje stvarno ima 500w. 

Ajde da vjerujemo da ima točno 500W, sweet spot za napajanje je da radi na 50% posto opterećenja i tad je najefikasnije. Ovo je katastrofa za spojiti, taman da i izdrži napajanje, vent na njemu će nadglasati i mlazni motor. Jednom prilikom sam na 1080Ti imao spojeno 500W napajanje na 2 dana, i konstantna buka kod bilo kakvog loada na kartici.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...
ivan_iv kaže...

sto ne, 300w kartica 100w procesor i ostatak skoro nista

 Slobodno onda odi, ako nesta crkne ne krivi nas nego to sto vjerujes da to napajanje stvarno ima 500w. 

Ajde da vjerujemo da ima točno 500W, sweet spot za napajanje je da radi na 50% posto opterećenja i tad je najefikasnije. Ovo je katastrofa za spojiti, taman da i izdrži napajanje, vent na njemu će nadglasati i mlazni motor. Jednom prilikom sam na 1080Ti imao spojeno 500W napajanje na 2 dana, i konstantna buka kod bilo kakvog loada na kartici.

 Ma pusti ga, poslije se bude bunio tu da mu je crklo napajanje, a lako moguce da ce ta serija povuc i nesto vise od napajanja 

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

mislim da ste samo pesimisticni

5 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)
ivan_iv kaže...

mislim da ste samo pesimisticni

 probaj pa nam javi kako je proslo 

14 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 980TI Hybrid (vodena)

grafa prodana kolegi s foruma

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice