[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu zaključana tema

poruka: 20
|
čitano: 2.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

Hellou ekipa po ne znam koji put kupujem GPU za 800kn

 

RX470/570 480/580 doolaze u obzir.
4 ili 8gb nebitno!


H I T N O!

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

U krivom si podforumu. Ovaj je za prodaju, ne za kupovinu.

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Zylvio kaže...

U krivom si podforumu. Ovaj je za prodaju, ne za kupovinu.

 Opet mi forum prebacio u krivi podforum.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
14 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu
Ja sam mislio da su ljudi malo trknuti dok nisam shvatio da je forum mutav.
Bez obzira u kojoj kategoriji otvoriš moraš ručno prebaciti da bude sve ok.
Npr. otvoriš u kupnja, a dropdown je automatski na "prodaja", i ako ne prebaciš, bez obzira što si u podforumu kupnja otvorio temu ispadneš retardiran.
IT me iznevjeri
13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Alkaline kaže...
Ja sam mislio da su ljudi malo trknuti dok nisam shvatio da je forum mutav.
Bez obzira u kojoj kategoriji otvoriš moraš ručno prebaciti da bude sve ok.
Npr. otvoriš u kupnja, a dropdown je automatski na "prodaja", i ako ne prebaciš, bez obzira što si u podforumu kupnja otvorio temu ispadneš retardiran.

 Koliko sam vremena ovdje već sam "oguglo" na mane :D 
Hebiga nije kao prije fali stara ekipa od f1 ive do mastermindX(neki dan sam baš trgovao s njim za RX-icu jednu).

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
11 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

Znaci kupujes i uvjetujes cijenu kod kupovine.najs

8 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Pa sto je tu cudno?

Ti kupujes po sistemu " briga me posto je?"

Covjek je napisao budget i izabrat ce najbolju ponudu za te novce, plus izbjegava da mu se nude stvari s ciframa koje ne zeli platiti....
Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
GSP kaže...

Znaci kupujes i uvjetujes cijenu kod kupovine.najs

 A što bih trebao bit glup i pljunit 1200kn za rx570?

Logično da ću uvjetovat koliko ću dat za grafu, jer ju JA KUPUJEM a ne susjed marko janko kojeg boli čošak za pare ;) 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
16 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

Kad je frend tražio GPU i zaista HITNO, pitao sam ga do koliko novaca traži, reko je 800kn. Dao sam mu ponudu 3 grafe što su bile po oglasnicima/forumima, našli RX 570 Nitro+ koja je bila TOP ponuda te na moju preporuku čim mi je dao zeleno svjetlo, pokupio ga autom i otišli isti dan po GPU (50km jedan smjer). Ulaziš u peti dan i još nisi riješio? Ah da, nisi Najbrži

 

EDIT: prije 20 dana se odvilo

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 1:26 (Najbrži).
11 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
kruskar kaže...

Hellou ekipa po ne znam koji put kupujem GPU za 800kn

 

RX470/570 480/580 doolaze u obzir.
4 ili 8gb nebitno!


H I T N O!

 

Cijene tih fx kartica su otišle u nebesa.

Ubogi majneri su se opet probudili heh

Traži neku nvidiu.

Recimo na pc expert imaš gtx 1050ti za 600kn a ako se može dobit za 500kn dobra je kupnja u ovom trenu.

Koliko bi tebe zadovoljila ta kartica performansama to je druga priča.

Ne znam pošto idu 1060 sad ak je oko 1000kn ili malo ispod to je za jednog gejmera dobra kupovina.

11 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
kruskar kaže...
GSP kaže...

Znaci kupujes i uvjetujes cijenu kod kupovine.najs

 A što bih trebao bit glup i pljunit 1200kn za rx570?

Logično da ću uvjetovat koliko ću dat za grafu, jer ju JA KUPUJEM a ne susjed marko janko kojeg boli čošak za pare ;) 

 kupi slobodno sto se mene tice i za 500kn

 

samo neznam gdje

11 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Damir22 kaže...
Pa sto je tu cudno?

Ti kupujes po sistemu " briga me posto je?"

Covjek je napisao budget i izabrat ce najbolju ponudu za te novce, plus izbjegava da mu se nude stvari s ciframa koje ne zeli platiti....

 je da,vidim ubili se svi od ponuda.zatrpan inbox karticama do 800kn a po mogućnosti i za 500-600

 

jer tko je glup prodat majnerima na njuskalu za 1200 kn sutradan kad smo svi ovdje braća i volimo se

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
GSP kaže...
Damir22 kaže...
Pa sto je tu cudno?

Ti kupujes po sistemu " briga me posto je?"

Covjek je napisao budget i izabrat ce najbolju ponudu za te novce, plus izbjegava da mu se nude stvari s ciframa koje ne zeli platiti....

 je da,vidim ubili se svi od ponuda.zatrpan inbox karticama do 800kn a po mogućnosti i za 500-600

 

jer tko je glup prodat majnerima na njuskalu za 1200 kn sutradan kad smo svi ovdje braća i volimo se

 OBOŽAVAM TIPOVE POPUT TEBE!

O B O Ž A V A M!
Život mi je zanimljiviji!

Nećeš vjerovat par RX570 ima u inboxu od ponuda kao i R9 Fury i još mnogo toga, a pošto si NAJPAMETNIJI EVO TI SS, a sad gas mami plakat i papat griza pametni klinče.

EDIT
Ima dosta ljudi koji se drže koliko toliko prizemmljeni s cjenama RX-ica ;)
Trenutno odlučujem koju ću ponudu prihvatit.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 10:22 (kruskar).
3 godine
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Ja sam sebi na fejsu uzeo gtx 1050ti 4gb za 600kn, sve jace od toga neopravdava perfomanse u odnosu na trenutne cijene koliko neki traze, proče i ovo ludilo doći će nova serija bit če grafičkih na bacanje.
13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
GSP kaže...
kruskar kaže...
GSP kaže...
Damir22 kaže...
Pa sto je tu cudno?

Ti kupujes po sistemu " briga me posto je?"

Covjek je napisao budget i izabrat ce najbolju ponudu za te novce, plus izbjegava da mu se nude stvari s ciframa koje ne zeli platiti....

 je da,vidim ubili se svi od ponuda.zatrpan inbox karticama do 800kn a po mogućnosti i za 500-600

 

jer tko je glup prodat majnerima na njuskalu za 1200 kn sutradan kad smo svi ovdje braća i volimo se

 OBOŽAVAM TIPOVE POPUT TEBE!

O B O Ž A V A M!
Život mi je zanimljiviji!

Nećeš vjerovat par RX570 ima u inboxu od ponuda kao i R9 Fury i još mnogo toga, a pošto si NAJPAMETNIJI EVO TI SS, a sad gas mami plakat i papat griza pametni klinče.

EDIT
Ima dosta ljudi koji se drže koliko toliko prizemmljeni s cjenama RX-ica ;)
Trenutno odlučujem koju ću ponudu prihvatit.

 Sad mi te i zao,kad ti forum i likovi poput mene uveseljavaju zivot.jadnicak mali drzi se.napeto je ali bit ce lakse,uskoro ce te mamica pustit van sa kompa pa ces sa frendovima moci po topli napitak.i obavezno peri ruke

 Neću bit bezobrazan, ali vidim majka je rodila trola?

Ha ha, stari da si koliko i ja vani vjerojatno bi ti već naškodio taj zrak ;) 

BTW Coronaš to da je stvarno prvi bi ju pokupio, jer radi DJ-inga sam prošle godine imao direktan kontakt s par tisuća ljudi kroz cjelo ljeto ;)
IIII POGODI ŠTO? NIŠTA MI NIJE!

Hvala što mi bumpaš oglas, nisi trebao!

 

 

EDIT
Nismo svi razmaženi mamini i tatini sinovi kao u tvom primjeru, da nam roditelji kupuju HW kao na primjer tebi, pa ti se zato hebe živo za cijene dok jadni roditelji ispaštaju radi tebe!

Sine lopata u ruke i radit da manje serendaš tu po forumu!

 

EDIT2

Ovo s OBOŽAVAM je sarkazam, a vidim da ne poznaješ sarkazam. 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 10:46 (kruskar).
11 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

Sorry kygo nisam te prepoznao.ja san isus.imao sam kontakt sa 2 milijuna ljudi.ali i dalje takvima kao sto si ti uvaljem graficke od 5 godina koje su izmajnale i boga i vraga koji misle da su dobro prosli sa rx 580 za 800 kn hahhaha.uzivaj pusa

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
GSP kaže...

Sorry kygo nisam te prepoznao.ja san isus.imao sam kontakt sa 2 milijuna ljudi.ali i dalje takvima kao sto si ti uvaljem graficke od 5 godina koje su izmajnale i boga i vraga koji misle da su dobro prosli sa rx 580 za 800 kn hahhaha.uzivaj pusa

 Neka neka, u ovim situacijama slobodno si uzmi ovu za 500 što je reball prolazila ;) 

Još jednom hvala na bumpanju oglasa haha

 

 

EDIT

aladdin kad već lupaš TD-ove, obrazloži ih, nemoj biti duh iz sjene :)

Ili si i ti jedan od GSP trolova?

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 12:13 (kruskar).
14 godina
offline
[Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koji pu

Evo da napišem iskustvo. Bezveze stavim rx 580, 8 gb na njusku neki dan i stavim cijenu 2000,00 kn. U roku 10 minuta sam dobio 3 ponude od 1500,00 kn. Na  kraju nisam prodao jer sam skužio da ipak imam nešto dobro :D

 

Imam i gtx 960 i sasvim zadovoljavajuće  odrađuje 1080p kod večine igrica koje igram (CS, Diablo 3, Starcraft 2).  

 

 

 

Iskreno ne znam tko će ti prodati rx580 za 800,00 kn  ovih dana. Pričekajte svi malo s tom kupnjom kartica. Cijene su poludile, a to neće dugo trajati. Ako ste mogli do sada biti bez rx580, onda će te biti i sljedećih par mjeseci :D

 

 

 

 

 

ps. Moram biti glup kupovati trenutno grafičke. Pričekajte malo da vrijeme prođe i biti će sve u redu

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Džekson kaže...

Evo da napišem iskustvo. Bezveze stavim rx 580, 8 gb na njusku neki dan i stavim cijenu 2000,00 kn. U roku 10 minuta sam dobio 3 ponude od 1500,00 kn. Na  kraju nisam prodao jer sam skužio da ipak imam nešto dobro :D

 

Imam i gtx 960 i sasvim zadovoljavajuće  odrađuje 1080p kod večine igrica koje igram (CS, Diablo 3, Starcraft 2).  

 

 

 

Iskreno ne znam tko će ti prodati rx580 za 800,00 kn  ovih dana. Pričekajte svi malo s tom kupnjom kartica. Cijene su poludile, a to neće dugo trajati. Ako ste mogli do sada biti bez rx580, onda će te biti i sljedećih par mjeseci :D

 

 

 

 

 

ps. Moram biti glup kupovati trenutno grafičke. Pričekajte malo da vrijeme prođe i biti će sve u redu

 Nisam rekao da MORA biti 580, nego koji rang gpu-a  tražim.

RX470 i 570 par komada mi se ponudilo za tu lovu, kao i R9 Fury.


BTW
Temu ću zaključat jer ovako možemo u nedogled :)

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
11 godina
online
Re: [Kupovina] Kupujem GPU do 800kn po ne znam koj
Nudim ja 570-ku za 800, a može i 700... samo nije rx, nego gtx :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice