[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR zaključana tema

poruka: 47
|
čitano: 3.822
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

AMD Ryzen 7 5800X procesor,1g. i 7 mj. 100 EUR 

+ postarina. Primopredaja - Zagreb (Zapad, N. Zagreb) ili slanje preko tiska/pošte.

15 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Pozdrav

 

U vezi procesora-dal još ima garanciju,račun?imate ambalažu'sve ok radi,ispravan?

13 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Ovo je meni sumnjivo jer taj procesor obično ide po duplo višoj cijeni.

A i forumaš nije osobito aktivan na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2023 20:52 (Valentin17).
3 godine
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

mozda kolega ima primanja 9000eur mjesecno pa mu 50-100 vise manje ne igra ulogu, vec da se sto prije proda

16 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Prodavao je 3080ti za 450e nedavno....dobio dosta negativnih komentara, ne znam zbog čega, mogu samo nagađati....čisto trolanje bez javljanja ili nešto još zločestije, neka se prodavatelj javi i odgovori kolegi iz drugog posta na upite 

 

Možda se na kraju netko i razveseli sa jeftinim a dobrim procesorom, ne mora da nije dobarr 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2023 22:23 (Wiz3m4n).
4 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Valentin17 kaže...

Ovo je meni sumnjivo jer taj procesor obično ide po duplo višoj cijeni.

A i forumaš nije osobito aktivan na forumu.

Novi da, ima primopredaje provjerit i vidjet mozda se covjek rijesava tko zna i ja sam znao za badava dijelit tako komponente koje mi nisu trebale jer bolje da nekog usrece nego da skupljaju prasinu.

Samo da naglasim, komponente koje sam djelio jeftino nisu bile kalibra kao ovaj procesor 

 

Wiz3m4n kaže...

Prodavao je 3080ti za 450e nedavno....dobio dosta negativnih komentara, ne znam zbog čega, mogu samo nagađati....čisto trolanje bez javljanja ili nešto još zločestije, neka se prodavatelj javi i odgovori kolegi iz drugog posta na upite 

 

Možda se na kraju netko i razveseli sa jeftinim a dobrim procesorom, ne mora da nije dobarr 

 Skuzio sam da imaju slicnu garanciju i CPU i GPU tako da mozda ga je cura/žena natjerala da proda 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 10:46 (Šima99).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Wiz3m4n kaže...

Prodavao je 3080ti za 450e nedavno....dobio dosta negativnih komentara, ne znam zbog čega, mogu samo nagađati....čisto trolanje bez javljanja ili nešto još zločestije, neka se prodavatelj javi i odgovori kolegi iz drugog posta na upite 

 

Možda se na kraju netko i razveseli sa jeftinim a dobrim procesorom, ne mora da nije dobarr 

 Gdje su nestali komentari ? 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-palit-rtx-3080-ti-12gb/294638.aspx?page=0&jumpto=6625604&sort=asc&view=flat

 

Ima samo 8 TD što je za Bug forum pristojno.

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
8 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Novi je na mindfactory 207 eura. Tako da sumnjam da rabljeni vrijedi 200eur. 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Valentin17 kaže...

Ovo je meni sumnjivo jer taj procesor obično ide po duplo višoj cijeni.

A i forumaš nije osobito aktivan na forumu.

 Mora biti sumnjivo ili vrlo upitno jer se taj CPU proda u danu za 150 eura, bez pardona a di tek za 100. To nikako ne izgleda kao legit, tek tako. Ako je, onda super za onog tko kupi. 

16 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

U svakom slučaju neka netko javi ishod da se znamo ravnati i ako treba neka gospoda admini odrade svoje. 

7 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

jedine dvi poruke su ova i taj gpu, mislim da je bolje ne riskirat.

16 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

CPU je na putu, vidjet ćemo kad dođe.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Cestitke na ulovu, bio si brzi..:)

14 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Čim netko stavi dosta nižu cijenu svi se love ko muhe ne g.....

 

 

 

Ako imaš nekog tko ima firmu, obrt i sl, dogovori se za pdv i riješio si stvar. Npr. ja sam sebi uzimao proc koji košta 250 eur, odbijem si pdv, čovjeku dam 200 eur i svi sretni i zadovoljni. Punac mi ima firmu i tako ja rješavam. Vidim da dosta ljudi spusti 25-30 posto cijenu, ali to mi nije dovoljno "povoljno" da kupim od njega. Ako je 40-50 posto jeftinije onda uzmem. Uvijek si za 25% mogu umanjiti cijenu za nešto što je potpuno novo sa 24,36 mjeseci garancije i još smrdi na kinu

10 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Džekson Super za tebe..

7 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Džekson kaže...

Čim netko stavi dosta nižu cijenu svi se love ko muhe ne g.....

 

 

 

Ako imaš nekog tko ima firmu, obrt i sl, dogovori se za pdv i riješio si stvar. Npr. ja sam sebi uzimao proc koji košta 250 eur, odbijem si pdv, čovjeku dam 200 eur i svi sretni i zadovoljni. Punac mi ima firmu i tako ja rješavam. Vidim da dosta ljudi spusti 25-30 posto cijenu, ali to mi nije dovoljno "povoljno" da kupim od njega. Ako je 40-50 posto jeftinije onda uzmem. Uvijek si za 25% mogu umanjiti cijenu za nešto što je potpuno novo sa 24,36 mjeseci garancije i još smrdi na kinu

 Daj broj od punca kad se već nudiš. Zovem kad mi bude trebalo.

14 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Ja dam besplatni savjet vi prcate.. Pa prcajte onda kolko hoćete.. Umjesto da od kumića, poznanika, prijatelja, susjeda koji imajui firmu napravite "deal" Vi prcate blago tebi.. Pa kolko trošite vremena na njuskalo, bug forum oglasnik? Usmjerite snagu i vrijeme na potencionalnog "dobročinitelja" koji će vam "šenkati" pdv i to je to.. Npr. dogovorite i 17 % manje i opet je čovjek u plusu koji ima firmu. Tako se i voša moni za neke koji očito to ne znaju.

 

Samo vi bitajte blago meni i give me number od punca

2 godine
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Kako pravda poreznoj ako... malo, malo kupuje grafičke, procesore, a primarna djelatnost mu je npr. vodoinstalater ?

Ili kupiš samo jednom u dvije godine pa može proći, reci Džeksone sine !!!

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
14 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Ako si neumjer u hrani i piću onda i zdravlje strada.. Pa normalno da kupuješ 1-2 stvari godišnje ako si inteliđent

 

Pa tko mjenja komponete za privat pc svake godine?

 

Molim

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 21:42 (Džekson).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Džekson kaže...

Čim netko stavi dosta nižu cijenu svi se love ko muhe ne g.....

 

 

 

Ako imaš nekog tko ima firmu, obrt i sl, dogovori se za pdv i riješio si stvar. Npr. ja sam sebi uzimao proc koji košta 250 eur, odbijem si pdv, čovjeku dam 200 eur i svi sretni i zadovoljni. Punac mi ima firmu i tako ja rješavam. Vidim da dosta ljudi spusti 25-30 posto cijenu, ali to mi nije dovoljno "povoljno" da kupim od njega. Ako je 40-50 posto jeftinije onda uzmem. Uvijek si za 25% mogu umanjiti cijenu za nešto što je potpuno novo sa 24,36 mjeseci garancije i još smrdi na kinu

 Možeš si spustiti za 20%

I tu se vidi da pričaš b.......

8 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
I firme plate cijenu s pdv......

Znaci, ovo sto ti govoris, ti das 200, a netko drugi plati 50 umjesto tebe, onda ih dobije nazad, nekad, jednom....

Ja barem neznam za foru da mozes kupiti bez placanja pdv, barem privremeno.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
9 godina
online
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Damir22 kaže...
I firme plate cijenu s pdv......

Znaci, ovo sto ti govoris, ti das 200, a netko drugi plati 50 umjesto tebe, onda ih dobije nazad, nekad, jednom....

Ja barem neznam za foru da mozes kupiti bez placanja pdv, barem privremeno.....

Ako je u višem razredu oporezivanja (i ako ima lufta) ušteda ide i do 55% (nemoj me držati za riječ - možda nije baš 55% ali je jako blizu).

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 22:30 (miki_the_pirat).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
Ok, to stoji, no i dalje u startu sto god kupujes, platis pdv. Sve ostalo se desava kasnije, zar ne?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Sve ti jebem koliko rasprave oko j... procesora i cijene... pa sve da je i stavio 20€ cijenu sta koga boli qrac, njegov je problem za koliko ce prodat. Ljudi, razbijate glavu oko totalno nebitnih stvari... 

Fool for a day, King for a lifetime...
13 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
zmedic kaže...

 razbijate glavu oko totalno nebitnih stvari... 

Čovjek je možda bacio 100 eura u vjetar, meni recimo nije baš svejedno.

3 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR
zmedic kaže...

Sve ti jebem koliko rasprave oko j... procesora i cijene... pa sve da je i stavio 20€ cijenu sta koga boli qrac, njegov je problem za koliko ce prodat. Ljudi, razbijate glavu oko totalno nebitnih stvari... 

 nek si nam rekao

2 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Procesor prodan isti dan. i isporucen. Naravno ispravan.

Kao da se svi bavite novinastvom i proizvodnjom problema.

Stvar je vrlo jednostvna.

Procesor mi ne treba ni u kakvoj kombinaciji. Što vrijeme više prolazi manje vrijedi, a nekto će biti sretan.

S grafičom imam neke varijante i ako je ne prodam. Ne žeilm je prodati za nerealno nisku cijenu.

 

Pozz.

 

2 godine
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

I ja bi tija bit sritan pa ubost takav procesor za tu lovu. Ko me yebbe kad sam spor :)

 

Svaka čast BornaG!

13 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

To samo znači da će na forumu ubzo svanuti novi oglas sa skupljim 5800x-om 

16 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 5800X procesor, 100 EUR

Ćudna neka priča, ne znam samo kako nisi prodao tu rtx 3080ti za 450e...i čemu oni palci dole, znam da je ekipa dosta sarena u glavi na forumu pa klikaju svašta no samo na dole je pomalo čudno za takovu dobru priliku za karticu, eto ako je i dalje u prodaji za te pare i smanjiš mi 20e za benzin i ja sam ti kupac garantirano....slobodno mi pošalji pm ako je dostupna još!

 

Lp

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice