[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR zaključana tema

poruka: 47
|
čitano: 3.809
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Wiz3m4n kaže...

Ćudna neka priča, ne znam samo kako nisi prodao tu rtx 3080ti za 450e...i čemu oni palci dole, znam da je ekipa dosta sarena u glavi na forumu pa klikaju svašta no samo na dole je pomalo čudno za takovu dobru priliku za karticu, eto ako je i dalje u prodaji za te pare i smanjiš mi 20e za benzin i ja sam ti kupac garantirano....slobodno mi pošalji pm ako je dostupna još!

 

Lp

 Ček, jesi stvarno takva cicija? 

AJ
16 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Pa stari moj izlet u Zagreb me stoji vremena i novaca koji ne padaju sa neba, a provjerio bi osobno karticu prije kupnje, prodavatelj miran i ne mora mrdati iz kuće, pakirati i sl...ja drage volje spustim uvijek ako šta prodajem da ljudi dođu i isprobaju. Skuham još i kavu, ponudim rakojom i pivom...ako se to zove cicija onda valjda jesam 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 22:18 (Wiz3m4n).
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Wiz3m4n kaže...

Pa stari moj izlet u Zagreb me stoji vremena i novaca koji ne padaju sa neba, a provjerio bi osobno karticu prije kupnje, prodavatelj miran i ne mora mrdati iz kuće, pakirati i sl...ja drage volje spustim uvijek ako šta prodajem da ljudi dođu i isprobaju. Skuham još i kavu, ponudim rakojom i pivom...ako se to zove cicija onda valjda jesam 

 Ako je već cijena debelo ispod zašto onda E daj još manje radi ovog/onog...

po toj logici ne padaju ni prodavaču s neba štoviše nikome...

A te price nuđenja pića od 1€ okaci mačku o rep 😂 , kaj to znaci da si velikodušan? Prvo spustiš cijenu maksimalno pa ga kao nudiš a joooj

AJ
16 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Spustim cijenu kupcu koji dođe mi doma krkane....čitaj malo, ne lupetaj bzze 

 

btw...spustanje cijene je sastavni dio trgovine, zar nisi gledao mucke ko mali jos?!

I to se zove kultura ne velikodušnost...ako ti nije šta jasno slobodno mi pošalji pm pa raspravimo da ne trolamo tu, čovjek je riješio procesor....ajde živio!

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 23:54 (Wiz3m4n).
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Wiz3m4n kaže...

Spustim cijenu kupcu koji dođe mi doma krkane....čitaj malo, ne lupetaj bzze 

 

btw...spustanje cijene je sastavni dio trgovine, zar nisi gledao mucke ko mali jos?!

I to se zove kultura ne velikodušnost...ako ti nije šta jasno slobodno mi pošalji pm pa raspravimo da ne trolamo tu, čovjek je riješio procesor....ajde živio!

 Pričam konkretno za primjer grafe jer si i za to napisao "...spusti mi pa dođem..."

Ti si jedan on onih što koliko god da je cijena dobra ideš rušiti cijenu, nema to veze što je cjenkanje sastavni dio prodaje znaju se neke granice, zato sam ti rekao da si cicija.

Živio!

AJ
10 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Ma vi ste svi j retar*irani.

Klošari jedni skinite se ljudima sa grbače.

Konstatno pljuvanje po nekom, kolega kupio cpu sve u redno prošlo vi i dalje sejete.

Zbog pacijenata koji misle da je 3080ti u rangu 6700xt zbog glavonja sa foruma 450 ispada prevelika cijena. Upravo radi takvih umova se ovo događa. Kolega sry radi spama ali ovo se dalje neda čitat.

Bero
3 godine
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Je zamisi graficku neda po neralano niskoj cijeni a procesor dao 2x ispod najmanje realne cijene

8 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Ja bih samo volio da se kupac javi, potvrdi da je sve ok.....

Cisto da si lupim samar, oglas sam vidio mozda minutu-dvije nakon objave..... Ajd, kasnije cu..... 🥺
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
8 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Ja bih samo volio da se kupac javi, potvrdi da je sve ok.....

Cisto da si lupim samar, oglas sam vidio mozda minutu-dvije nakon objave..... Ajd, kasnije cu..... 🥺
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
16 godina
online
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Evo da se javi kupac.

Danas sam stavio procesor u staru Asrock ab350 pro4 ploču. Prvo naravno updateao bios sa starim 1600. Sve radi ko podmazano. Izgleda ću samo morati nabaviti veći cooler od arctic freezera 33.

Ryzen 1600 u prodaju za male pare, ako nekome treba, neka se javi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 18:46 (pamark).
14 godina
online
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Cool, drago mi je da je sve ok proslo :)
2 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Prodao graficku.

Pozz.

15 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Kad vidim da je 6800xt otišla za 450€ i 2 3080ti za istih 450€ , nije mi jasno što se dešava...

2 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Rhodin kaže...

Kad vidim da je 6800xt otišla za 450€ i 2 3080ti za istih 450€ , nije mi jasno što se dešava...

 6800xt je otišla za 320€ + gtx 1070, nigdje nije bilo napisano da je cijena fiksna, al eto kolega s foruma je ponudio ja prihvatio i svi sretni 

Turky
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 10:57 (Kimera).
4 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Čudna je priča kad na njuškalu isti taj prodavač za tu karticu traži 750eura, vjerovatno ju nije dao za 450e kako je napisao pa je dobio palce dolje. 

Link oglasa sa njuškala tog prodavača: https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-rtx-3080-ti-12gb-oglas-40489578 

3 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Prodao frendu cpu za 100€ pa tu glumataju
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Boris grozni kaže...
Prodao frendu cpu za 100€ pa tu glumataju

 Nanjušio inspektor Rex.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice